NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Adrien Robinson TE (Cincinnati) - Egesz jonak tuno felmeros szamai voltak, a youtube szerint blokkolni is tud. Hanyadik korbe saccoljatok / saccoljak a szakertok?salander
CBS-en 39. TE és 672. overall prospect 😀

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Adrien Robinson TE (Cincinnati) - Egesz jonak tuno felmeros szamai voltak, a youtube szerint blokkolni is tud. Hanyadik korbe saccoljatok / saccoljak a szakertok?
több mint 12 éve
gsn 3 548
Így van, a saját pick.gsn
És, ha nem lenne saját, de két első körösük lenne, akkor választható, vagy mindenképpen a magasabb?Wyatt
Erre nincs szabályozás a CBA-ban, eléggé életszerűtlen is, de majd megkérdezem.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, a saját pick.gsn
És, ha nem lenne saját, de két első körösük lenne, akkor választható, vagy mindenképpen a magasabb?

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha cleveland meg akarná szerezni wallacet akkor melyik picküket kell odaadni? van rá vmi szabály hogy a magasabbikat kell vagy mind1?Wester
Amelyikben megegyeznek. Ha tenderről, van szó akkor ha jól tudom a saját számít.FViktor93
Ha Wallace RFA tendert kap, és úgy akarják elvinni, akkor kompenzációként az 1/4-et kellene adniuk.vassadi
Erre gondoltam.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Így van, a saját pick.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ha cleveland meg akarná szerezni wallacet akkor melyik picküket kell odaadni? van rá vmi szabály hogy a magasabbikat kell vagy mind1?Wester
Amelyikben megegyeznek. Ha tenderről, van szó akkor ha jól tudom a saját számít.FViktor93
Ha Wallace RFA tendert kap, és úgy akarják elvinni, akkor kompenzációként az 1/4-et kellene adniuk.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha cleveland meg akarná szerezni wallacet akkor melyik picküket kell odaadni? van rá vmi szabály hogy a magasabbikat kell vagy mind1?Wester
Amelyikben megegyeznek. Ha tenderről, van szó akkor ha jól tudom a saját számít.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 241 — Jó ötletnek tűnt!
Ha cleveland meg akarná szerezni wallacet akkor melyik picküket kell odaadni? van rá vmi szabály hogy a magasabbikat kell vagy mind1?

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
RussLande (TSN)

After finishing film evaluation of Memphis Dontari Poe it seems clear to me that he is much more of a big 3 tech DT than a true NT.

Ta'amuhoz hasonlóan a méreta ellenére neki is inkább a 43 lehet az új otthona, mint a 34-es védelem közepén a piszkos munnka.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Egyébként tudtátok, hogy az NFPnek van androidos alkalmazása? Vagyis én anno a Samsung Storeból szedtem, nem tudom, hogy van-e más típusú telefonokra, de nagyon faszán működik 😊tenorx
iphone/ipad és blackberry készülékekhez is készült verzió
van amúgy ilyen is, magyarok csinálják: http://zoneblitzmag.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként tudtátok, hogy az NFPnek van androidos alkalmazása? Vagyis én anno a Samsung Storeból szedtem, nem tudom, hogy van-e más típusú telefonokra, de nagyon faszán működik 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Kinek állt jól-rosszul a kombiné:
http://www.nationalfootballpost.com/NFL-Combine-interviews-who-passed-the-test.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Pryor legnagyobb erénye a ridicolous upside, ergo akár Tannehill elé is odaférhetett volna, ha őt tekintjük 3. számúnak.

Hosszas agyalás után,nálam abbam a Tannehill-Osweiler-Foles csoportban lenne ő is, aki a 3. helyre hajt.Höri
Köszi!
jj neked is!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Vajon hány pickjébe kerülhet a Saintsnek a kirobbant botrány?aztec
első körük mondjuk pont nincsStez
Jövőre is lesz draftjjncaa
Anno a Spygate miatt a Pats-től az első kört vették el ha nem csal az emlékezetem.

Lehet jövőre draft de ha tradelnek akkor megint nem lesz első körük... vagy elveszik a jövőévi első körüket pluszz nem tudnak tradelni és az FA-ról is kipattintják őket vagy az már nagyon erős bünti lenne?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Vajon hány pickjébe kerülhet a Saintsnek a kirobbant botrány?aztec
első körük mondjuk pont nincsStez
Jövőre is lesz draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Vajon hány pickjébe kerülhet a Saintsnek a kirobbant botrány?aztec
első körük mondjuk pont nincs

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Vajon hány pickjébe kerülhet a Saintsnek a kirobbant botrány?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Hali!

Terrell Pryor hova lenne sztetek rangsorolva, ha nem jön ki tavaly a sup. draftra...tol egy combine-t, mint a tavalyi "pro" day-én...

QB? Rangsorban hol lenne?
WR? Hol lenne?

KösziRolni
Ha nem megy ki a supp draftra, akkor lehet annyit játszik, mint idén a Raiders-ben...jjncaa
Ezzel együtt hova raknád?Rolni
4-5. kör, fizikális játékos, csak nem nfl qb matéria


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pryor legnagyobb erénye a ridicolous upside, ergo akár Tannehill elé is odaférhetett volna, ha őt tekintjük 3. számúnak.

Hosszas agyalás után,nálam abbam a Tannehill-Osweiler-Foles csoportban lenne ő is, aki a 3. helyre hajt.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Hali!

Terrell Pryor hova lenne sztetek rangsorolva, ha nem jön ki tavaly a sup. draftra...tol egy combine-t, mint a tavalyi "pro" day-én...

QB? Rangsorban hol lenne?
WR? Hol lenne?

KösziRolni
Ha nem megy ki a supp draftra, akkor lehet annyit játszik, mint idén a Raiders-ben...jjncaa
Ezzel együtt hova raknád?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valami lesz belőle, tegnapi délutáni műszakomban végig Combineról olvasgattam csak, már annyi nyertes-vesztes gondolatom van, hogy akár jövő hét első felére össze is dobhatok róla valamit.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
JJ írta, kik a combine győztesei-vesztesei, nem terveztek erről egy rövid összefoglalót, akár csak egy-egy rövid indoklással mindenkinél?Szobi22
Kétlem, hogy lesz ebből cikk, a blogunkra ráférne egy fazonírozás, aztán oda mennének majd a szerkesztői kommentárok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
JJ írta, kik a combine győztesei-vesztesei, nem terveztek erről egy rövid összefoglalót, akár csak egy-egy rövid indoklással mindenkinél?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Calais Campbell karhosszúságáról van vkinek adata? Csak 16 bench reps volt neki. Brockers miatt néztem kíváncsiságból, hogy a másik nagy ember mit is produkált anno.DoM
33 5/8-inch arm length, 9 3/4-inch hands


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal