Fantasy Football

15 feliratkozó

több mint 8 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Sziasztok!

Újra egy kis segítségre lenne szükségem 😊

FLEXbe: T. Hightower, B. Cooks, A. Cooper, J. Brown és Jarvis Landry közül választhatok. Ki lenne a legjobb opció?

Másik ligámban:

2 RB helyre:
M. Forte, DWill, DMC, L. Murray 4esből?

Köszönöm
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bazd meg K. Mack! Bazd meg!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
😀 nem számít, elmúlt 3 nap 6szor váltottam köztük, de végül nem kellett az a 10 plusz pont. van 40 pont előnyöm, neki egy szem Demaryus Thomasa van, nekem meg Reshad Jones
Minden héten megy a vacilálás Cam-Palmer közt, most belefért a hiba 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bocsi 😀 ezért jó, hogy nekem csak egy Palmerem van qb poszton 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
faszért bizonytalanodtam el megint meccs előtt 1 órával...lehet a PO-mba került 😀...
Cam 16 pont Winston 0,8 jelenleg :S

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Valakinek valami megérzés?
Cam vs Falcons
Winston vs Saints

Saints def legfosabb magasan passz ellen ( | de mennyire rosszak te jó ég! | ), ez Winston mellett szól.
Cam meg Cam...😊
Borbinho
Winston.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valakinek valami megérzés?
Cam vs Falcons
Winston vs Saints

Saints def legfosabb magasan passz ellen ( | de mennyire rosszak te jó ég! | ), ez Winston mellett szól.
Cam meg Cam...😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Ja, azt hittem van vmi plusz funkciója is a dolognak, ezt vágtam 😊 esetemben ez tökm1 volt végig mivel egy hulladék az rb corpsom pláne h a két kezdő már rég ir-en van 😀
peach
Bell-Forsett? 😀
Borbinho
Ja, azt hittem van vmi plusz funkciója is a dolognak, ezt vágtam 😊 esetemben ez tökm1 volt végig mivel egy hulladék az rb corpsom pláne h a két kezdő már rég ir-en van 😀
peach
Bell-Forsett? 😀
Borbinho
Hyde+ Forsett 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem a splitcarry nagyobb reszet kapja majd Hightower, de kb 60-70% + GL work miatt csabito.. sot, en lehet Starks helyett kezdetem (ha nincs jobb)

Viszont kéne IDP tipp, mert lehalt mindenki (McDonald,Lavonte)

Trusnik/Robinson kezd Minnyben, és felvennétek-e öket Robertson, Lansanah vagy Hodges helyére. Tackleszám a lényeg.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na gyerekek, most én kérek segítséget. 😊 Két fogós kérdés...
1. RB poszt 2 kellene. Két állandó kezdőm Blount, és Starks, de most húztam be Tim Hightowert NO és Kerwynn Williamst ARi. Esetleg van valakinek egy jó megérzése?

2. WR poszt. Van 4 jó WR-em ebből kellene 3, vajon ki lenne a jó megoldás?
Hurns, Michael Floyd, Bryant, Travis Benjamin, van még Stevei Johnson, de ő valszeg out lesz
Leon78
WR: Hurns, Floyd, Bryant (ha Martavis, Dezt én most raktam ki FA-ra)
RB: Blount-Starks sztem. Kerwynn nem tudom mennyit fog kapni Johnson mellett, Hightowerről meg azt se tudtam, hogy a ligában van :d
Borbinho
Dez Bryant 😊
Hightowert Ingrem sérülése miatt húztam be. 😊
Leon78
még jó is lehet, de Payton vmi olyat mondott h Spiller kap majd nagyobb szerepet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na gyerekek, most én kérek segítséget. 😊 Két fogós kérdés...
1. RB poszt 2 kellene. Két állandó kezdőm Blount, és Starks, de most húztam be Tim Hightowert NO és Kerwynn Williamst ARi. Esetleg van valakinek egy jó megérzése?

