Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt kellett vna megraknom, h 35 és 42 pont között lesz, tuti jó oddsa lett volna 😀

*ja és nyilván volt defense TD is...😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊
somoskovig
A Bengals-Cowboyson sztem még a 0-0ra is lesz esély 😀
Aki teheti pakolja rá a házat/asszonyt is, mert még 42.5-en van az over/under limit 😀


Borbinho
necces volt, de végül neked lett igazad 😊
Löfli
A meccsre 44-ig felkúszott, a Cowboys és 44 under 3.00-s odds több, mint kellemes volt 😊

több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊
somoskovig
A Bengals-Cowboyson sztem még a 0-0ra is lesz esély 😀
Aki teheti pakolja rá a házat/asszonyt is, mert még 42.5-en van az over/under limit 😀


Borbinho
necces volt, de végül neked lett igazad 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szezonunk egyetlen fénypontja.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az igen (a 4-ből 2 ellenünk volt).
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ma Fumble nap van! 😁
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát nem az East a legizgibb? De 😁🥰

 www.espn.com/nfl/story/_/id/30490294/wacky-nfc-east-produce-sub-500-champ-two-playoff-teams?platform=amp


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Persze benne van h Dalton tol egy nagy revenge game-et, de vasárnapig le fog menni kb 35ig sztem az over/under, az már necc.
Borbinho
Ha szerinted tuti necc a 35 under, akkor fogadd az overt. 😉

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
BB-nek mintha nem a WR megfigyelés lenne az erőssége



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊
somoskovig
A Bengals-Cowboyson sztem még a 0-0ra is lesz esély 😀
Aki teheti pakolja rá a házat/asszonyt is, mert még 42.5-en van az over/under limit 😀


Borbinho
szar védelmek < szar offense-ek

szerintem simán van benne ráció, hogy jön az over, amilyen fos mindkét csapat defense-e
Löfli
Persze, de az eddigi eredmények és forma alapján nem látom, h vmeik csapatnál kiszakadna a góltácsdáunzsák.
A Cowboys Dak nélkül eddig hozott:
10, 3, 9, 19, 28, 16 és 17 pontot (több mint felét Legatron rugdosta össze,

Cowboys Offense Week 1-5 With Dak
**31.2 offensive PPG - 3rd in NFL
**15th in efficiency

Cowboys Offense Week 6-13 Without Dak
**15.0 offensive PPG - 31st in NFL (Jets - last at 14.7)
**Last in efficiency

A Bengalsnak meg ergya a fala, nincs Mixon, nem nagyon megy a futás se, és Finleynek kéne előlépnie. Két meccsen hoztak 17 pontot a Giants ellen meg 7et a Dolphins ellen.

Persze benne van h Dalton tol egy nagy revenge game-et, de vasárnapig le fog menni kb 35ig sztem az over/under, az már necc. Az is benne van, h sok pontos lesz, de azt csak úgy tudnám elképzelni h a védelmek szereznek több pontot 😀
Eddig a két védelem együtt hozott 1 def td-t, szóval sok esély erre sincs 😀

Amúgy ha van olyan fogadási opció h ki lehet utána venni meccs előtt v közben, akkor sztem megéri megrakni most, és kivenni egy kis hasznot a meccs kezdetén.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊
somoskovig
A Bengals-Cowboyson sztem még a 0-0ra is lesz esély 😀
Aki teheti pakolja rá a házat/asszonyt is, mert még 42.5-en van az over/under limit 😀


Borbinho
szar védelmek < szar offense-ek

szerintem simán van benne ráció, hogy jön az over, amilyen fos mindkét csapat defense-e


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊
somoskovig
A Bengals-Cowboyson sztem még a 0-0ra is lesz esély 😀
Aki teheti pakolja rá a házat/asszonyt is, mert még 42.5-en van az over/under limit 😀


"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons
Wyatt
Tuti döntetlen, de úgy, hogy meglesz egy az egyben a szilveszteri műsor is. 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most dől el minden, végig tud-e menni az NFL-idény – vasárnap 22.25. Ekkora veszély még nem volt idén a téridő kontinuum fennmaradására. Ha ezen túlleszünk, már csak nem állít meg minket semmi

Vasárnap 22.25: Chargers–Falcons

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Chad "Ochocinco" Johnson anno amikor a Bengalsban jatszott, hajnali kettokor hivogatta Hue Jacksont, az akkori OC-jet, es Marvin Lewist az akkori HC-t, es amikor azok felvettek, csak annyit szolt a telefonba, hogy "Mester, uresre jatszottam magam!", es egybol le is tette.

