NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 4 éve
Emlékeim szerint az egyetemi szakik Hörbit tartották legkevesebbre, mikor a profik közé ilyen korán kiválasztották. Jól néz ki idáig.ILyenkor jon ki, mennyire nehez megjosolni, mit is er egy iranyito teljesitmenye egyetemen, hogyan konvertalhato az at NFL szintre es mekkora fejlodesi potencial van benne.
ozibozi
Szerencsere Slater eddig nem nez ki rosszul (Mondjuk a tegnapi meccset nem lattam, de az elso forduloban eleg jol blokkolt), szoval ugy tunik talaltak melle egy jo T-t a kovetkezo evekre.
Ha iden nem esik vissza jelentosen, szerintem TOP 5 QB potencial.
több mint 4 éve
Emlékeim szerint az egyetemi szakik Hörbit tartották legkevesebbre, mikor a profik közé ilyen korán kiválasztották. Jól néz ki idáig.
több mint 4 éve
Hörbivel mi basztuk el egyetemen, simán lehetett volna menni vele PO-ba ha így játszik, plusz az a fal előtte brutális volt egyetemi szinten a DucksnálA tegnapi Chargers meccs siralmas volt. Csóri Herbert dobott bruttó 600 yardot, de olyan idióta szabálytalanásokat követtek el a csapattársai, hogy megfájdult tőle az ember feje. Asszem nem is egy TD-t vettek el tőlük, és elbukták végül azt a meccset, amit simán behúzhattak volna.En Burrow-ban latom a potencialis frencsajz QB-t. Egyszeruen sz@r a fala, plusz serulesbol jon vissza, de idovel szerintem kiforrja magat egy remek QB-va. Herbert pedig szerintem a jovo egyik meghatarozo QB-ja lesz. Tua szerintem sosem mutatott semmit ami arra utalna, hogy belole lesz akar csak egy atlagos vagy atlag aluli frencsajz QB, egyszeruen kenyszerbol hypeoltak. Hurts-bol meg akar lehet valami a Phillyben. (ok ugye a tavalyi merites)Kemény kis forduló!Kemeny idenykezdet: az elmult ket ev szetszopkodott iranyitoibol alig-alig akad, aki jonak tunik: Lawrence egeszen siralmas nehany biztato megmozdulastol eltekintve (tudom-tudom, o nagy kiraly, csak mindenki mas szar korulotte), Burrow fel meccseket kepes szenvedni, Fieldsnek allitolag lassu az NFL irama, a teljesitmenye megis suta egyelore, Wilson, mint irtad, szellemeket lat, Tua pont addig jatszik game manager szintjen, amig korulotte mindenki mas nagyon jo, Love palyat nem lat, Hurts hullamzo, Lance palyat nem lat.
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Eddig egyedul Mac Jones tunik nagyon biztatonak, a legtobbek eseteben pedig kapaszkodokat latunk, hogy a sok rossz huzasok kozott akadnak szep megmozdulasok is.
Pont, ahogy mindenki azt varta volna. 😀
Tok erdekes, hogy az elmult ket ev iranyitoi jobbara szenvednek eddig, mig az oket megelozo ket ev kubei pedig nagyon jonak tunnek eddig: Murray kifejezetten jol elboldogul, Jones sem szar egyaltalan, Allen tavaly MVP-szinten jatszott, de Mayfield is abszolut jo eddig.
Kivancsi leszek az ideny folytatasara, hogy ki mennyire tudja elkapni a fonalat, es szokni az NFL-t, illetve hogy ki milyen iramban fejlodik majd a kovetkezo hetekben az ujoncok es a masodevesek kozul.
Stez
Idenrol T-Law abszolut nem hozza amit vartak tole, de 2 fordulo utan ne temessuk, mert a teljes coaching staff amatornek tunik, a kiegeszito casttal egyetemben. Wilson siralmas amilyen inteket dobal. Redzone-ban neztem a 19-es idosavot, nem hittem a szememnek. Konkretan bohozat amit csinalt. Fields ugye ertelmezheto mennyiseget meg nem jatszott.
