Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kétszer játszott kékben, a Giants ellen. Fehérben egyszer kapott ki eddig, amúgy is elég jó stat van, mennyivel jobban ment a fehéreknek az elmúlt 1x évben, úgyhogy ebből a szempontból jó babona. Persze, Mahomesékat tavaly nem érdekelte
Wyatt
A Rams ellen (először) és a Panthers ellen is kékben nyert.
Hivatalosan annak szól egyébként a fehér mez, hogy amúgy is idegenben kellett játszaniuk végig a playoffban, valójában tényleg erős az utóbbi 15 évben a fehér mezes csapatok mérlege.
Kampman
Rosszul fogalmaztam, valóban, ott a két vereséget akartam hangsúlyozni a kékben, nem pedig, hogy összesen annyiszor volt csak hazaiban. De a fehér amúgy is jobb 😊

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Kétszer játszott kékben, a Giants ellen. Fehérben egyszer kapott ki eddig, amúgy is elég jó stat van, mennyivel jobban ment a fehéreknek az elmúlt 1x évben, úgyhogy ebből a szempontból jó babona. Persze, Mahomesékat tavaly nem érdekelte
Wyatt
A Rams ellen (először) és a Panthers ellen is kékben nyert.
Hivatalosan annak szól egyébként a fehér mez, hogy amúgy is idegenben kellett játszaniuk végig a playoffban, valójában tényleg erős az utóbbi 15 évben a fehér mezes csapatok mérlege.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kétszer játszott kékben, a Giants ellen. Fehérben egyszer kapott ki eddig, amúgy is elég jó stat van, mennyivel jobban ment a fehéreknek az elmúlt 1x évben, úgyhogy ebből a szempontból jó babona. Persze, Mahomesékat tavaly nem érdekelte

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Szerintük clean, szerintem meg évek óta kiherélt:
Matthew99
A Dungy-Gruden korszakban néztek ki a legjobban.

Érdekes, hogy fehérben fognak játszani egy hazai pályán játszott döntőben.
Kampman
Brady ezt a színt kérte 😀
Solymi
Nana, itt nem szeretjük a rasszistákat......
Riverske
És a fekákat se!
több mint 5 éve
Riverske Philadelphia Eagles Miami Hurricanes 188 — White lives matter
Szerintük clean, szerintem meg évek óta kiherélt:
Matthew99
A Dungy-Gruden korszakban néztek ki a legjobban.

Érdekes, hogy fehérben fognak játszani egy hazai pályán játszott döntőben.
Kampman
Brady ezt a színt kérte 😀
Solymi
Nana, itt nem szeretjük a rasszistákat......
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Szerintük clean, szerintem meg évek óta kiherélt:
Matthew99
A Dungy-Gruden korszakban néztek ki a legjobban.

Érdekes, hogy fehérben fognak játszani egy hazai pályán játszott döntőben.
Kampman
Brady ezt a színt kérte 😀
Solymi
Rasszista!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Szerintük clean, szerintem meg évek óta kiherélt:
Matthew99
A Dungy-Gruden korszakban néztek ki a legjobban.

Érdekes, hogy fehérben fognak játszani egy hazai pályán játszott döntőben.
Kampman
Brady ezt a színt kérte 😀
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Szerintük clean, szerintem meg évek óta kiherélt:
Matthew99
A Dungy-Gruden korszakban néztek ki a legjobban.

Érdekes, hogy fehérben fognak játszani egy hazai pályán játszott döntőben.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 484 — Invisible man
Szerintük clean, szerintem meg évek óta kiherélt:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Az lemaradt, hogy Brédi kiégett és mivel se Rivers, se Brees és már lassan Rodgers is kuka így már nincs is valamirevaló QB a ligában.
Solymi
Vissza is esett a nézettség rendesen. Alig voltak a lelátókon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Egyre kevésbé van már a draftnak jelentősége és a cetlik értéke is leértékelődik. Melyik az értékesebb? Szteford 5 évre vagy három darab, 1/5, 1/6 és 1/7-es draftcetli? Szerintem Szteford. Miért?
Mennyi az esélye, hogy három zöldfülűből akár csak egy is akkora játékos lesz, mint Szteford? Kevés. Ráadásul manapság már nem az van, hogy az újonc az első 5 évében bagóért játszik, hanem ha tényleg jó játékos, akkor 1 év után hisztis picsaként kisír magának egy mega szerződést.
Szóval nálam egy Szteford szintű játékos értéke reálisan kb 5 vagy 6 db első körös draftcetli.
Kijelenthetjük, hogy bemondtam a frankót?
Ámen.
Riverske
Az lemaradt, hogy Brédi kiégett és mivel se Rivers, se Brees és már lassan Rodgers is kuka így már nincs is valamirevaló QB a ligában.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 938 — The Mathematician

