Fantasy Football

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 046
nem tudom kinek sikerült már ezt a bravúrt lehozni, de az egyik (non-IDP-s) ligámban, a 6 tagú cserepadom, amiből az egyik játékos out volt több pontot hozott mint a kezdő 10-es....

(az már csak hab a tortán, hogy pl CJ Anderson is a padon volt)
ZERO_L
Szintén most a héten, szintén egy out, 15 ponttal többet hoztak mint a kezdő 😀 Van ilyen, nagyon bosszantó, de azért nálam ez általában azt jelenti, hogy fasza csapatom van, csak éppen kb minden nagy sztár a kezdőben a legrosszabb napjai egyikét fogja ki.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 452 — situational football
nem tudom kinek sikerült már ezt a bravúrt lehozni, de az egyik (non-IDP-s) ligámban, a 6 tagú cserepadom, amiből az egyik játékos out volt több pontot hozott mint a kezdő 10-es....

(az már csak hab a tortán, hogy pl CJ Anderson is a padon volt)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Wheaton, Bolden, Kearse, DeVante négyes közül szerintetek érdemes valakit felkapni waiverről? 15+5 fős benchvan a ligámba szóval meg kell válogatni az embereket.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy kis segítséget kérnék Rb poszton:
Matt Jones; Thomas Rawls; Karlos Williams. Ebből kéne kettő.
Nagyon szépen köszönöm!
Dudás György
Jones + Rawls nálam a padon csücsülnek. Jones mert tré volt mostanában, Rawls meg az elég kemény Steelers Run D ellen kellene h alkosson (5. legkevesebb futott yard (930)+ 2. legkevesebb TD, szám szerint 3 DB, 10 meccsen)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Dudás György 11
Egy kis segítséget kérnék Rb poszton:
Matt Jones; Thomas Rawls; Karlos Williams. Ebből kéne kettő.
Nagyon szépen köszönöm!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
RB és TE help
Blue vs NO, Langford vs GB, Morris vs NYG, Woodhead vs Jax, Vereen vs Skins, Spencer Ware vs Bills

Ebből a hatosból kellene egy trio

És Te poszton

Clay vagy Zach Miller?
ThundersNFL
Nálam Miller kezdeni fog, gyakorlatilag az egyetlen hadra fogható TE a Chicagonál
Leon78
West úgy néz ki eddig kihagyja a Bills meccset szóval Ware is jó megoldásnak tűnik.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
RB és TE help
Blue vs NO, Langford vs GB, Morris vs NYG, Woodhead vs Jax, Vereen vs Skins, Spencer Ware vs Bills

Ebből a hatosból kellene egy trio

És Te poszton

Clay vagy Zach Miller?
ThundersNFL
Nálam Miller kezdeni fog, gyakorlatilag az egyetlen hadra fogható TE a Chicagonál
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
RB és TE help
Blue vs NO, Langford vs GB, Morris vs NYG, Woodhead vs Jax, Vereen vs Skins, Spencer Ware vs Bills

Ebből a hatosból kellene egy trio

És Te poszton

Clay vagy Zach Miller?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Unga vagy Brinkley várható a kezdő MLB-nek a Giantsnél?
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Lynch inaktív, 35 perccel meccs előtt még behúztam Rawls-t W/R-be. 37.5 pont. nailed it
Borbinho
Ugyanez 😀

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lynch inaktív, 35 perccel meccs előtt még behúztam Rawls-t W/R-be. 37.5 pont. nailed it

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tudtommal Floyd out a hétre.

Dez @Mia / AJ @Ari / T.Y @Atl/ Tavon Austin @Bal/ Steve Johnson vsKC
Stew vsWas/Gurley @Bal/ Matt Jones @Car/ Lynch vsSF
Ebron vsOak/ Martellus Bennett vsDEN

Innen kiket kezdetnétek? 2 wr 2 rb 1 w/r + egy te kellene.
Jelenleg:
Dez + Austin WR
Stew + Gurley RB
Steve J. W/R
Ebron TE

