NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Calais Campbell karhosszúságáról van vkinek adata? Csak 16 bench reps volt neki. Brockers miatt néztem kíváncsiságból, hogy a másik nagy ember mit is produkált anno.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Hali!

Terrell Pryor hova lenne sztetek rangsorolva, ha nem jön ki tavaly a sup. draftra...tol egy combine-t, mint a tavalyi "pro" day-én...

QB? Rangsorban hol lenne?
WR? Hol lenne?

KösziRolni
Ha nem megy ki a supp draftra, akkor lehet annyit játszik, mint idén a Raiders-ben...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma volt a Miami OH pro day.

a combinera meg nem hívott Brandon Brooks 4.98-at futott és 36-ot nyomott ki. Egyik eredményénél sem csinált jobbat a combinén egyik guard sem.

méretei: 6'5, 346

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Hali!

Terrell Pryor hova lenne sztetek rangsorolva, ha nem jön ki tavaly a sup. draftra...tol egy combine-t, mint a tavalyi "pro" day-én...

QB? Rangsorban hol lenne?
WR? Hol lenne?

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zsír, köszke

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Valaki nem tud egy olyan oldalt, ahol a 10 yardos részeredmények össze vannak gyűjtve?Wyatt
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AotIVo4gpWF8dFZUQzdITWZfWGNOZU93TEhGQTJtbGc#gid=0

Upshaw-t meg minél jobban "scoutolom", annál kevésbé tetszik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valaki nem tud egy olyan oldalt, ahol a 10 yardos részeredmények össze vannak gyűjtve?

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Upshaw-ról, mint 34 OLB valakinek új gondolatok?

Sporting News' Russ Lande and NFL Network's Charley Casserly both noted that Alabama DE/OLB Courtney Upshaw exhibited disappointing edge-rushing ability during field drills at the Scouting Combine. "I just didn't see the explosion that you want to see from a pass rusher off the edge," wrote Casserly. Added Lande, "(Upshaw) was upright and stiff in drops, could not flip his hips to change direction quickly and lacked the explosiveness and burst that NFL teams wanted to see." Upshaw was a 3-4 outside linebacker at Alabama, but he may be ticketed for 4-3 left defensive end in the pros.
Nem ez az egyetlen hely, ahol kongatták a vészharangot, hogy elég darabos volt, és nem tűnt 34-es OLB-nek a mozgása --> 43-as end only? Oda meg a mérete kisebb a kívánatosnál... :rolleyes:
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
Brockers nincs a vesztesek közt?ulpianus
a drilleken nem mozgott rosszul, nem AKKORA vesztes, mint feljebb említett uriemberekjjncaa
Brockers korábban is 322 font volt, vagy csak mostanra "hízott" fel? A combine előtt 300-306 között lehetett olvasni a tömegét. A drilleknél mindenesetre nem látszott rajta a többlet.

A bench pressét nem láttam, nem tudom, hogy jött össze neki csak 19. Tény, hogy hosszú karokkal nehezebb kinyomni, de a 19 elég kevés. Cox, akinek hasonlóan hosszú a karja tolt 30-at.


több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Brockers nincs a vesztesek közt?ulpianus
Én is az ő hiányát jegyeztem volna meg.

Amúgy rohadtul érdekelne, hogyan alakul egy csapat draftboardja mondjuk januártól a draftig. Tudom, hogy ebbe soha nem fogunk belelátni, pedig rendkívül izgalmas volna sztem.gabokocka
Én is kíváncsi lennék, hány egyeztetést tartanak a csapatok, a megfelelő draftboard összeállításának ügyében. 😊Beki
Cards-os beat writer pont ma blogolt, hogy ilyenkor nálunk még nincs felállítva draft board.
Whiz-ék Kb. egy-másfél hónappal a draft előtt kezdik meg az összeállítást, akkor indul be az élet. Addig a scout-ok gyűjtik szép számmal az információkat, az edzők nézegetik a prospectecről a felvételeket, ilyesmi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Weeden hol kelhet el így a combine után?kovi470
2-6. kör, fogalmam nincs
de talán a kombájnos szenvedése után már senki nem beszél arról, hogy 1. kört ér...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Weeden hol kelhet el így a combine után?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Brockers nincs a vesztesek közt?ulpianus
a drilleken nem mozgott rosszul, nem AKKORA vesztes, mint feljebb említett uriemberek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brockers nincs a vesztesek közt?ulpianus
Én is az ő hiányát jegyeztem volna meg.

