Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"This is interesting: The NFL is tinkering with its Super Wild Card Weekend format, I’m told, likely to have it conclude on a Monday night. This means two games Saturday, three games Sunday… and one Monday with a broadcast partner to be determined. Fun change."

Nagyon fán
r.baggio
Marhára... 🙄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
"This is interesting: The NFL is tinkering with its Super Wild Card Weekend format, I’m told, likely to have it conclude on a Monday night. This means two games Saturday, three games Sunday… and one Monday with a broadcast partner to be determined. Fun change."

Nagyon fán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 amp.dailycaller.com/2021/09/21/survey-washington-football-team-most-negative-fans-nfl?__twitter_impression=true

😄😁
warr_b
Bazza biztos nem szavazott eleget a Lionsre!
Willie Parker
Szerintem a Lions drukkerek már belefásultak az elmúlt évekbe... mint a Bills fanok az utóbbi nem is tudom hányba 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
 amp.dailycaller.com/2021/09/21/survey-washington-football-team-most-negative-fans-nfl?__twitter_impression=true

😄😁
warr_b
Bazza biztos nem szavazott eleget a Lionsre!
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
 amp.dailycaller.com/2021/09/21/survey-washington-football-team-most-negative-fans-nfl?__twitter_impression=true

😄😁
warr_b
Ezek után szerintem te is az lennél



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 amp.dailycaller.com/2021/09/21/survey-washington-football-team-most-negative-fans-nfl?__twitter_impression=true

😄😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 678 — Big Penix Energy
Azért fél szemmel én az osztrák Balogh Leont is figyelni fogom 😀
Hanni
Önéletrajzi filmje:  hu.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9on,_a_profi
empty taxi
Elspoilerezted, hogy profi lesz 😕
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A csúcson kell abbahagyni
Gergőbácsi
De ő a Jetsben hagyta abba
Janek
Aki a Marianna árokból jön, annak az Alföld is hatalmas magasság.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Ez eleg tragikus (lehet tavaly azzal h nem volt pre season, a sporik se gyakoroltak eleget a zaszlodobast 😀 )


Ez meg komikus:

Borbinho
A csúcson kell abbahagyni
Gergőbácsi
De ő a Jetsben hagyta abba

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Ez eleg tragikus (lehet tavaly azzal h nem volt pre season, a sporik se gyakoroltak eleget a zaszlodobast 😀 )


Ez meg komikus:

Borbinho
A csúcson kell abbahagyni

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez eleg tragikus (lehet tavaly azzal h nem volt pre season, a sporik se gyakoroltak eleget a zaszlodobast 😀 )


Ez meg komikus:

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Azért fél szemmel én az osztrák Balogh Leont is figyelni fogom 😀
Hanni
Önéletrajzi filmje:  hu.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9on,_a_profi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Azért fél szemmel én az osztrák Balogh Leont is figyelni fogom 😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
És egy darab kicker sincs? 😊
Jakehomer
Cuki lenne egy jó kis div2-es rúgó a tryouton, aki amúgy DT meg OG is, csak ő tud belerúgni a legnagyobbat a labdába, ezért ő rúgja a field goalokat is 😀
dancogo
Lényegében Gogolakék előtt így születtek az NFL rúgók.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 388 — Bears & Illinois fan
Gratulálok Zilai Jánosnak, aki ezzel az első magyar játékos lehet hivatalos NFL eseményen!


r.baggio
Aki szekszárdi születésű, nem mellesleg....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
És egy darab kicker sincs? 😊
Jakehomer
Cuki lenne egy jó kis div2-es rúgó a tryouton, aki amúgy DT meg OG is, csak ő tud belerúgni a legnagyobbat a labdába, ezért ő rúgja a field goalokat is 😀
dancogo
Azért más országokban nem biztos, hogy így van és az európai soccer kultúra miatt joggal gondolná az ember, hogy csak lesz 1-2 kicker, aki reális eséllyel kerülhetne oda valamely NFL csapat közelébe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 678 — Big Penix Energy
És egy darab kicker sincs? 😊
Jakehomer
Cuki lenne egy jó kis div2-es rúgó a tryouton, aki amúgy DT meg OG is, csak ő tud belerúgni a legnagyobbat a labdába, ezért ő rúgja a field goalokat is 😀
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
És egy darab kicker sincs? 😊