AJ-t nem szívesen raknám padra, de PP fogja és idén nem hozza annyira a pontokat. Ahogy TY sem konzisztens. Lynch questionable. Austint meg vagy fut home runt vagy nem, ezért nem tudom jó választás-e. Bár a Ravens sec elég borzalmas, hátha 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
tudja valaki hogy Malcom Floyd WR (San Diego Chargers) játszani fog a hétvégén?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Gore, West, McFadden, Stewart négyesből 3? Egyelőre Stewart ül.
Illetve:
Fitzgerald, A. Cooper, AJ Green közül 1? Itt Fitz felé hajlok
Henderson
nálam McFadden padozna ebből a 4ből
Benglas def ellen meg fog szenvedni sztem Fitz, AJ-t PP miatt szintén nem választanám, ha már van egy Coopered aki a Detroit ellen nyomja :'D
Borbinho
Nálam meg pont McFadden lenne akit ezek közül biztosan kezdetnék.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gore, West, McFadden, Stewart négyesből 3? Egyelőre Stewart ül.
Illetve:
Fitzgerald, A. Cooper, AJ Green közül 1? Itt Fitz felé hajlok
Henderson
nálam McFadden padozna ebből a 4ből
Benglas def ellen meg fog szenvedni sztem Fitz, AJ-t PP miatt szintén nem választanám, ha már van egy Coopered aki a Detroit ellen nyomja :'D

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 046
Gore, West, McFadden, Stewart négyesből 3? Egyelőre Stewart ül.
Illetve:
Fitzgerald, A. Cooper, AJ Green közül 1? Itt Fitz felé hajlok

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Sziasztok!

Kedd Hétfő esti rangadora inkább Watkins vagy Amendola?

Nem tudok dönteni...
MarcoPolo
egyik sem túl acélos, nézz szét hátha van valaki FA-n akit be tudsz húzni : D
Amendola jó lehet Edelman sérülése miatt, inkább őt játszatnám
Borbinho
Hétfő esti... 😀

Egyébként kispadon van még Erick Decker, Allan Hurns, és kezdő Mike Evans és jelenleg Sammy Watkins.

Ezeket tudva egy tanács?

Köszönöm a gyors választ 😊
MarcoPolo
Hurnst feltétlen játszatnám, TD-masina az utóbbi hetekben és a Titans sec nem verhetetlen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
MarcoPolo San Francisco 49ers 5
Sziasztok!

Kedd Hétfő esti rangadora inkább Watkins vagy Amendola?

Nem tudok dönteni...
MarcoPolo
egyik sem túl acélos, nézz szét hátha van valaki FA-n akit be tudsz húzni : D
Amendola jó lehet Edelman sérülése miatt, inkább őt játszatnám
Borbinho
Hétfő esti... 😀

Egyébként kispadon van még Erick Decker, Allan Hurns, és kezdő Mike Evans és jelenleg Sammy Watkins.

Ezeket tudva egy tanács?

Köszönöm a gyors választ 😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!

Kedd Hétfő esti rangadora inkább Watkins vagy Amendola?

Nem tudok dönteni...
MarcoPolo
egyik sem túl acélos, nézz szét hátha van valaki FA-n akit be tudsz húzni : D
Amendola jó lehet Edelman sérülése miatt, inkább őt játszatnám

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
MarcoPolo San Francisco 49ers 5
Sziasztok!

Kedd esti rangadora inkább Watkins vagy Amendola?

Nem tudok dönteni...
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
K Sheppard LB v W Compton LB?
B Celek TE v O Daniels TE?
Janek
Ha Riley és Robinson játszanak akkor Sheppard, egyébként Compton.

Mind1 a TE-nél, Broncosnál nem tudni Oswi kinek fog dobálni, így inkább Celek, de ott meg Sancho van, így inkább a 3. opció ( Z. Miller CHI) 😀
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
K Sheppard LB v W Compton LB?
B Celek TE v O Daniels TE?

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Stewart vs Was
Lynch vs SF
T.Y. vs Atl
James Jones vs Min

innen kellene egy futó + egy W/R

én a Stewart-Lynch duóra gondoltam, de Stewartnak vmiért fos meccset jósolnak.
Borbinho
Stewart-nak többször fos meccset jósolnak, de sokszor rácáfol. Sztem Stew mindenképp és Lynch is fasza lesz. TY-nak Hassie fog dobálni, így nem tudom milyen lesz. MIN védelme pedig karcos...
Toto21
JJ-nek év eleje óta alig van értelmes megmozdulása. Simán leradírozza egy átlag DB is. Őt semmi kép sem javaslom. Pláne, hogy D. Adams - Cobb páros az elsődleges opciók általában (csak most 21 és 10 target miközben JJ 2). És R. Rodgers - Perillo TE kettős is jobb szériában van mint ő.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Hankerson vagy Dorial Green-Beckham?
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Stewart vs Was
Lynch vs SF
T.Y. vs Atl
James Jones vs Min

innen kellene egy futó + egy W/R

én a Stewart-Lynch duóra gondoltam, de Stewartnak vmiért fos meccset jósolnak.
Borbinho
Stewart-nak többször fos meccset jósolnak, de sokszor rácáfol. Sztem Stew mindenképp és Lynch is fasza lesz. TY-nak Hassie fog dobálni, így nem tudom milyen lesz. MIN védelme pedig karcos...