Amúgy rohadtul érdekelne, hogyan alakul egy csapat draftboardja mondjuk januártól a draftig. Tudom, hogy ebbe soha nem fogunk belelátni, pedig rendkívül izgalmas volna sztem.gabokocka
Én is kíváncsi lennék, hány egyeztetést tartanak a csapatok, a megfelelő draftboard összeállításának ügyében. 😊
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Brockers nincs a vesztesek közt?ulpianus
Én is az ő hiányát jegyeztem volna meg.

Amúgy rohadtul érdekelne, hogyan alakul egy csapat draftboardja mondjuk januártól a draftig. Tudom, hogy ebbe soha nem fogunk belelátni, pedig rendkívül izgalmas volna sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Brockers nincs a vesztesek közt?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
a kérdést megelőzve

combine "nyertesek":
Andrew Luck (QB, Stanford)
Robert Griffin III (QB, Baylor)
Robert Turbin (RB, Utah State)
Stephen Hill (WR, Georgia Tech)
Ladarius Green (TE, Louisiana-Lafayette)
David DeCastro (OG, Stanford)
Tom Compton (OT, South Dakota)
Dontari Poe (DT, Memphis)
Fletcher Cox (DL, Miss State)
Bruce Irvin (OLB, West Virginia)
Luke Kuechly (ILB, Boston College)
Mychal Kendricks (LB, California)
Josh Robinson (CB, Central Florida)
Brandon Taylor (DB, LSU)

combine "vesztesek":
Case Keenum (QB, Houston)
Brandon Weeden (QB, Oklahoma State)
Dan Herron (RB, Ohio State)
Joe Adams (WR, Arkansas)
Dwayne Allen (TE, Clemson)
Rishaw Johnson (OL, California PA)
Mike Adams (OT, Ohio State)
Vinny Curry (DE, Marshall)
Malik Jackson (DL, Tennessee)
Vontaze Burfict (LB, Arizona State)
Chris Galippo (LB, USC)
Janzen Jackson (S, McNeese State)
Cliff Harris (CB, ex-Oregon)
Leonard Johnson (CB, Iowa State)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Köszönöm szépen a válaszokat.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már tegnap a liveblog alatt is felmerült bennem a kérdés, de inkább itt teszem fel: miért olyan lényeges a 40 yardos eredmény egy DL embernél?Szokol
egymáshoz képest be lehet lőni őket. kb ennyi

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
Már tegnap a liveblog alatt is felmerült bennem a kérdés, de inkább itt teszem fel: miért olyan lényeges a 40 yardos eredmény egy DL embernél?Szokol
4-3as DEnél azért fontos, hogy milyen gyorsan ér oda a QBhez és hogy az ne tudjon elfutni előle. A DTknél inkább az első 10 yardot nézik. De azért ott is fontos hogy ne csak hegy legyen, hanem hogy mozogni is tudjon.visi_b
Na de 40 yard, míg odaér az irányítóhoz? Ráadásul nyílegyenes sprintben?

Nem akarok akadékoskodni, csak azért merült fel bennem, mert régebben olvastam egy cikket egy erőnléti edzővel. Az ragadt meg bennem, hogy amíg a futballistákat úgy kell edzeni (mármint az európai focira gondolok), hogy egyenletes teljesítményre legyenek képesek 90 percig, aztán regenerálódhatnak egy-két napig. A jéghokisoknak viszont kb fél percig kell leadniuk a teljesítményük maximumát, majd két perc alatt regenerálódni.

Na most az amerikai focisták teljesítményét inkább az utóbbihoz tudom hasonlítani, ezért sem értem ezt a 40 yardos témát. Számomra ez az adat elsőre irreleváns, de nyilván a szakik jobban tudják, csak kíváncsi vagyok a logikára.Szokol
Eredetileg ha jól tudom Paul Brown kezdte el alkalmazni a 40yard dasht (mint sokminden mást is), amely arra szolgált, hogy a lemérjék, hogy a puntoknál a cover játékosok milyen gyorsan tudnak odaérni a labdához. Az átlagos punt hossza 40 yard volt, mialatt átlag 4.5 mp-et töltött a levegőben a labda. Kb ennyi idő alatt kellet odaérni.

A 40 yard mint a többi combine gyakorlat is, az atletikusság felmérésre szolgál. Tényleg túl van dimenzionálva, de ha az atletikusságot akarjuk felmérni, akkor nem lehet eltekinteni a tiszta sebesség lemérésétől. A 10,20 yard splitek legalább ilyen fontosak, mert mutatják a kezdősebességet, robbanékonyságot.
A többi gyakorlatnak megvan a maga jelentősége:
- ugrálás (vertical/broad): lábak, altest erőssége, rugalmassága
- 3 cone: súlypont, egyensúlyérzék, lábmunka gyorsasága, minősége, irányváltások
- 20 shuttle: oldalirányú mozgások, megállás-újraindulás-irányváltás mozgások mennyire gyorsak, folyamatosak
- 60 shuttle: ugyanaz, mint a 20, csak nagyobb távolságokkal, bírni kell sebességgel és szusszal.
- fekvenyomás: felsőtest ereje, állóképessége