Mac Jones jo uton jar egyelore, keveset hibazik, igazi "patriots QB" lehet belole. Hatalmas steal eddig, foleg ugy, hogy cserelni sem kellett erte.
undisputedly
De Herbert nem sokat tökölt, leszarta, olyan labdákat szórt az ilyen bosszantó faultok után is, hogy öröm volt nézni. Egy kis segítséggel a csapattársaktól óriási játékos válhat belőle.
dancogo
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
A tegnapi Chargers meccs siralmas volt. Csóri Herbert dobott bruttó 600 yardot, de olyan idióta szabálytalanásokat követtek el a csapattársai, hogy megfájdult tőle az ember feje. Asszem nem is egy TD-t vettek el tőlük, és elbukták végül azt a meccset, amit simán behúzhattak volna.En Burrow-ban latom a potencialis frencsajz QB-t. Egyszeruen sz@r a fala, plusz serulesbol jon vissza, de idovel szerintem kiforrja magat egy remek QB-va. Herbert pedig szerintem a jovo egyik meghatarozo QB-ja lesz. Tua szerintem sosem mutatott semmit ami arra utalna, hogy belole lesz akar csak egy atlagos vagy atlag aluli frencsajz QB, egyszeruen kenyszerbol hypeoltak. Hurts-bol meg akar lehet valami a Phillyben. (ok ugye a tavalyi merites)Kemény kis forduló!Kemeny idenykezdet: az elmult ket ev szetszopkodott iranyitoibol alig-alig akad, aki jonak tunik: Lawrence egeszen siralmas nehany biztato megmozdulastol eltekintve (tudom-tudom, o nagy kiraly, csak mindenki mas szar korulotte), Burrow fel meccseket kepes szenvedni, Fieldsnek allitolag lassu az NFL irama, a teljesitmenye megis suta egyelore, Wilson, mint irtad, szellemeket lat, Tua pont addig jatszik game manager szintjen, amig korulotte mindenki mas nagyon jo, Love palyat nem lat, Hurts hullamzo, Lance palyat nem lat.
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Eddig egyedul Mac Jones tunik nagyon biztatonak, a legtobbek eseteben pedig kapaszkodokat latunk, hogy a sok rossz huzasok kozott akadnak szep megmozdulasok is.
Pont, ahogy mindenki azt varta volna. 😀
Tok erdekes, hogy az elmult ket ev iranyitoi jobbara szenvednek eddig, mig az oket megelozo ket ev kubei pedig nagyon jonak tunnek eddig: Murray kifejezetten jol elboldogul, Jones sem szar egyaltalan, Allen tavaly MVP-szinten jatszott, de Mayfield is abszolut jo eddig.
Kivancsi leszek az ideny folytatasara, hogy ki mennyire tudja elkapni a fonalat, es szokni az NFL-t, illetve hogy ki milyen iramban fejlodik majd a kovetkezo hetekben az ujoncok es a masodevesek kozul.
Stez
Idenrol T-Law abszolut nem hozza amit vartak tole, de 2 fordulo utan ne temessuk, mert a teljes coaching staff amatornek tunik, a kiegeszito casttal egyetemben. Wilson siralmas amilyen inteket dobal. Redzone-ban neztem a 19-es idosavot, nem hittem a szememnek. Konkretan bohozat amit csinalt. Fields ugye ertelmezheto mennyiseget meg nem jatszott.
Mac Jones jo uton jar egyelore, keveset hibazik, igazi "patriots QB" lehet belole. Hatalmas steal eddig, foleg ugy, hogy cserelni sem kellett erte.
undisputedly
De Herbert nem sokat tökölt, leszarta, olyan labdákat szórt az ilyen bosszantó faultok után is, hogy öröm volt nézni. Egy kis segítséggel a csapattársaktól óriási játékos válhat belőle.
