NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
Fasza lett, de a végén a "stáblista komolytalanná teszi. Oda elég lenne egy Bowl.hu, nem kell még a takarítónőt is felsorolni!
Szerintem...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Quinton Coples

http://mattwaldmanrsp.com/2012/02/13/unc-de-quinton-coples-the-importance-of-pad-level/
http://mattwaldmanrsp.com/2012/02/14/quinton-coples-part-ii-pad-level-and-the-pass-rush/
http://mattwaldmanrsp.com/2012/02/16/quinton-coples-part-iii-stacking-up-to-jason-pierre-paul/
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
hatalmas grat hozzá JJ az eddigi összes videód nagyon passzentosak voltak...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehoznijjncaa
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.Höri
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀Rajna
A Lockeres reakciód se volt gyenge 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
I hope he sucks, just so I can use the name “RG3 first rounders” derisively. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg idén is terveztek ilyen közvetítést?iktriad
igenFucu
Király, remélem meglesz a kötelező bulihangulat! 😂aztec
Reméljük egyes csapatok is igyekeznek majd ebbe besegíteni "remek" döntéseikkel. Mondjuk az első 2(inkább 3) pick uncsi lesz.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
RG III rézbőrű lesz.
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)

A hírek szerint még a Browns is bepróbálkozott az utolsó pillanatban, de ezt ajánlatot, amit Snyderék leraktak az asztalra, nehéz matchelni.iktriad
ejj, ez nagyon durva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀Rajna
Tényleg idén is terveztek ilyen közvetítést?iktriad
igenFucu
Király, remélem meglesz a kötelező bulihangulat! 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.Höri
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀Rajna
Tényleg idén is terveztek ilyen közvetítést?iktriad
igen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Orson Charles-t tegnap ittas vezetésért letartóztatták.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
RG III rézbőrű lesz.
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)

A hírek szerint még a Browns is bepróbálkozott az utolsó pillanatban, de ezt ajánlatot, amit Snyderék leraktak az asztalra, nehéz matchelni.iktriad
így se bírtam a Skinst hát még ez után ha oda megy RGIII, de viszont a Brownsban szívesen látnám, az én véleményem szerint abba a csapatba illene be a jelleme a legjobban

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehoznijjncaa
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.Höri
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀Rajna
A Seahawks sapka, Mouton és haromt reakciója az Alualu pickre a Top 3 kedvenc pillanatom az eddigi draft streamekből.
Tényleg idén is terveztek ilyen közvetítést?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mivel konqot kihagytad a stáblistán, egy hétig hallgathatjuk, tudod mit.ulpianus
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehoznijjncaa
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.Höri
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RG III rézbőrű lesz.
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)

A hírek szerint még a Browns is bepróbálkozott az utolsó pillanatban, de ezt ajánlatot, amit Snyderék leraktak az asztalra, nehéz matchelni.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
Grat, nagyon jó lett!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mivel konqot kihagytad a stáblistán, egy hétig hallgathatjuk, tudod mit.ulpianus
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehoznijjncaa
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
A Credits büntet a végén (bár rendezőnek "Az élet" még frappánsabb lett volna). A legvégéról hiányoltam GM Genet és egy olyan feliratot mellé, hogy "expect the unexpected", mint végső csattanó. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Mivel konqot kihagytad a stáblistán, egy hétig hallgathatjuk, tudod mit.ulpianus
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Mivel konqot kihagytad a stáblistán, egy hétig hallgathatjuk, tudod mit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
beteg 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
Remekül sikerült, grat hozzá!! 😀 Már most hiányzik haromt az élő adásból. :/aztec
Nekem meg az a sok pick, amit a komisszár úr leválaszt tőlünk

Amúgy profi anyag, grat JJ

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
Remekül sikerült, grat hozzá!! 😀 Már most hiányzik haromt az élő adásból. :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Stanford pro day-re Fleener felépülhet?aztec
azt nyilatkozta, hogy ott mindenképp futni fog.

fun fact: Fleener egy Redskins OLineman után kapta a keresztnevét, a mutter látta a tévében Joe Jacoby-t és igen megtetszett neki.Höri
😀

köszi

A Jégember győz, nem beszél.