Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Emlékeim szerint az egyetemi szakik Hörbit tartották legkevesebbre, mikor a profik közé ilyen korán kiválasztották. Jól néz ki idáig.
ozibozi
ILyenkor jon ki, mennyire nehez megjosolni, mit is er egy iranyito teljesitmenye egyetemen, hogyan konvertalhato az at NFL szintre es mekkora fejlodesi potencial van benne.

Szerencsere Slater eddig nem nez ki rosszul (Mondjuk a tegnapi meccset nem lattam, de az elso forduloban eleg jol blokkolt), szoval ugy tunik talaltak melle egy jo T-t a kovetkezo evekre.

Ha iden nem esik vissza jelentosen, szerintem TOP 5 QB potencial.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 21 719
Emlékeim szerint az egyetemi szakik Hörbit tartották legkevesebbre, mikor a profik közé ilyen korán kiválasztották. Jól néz ki idáig.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Kemény kis forduló!
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Kemeny idenykezdet: az elmult ket ev szetszopkodott iranyitoibol alig-alig akad, aki jonak tunik: Lawrence egeszen siralmas nehany biztato megmozdulastol eltekintve (tudom-tudom, o nagy kiraly, csak mindenki mas szar korulotte), Burrow fel meccseket kepes szenvedni, Fieldsnek allitolag lassu az NFL irama, a teljesitmenye megis suta egyelore, Wilson, mint irtad, szellemeket lat, Tua pont addig jatszik game manager szintjen, amig korulotte mindenki mas nagyon jo, Love palyat nem lat, Hurts hullamzo, Lance palyat nem lat.

Eddig egyedul Mac Jones tunik nagyon biztatonak, a legtobbek eseteben pedig kapaszkodokat latunk, hogy a sok rossz huzasok kozott akadnak szep megmozdulasok is.

Pont, ahogy mindenki azt varta volna. 😀

Tok erdekes, hogy az elmult ket ev iranyitoi jobbara szenvednek eddig, mig az oket megelozo ket ev kubei pedig nagyon jonak tunnek eddig: Murray kifejezetten jol elboldogul, Jones sem szar egyaltalan, Allen tavaly MVP-szinten jatszott, de Mayfield is abszolut jo eddig.

Kivancsi leszek az ideny folytatasara, hogy ki mennyire tudja elkapni a fonalat, es szokni az NFL-t, illetve hogy ki milyen iramban fejlodik majd a kovetkezo hetekben az ujoncok es a masodevesek kozul.
Stez
En Burrow-ban latom a potencialis frencsajz QB-t. Egyszeruen sz@r a fala, plusz serulesbol jon vissza, de idovel szerintem kiforrja magat egy remek QB-va. Herbert pedig szerintem a jovo egyik meghatarozo QB-ja lesz. Tua szerintem sosem mutatott semmit ami arra utalna, hogy belole lesz akar csak egy atlagos vagy atlag aluli frencsajz QB, egyszeruen kenyszerbol hypeoltak. Hurts-bol meg akar lehet valami a Phillyben. (ok ugye a tavalyi merites)

Idenrol T-Law abszolut nem hozza amit vartak tole, de 2 fordulo utan ne temessuk, mert a teljes coaching staff amatornek tunik, a kiegeszito casttal egyetemben. Wilson siralmas amilyen inteket dobal. Redzone-ban neztem a 19-es idosavot, nem hittem a szememnek. Konkretan bohozat amit csinalt. Fields ugye ertelmezheto mennyiseget meg nem jatszott.