több mint 4 éve
En Burrow-ban latom a potencialis frencsajz QB-t. Egyszeruen sz@r a fala, plusz serulesbol jon vissza, de idovel szerintem kiforrja magat egy remek QB-va. Herbert pedig szerintem a jovo egyik meghatarozo QB-ja lesz. Tua szerintem sosem mutatott semmit ami arra utalna, hogy belole lesz akar csak egy atlagos vagy atlag aluli frencsajz QB, egyszeruen kenyszerbol hypeoltak. Hurts-bol meg akar lehet valami a Phillyben. (ok ugye a tavalyi merites)Kemény kis forduló!Kemeny idenykezdet: az elmult ket ev szetszopkodott iranyitoibol alig-alig akad, aki jonak tunik: Lawrence egeszen siralmas nehany biztato megmozdulastol eltekintve (tudom-tudom, o nagy kiraly, csak mindenki mas szar korulotte), Burrow fel meccseket kepes szenvedni, Fieldsnek allitolag lassu az NFL irama, a teljesitmenye megis suta egyelore, Wilson, mint irtad, szellemeket lat, Tua pont addig jatszik game manager szintjen, amig korulotte mindenki mas nagyon jo, Love palyat nem lat, Hurts hullamzo, Lance palyat nem lat.
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Eddig egyedul Mac Jones tunik nagyon biztatonak, a legtobbek eseteben pedig kapaszkodokat latunk, hogy a sok rossz huzasok kozott akadnak szep megmozdulasok is.
Pont, ahogy mindenki azt varta volna. 😀
Tok erdekes, hogy az elmult ket ev iranyitoi jobbara szenvednek eddig, mig az oket megelozo ket ev kubei pedig nagyon jonak tunnek eddig: Murray kifejezetten jol elboldogul, Jones sem szar egyaltalan, Allen tavaly MVP-szinten jatszott, de Mayfield is abszolut jo eddig.
Kivancsi leszek az ideny folytatasara, hogy ki mennyire tudja elkapni a fonalat, es szokni az NFL-t, illetve hogy ki milyen iramban fejlodik majd a kovetkezo hetekben az ujoncok es a masodevesek kozul.
Stez
Idenrol T-Law abszolut nem hozza amit vartak tole, de 2 fordulo utan ne temessuk, mert a teljes coaching staff amatornek tunik, a kiegeszito casttal egyetemben. Wilson siralmas amilyen inteket dobal. Redzone-ban neztem a 19-es idosavot, nem hittem a szememnek. Konkretan bohozat amit csinalt. Fields ugye ertelmezheto mennyiseget meg nem jatszott.
Mac Jones jo uton jar egyelore, keveset hibazik, igazi "patriots QB" lehet belole. Hatalmas steal eddig, foleg ugy, hogy cserelni sem kellett erte.
több mint 4 éve
Kemény kis forduló!Kemeny idenykezdet: az elmult ket ev szetszopkodott iranyitoibol alig-alig akad, aki jonak tunik: Lawrence egeszen siralmas nehany biztato megmozdulastol eltekintve (tudom-tudom, o nagy kiraly, csak mindenki mas szar korulotte), Burrow fel meccseket kepes szenvedni, Fieldsnek allitolag lassu az NFL irama, a teljesitmenye megis suta egyelore, Wilson, mint irtad, szellemeket lat, Tua pont addig jatszik game manager szintjen, amig korulotte mindenki mas nagyon jo, Love palyat nem lat, Hurts hullamzo, Lance palyat nem lat.
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Eddig egyedul Mac Jones tunik nagyon biztatonak, a legtobbek eseteben pedig kapaszkodokat latunk, hogy a sok rossz huzasok kozott akadnak szep megmozdulasok is.
Pont, ahogy mindenki azt varta volna. 😀
Tok erdekes, hogy az elmult ket ev iranyitoi jobbara szenvednek eddig, mig az oket megelozo ket ev kubei pedig nagyon jonak tunnek eddig: Murray kifejezetten jol elboldogul, Jones sem szar egyaltalan, Allen tavaly MVP-szinten jatszott, de Mayfield is abszolut jo eddig.
