NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Stanford pro day-re Fleener felépülhet?aztec
azt nyilatkozta, hogy ott mindenképp futni fog.

fun fact: Fleener egy Redskins OLineman után kapta a keresztnevét, a mutter látta a tévében Joe Jacoby-t és igen megtetszett neki.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Stanford pro day-re Fleener felépülhet?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Blackmon 4.46-os 40 yard
hivatalosjjncaa
Meglepően jó idő tőle, azt hittem 4.50 fölött lesz.aztec
Evan Silva
NFL teams will tack .08 to .10 onto Justin Blackmon's 40 time today, bear in mind. Stillwater track awfully fast. NFL adjusts for surface.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Blackmon 4.46-os 40 yard
hivatalosjjncaa
Meglepően jó idő tőle, azt hittem 4.50 fölött lesz.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Blackmon 4.46-os 40 yard
hivatalos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
De azért lehet jó ROLB-t találni az első kör végén vagy a 2/16-tal. McClellin játékát én bírom, a combine-on javított a helyzetén a jó mért eredményeivel, főleg a 10 y splittel, és a drilleken se volt rossz. Sokoldalú is, volt ő ILB, OLB, DE is a Broncos-ban->sztem ideális 2. körös Belichik OLb pick.
Aztán ott van Ronnell Lewis, aki továbbra is nagy kedvencem és tartom, h ha nem lenne bad boy és kicsit sokat sérült, akkor top 20 játékos lenne. (mondjuk az azért engem is zavar egy kicsit, ha egy első körös tehetségű, még csak junior játékosról azt mondja a college edzője, h "fiam, jobban tennéd, ha jelentkeznél a draftra" :o)
Nagy statjai neki nincsenek, nem is játszott még sokat, de sztem ő az idei Tyron Smith, már ami a fejlődési lehetőségeket illeti. És talán nem is ártana, ha (Wilforkot leszámítva) nem csak 'yes, sir' típusú jófiúkkal lenne tele a D.
De ha a Pats olyan játékost akar, aki tökéletesen illik a D-be és sztem biztos beválna, akkor tessék feltrade-elni Ingramért 😛. Megvan hozzá a muníció. Robilluma
RDE sokkal nagyobb need a Patsnek, mint az ROLB, safetyről nem is beszélve. McClellinről osztom a véleményedet. Rajta kívül még Andre Branch (1. kör vége, 2. kör eleje) és Chandler Jones (2-3. kör) az, aki jó értéket képvisel, illik a rendszerbe, és a legtöbb fantázia van bennük.

Pár napja volt az Arkansas proday, ahol még mindig 34 OLB-ként vizslatták Jake Bequette-tet, akárcsak a Senior Bowlon. Ősszel még a többség azt találgatta, hogy +20 fonttal 34-es end lehetne belőle, de mostanra mindenkit meggyőzött a mozgékonységa, dinamikája, hogy jó kompakt OLB lehet belőle. Egyetlen probléma, hogy rövid a karja (32"), főleg a magasságához képest. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. Jelenleg 4. körre teszi őt az nfldraftscout, fog ő még feljebb kúszni.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
És még egy kis érdekesség vele kapcsolatban, h miután a suli 6'4-el jegyezte, a combine-on 6'2 és 1/4-el mért, most 6'0 lett 😂Robilluma
Előrébb kell hozni a draftot, mielőtt teljesen eltűnik...somoskovig
A végén még Lowtower néven fut be 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
És még egy kis érdekesség vele kapcsolatban, h miután a suli 6'4-el jegyezte, a combine-on 6'2 és 1/4-el mért, most 6'0 lett 😂Robilluma
Előrébb kell hozni a draftot, mielőtt teljesen eltűnik...

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nincs túl jó érzésem az idei pass rusher class elejérőlDoM
Ezzel mélységesen egyetértek. 😕Sanco
Azért ennyire nem tragikus a helyzet. A Packers ráadásul könnyebb helyzetben van, mint a Pats, mert Matthews-t mindkét oldalon lehet használni, és így eldönthetik, h melyik oldalra kell OLB.
A Pats, amennyiben Ninkovic a végső megoldás LOLB-be, akkor kifejezetten ROLb-t keresnek. Abból jóval kevesebb van.
De azért lehet jó ROLB-t találni az első kör végén vagy a 2/16-tal. McClellin játékát én bírom, a combine-on javított a helyzetén a jó mért eredményeivel, főleg a 10 y splittel, és a drilleken se volt rossz. Sokoldalú is, volt ő ILB, OLB, DE is a Broncos-ban->sztem ideális 2. körös Belichik OLb pick.
Aztán ott van Ronnell Lewis, aki továbbra is nagy kedvencem és tartom, h ha nem lenne bad boy és kicsit sokat sérült, akkor top 20 játékos lenne. (mondjuk az azért engem is zavar egy kicsit, ha egy első körös tehetségű, még csak junior játékosról azt mondja a college edzője, h "fiam, jobban tennéd, ha jelentkeznél a draftra" :o)
Nagy statjai neki nincsenek, nem is játszott még sokat, de sztem ő az idei Tyron Smith, már ami a fejlődési lehetőségeket illeti. És talán nem is ártana, ha (Wilforkot leszámítva) nem csak 'yes, sir' típusú jófiúkkal lenne tele a D.
De ha a Pats olyan játékost akar, aki tökéletesen illik a D-be és sztem biztos beválna, akkor tessék feltrade-elni Ingramért 😛. Megvan hozzá a muníció.