Mac Jones jo uton jar egyelore, keveset hibazik, igazi "patriots QB" lehet belole. Hatalmas steal eddig, foleg ugy, hogy cserelni sem kellett erte.
undisputedly
A tegnapi Chargers meccs siralmas volt. Csóri Herbert dobott bruttó 600 yardot, de olyan idióta szabálytalanásokat követtek el a csapattársai, hogy megfájdult tőle az ember feje. Asszem nem is egy TD-t vettek el tőlük, és elbukták végül azt a meccset, amit simán behúzhattak volna.
De Herbert nem sokat tökölt, leszarta, olyan labdákat szórt az ilyen bosszantó faultok után is, hogy öröm volt nézni. Egy kis segítséggel a csapattársaktól óriási játékos válhat belőle.
dancogo
Hörbivel mi basztuk el egyetemen, simán lehetett volna menni vele PO-ba ha így játszik, plusz az a fal előtte brutális volt egyetemi szinten a Ducksnál

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 678 — Big Penix Energy
Kemény kis forduló!
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Kemeny idenykezdet: az elmult ket ev szetszopkodott iranyitoibol alig-alig akad, aki jonak tunik: Lawrence egeszen siralmas nehany biztato megmozdulastol eltekintve (tudom-tudom, o nagy kiraly, csak mindenki mas szar korulotte), Burrow fel meccseket kepes szenvedni, Fieldsnek allitolag lassu az NFL irama, a teljesitmenye megis suta egyelore, Wilson, mint irtad, szellemeket lat, Tua pont addig jatszik game manager szintjen, amig korulotte mindenki mas nagyon jo, Love palyat nem lat, Hurts hullamzo, Lance palyat nem lat.

Eddig egyedul Mac Jones tunik nagyon biztatonak, a legtobbek eseteben pedig kapaszkodokat latunk, hogy a sok rossz huzasok kozott akadnak szep megmozdulasok is.

Pont, ahogy mindenki azt varta volna. 😀

Tok erdekes, hogy az elmult ket ev iranyitoi jobbara szenvednek eddig, mig az oket megelozo ket ev kubei pedig nagyon jonak tunnek eddig: Murray kifejezetten jol elboldogul, Jones sem szar egyaltalan, Allen tavaly MVP-szinten jatszott, de Mayfield is abszolut jo eddig.

Kivancsi leszek az ideny folytatasara, hogy ki mennyire tudja elkapni a fonalat, es szokni az NFL-t, illetve hogy ki milyen iramban fejlodik majd a kovetkezo hetekben az ujoncok es a masodevesek kozul.
Stez
En Burrow-ban latom a potencialis frencsajz QB-t. Egyszeruen sz@r a fala, plusz serulesbol jon vissza, de idovel szerintem kiforrja magat egy remek QB-va. Herbert pedig szerintem a jovo egyik meghatarozo QB-ja lesz. Tua szerintem sosem mutatott semmit ami arra utalna, hogy belole lesz akar csak egy atlagos vagy atlag aluli frencsajz QB, egyszeruen kenyszerbol hypeoltak. Hurts-bol meg akar lehet valami a Phillyben. (ok ugye a tavalyi merites)

Idenrol T-Law abszolut nem hozza amit vartak tole, de 2 fordulo utan ne temessuk, mert a teljes coaching staff amatornek tunik, a kiegeszito casttal egyetemben. Wilson siralmas amilyen inteket dobal. Redzone-ban neztem a 19-es idosavot, nem hittem a szememnek. Konkretan bohozat amit csinalt. Fields ugye ertelmezheto mennyiseget meg nem jatszott.

Mac Jones jo uton jar egyelore, keveset hibazik, igazi "patriots QB" lehet belole. Hatalmas steal eddig, foleg ugy, hogy cserelni sem kellett erte.
undisputedly
A tegnapi Chargers meccs siralmas volt. Csóri Herbert dobott bruttó 600 yardot, de olyan idióta szabálytalanásokat követtek el a csapattársai, hogy megfájdult tőle az ember feje. Asszem nem is egy TD-t vettek el tőlük, és elbukták végül azt a meccset, amit simán behúzhattak volna.
De Herbert nem sokat tökölt, leszarta, olyan labdákat szórt az ilyen bosszantó faultok után is, hogy öröm volt nézni. Egy kis segítséggel a csapattársaktól óriási játékos válhat belőle.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Kemény kis forduló!
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Kemeny idenykezdet: az elmult ket ev szetszopkodott iranyitoibol alig-alig akad, aki jonak tunik: Lawrence egeszen siralmas nehany biztato megmozdulastol eltekintve (tudom-tudom, o nagy kiraly, csak mindenki mas szar korulotte), Burrow fel meccseket kepes szenvedni, Fieldsnek allitolag lassu az NFL irama, a teljesitmenye megis suta egyelore, Wilson, mint irtad, szellemeket lat, Tua pont addig jatszik game manager szintjen, amig korulotte mindenki mas nagyon jo, Love palyat nem lat, Hurts hullamzo, Lance palyat nem lat.

