NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4-5. kör?
vagy még az se?Janek
sima udfabraxa88
igen

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
GMben 4-5. körnél tovább nem fog csúszni a neve miatt 😀
de mondjuk lassan elkezdhet más elfoglaltság után nézni, nem fogja semmire sem vinni a pályánStez
gmben 2.körös lesz
de off. mert jön gsn és bannol 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
GMben 4-5. körnél tovább nem fog csúszni a neve miatt 😀
de mondjuk lassan elkezdhet más elfoglaltság után nézni, nem fogja semmire sem vinni a pályán

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
4-5. kör?
vagy még az se?Janek
sima udfa
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
4-5. kör?
vagy még az se?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Burfict még az Arizona State pro day-en se javított az eredményein, bench press-ből meg csinált 16-ot

teljesítményét egy mondatban summázta: "I'm not a track star."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Harrison Smith egy átlagos S classban hol lenne? 2-3, vagy inkább 3-4. kör?szaba
Akár 2. körben is elkelhet. Jó volt a Senior Bowlon és a Combine is jól sikerült neki.Wirtschaftsteil
Egy átlagos safety class-ról volt szó...
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Harrison Smith egy átlagos S classban hol lenne? 2-3, vagy inkább 3-4. kör?szaba
Akár 2. körben is elkelhet. Jó volt a Senior Bowlon és a Combine is jól sikerült neki.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Harrison Smith egy átlagos S classban hol lenne? 2-3, vagy inkább 3-4. kör?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Brandon Taylor mitől lett ennyire népszerű hirtelen több kinti szakértőnél? Ha kéne mondani valakit, aki szerintem lefele lógott ki az LSU védelméből idén, akkor tuti az ő neve jutna először az eszembe...Boston
safety-ínség?jjncaa
Igazad lehet. Azt értem, hogy emiatt hamarabb elviszik, de jobb ettől még nem lesz annál, mint ami.Boston
pl. Iloka is csak most lehet 2. körös prospect szerintem, ha szűkebb a talent pool, a scoutok hajlamosak elragadtattni magukat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Brandon Taylor mitől lett ennyire népszerű hirtelen több kinti szakértőnél? Ha kéne mondani valakit, aki szerintem lefele lógott ki az LSU védelméből idén, akkor tuti az ő neve jutna először az eszembe...Boston
safety-ínség?jjncaa
Igazad lehet. Azt értem, hogy emiatt hamarabb elviszik, de jobb ettől még nem lesz annál, mint ami.

Do your job
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Brandon Taylor mitől lett ennyire népszerű hirtelen több kinti szakértőnél? Ha kéne mondani valakit, aki szerintem lefele lógott ki az LSU védelméből idén, akkor tuti az ő neve jutna először az eszembe...Boston
safety-ínség?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Brandon Taylor mitől lett ennyire népszerű hirtelen több kinti szakértőnél? Ha kéne mondani valakit, aki szerintem lefele lógott ki az LSU védelméből idén, akkor tuti az ő neve jutna először az eszembe...

Do your job
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
pár Pro Day-ről videó:
Oklahomajjncaa
Ez csak JAmes Winchester-é, de a csapat honlapján külön-külön meg lehet nézni mindenkiét:
http://www.soonersports.com/sports/m-footbl/archive/2012_pro_day.html
A position drillekből sajnos nem sokat mutatnak. Ronnell Lewis elég komolyan néz ki. Gyerekeket lehet vele riogatni 😀 . Travis Lewis a gyengus combine-ja után jól mozgott.

És itt van még két pro day, akit érdekel:
2012 Ohio State Pro Day
TCU Football 2012 Pro Day Na vajon ki dobált a WR-eknek?

A Spartans pro day-en pedig Cousins-t dicsérik, a QB-WR részlegnek az egészet egymaga vezényelte le. Rendezvényszervezői pályája már be is indult 😊 .
És sztem Worthy is feljebb tornázta az értékét (sok helyen 3. körbe csúszott) azzal, h a combine-nal ellentétben már nem úgy néz ki mint egy elhízott óvodás. Sőt. Cousins conducts scripted workout at Michigan State pro day


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Remek, épp most keresgéltem ilyeneket.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
pár Pro Day-ről videó:

Penn State
California
Florida State
Oklahoma
Oklahoma State


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
RG3 adidasos rekláma utána itt van Luck+Nike
http://youtu.be/UQbQv8NLjaw


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Riley Reiff nem érti, miért mondják, hogy nem elég nagyok a karjai.

ulpianus
Nem értem 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Riley Reiff nem érti, miért mondják, hogy nem elég nagyok a karjai.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ennyi cetlit egy 25. évében járó már BIZONYÍTOTT játékos se biztos, hogy ér. (Gondolok itt egy 25 éves (lenne most) PM-re vagy TB esetleg Polamalu-ra vagy Urlacher vagy Lewis-ra).Darth
De.

RGIII szerintem sem, de mivel nagyon akarták nem tehettek mást.tenorx
Arról nem is beszélve, hogy a sok pick sem garancia a sikerre. A Browns draftja például idén az egyik legérdekesebb lesz, hogy mit sikerült összedobni véglegesen a Julio Jones cseréből. A Denver se szedte meg magát kifejezetten abból a munícióból, amit Cutlerért kapott.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ennyi cetlit egy 25. évében járó már BIZONYÍTOTT játékos se biztos, hogy ér. (Gondolok itt egy 25 éves (lenne most) PM-re vagy TB esetleg Polamalu-ra vagy Urlacher vagy Lewis-ra).Darth
De.

RGIII szerintem sem, de mivel nagyon akarták nem tehettek mást.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
RG III rézbőrű lesz.
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)

A hírek szerint még a Browns is bepróbálkozott az utolsó pillanatban, de ezt ajánlatot, amit Snyderék leraktak az asztalra, nehéz matchelni.iktriad
ÁÁ ennyit biztosan nem ér.
Szerintem őrültség volt a Wash részéről és nagyon jól járt St.Louis. Bár egyik csapatott sem szeretem teszem hozzá.

Ennyi cetlit egy 25. évében járó már BIZONYÍTOTT játékos se biztos, hogy ér. (Gondolok itt egy 25 éves (lenne most) PM-re vagy TB esetleg Polamalu-ra vagy Urlacher vagy Lewis-ra).

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
Fasza lett, de a végén a "stáblista komolytalanná teszi. Oda elég lenne egy Bowl.hu, nem kell még a takarítónőt is felsorolni!
Szerintem...catattack
Draft közvetítéseink úgyis halálosan komolyan és csendben szoktak telni...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
Fasza lett, de a végén a "stáblista komolytalanná teszi. Oda elég lenne egy Bowl.hu, nem kell még a takarítónőt is felsorolni!
Szerintem...catattack
a stáblista jó úgy mert kell a kis komolytalanság.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
Mivel konqot kihagytad a stáblistán, egy hétig hallgathatjuk, tudod mit.ulpianus
😂
ugyan ezt csak most látom, de twitteren már szóvátettem 😛

mondjuk 1, azt hogy Soldi az IT felelős nem lehet felülmúlni 😛 2, úgysem tudnék upgrédet nyújtani