A játékosok eredményeit szerintem legjobb összességükben nézni, az ad valmilyen képet az atletikus képességekről, ami ugye nélkülözhetelen a játékhoz, de nem az egyetlen tényező. Ha ha valaki nem hoz űrszámokat az nem jelenti, hogy nem lehet jó játékos. Sokszor élőfordul, hogy egy játékos felszerelésben, meccsen sokkal gyorsabb, mint amit pl a combineon mutat. Pl Jerry Rice se futott valami jó 40 yardot, de a gamespeedje megvolt.


több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Már tegnap a liveblog alatt is felmerült bennem a kérdés, de inkább itt teszem fel: miért olyan lényeges a 40 yardos eredmény egy DL embernél?Szokol
4-3as DEnél azért fontos, hogy milyen gyorsan ér oda a QBhez és hogy az ne tudjon elfutni előle. A DTknél inkább az első 10 yardot nézik. De azért ott is fontos hogy ne csak hegy legyen, hanem hogy mozogni is tudjon.visi_b
Na de 40 yard, míg odaér az irányítóhoz? Ráadásul nyílegyenes sprintben?

Nem akarok akadékoskodni, csak azért merült fel bennem, mert régebben olvastam egy cikket egy erőnléti edzővel. Az ragadt meg bennem, hogy amíg a futballistákat úgy kell edzeni (mármint az európai focira gondolok), hogy egyenletes teljesítményre legyenek képesek 90 percig, aztán regenerálódhatnak egy-két napig. A jéghokisoknak viszont kb fél percig kell leadniuk a teljesítményük maximumát, majd két perc alatt regenerálódni.

Na most az amerikai focisták teljesítményét inkább az utóbbihoz tudom hasonlítani, ezért sem értem ezt a 40 yardos témát. Számomra ez az adat elsőre irreleváns, de nyilván a szakik jobban tudják, csak kíváncsi vagyok a logikára.Szokol
A sebességet és a gyorsulást nézik. Ezért van a 40 yard, de megvannak emellett a 10 és 20 yardos adatok is. Kicsit szerintem túl van lihegve a 40 yard jelentősége, de azért rá kell pillanatani kicsit, mert ha döglassú a D lineod akkor soha nem fogja megkerülni az O linet és elérni a QBt, esetleg elkapni az RBt. Csak egy test lesz a pálya közepén, akit mindenki kikerül 😀

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Már tegnap a liveblog alatt is felmerült bennem a kérdés, de inkább itt teszem fel: miért olyan lényeges a 40 yardos eredmény egy DL embernél?Szokol
4-3as DEnél azért fontos, hogy milyen gyorsan ér oda a QBhez és hogy az ne tudjon elfutni előle. A DTknél inkább az első 10 yardot nézik. De azért ott is fontos hogy ne csak hegy legyen, hanem hogy mozogni is tudjon.visi_b
Na de 40 yard, míg odaér az irányítóhoz? Ráadásul nyílegyenes sprintben?

Nem akarok akadékoskodni, csak azért merült fel bennem, mert régebben olvastam egy cikket egy erőnléti edzővel. Az ragadt meg bennem, hogy amíg a futballistákat úgy kell edzeni (mármint az európai focira gondolok), hogy egyenletes teljesítményre legyenek képesek 90 percig, aztán regenerálódhatnak egy-két napig. A jéghokisoknak viszont kb fél percig kell leadniuk a teljesítményük maximumát, majd két perc alatt regenerálódni.

Na most az amerikai focisták teljesítményét inkább az utóbbihoz tudom hasonlítani, ezért sem értem ezt a 40 yardos témát. Számomra ez az adat elsőre irreleváns, de nyilván a szakik jobban tudják, csak kíváncsi vagyok a logikára.
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Már tegnap a liveblog alatt is felmerült bennem a kérdés, de inkább itt teszem fel: miért olyan lényeges a 40 yardos eredmény egy DL embernél?Szokol
4-3as DEnél azért fontos, hogy milyen gyorsan ér oda a QBhez és hogy az ne tudjon elfutni előle. A DTknél inkább az első 10 yardot nézik. De azért ott is fontos hogy ne csak hegy legyen, hanem hogy mozogni is tudjon.

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Már tegnap a liveblog alatt is felmerült bennem a kérdés, de inkább itt teszem fel: miért olyan lényeges a 40 yardos eredmény egy DL embernél?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Mike Martin milyen #vót ?Joci
erős volt és gyors, csak Poe az ő eredményét is elhomályosította


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal