Fantasy Football

15 feliratkozó

több mint 8 éve
dr0725 New England Patriots 474
amikor a 3 elkapód összesen 1 ponttal hoz többet mint a kickered.. na ott elég nagy a baj :ddd
dr0725
én általában a padon szoktam hagyni rengeteg pontot 😀😀 idén ült már Eli 40 ponttal, Cam 35el, TY 25 ponttal ,stb ...(:
Borbinho
Ott volt a padon Ted Ginn 22 ponttal, kezdőben meg jj Nelson volt a max 9el, nem kell aggódni :ddd
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De jó dolga van itt mindenkinek... Nálam az a kérdés, hogy Maclin mellett DGB-et, J.J. Nelsont vagy Colstont kezdessem...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A Green, Moncrief, Maclin, Crabtree négyesből kéne 1 vkit benchelni.
empty taxi
a denver miatt Crabtree-t padoztatnám.

nekem az A. Brown, Hopkins, Maclin, Watkinsból kéne szintén egyet leültetni. (Maclin v Watkins?)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A Green, Moncrief, Maclin, Crabtree négyesből kéne 1 vkit benchelni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
amikor a 3 elkapód összesen 1 ponttal hoz többet mint a kickered.. na ott elég nagy a baj :ddd
dr0725
én általában a padon szoktam hagyni rengeteg pontot 😀😀 idén ült már Eli 40 ponttal, Cam 35el, TY 25 ponttal ,stb ...(:

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
dr0725 New England Patriots 474
amikor a 3 elkapód összesen 1 ponttal hoz többet mint a kickered.. na ott elég nagy a baj :ddd
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
TY/Dez közül ki kezdjen ki padozzon? 😀
Borbinho
Ez kérdés?
Jakehomer
jogos, Steelers secondary + Cassel is TY mellett szól 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
TY/Dez közül ki kezdjen ki padozzon? 😀
Borbinho
Ez kérdés?

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
TY/Dez közül ki kezdjen ki padozzon? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Blue,Lang,Ware

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Blue, Langford, Morris, Woodhead, Spencer Ware ötösből kellene 3 kezdő

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor a JJ Nelson R. White DGB trióból szerintetek Nelsont huzzam be csere WRnek?
Jobb nincs, tényleg.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Seth Roberts, DGB, Nelson.

Ök, ilyen sorrendben nàlam simán verik azt a két elkapot, akit irtal.
Ezek után jön Britt, Devante Parker, vagy valamilyen deep CHI WR flyer szintén, ha Marquess out.

Futókérdés nehezebb, pláne totál pont alapján, mert igy senki nem látszik... T.West esetleg, vagy Damien Williams max, ha van pont returnért.
De upside valóban Vereennél a legtöbb..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Shane Vereen, Bilal Powell, Robert Woods, Keshawn Martin négyesből kéne egy RB és egy flex.
empty taxi
Ennél nem létezik, hogy nincsenek jobb opciók FA poolban...
Igor
Szemezgess:

empty taxi
Szerintem rakd be Vereen-t, általában hoz egy tuti 5 pontot, de benne lehet még + 10 is, és húzd be JJ Nelsont, mostanában elég sokat foglalkoztatják, hátha nagy meccse lesz. Igaz nagy a kockázat, de a két játékosban benne lehet akár 30-35 pont is. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Shane Vereen, Bilal Powell, Robert Woods, Keshawn Martin négyesből kéne egy RB és egy flex.
empty taxi
Ennél nem létezik, hogy nincsenek jobb opciók FA poolban...
Igor
Szemezgess:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Shane Vereen, Bilal Powell, Robert Woods, Keshawn Martin négyesből kéne egy RB és egy flex.
empty taxi
Ennél nem létezik, hogy nincsenek jobb opciók FA poolban...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
rivers vs denver? vagy carr vs kansas? könnyű helyzetben vok, utolsó forduló és po-ról dönt... 😀
peach
Carr jobb opciónak tűnik sztem. De érdemes lehet szétnézni FA-n, hátha Marioto, Cutler v épp Tannehill elérhetőek.
Borbinho
Ezen már rég túl vagyok... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
rivers vs denver? vagy carr vs kansas? könnyű helyzetben vok, utolsó forduló és po-ról dönt... 😀
peach
Carr jobb opciónak tűnik sztem. De érdemes lehet szétnézni FA-n, hátha Marioto, Cutler v épp Tannehill elérhetőek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
rivers vs denver? vagy carr vs kansas? könnyű helyzetben vok, utolsó forduló és po-ról dönt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
HALP!
Gurley,Stewart,Rawls RB trió
Dez AJ TY WR trió

kellene 2 rb + 2 wr + 1 w/r

Elsőnek Rawls-Gurley duón gondolkoztam, hogy egyiket padoztatom, de lehet, hogy AJ-t kéne. a Bengals lehet hamar lerendezni a Browns ellen, és akkor mehet a futás végig. Rawlsnak kemény dolga lesz Minnesotában, Gurleynek meg otthon a Cards ellen.
Borbinho
Én Dez-t ültetném, mivel Cassel szar, de itt nagyon nem tudsz mellé löni szerintem egyik playaval sem.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
HALP!
Gurley,Stewart,Rawls RB trió
Dez AJ TY WR trió

kellene 2 rb + 2 wr + 1 w/r

Elsőnek Rawls-Gurley duón gondolkoztam, hogy egyiket padoztatom, de lehet, hogy AJ-t kéne. a Bengals lehet hamar lerendezni a Browns ellen, és akkor mehet a futás végig. Rawlsnak kemény dolga lesz Minnesotában, Gurleynek meg otthon a Cards ellen.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Shane Vereen, Bilal Powell, Robert Woods, Keshawn Martin négyesből kéne egy RB és egy flex.
empty taxi
Bajban vagy. 😀

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Shane Vereen, Bilal Powell, Robert Woods, Keshawn Martin négyesből kéne egy RB és egy flex.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem tudom kinek sikerült már ezt a bravúrt lehozni, de az egyik (non-IDP-s) ligámban, a 6 tagú cserepadom, amiből az egyik játékos out volt több pontot hozott mint a kezdő 10-es....

(az már csak hab a tortán, hogy pl CJ Anderson is a padon volt)
ZERO_L
kezdő 20-as csapatom 189 pontot hozott, 8 fős cserepad 133-at 😀 de így is nyertem
Löfli
12 fős kezdő: 116 pont (eagles de második héten egymás után negatív pont... D😊
8 fős pad 100 pont 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem tudom kinek sikerült már ezt a bravúrt lehozni, de az egyik (non-IDP-s) ligámban, a 6 tagú cserepadom, amiből az egyik játékos out volt több pontot hozott mint a kezdő 10-es....

(az már csak hab a tortán, hogy pl CJ Anderson is a padon volt)
ZERO_L
kezdő 20-as csapatom 189 pontot hozott, 8 fős cserepad 133-at 😀 de így is nyertem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!