Persze a prospecteket ezerféleképpen meg lehet ítélni, jó példa erre Hightower, akinek a tegnapi workoutjáról Tony Pauline Sports Illustratedes pro day blogján ezt írta:
During drills, Hightower showed some stiffness changing direction and was not quick in coverage drills. His backpedal looked mechanical and forced, while Hightower showed little in the way of being able to burst out of his plant. He's a big, forceful linebacker with solid straight line speed, but Hightower did nothing today to dispel the belief he's a two-down defender.
Míg Mayock a pro day videóban pont az ellenkezőjét 😀 :
Alabama pro day report

Amúgy a 4.68 short shuttle és a 7.55 3cone borzasztó gyenge tőle, a combine-on is a leggyengébb lett volna az Lb-k között. Ehhez képest, a videó alapján sztem most meglepően jól mozgott.
És még egy kis érdekesség vele kapcsolatban, h miután a suli 6'4-el jegyezte, a combine-on 6'2 és 1/4-el mért, most 6'0 lett 😂


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Matt Waldman videózik.

Luck: http://mattwaldmanrsp.com/2012/03/06/creating-bad-luck/
RGIII: http://mattwaldmanrsp.com/2012/03/05/rgiii-tick-tick-tick-tick/
Cousins: http://mattwaldmanrsp.com/2012/03/08/qb-kirk-cousins-footwork-and-pocket-management/
Tannehill: http://mattwaldmanrsp.com/2012/02/09/managing-the-pocket-part-i-texas-am-qb-ryan-tannehill/ + http://mattwaldmanrsp.com/2012/02/11/managing-the-pocket-part-ii-texas-am-qb-ryan-tannehill/
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nincs túl jó érzésem az idei pass rusher class elejérőlDoM
Ezzel mélységesen egyetértek. 😕
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én direkt letöltöttem a Badgers elleni meccsüket - a legjobb fal ellen mutassa meg mit tud alapon - és ott nem nyűgözött le.
Ha jól emlékszem Ricky Wagner leradírozta a térképről a vakoldalon besegítés nélkül, momentuma nem volt. A meccsen persze jegyzett egy sack-et és egy FF-t a QB-n a RT Oglesby-vel szemben, de a sebességkülönbséget ismerve (Oglesby mit művelt a combine-on, te jó ég...) ez nem meglepő.
Sok szónak is egy a vége: jó játékos Mercilus, nagy boom és kis bust eséllyel sztem. És inkább OLBben.
(A New England draftja kapcsán pedig a nem épp világklasszis futás elleni védekezése a sztereotpiákkal szembemenve sztem nem annyira fontos a Pats szemszögéből, mert ha már egy Anderson is képes volt megoldani a feladatot, akkor ő is képes lehet)Robilluma
Pont tegnap néztem én is a Badgers elleni produkcióját, de nem vágott földhöz a produkció: http://www.youtube.com/watch?v=wWfNeKi_hfc&feature=channel_video_title

Nincs túl jó érzésem az idei pass rusher class elejéről, és ha Andersont visszaigazolja a Pats, akkor egyáltalán nem törném össze magam egy korai OLB draftért.
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Illinois pro day rövid összefoglaló: http://www.youtube.com/watch?v=CLW_mXr8ZpM
Robilluma
Mit gondolsz Mercilusról?

Következő JPP? Univerzális #1 pass rusher? Vagy csak 34 olb vagy csak 43 left end?DoM
Osztom szaba véleményét, szerintem is a sebességét és a mozgékonyságát 34 OLb-ként kamatoztathatja leginkább.
43 LDE valószínűleg nem lesz (ha nem valamilyen Mathis féle szerepkör lenne), mert ahhoz azért bivalyabbnak kellene lennie. Futás ellen azért van mit javulnia.
Mostanában mindenki szeret belekötni, h csak 1 year wonder, meg workout warrior, amik éppenséggel igazak is, de jövőre már 2 year wonder lehet 😛 és technikailag sem annyira tuskó bár jelenleg legfőképp a sebességéből él.
Kétségek persze mindenkiben lehetnek az elmúlt évek hasonló stílussal és erősségekkel az nflbe kerülő passrusherek (Maybin, English) sikertelensége miatt, de vannak ellenpéldák is (Von Miller). JPP és pl Aldon Smith kicsit más vonalat képvisel nálam, ők nem az alacsony súlypontjukkal operálnak, a combine-on sem nyűgöztek le senkit a mozgékonysági drilleken. JPP-re emlékszem, a combine-on a kicsit szétesőnek tűnő mozgása nem igazán tetszett, aztán a pályán a bólyák helyett a falemberek ellen már jobban megy neki.
Nem könnyű hova tenni az ilyen Mercilus féle athletic freak pass rushereket, én nem lennék teljesen nyugodt, ha őt draftolná a csapatom, de ugyanakkor a fizikai paraméterei miatt a határ a csillagos ég, ha egy jó D coach keze alá kerül.