Eddig egyedul Mac Jones tunik nagyon biztatonak, a legtobbek eseteben pedig kapaszkodokat latunk, hogy a sok rossz huzasok kozott akadnak szep megmozdulasok is.

Pont, ahogy mindenki azt varta volna. 😀

Tok erdekes, hogy az elmult ket ev iranyitoi jobbara szenvednek eddig, mig az oket megelozo ket ev kubei pedig nagyon jonak tunnek eddig: Murray kifejezetten jol elboldogul, Jones sem szar egyaltalan, Allen tavaly MVP-szinten jatszott, de Mayfield is abszolut jo eddig.

Kivancsi leszek az ideny folytatasara, hogy ki mennyire tudja elkapni a fonalat, es szokni az NFL-t, illetve hogy ki milyen iramban fejlodik majd a kovetkezo hetekben az ujoncok es a masodevesek kozul.
Stez
En Burrow-ban latom a potencialis frencsajz QB-t. Egyszeruen sz@r a fala, plusz serulesbol jon vissza, de idovel szerintem kiforrja magat egy remek QB-va. Herbert pedig szerintem a jovo egyik meghatarozo QB-ja lesz. Tua szerintem sosem mutatott semmit ami arra utalna, hogy belole lesz akar csak egy atlagos vagy atlag aluli frencsajz QB, egyszeruen kenyszerbol hypeoltak. Hurts-bol meg akar lehet valami a Phillyben. (ok ugye a tavalyi merites)

Idenrol T-Law abszolut nem hozza amit vartak tole, de 2 fordulo utan ne temessuk, mert a teljes coaching staff amatornek tunik, a kiegeszito casttal egyetemben. Wilson siralmas amilyen inteket dobal. Redzone-ban neztem a 19-es idosavot, nem hittem a szememnek. Konkretan bohozat amit csinalt. Fields ugye ertelmezheto mennyiseget meg nem jatszott.

Mac Jones jo uton jar egyelore, keveset hibazik, igazi "patriots QB" lehet belole. Hatalmas steal eddig, foleg ugy, hogy cserelni sem kellett erte.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Kemény kis forduló!
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Kemeny idenykezdet: az elmult ket ev szetszopkodott iranyitoibol alig-alig akad, aki jonak tunik: Lawrence egeszen siralmas nehany biztato megmozdulastol eltekintve (tudom-tudom, o nagy kiraly, csak mindenki mas szar korulotte), Burrow fel meccseket kepes szenvedni, Fieldsnek allitolag lassu az NFL irama, a teljesitmenye megis suta egyelore, Wilson, mint irtad, szellemeket lat, Tua pont addig jatszik game manager szintjen, amig korulotte mindenki mas nagyon jo, Love palyat nem lat, Hurts hullamzo, Lance palyat nem lat.

Eddig egyedul Mac Jones tunik nagyon biztatonak, a legtobbek eseteben pedig kapaszkodokat latunk, hogy a sok rossz huzasok kozott akadnak szep megmozdulasok is.

