NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Elájult mindenki RGIII sebességén, de nekem sokkal inkább szembeötlő, hogy Luck mindenben hozta Cam tavalyi szintjét, atletikusságban alig marad el tőle. Nálam inkább az nagy szám, mint hogy valaki fut egy baszott jó 40-et.

több mint 12 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Brockers fekvenyomásban elért 19 ismétlése elég gyatra lett.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mindenhol azt írják, hogy RGIII a combine abszolút nyertese.Tény, hogy a QB közül ő volt a leggyorsabb és neki volt a legjobb súlypont emelkedése is, de a helyből távolugrásban Luck jobb volt, ráadásul RGIII kihagyta a 3 cone drillt és a 20 yard shuttle-t is, amiket Luck, ha nem is kiemelkedő eredménnyel, de megcsinált.Ennyire dominál a megítélésben a 40 yard?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
most olvasgattam facen kommentek közt, hogy Luck 4,59-t futott. Ez igaz?Amadeus91
Ha face-re fel tudtál menni akkor az nfl.com sem olyan távoli.
egyébként a hivatalos ideje 4.67 lett Lucknak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
most olvasgattam facen kommentek közt, hogy Luck 4,59-t futott. Ez igaz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ganawaytől többet vártam a kombinén; alulteljesített vagy ez teljesen reális volt? hányadik körre saccoljátok?sapka
RG3 egy-egy tizedet átengedhetett volna a 40 yardon két Bayloros csapattársának
Ganaway mondjuk sose volt több 4. körös prospectnél, Robert Trubin ellenben felettébb figyelemreméltó, bár míg előbbi robbanékony de lassú, utóbbi gyors, de lomhajjncaa
Utóbbit el tudnám nézegetni majd Jacobs utódjaként.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
Ganaway eddig is 4.6 feletti futó volt. Mondjuk neki jobb lett volna, ha most a 4.60-hoz fut közelebb, nem a 4.70-hez. 😊 A 10 yard splitje nem lett rossz (1.58).
Viszont annak örültem, hogy Pierce leszorította 4.5 alá. A 10 yard splitje is jó lett, nem hivatalosan 1.52.


több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Ganawaytől többet vártam a kombinén; alulteljesített vagy ez teljesen reális volt? hányadik körre saccoljátok?sapka
RG3 egy-egy tizedet átengedhetett volna a 40 yardon két Bayloros csapattársának
Ganaway mondjuk sose volt több 4. körös prospectnél, Robert Trubin ellenben felettébb figyelemreméltó, bár míg előbbi robbanékony de lassú, utóbbi gyors, de lomha


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Ganawaytől többet vártam a kombinén; alulteljesített vagy ez teljesen reális volt? hányadik körre saccoljátok?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Janoris állítólag elég jól bírta a média interjút, pedig számot kellett adnia a bűneiről. 3 letartóztatás, 1 bukott teszt Floridában (amit nem hiszek...), állítólag a kirúgása óta nem is szívott. 😀 Kiderült az is, hogy 23 évesen 4 gyereke van.gsn
az új cromartie ugyebár

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Janoris állítólag elég jól bírta a média interjút, pedig számot kellett adnia a bűneiről. 3 letartóztatás, 1 bukott teszt Floridában (amit nem hiszek...), állítólag a kirúgása óta nem is szívott. 😀 Kiderült az is, hogy 23 évesen 4 gyereke van.gsn
tökéletes hozzánk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gsn 3 548
Janoris állítólag elég jól bírta a média interjút, pedig számot kellett adnia a bűneiről. 3 letartóztatás, 1 bukott teszt Floridában (amit nem hiszek...), állítólag a kirúgása óta nem is szívott. 😀 Kiderült az is, hogy 23 évesen 4 gyereke van.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ki fogja elvinni az új bay-bayt? 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
combineon miért nem tudnak egyből hivatalos időt közölni?Szobi22
Atlétikában sem szoktak egyből azt dobni. Itt ráadásul nem is "bang"-re indulnak, hanem rájuk indul az óra.szaba
ezt értem, akkor arra is vonatkozhatna a kérdésem, hogy általában miért nem. gondolom, hogy technikai akadálya van, és kíváncsi vagyok, tudja-e valakiSzobi22
mert géppel pontosan az indulás pillanathoz igazítják az időt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
combineon miért nem tudnak egyből hivatalos időt közölni?Szobi22
Atlétikában sem szoktak egyből azt dobni. Itt ráadásul nem is "bang"-re indulnak, hanem rájuk indul az óra.szaba
ezt értem, akkor arra is vonatkozhatna a kérdésem, hogy általában miért nem. gondolom, hogy technikai akadálya van, és kíváncsi vagyok, tudja-e valaki

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
combineon miért nem tudnak egyből hivatalos időt közölni?Szobi22
Atlétikában sem szoktak egyből azt dobni. Itt ráadásul nem is "bang"-re indulnak, hanem rájuk indul az óra.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
combineon miért nem tudnak egyből hivatalos időt közölni?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Flennernek mennyire komoly a bokasérülése? Mert már a bowl meccse óta szenved ezzel.
És ez mondjuk mennyire hathat ki a drafthelyére?Stez
Elvileg high ankle sprain. Az tud sokáig fájni, gondolom nem akar ő sem rásérülni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Flennernek mennyire komoly a bokasérülése? Mert már a bowl meccse óta szenved ezzel.
És ez mondjuk mennyire hathat ki a drafthelyére?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Most néztem, Osweiler tényleg Rivershez hasonlóan dobja a labdát.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Remélem a fekve nyomást nemcsak két QB csinálja meg, még a féllábú Fleener is nekifeküdt tegnap.Hamár futni nem tud legalább csináljon valamit.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Amikor az rb-k 40 yardot futnak, az kb hány órára tehető?valaki2
Azért azok igen lassú RBk lennének.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Uramisten, Allen mit hozott össze, remélem majd a pro dayen bizonyít, mert tud ő ennél sokkal jobbat.

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Amikor az rb-k 40 yardot futnak, az kb hány órára tehető?

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Combine adat táblázat.


Állat vagyok, ami enni kér...