Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az nfl magyarországi arca, Gyuri34
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/kivetelesen-szurkolhat-is-farago-richard-es-a-super-bowl-2808759

Emellett lassan kikopnak a ligából a nagy egyéniségek: nincs már Peyton Manning és Brett Favre, hamarosan lezárul Drew Brees és Tom Brady karrierje is. Személyes véleményem, hogy az NFL népszerűsége, ha nem is zuhan, de túl van a csúcspontján.
r.baggio
Gyuri34?
YoungZeeZee
Majdnem olyan legendás, mint Christopher Walken órás monológja a Ponyvaregényben.
vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?Gyuri34
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 839
az nfl magyarországi arca, Gyuri34
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/kivetelesen-szurkolhat-is-farago-richard-es-a-super-bowl-2808759

Emellett lassan kikopnak a ligából a nagy egyéniségek: nincs már Peyton Manning és Brett Favre, hamarosan lezárul Drew Brees és Tom Brady karrierje is. Személyes véleményem, hogy az NFL népszerűsége, ha nem is zuhan, de túl van a csúcspontján.
r.baggio
Gyuri34?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az nfl magyarországi arca, Gyuri34
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/kivetelesen-szurkolhat-is-farago-richard-es-a-super-bowl-2808759

Emellett lassan kikopnak a ligából a nagy egyéniségek: nincs már Peyton Manning és Brett Favre, hamarosan lezárul Drew Brees és Tom Brady karrierje is. Személyes véleményem, hogy az NFL népszerűsége, ha nem is zuhan, de túl van a csúcspontján.
r.baggio
Bástya elvtársAaron Rodgers/Big Ben már le is van szarva. Meg Wilson, Mahomes, Burrow, Herbie, Allen, és az idei QB draft class is, ahonnan szerintem legalább 2 vagy 3 korszakos egyéniség érkezhet majd a ligába... #Bezzegrégen

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
az nfl magyarországi arca, Gyuri34
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/kivetelesen-szurkolhat-is-farago-richard-es-a-super-bowl-2808759

Emellett lassan kikopnak a ligából a nagy egyéniségek: nincs már Peyton Manning és Brett Favre, hamarosan lezárul Drew Brees és Tom Brady karrierje is. Személyes véleményem, hogy az NFL népszerűsége, ha nem is zuhan, de túl van a csúcspontján.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!


több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Melyik NFL edző mennyire veszi figyelembe 4. downoknál, hogy mit mond az analitika? Íme:


peterk2005
A Bucsnal amennyire lehet szidni Leftwich playhivasait, ugy lehet Arians konzervativizmusat is 4.downoknal.

Erdekesseg:


😊
Borbinho
Patsnel jo lenne latni h milyen lenne ez a stat egy Brady vezette evben vagy ugy overall.

A masik grafikonnal meg erdekes h a masodik helyezett a Rams elleni SB donton levo szitu lett. Nem is emlekeztem h volt ilyen es h milyen tavnal. Gondolom az FG elott lehetett.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Matthew99
Kicsit arra emlékeztet, amikor a Falcons-Pats döntő előtt mutatják Ryan bemelegítését, miközben a nagy kivetítőn Brady van.

Jól kifejezi a Brady-s Super Bowlok narratíváját. Van a nagy, sikeres, megdönthetetlennek tűnő gigász és sorban jönnek azok, akik megpróbálják megdönteni, több-kevesebb sikerrel. Most Mahomes-on a sor.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
a Saints-nél is megy a cap "mágia" | (machinálás) |

Per league source the #Saints have renegotiated Drew Brees' contract to open up nearly $24M in cap space for 2021.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 484 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 939 — The Mathematician
 www.espn.com/nfl/story/_/id/30842264/kansas-city-chiefs-assistant-coach-britt-reid-involved-multi-car-crash-life-threatening-injuries

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Melyik NFL edző mennyire veszi figyelembe 4. downoknál, hogy mit mond az analitika? Íme:


peterk2005
A Bucsnal amennyire lehet szidni Leftwich playhivasait, ugy lehet Arians konzervativizmusat is 4.downoknal.