tenorx
 youtu.be/i1gaOPOtuAc

😎
warr_b

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 022 — nabege2@yahoo.com
mivan eredménykövető elvonási tüneteitek vannak? 😊
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 321 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

tenorx
 youtu.be/i1gaOPOtuAc

😎


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Amúgy miért ciki egy játékos nevét normálisan leírni?
Bazzani
Hát kinek van kedve kétszer egymás után leírni azt, hogy Halapoulivaati Vaitai 😊
Matthew99
Meg hogy Szteford.
Bazzani
erregondót

sutianap
Deszép macska 💖



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Amúgy miért ciki egy játékos nevét normálisan leírni?
Bazzani
Hát kinek van kedve kétszer egymás után leírni azt, hogy Halapoulivaati Vaitai 😊
Matthew99
Meg hogy Szteford.
Bazzani
erregondót

sutianap
Nem győzi az ember tiltani a kreténeket de mindig beidézi valaki.
Bazzani
a kuty nemis teccik? 😎
sutianap
Oroszlán baszdmeg oroszláááááán!

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 895 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy miért ciki egy játékos nevét normálisan leírni?
Bazzani
Hát kinek van kedve kétszer egymás után leírni azt, hogy Halapoulivaati Vaitai 😊
Matthew99
Meg hogy Szteford.
Bazzani
erregondót

sutianap
Nem győzi az ember tiltani a kreténeket de mindig beidézi valaki.
Bazzani
a kuty nemis teccik? 😎


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy miért ciki egy játékos nevét normálisan leírni?
Bazzani
Hát kinek van kedve kétszer egymás után leírni azt, hogy Halapoulivaati Vaitai 😊
Matthew99
Meg hogy Szteford.
Bazzani
erregondót

sutianap
Ne ölj meg😂
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Amúgy miért ciki egy játékos nevét normálisan leírni?
Bazzani
Hát kinek van kedve kétszer egymás után leírni azt, hogy Halapoulivaati Vaitai 😊
Matthew99
Meg hogy Szteford.
Bazzani
erregondót

sutianap
Nem győzi az ember tiltani a kreténeket de mindig beidézi valaki.

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 895 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy miért ciki egy játékos nevét normálisan leírni?
Bazzani
Hát kinek van kedve kétszer egymás után leírni azt, hogy Halapoulivaati Vaitai 😊
Matthew99
Meg hogy Szteford.
Bazzani
erregondót


Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Amúgy miért ciki egy játékos nevét normálisan leírni?
Bazzani
Hát kinek van kedve kétszer egymás után leírni azt, hogy Halapoulivaati Vaitai 😊
Matthew99
Meg hogy Szteford.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 484 — Invisible man
Amúgy miért ciki egy játékos nevét normálisan leírni?
Bazzani
Hát kinek van kedve kétszer egymás után leírni azt, hogy Halapoulivaati Vaitai 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Amúgy miért ciki egy játékos nevét normálisan leírni?

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Egyre kevésbé van már a draftnak jelentősége és a cetlik értéke is leértékelődik. Melyik az értékesebb? Szteford 5 évre vagy három darab, 1/5, 1/6 és 1/7-es draftcetli? Szerintem Szteford. Miért?
Mennyi az esélye, hogy három zöldfülűből akár csak egy is akkora játékos lesz, mint Szteford? Kevés. Ráadásul manapság már nem az van, hogy az újonc az első 5 évében bagóért játszik, hanem ha tényleg jó játékos, akkor 1 év után hisztis picsaként kisír magának egy mega szerződést.
Szóval nálam egy Szteford szintű játékos értéke reálisan kb 5 vagy 6 db első körös draftcetli.
Kijelenthetjük, hogy bemondtam a frankót?
Ámen.
Riverske
Draft nélkül nem lehet csapatot építeni. A Rams egy win now módban van. Ha ez sem jön be McVaynek jövőre mehet amerre akar. De pl egy top rookie 4+1 évig bagóért játszik. Sok csapat akkor ér el nagy eredményt mikor a franchise irányítójuk újonc szerződés alatt játszik. Addig van pénz csapatot építeni köré.
Ha nem lenne értéke a draft cetlinek többet kértek volna Staffordért.