2. WR poszt. Van 4 jó WR-em ebből kellene 3, vajon ki lenne a jó megoldás?
Hurns, Michael Floyd, Bryant, Travis Benjamin, van még Stevei Johnson, de ő valszeg out lesz
Leon78
WR: Hurns, Floyd, Bryant (ha Martavis, Dezt én most raktam ki FA-ra)
RB: Blount-Starks sztem. Kerwynn nem tudom mennyit fog kapni Johnson mellett, Hightowerről meg azt se tudtam, hogy a ligában van :d
Borbinho
Dez Bryant 😊
Hightowert Ingrem sérülése miatt húztam be. 😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na gyerekek, most én kérek segítséget. 😊 Két fogós kérdés...
1. RB poszt 2 kellene. Két állandó kezdőm Blount, és Starks, de most húztam be Tim Hightowert NO és Kerwynn Williamst ARi. Esetleg van valakinek egy jó megérzése?

2. WR poszt. Van 4 jó WR-em ebből kellene 3, vajon ki lenne a jó megoldás?
Hurns, Michael Floyd, Bryant, Travis Benjamin, van még Stevei Johnson, de ő valszeg out lesz
Leon78
WR: Hurns, Floyd, Bryant (ha Martavis, Dezt én most raktam ki FA-ra)
RB: Blount-Starks sztem. Kerwynn nem tudom mennyit fog kapni Johnson mellett, Hightowerről meg azt se tudtam, hogy a ligában van :d

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na gyerekek, most én kérek segítséget. 😊 Két fogós kérdés...
1. RB poszt 2 kellene. Két állandó kezdőm Blount, és Starks, de most húztam be Tim Hightowert NO és Kerwynn Williamst ARi. Esetleg van valakinek egy jó megérzése?

2. WR poszt. Van 4 jó WR-em ebből kellene 3, vajon ki lenne a jó megoldás?
Hurns, Michael Floyd, Bryant, Travis Benjamin, van még Stevei Johnson, de ő valszeg out lesz

Szerkesztette: Leon78
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ja, azt hittem van vmi plusz funkciója is a dolognak, ezt vágtam 😊 esetemben ez tökm1 volt végig mivel egy hulladék az rb corpsom pláne h a két kezdő már rég ir-en van 😀
peach
Nekem csak azért van/volt első számú RB-em mert mentek játékosok IR-re. De itt még itt se voltam túl szerencsés. Raws, DeAngelo és Langford is előttem mentek ki waiveren anno, egyedül West-et tudtam behúzni 😊 Kár, hogy ő is kiesett egy időre, így Ware is berobbant.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ja, azt hittem van vmi plusz funkciója is a dolognak, ezt vágtam 😊 esetemben ez tökm1 volt végig mivel egy hulladék az rb corpsom pláne h a két kezdő már rég ir-en van 😀
peach
Bell-Forsett? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Ja, azt hittem van vmi plusz funkciója is a dolognak, ezt vágtam 😊 esetemben ez tökm1 volt végig mivel egy hulladék az rb corpsom pláne h a két kezdő már rég ir-en van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mellesleg a fantasy legg*cibb pontja. Összehasonlítani két RB-et vagy WR-t még talán egyszerűbb, de én mindig ott szúrom el, hogy rosszkor teszem be a csere TE-ed a 3. számú RB-et vagy WR-t a flexbe.
Bár ez abból is adódik, hogy igazából se két kiemelkedő WR-em se RB-em, a 2. 3. emberek közel hasonló értékeket hoznak.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mi az a flex? 😀 ( a sarokcsiszolót tudom 😀 )
peach
Mikor egy helyre több poszton játszó játékost állíthatsz be, legjellemzőbb az RB/WR ill. az R/W/T opció.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Mi az a flex? 😀 ( a sarokcsiszolót tudom 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Stew-Gurley-Powell-Riddick-Rawls ötösből kellene 2 RB + 1 flex

Stew-Gurley-Rawls alapból, mert ők a kezdők, de Riddicknek lehet nagy napja a Rams ellen elkapásokkal, Powellnek meg a Titans ellen dettó

WR:
AJ-TY-DeVante Parker trióból kellene 2 (AJ + Parker lesz sztem).