Erdekesseg:


😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Melyik NFL edző mennyire veszi figyelembe 4. downoknál, hogy mit mond az analitika? Íme:



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 839
spojler: joe flacco nincs rajta 😀
 www.youtube.com/watch?v=nOT1S6GL5ik
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 484 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 022 — nabege2@yahoo.com
Nfl gamepass sb-re egy dodó
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Volt itt valahol az oldalsávban a napokban egy hír, amiben a szezon legszebb pillanatai voltak összevágva két vidiben. Sehogy sem találom. Somebody?
Hanni
 youtu.be/QIAlcFNa8N0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 939 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Volt itt valahol az oldalsávban a napokban egy hír, amiben a szezon legszebb pillanatai voltak összevágva két vidiben. Sehogy sem találom. Somebody?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Nagyon jól néz ki szerintem, ellenben a full piros szerelésük nekem nem tetszik.

Mondjuk amióta NFL-et nézek (2000-es évek közepe) a legjobb uniform a 2000-es évek vége felé a Chargers fehér meze volt, kék nadrággal, fehér sisakkal. Kár, hogy ezt nagyjából San Diegóban hagyták.

Kampman
Ezt 1 dolognak sikerült überelni, a mostani navy blue color rush cuccnak:


és h egy szomorú vonatkozást is hozzak arról az időszakból:
 www.espn.com/nfl/story/_/id/30827590/former-nfl-head-coach-marty-schottenheimer-moved-hospice-facility

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Kétszer játszott kékben, a Giants ellen. Fehérben egyszer kapott ki eddig,
Wyatt
A Rams ellen (először) és a Panthers ellen is kékben nyert.
Kampman
Rosszul fogalmaztam, valóban, ott a két vereséget akartam hangsúlyozni a kékben, nem pedig, hogy összesen annyiszor volt csak hazaiban. De a fehér amúgy is jobb 😊
Wyatt
Sokkal jobban nézne ki ez a Super Bowl, ha a Chiefs piros nadrágban lenne.

Ez a piros-fehér Chiefs mez elég gyász.
Cubehor
Nagyon jól néz ki szerintem, ellenben a full piros szerelésük nekem nem tetszik.

Mondjuk amióta NFL-et nézek (2000-es évek közepe) a legjobb uniform a 2000-es évek vége felé a Chargers fehér meze volt, kék nadrággal, fehér sisakkal. Kár, hogy ezt nagyjából San Diegóban hagyták.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Kétszer játszott kékben, a Giants ellen. Fehérben egyszer kapott ki eddig,
Wyatt
A Rams ellen (először) és a Panthers ellen is kékben nyert.
Kampman
Rosszul fogalmaztam, valóban, ott a két vereséget akartam hangsúlyozni a kékben, nem pedig, hogy összesen annyiszor volt csak hazaiban. De a fehér amúgy is jobb 😊
Wyatt
Sokkal jobban nézne ki ez a Super Bowl, ha a Chiefs piros nadrágban lenne.

Ez a piros-fehér Chiefs mez elég gyász.
Cubehor
Valóban ez a legnagyobb gond ezzel a meccsel! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
Kétszer játszott kékben, a Giants ellen. Fehérben egyszer kapott ki eddig,
Wyatt
A Rams ellen (először) és a Panthers ellen is kékben nyert.
Kampman
Rosszul fogalmaztam, valóban, ott a két vereséget akartam hangsúlyozni a kékben, nem pedig, hogy összesen annyiszor volt csak hazaiban. De a fehér amúgy is jobb 😊
Wyatt
Sokkal jobban nézne ki ez a Super Bowl, ha a Chiefs piros nadrágban lenne.

Ez a piros-fehér Chiefs mez elég gyász.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Van esetleg valakinek eladó példány a NE CSAK A LABDÁT NÉZD! playbook kiadásából?
r.baggio
Eladó nincs, de pdf-ben át tudom küldeni ha az segítség😊
Яagi
Még jobb, köszönöm!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Sziszko49 San Francisco 49ers 33
Van esetleg valakinek eladó példány a NE CSAK A LABDÁT NÉZD! playbook kiadásából?
r.baggio
Eladó nincs, de pdf-ben át tudom küldeni ha az segítség😊