😀 😀 😀

 streamable.com/5qgf4g
undisputedly
ha vki esetleg nem tudná, h honnan van a részlet:

 www.youtube.com/watch?v=enlrW5KeQZw

érdemes követni a youtube csatornát, nagyon jó contentet csinálnak

az I am Black c. 4db videót mindenképp ajánlom mindenkinek 😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Chad "Ochocinco" Johnson anno amikor a Bengalsban jatszott, hajnali kettokor hivogatta Hue Jacksont, az akkori OC-jet, es Marvin Lewist az akkori HC-t, es amikor azok felvettek, csak annyit szolt a telefonba, hogy "Mester, uresre jatszottam magam!", es egybol le is tette.

😀 😀 😀



Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
Mennyire naiv is volt Sobri, te jó ég 😀
r.baggio
Elismerem.
Az emberi ostobaságot, butaságok, agyhalált nem lehet eléggé alulbecsülni.
Sobri Jóska
Ezt az "Elismerem"-et most kinyomtatom és bekereteztetem.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
Mennyire naiv is volt Sobri, te jó ég 😀
r.baggio
Elismerem.
Az emberi ostobaságot, butaságok, agyhalált nem lehet eléggé alulbecsülni.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
NFC East azért szépen feljött, most már lehet remény egy 50%-os szezonra is a győztesnél. Azért 4-5 fordulóval ezelőtt ezt nem gondoltam volna😊
NB2
a giants üti a hawks akik csoportgyőzelemre hajtanak,a skins meg a veretlen vasast bucizta...

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
Mennyire naiv is volt Sobri, te jó ég 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
elég röhejes valóban. szerintem most már mindenáron el akarják kerülni, hogy töröljenek meccset/meccseket.

ja meg volt kép twitteren, hogy Dez pacsizott/ölelkezett a Cowboys edzőkkel is 😀
Löfli
A legjobb, hogy csak azért szúrták ki a meccs előtt, mert közel van a vizsgálati labor. Különben játszott volna a meccsen.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mi értelme lenne a Jets-et elmozdítani az egyik legnagyobb piacról és városból (lehet nem jó példa, de Forbes listáján asszem a Jets 5-6. team value alapján) , de most őszintén, ráadásul pont Mexikóvárosba? Ekkora baromságot...ráadásul ilyennel indokolni az elköltöztetést, hogy hulladék egy csapat...
Nemrég épített a 2 csapat is közösen saját stadiont.
Beki
A stadionba akkor is max 100.000-en férnek be, ha a környező város 1 vagy 10 millió lakosú. Világi marhaság ez a piac mérete hülyeség a mai digitalizált világban, amikor a nézők és a bevételek nagy része az online platformokon és a TV közvetítésekkel jön be.
Oké azt elfogadom, hogy a legnagyobb gazdasági központokban bőven elférhet 2-3-4 csapat is akár okosan brandingelve, de egy komplett ország, amely azonosulhat az új csapatával (GB, Mex...) sokkal nagyobb potenciállal bír.

Amúgy ettől függetlenül lassan kikopik az a generáció, amelyik kihalásos alapon szurkolt csapatoknak és jönnek a fiatalok, akik főleg a trendek és a hype alapján fognak megragadni valahol, hogy aztán tovább is álljanak egy következő hullámmal. Magyarán előbb-utóbb a konstans balfasz és nem "sexy" csapatok körül lemorzsolódik a szurkolói réteg amíg már nem éri meg helyben tartani őket.

több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.
tenorx
elég röhejes valóban. szerintem most már mindenáron el akarják kerülni, hogy töröljenek meccset/meccseket.

ja meg volt kép twitteren, hogy Dez pacsizott/ölelkezett a Cowboys edzőkkel is 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Na, szóval Dez Bryant warmup után produkál egy pozitív tesztet, majd az NFL kijelenti, hogy nincs gond, mehet a meccs?
Mekkora cirkusz ez? Hogy gondolhatják ezt komolyan? A Denver 3 negatív QBval nem állhat ki, de warmup utáni pozitívnál lejátszák a meccset?
Kibaszott hülyék.