A PO nagyjából már megvan, de jól besz*ptam, hogy kiesett Dez még korán (most raktam csak ki FA-ra), illetve SSS is IR-re ment még a szezon közepén :S

+ 1 kérdés:
Cam/Winston/Palmer legyen a kezdő QB?

Egyelőre Winston lesz (omg Saints def 35 TD + 3448 engedett passzolt yard vs 6 interception 😮
Palmernek jó meccse lehet a sérülésekkel tűzdelt Vikes def ellen, lehet őt kéne játszatni
Camnek meg érik már egy gyengébb meccs, Falcons nem sok pontot szokott adni az ellen QB-nak.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
TY,D Adams,B Cooks,A Cooper,M Bryant wr sorból kéne 3
elsőre Coopert padoztatnám a másik az kb hasraütés
Janek
TY-t szedd ki szerintem, benne van a nagy play (főleg Jax ellen), de Hassi se lesz 100%as, ha meg Whitehurst nyomja akkor no comment 😀

Sziasztok!

Én két ligában csapatom, szerintetek, milyen kezdőt kéne kiállítanom a Julio Jones, J. Landry, B. Cooks, J. Maclin, J. Brown, D. Jackson, S. Watkins teamből? 2 WR hely szabad (1 meg mehetne flexbe)

Valamint a másik ligában szintén 2 WR 1 flex esélyes, csak ott a sorom A. Jeffrey, J. Landry, A. Cooper, D. Amendola, D. Baldwin, R. Cobb.

Mit tanácsoltok?
zekeffron
Watkins-DJax+ Julio/Cooks flexbe sztem.

másikhoz meg Jeffery- Baldwin + Cobbot raknám

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Sziasztok!

Én két ligában csapatom, szerintetek, milyen kezdőt kéne kiállítanom a Julio Jones, J. Landry, B. Cooks, J. Maclin, J. Brown, D. Jackson, S. Watkins teamből? 2 WR hely szabad (1 meg mehetne flexbe)

Valamint a másik ligában szintén 2 WR 1 flex esélyes, csak ott a sorom A. Jeffrey, J. Landry, A. Cooper, D. Amendola, D. Baldwin, R. Cobb.

Mit tanácsoltok?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
TY,D Adams,B Cooks,A Cooper,M Bryant wr sorból kéne 3
elsőre Coopert padoztatnám a másik az kb hasraütés

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De jó dolga van itt mindenkinek... Nálam az a kérdés, hogy Maclin mellett DGB-et, J.J. Nelsont vagy Colstont kezdessem...
alatriste
Khm.. ez simán Maclin/DGB, és mindkettö erös WR2.

Nálam Vincy Jackson, Parker, Seth Roberts, Diggs, Kearse.. kb ez a sorrendben is nálam, de ez 1 WR3, 2WR4, 2WR5 kb... és mellett van 3 splitcarrys futóm. 😕
Igor
DGB tegnap csatlakozott a csapathoz. Előtte a helyére R. White-ot képzeld. 😀
De egész szezonban Maclinen kívül járják a csapatomat a WR-ek...

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
De jó dolga van itt mindenkinek... Nálam az a kérdés, hogy Maclin mellett DGB-et, J.J. Nelsont vagy Colstont kezdessem...
alatriste
Khm.. ez simán Maclin/DGB, és mindkettö erös WR2.

Nálam Vincy Jackson, Parker, Seth Roberts, Diggs, Kearse.. kb ez a sorrendben is nálam, de ez 1 WR3, 2WR4, 2WR5 kb... és mellett van 3 splitcarrys futóm. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)