Pont, ahogy mindenki azt varta volna. 😀

Tok erdekes, hogy az elmult ket ev iranyitoi jobbara szenvednek eddig, mig az oket megelozo ket ev kubei pedig nagyon jonak tunnek eddig: Murray kifejezetten jol elboldogul, Jones sem szar egyaltalan, Allen tavaly MVP-szinten jatszott, de Mayfield is abszolut jo eddig.

Kivancsi leszek az ideny folytatasara, hogy ki mennyire tudja elkapni a fonalat, es szokni az NFL-t, illetve hogy ki milyen iramban fejlodik majd a kovetkezo hetekben az ujoncok es a masodevesek kozul.

több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Megosztom itt is, hátha többen kapnak hozzá ezek után kedvet az "erre nincs már időm" halmazból. A teljes ncaa meccsek mellett már heti 20-25 perces összefoglalók is készülnek majd az arena4+-ra (a tv-ben a jövő héttől az nfl gameday-jel fog párban menni) magyar hangalámondással, szerintem tökéletes ahhoz, hogy valaki azért up-to-date legyen az aktuális helyzetből és felkészültebben tudjon akár egy-egy nagyobb rangadóra becsatlakozni

 arena4plus.network4.hu/collections/ncaa/collection


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 201 — Jó ötletnek tűnt!
Kemény kis forduló!
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
steelwolf
Wilson nem lát szellemeket, de sajnos védőket se 😀

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kemény kis forduló!
Fields játék, Wilson szellemeket lát, Philly-Frisco birkózás, Texans megint ,jó', Saints kuka, Steelers meg csak a szokásos! 🙃
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes

empty taxi
mind tudjuk ki lesz az első
Adirotor
Stefan Logan
sutianap
tebow
Negritis
Manziel
Janek
Jamarcus Russellre egy szavazat 😊
Matthew99
Javaris Jamar Javarison-Lamar
Wester
Ez Lamar Jackson teljes neve.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 201 — Jó ötletnek tűnt!
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes

empty taxi
mind tudjuk ki lesz az első
Adirotor
Stefan Logan
sutianap
tebow
Negritis
Manziel
Janek
Jamarcus Russellre egy szavazat 😊
Matthew99
Javaris Jamar Javarison-Lamar

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor már Heinicke 😆



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Úristen, mikbe vagytok, ez már tényleg a humor teteje 😀😀😀
Nem is ők lesznek az első helyen, mert vagy névtelenek, vagy bustok 😀😀😀DDDDDDD
xDDDD
Nem bírom abbahagyni a hahotázást. xxDDD
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes

empty taxi
mind tudjuk ki lesz az első
Adirotor
Stefan Logan
sutianap
tebow
Negritis
Manziel
Janek
Jamarcus Russellre egy szavazat 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes

empty taxi
mind tudjuk ki lesz az első
Adirotor
Stefan Logan
sutianap
tebow
Negritis
Manziel

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes

empty taxi
mind tudjuk ki lesz az első
Adirotor
Clayton Fejedelem, ünneplés egy jó nagy tál igazi magyar bográcsgulyással amiről az espn doku filmet forgat majd



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes

empty taxi
mind tudjuk ki lesz az első
Adirotor
Stefan Logan
sutianap
tebow

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes

empty taxi
mind tudjuk ki lesz az első
Adirotor
Stefan Logan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes

empty taxi
mind tudjuk ki lesz az első
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 299 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látatlanban hogy kik vannak előrébb, nekem mâr necces, hogy Troy vagy MB vagy Dawk nincs a Top 50ben minimum 😊 Szóval ja, ez is szujektív 😛
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
FOX-on elindult egy All-Time TOP101 rangsor, hetente jön 1-1 tizes


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
😊



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bowles xD

több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Jó a Gamepass, de ilyesmiket szívesen vennék még ennyi pénzért:
peterk2005
fent van Gamepasson az egész meccs
Szerk : mmt a Manninges verzió
Heisman
Igen, élőben is lehet nézni Gamepassen.
Elvileg idén és a következő 2 évben összesen 30 ilyen meccset fognak vállalni, mindegyik MNF