Kivancsi leszek az ideny folytatasara, hogy ki mennyire tudja elkapni a fonalat, es szokni az NFL-t, illetve hogy ki milyen iramban fejlodik majd a kovetkezo hetekben az ujoncok es a masodevesek kozul.
több mint 4 éve
Megosztom itt is, hátha többen kapnak hozzá ezek után kedvet az "erre nincs már időm" halmazból. A teljes ncaa meccsek mellett már heti 20-25 perces összefoglalók is készülnek majd az arena4+-ra (a tv-ben a jövő héttől az nfl gameday-jel fog párban menni) magyar hangalámondással, szerintem tökéletes ahhoz, hogy valaki azért up-to-date legyen az aktuális helyzetből és felkészültebben tudjon akár egy-egy nagyobb rangadóra becsatlakozniarena4plus.network4.hu/collections/ncaa/collection

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Kemény kis forduló!Wilson nem lát szellemeket, de sajnos védőket se 😀
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Kemény kis forduló!Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
több mint 4 éve
Ez Lamar Jackson teljes neve.Javaris Jamar Javarison-LamarJamarcus Russellre egy szavazat 😊ManzieltebowStefan LoganFOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizesmind tudjuk ki lesz az első
empty taxi
Adirotor
sutianap
Negritis
Janek
Matthew99
Wester
több mint 4 éve
Javaris Jamar Javarison-LamarJamarcus Russellre egy szavazat 😊ManzieltebowStefan LoganFOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizesmind tudjuk ki lesz az első
empty taxi
Adirotor
sutianap
Negritis
Janek
Matthew99
Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Akkor már Heinicke 😆Taylor Heinicke is the first QB since at least 1978 with a go-ahead Pass TD, an interception and a game-winning drive in the final 5 minutes of regulation —all on 3 separate drives (per @EliasSportspic.twitter.com/8J3NYZn6MP
— ESPN Stats & Info (@ESPNStatsInfo) September 17, 2021

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Úristen, mikbe vagytok, ez már tényleg a humor teteje 😀😀😀Nem is ők lesznek az első helyen, mert vagy névtelenek, vagy bustok 😀😀😀DDDDDDD
xDDDD
Nem bírom abbahagyni a hahotázást. xxDDD
több mint 4 éve
Jamarcus Russellre egy szavazat 😊ManzieltebowStefan LoganFOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizesmind tudjuk ki lesz az első
empty taxi
Adirotor
sutianap
Negritis
Janek

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ManzieltebowStefan LoganFOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizesmind tudjuk ki lesz az első
empty taxi
Adirotor
sutianap
Negritis
több mint 4 éve
Clayton Fejedelem, ünneplés egy jó nagy tál igazi magyar bográcsgulyással amiről az espn doku filmet forgat majdFOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizesmind tudjuk ki lesz az első
empty taxi
Adirotor
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
tebowStefan LoganFOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizesmind tudjuk ki lesz az első
empty taxi
Adirotor
sutianap
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stefan LoganFOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizesmind tudjuk ki lesz az első
empty taxi
Adirotor

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizesmind tudjuk ki lesz az első
empty taxi
több mint 4 éve
Látatlanban hogy kik vannak előrébb, nekem mâr necces, hogy Troy vagy MB vagy Dawk nincs a Top 50ben minimum 😊 Szóval ja, ez is szujektív 😛
több mint 4 éve
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes
Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
😊In 3 starts as an NFL quarterback (including postseason), Taylor Heinicke of Washington has completed 93 passes.
— MoveThoseChainz (@MoveThoseChain5) September 17, 2021
That's the most completions by any QB over his first 3 career starts in NFL history pic.twitter.com/HekmzUWD8S

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
So, uh, this @Steelers defense is kinda scary.
— Brad Congelio, Ph.D. 🏈📊🧑💻 (@BradCongelio) September 16, 2021
They led the NFL in week 1 with 18 QB pressures ... but only ran ONE BLITZ.
What is going to happen once Butler cranks up the pressure?@_TJWatt @AKinkhabwala @PatMcAfeeShow @Dejan_Kovacevic @NealCoolong @CodyNespor @_TJWatt pic.twitter.com/6dP3Rk9D7D
több mint 4 éve
Igen, élőben is lehet nézni Gamepassen.Jó a Gamepass, de ilyesmiket szívesen vennék még ennyi pénzért:fent van Gamepasson az egész meccs
peterk2005
Szerk : mmt a Manninges verzió
Heisman
Elvileg idén és a következő 2 évben összesen 30 ilyen meccset fognak vállalni, mindegyik MNF