Én direkt letöltöttem a Badgers elleni meccsüket - a legjobb fal ellen mutassa meg mit tud alapon - és ott nem nyűgözött le.
Ha jól emlékszem Ricky Wagner leradírozta a térképről a vakoldalon besegítés nélkül, momentuma nem volt. A meccsen persze jegyzett egy sack-et és egy FF-t a QB-n a RT Oglesby-vel szemben, de a sebességkülönbséget ismerve (Oglesby mit művelt a combine-on, te jó ég...) ez nem meglepő.
Sok szónak is egy a vége: jó játékos Mercilus, nagy boom és kis bust eséllyel sztem. És inkább OLBben.
(A New England draftja kapcsán pedig a nem épp világklasszis futás elleni védekezése a sztereotpiákkal szembemenve sztem nem annyira fontos a Pats szemszögéből, mert ha már egy Anderson is képes volt megoldani a feladatot, akkor ő is képes lehet)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Ez a Mercilus félelmetes koordinációval rendelkezdik. Sztem inkább lenne jó OLB.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Illinois pro day rövid összefoglaló: http://www.youtube.com/watch?v=CLW_mXr8ZpM
Robilluma
Mit gondolsz Mercilusról?

Következő JPP? Univerzális #1 pass rusher? Vagy csak 34 olb vagy csak 43 left end?
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Stephen Hill interjú és néhány route-futása a GT pro dayről (több helyszíni tudósító szerint Hill stabilizálta az első körös grade-jét): http://www.youtube.com/watch?v=bOcKwhR9GME

Illinois pro day rövid összefoglaló: http://www.youtube.com/watch?v=CLW_mXr8ZpM

Az Alabama pro dayt elvileg itt lehet élőben nézni (nekem még nem jött be), most kezdődött: http://www.rolltide.com/allaccess/


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk így a fair, de gondoltam megkérdezem 😊 Köszke

több mint 12 éve
gsn 3 548
És, ha nem lenne saját, de két első körösük lenne, akkor választható, vagy mindenképpen a magasabb?Wyatt
Erre nincs szabályozás a CBA-ban, eléggé életszerűtlen is, de majd megkérdezem.gsn
Lekötelezel 😊Wyatt
Nem volt még ilyen helyzet, így mint minden olyan helyzetben, amikor ilyen esemény van, a liga dönt, és valószínűleg a magasabb pick mellett.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, a saját pick.gsn
És, ha nem lenne saját, de két első körösük lenne, akkor választható, vagy mindenképpen a magasabb?Wyatt
Erre nincs szabályozás a CBA-ban, eléggé életszerűtlen is, de majd megkérdezem.gsn
Lekötelezel 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Armond Armstead mégse transzferel sehova a USC-ről, a teljes 2011-es szezont kihagyó DE leigazolt egy ügynököt és választható lesz a draftonjjncaa
Kicsit off, de a névrokonságon kívül van egyéb köze is Arikhoz?Sanco
a testvére


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Armond Armstead mégse transzferel sehova a USC-ről, a teljes 2011-es szezont kihagyó DE leigazolt egy ügynököt és választható lesz a draftonjjncaa
Kicsit off, de a névrokonságon kívül van egyéb köze is Arikhoz?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Armond Armstead mégse transzferel sehova a USC-ről, a teljes 2011-es szezont kihagyó DE leigazolt egy ügynököt és választható lesz a drafton


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CBS-en 39. TE és 672. overall prospect 😀Höri
Ha hozzank kerul akkor szerintem lottozni kezdek. 😊salander
Sima Jax pick. 😀Amadeus91
Most szívesen elküldenélek a fenébe, de lehet a GMünk is így gondolja...Viszont remélem, ha már TE lesz draftolva, akkor legrosszabb esetben Egnewt akarja idehozni, valami noname scout pick helyett.

Valakinek volt egy jó Pro Daye ma:
A 6-1, 195 pound Tartleton State WR named Saalim Hakim just ran a 4.25 at his Pro Day.
Ha Al Davis még élne, ez a srác tuti a Raidersben kötne ki.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
CBS-en 39. TE és 672. overall prospect 😀Höri
Ha hozzank kerul akkor szerintem lottozni kezdek. 😊salander
Sima Jax pick. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
CBS-en 39. TE és 672. overall prospect 😀Höri
Ha hozzank kerul akkor szerintem lottozni kezdek. 😊