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Az MTI-ben is hír:
Külföldi játékosok számára tart felmérőt a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) októberben Londonban, ahova Magyarországról is hívtak meg futballistát Zilai János személyében.
Az NFL keddi tájékoztatása szerint 14 országból összesen 50 játékos kap lehetőséget majd a teszten, melynek a Tottenham Hotspur Stadionja ad otthont október 12-én.
A liga abban bízik, hogy a felmérőn sikerül olyan sportolókra bukkannia, akik rendelkeznek a megfelelő adottságokkal és képességekkel ahhoz, hogy az NFL-ben játszanak.
"Bízunk benne, hogy az eseményen új tehetségeket fedezünk fel, egyúttal a teszt a nemzetközi megjelenésünket is növeli, a meghívottaknak pedig lehetőségük lesz a legmagasabb szinten megmutatniuk magukat" - nyilatkozta Damani Leech, az NFL nemzetközi ügyvezető igazgatója.
A felmérőre Magyarországról a Fehérvár Ethroners linebackere, Zilai János utazhat Londonba.
"Csapatunk amerikai faledzőjének, Timothy McGeenek köszönhetően, egy európai ügynökség közvetítésével vették fel velem a kapcsolatot másfél hónappal ezelőtt. Különböző válogatásvideókat kellett elküldenem a legutóbbi szezonról, ezekkel elégedettek voltak, így kaptam meghívást a felmérőre" - mondta az MTI érdeklődésére a 23 éves, válogatott védő.
Magyarország mellett Nagy-Britanniából, Németországból, Belgiumból, Új-Zélandról, Franciaországból, Nigériából, Ausztriából, Szlovákiából, Olaszországból, Svájcból, Japánból Finnországból és Svédországból érkeznek majd futballisták.
A teszten a kiválasztott játékosok meghívást kapnak az Egyesült Államokba, ahol három hónapig edzhetnek majd. Ezt követően tovább szűkítik a kört, és az újabb kiválasztási kör után maradt futballistákat NFL-csapatokhoz irányítják a 2022-es szezonra.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gratulálok Zilai Jánosnak, aki ezzel az első magyar játékos lehet hivatalos NFL eseményen!


r.baggio
Vajon QB miert nem megy egy se? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Gratulálok Zilai Jánosnak, aki ezzel az első magyar játékos lehet hivatalos NFL eseményen!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 909 — The Mathematician
belenéztem a manning - mnfbe és nekem nem jött be igazán
lehet hogy ha a meccset láttam volna és csak ismétlés mellé jó, de így engem kicsit ledobott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Emlékeim szerint az egyetemi szakik Hörbit tartották legkevesebbre, mikor a profik közé ilyen korán kiválasztották. Jól néz ki idáig.
ozibozi
Mert sok csapatnal meg mindig nem azt nezik, mi lehet a plafonja valakinek, hanem hogy mit mutatott eddig.

Herbert passzainak vmi 40%a volt screen az Oregonban, adot-ja szerintem az 5 yardot se erte el 😀
Cserebe prototipus felepitese es karja van. Megneztek h pro dayen tud dobalni, onnantol a stabon mulik mit lehet kihozni belole.

Nekem az tetszik egyebkent a legjobban, hogy a liga atalakulasa utan/soran csomo olyan QB kap eselyt, aki 5-10 evvel ezelott kis tulzassal a ligaba se jutott vna, vagy kikoptak volna ket gyengebb ev utan (Josh Allen, Lamar, Murray, Hurts, stb stb, de mondhatnam akar Mayfieldet is, mint 6'0 magas, korabbi walk on QB).
Josh Johnson 5 evvel kesobb szuletik, 1/1 lett volna meg lenne v 5 SB-je 😕 😀

A legtobben mas mas stilust kepviselnek, de ma mar rajuk irjak az offense-eket, hajlandoak modositani a tamado koordinatorok.

Mondjuk utolag belegondolva, elmult 3-4 evben Lawrence volt az atyauristen, Fields az atyautisten_1.b, majd Fields hozott egy jobb szezont mint Lawrence, legyozte a Clemsont a POban, majd... Kiviszik 4.QBnak 1/11-en 😀

Szidnam a Jetset h felult a hype vonatra es elvittek a Mormon Jimmy Clausent, de a teljes mediaban o volt a 2.QB.

Mondjuk ez nem jelenti azt, h a tobbi 31 csapatnal Wilson volt a 2...
En akkor kezdtem fazni tole amikor lattam egy splitet, hogy mit nyujtott pozitiv merlegu csapatok ellen egyetemen (0-5, 1TD 7 INT) | meg amikor rajottem h anti vaxer a csaladjaval egyutt |
Mert oke a BYU-val sokat nyertek, de a csapat atlagkora ~23-24 ev, ami kurva sokat szamit amikor 19-20 evesek ellen jatszol (foleg a falakban).

Ezert is csipem nala jobban Riddert, meg ha neki nincs is olyan laza dobomozdulata meg fejpantja mint Wilsonnak, de jo csapatok ellen jatszanak es nyernek most mar evek ota.

Ha mar Ridder, nagyon nem tunik veretesnek a jovo evi QB class.

Malik Willis no matter what!

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."