Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Egy kérdés mindenkihez
Nekem idén valahogy az az érzésem,hogy a játék ebben a szezonban rosszabb lett. Alig van igazán jó és szoros meccs jellemzően sok hibával tarkított meccsek vannak. Nem látom azt,hogy melyik csapatok játszanak jól kiben látni az sb runt,PO-t.
Van a KC ami tud meggyőző lenni de ott most minden klappol . Aztán a vasas de ott már nem vagyok elájulva pedig veretlenek. Aztán Bills meg Miami Titans ? ugye ez már olyan hogy el sem hiszem.

A hox a pontgyáros védelemmel ? Talán még Aron csapata akiben van potencial.

Ennyit jelentene a covid szezon vagy én égtem ki a fociból ?
Janek
Nekem az az elméletem, hogy egy normál szezonban kétféle jó csapat van (nagyon leegyszerűsítve persze), a zsenik által húzott, és a nagyon jó rendszert futtató viszonylag átlagosabb játékosokkal (pl. tavalyi 49ers tipikusan ilyen). Ebből idénre a COVID miatti kevesebb készülés miatt az utóbbi kiesett, maradtak elöl azok, ahol egy-egy csapatrészben nagyobb koncentrációban van tehetség, mint az ellenfeleknél (pl. a Pitt O azért nem gyenge emberállományban, falat és skill posztokat tekintve egyaránt, Green Bay dettó, top QB, top elkapó, top LT, ebből már lehet egy jó offense-t kihozni hatalmas csiszolgatás nélkül is).

A rendszerre támaszkodó csapatok mellett nyilván szenved mindenki, ahol új a coaching staff, vagy valamelyik kordinátor, emellett érzésre az átlagosnál több a QB sérülés, ami alapból ki tud nyírni egy csapatot. Plusz ehhez jön hozzá a védelmek általános gyengélkedése, ami meg megint elsősorban edzési idő kérdése. Azok a védelmek mennek átlag felett, ahol nincs nagy változás sem emberállományban, sem coaching oldalról (Steelers, New Orleans, időnként Bears, meg amikor nem sérült 6-nál több kezdő, a 49ers például).

Összegezve: rendszer csapatok kevesebb edzéssel + új edzői stábok által vitt gárdák + QB sérülések = sokkal több gyenge csapat, mint egy átlagos évben (és akkor az alapból idiótákat még nem is számoltam, Patricia, Quinn, stb.).

Szerkesztette: somoskovig

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nem tudom, nekem jobban is tetszik, hogy több csapat vetélkedik, nincs nagyon erősen kiemelkedő.
Kicsit olyan, mint most az NBA a GSW uralkodása után (bár, kösz Lakers, nem biztos, hogy sokáig).
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Egy kérdés mindenkihez
Nekem idén valahogy az az érzésem,hogy a játék ebben a szezonban rosszabb lett. Alig van igazán jó és szoros meccs jellemzően sok hibával tarkított meccsek vannak. Nem látom azt,hogy melyik csapatok játszanak jól kiben látni az sb runt,PO-t.
Van a KC ami tud meggyőző lenni de ott most minden klappol . Aztán a vasas de ott már nem vagyok elájulva pedig veretlenek. Aztán Bills meg Miami Titans ? ugye ez már olyan hogy el sem hiszem.

A hox a pontgyáros védelemmel ? Talán még Aron csapata akiben van potencial.

Ennyit jelentene a covid szezon vagy én égtem ki a fociból ?

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Micsoda Lamar?

Amúgy ez már közröhej, hogy még egy nappal eltolják...
Wyatt


a karácsonyfa >>> ravens-steelers > nfl backbone 😀
Negritis


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Micsoda Lamar?

Amúgy ez már közröhej, hogy még egy nappal eltolják...
Wyatt


a karácsonyfa >>> ravens-steelers > nfl backbone 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

empty taxi
Amúgy ne tegyünk már úgy, mintha ez nem egy üzleti vállalkozás lenne, Lamar TOP3 játékos jelenleg és a liga arca, persze hogy más megítélés alá esik egy ilyen mint egy átlagos csapat noname QB-ja.

Ettől függetlenül amatőr láma az egész liga vezetése.
FLZOLI
Micsoda Lamar?

Amúgy ez már közröhej, hogy még egy nappal eltolják...

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki régebben linkelt egy orosz oldalt, az tök jó. Csak nem Putyint szidni azon a gépen amin töltesz és nem kenik össze a kilincsed 😊
FLZOLI
 720pier.ru/
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 840
Újra van masina:
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
Tactful Cactus
steelers
brown - chiefs
colts - titans
ravens - bills

packers
rams-saints
tb - seattle
cardinals - football team
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 840
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
ncore? 😀
Negritis
Ha van meghívód, hálás lennék 😀
Lucifer
Ez a funkció számodra nem elérhetõ, mert nem felelsz meg a szabályzatban elõírt kritériumoknak.
Negritis
akkor huzzal bele 😀
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valaki régebben linkelt egy orosz oldalt, az tök jó. Csak nem Putyint szidni azon a gépen amin töltesz és nem kenik össze a kilincsed 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
ncore? 😀
Negritis
Ha van meghívód, hálás lennék 😀
Lucifer
Ez a funkció számodra nem elérhetõ, mert nem felelsz meg a szabályzatban elõírt kritériumoknak.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 215
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
ncore? 😀
Negritis
Ha van meghívód, hálás lennék 😀

GO JETS!!!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 840
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
 robosports.ir/football/nfl

Itt élőben is nézheted a meccseket elég jó minőségben. Teljes és vágott verzióban is visszanézheted.



xrace77
ez parades!
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
ncore? 😀
Negritis
jo opcio, de komplikaltabb lenne
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 745
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
 robosports.ir/football/nfl

Itt élőben is nézheted a meccseket elég jó minőségben. Teljes és vágott verzióban is visszanézheted.

Szerkesztette: xrace77
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
YoungZeeZee
ncore? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 840
milyen online oldalt tudtok ajanlani teljes meccsek visszanezesere az nfl league passen kivul?

en eztet leltem
 fullmatchtv.com/nfl/

van meg vmi ?😊
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
Újra van masina:
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Ha valaki nem nézne Broncos topikot:


'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
ha valaki nem olvas Jets topicot, ez is comedy gold:



közben meg fangio busz alá dobta játékosait és még ő kért elnézést a ligától a saints elleni meccs miatt
r.baggio
Meghülyült itt mindenki. A ligával az élen...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
ha valaki nem olvas Jets topicot, ez is comedy gold:



közben meg fangio busz alá dobta játékosait és még ő kért elnézést a ligától a saints elleni meccs miatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
naneeee


r.baggio
ebben a csapatban játszott
 www.pro-football-reference.com/players/N/NaanLe00.htm


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
naneeee



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Goodell belebukhat a covid-helyzet kezelésébe?
Szokol
Bárki belebukhat a covidba.
Meg ugye lehet bűnbak is.
Gyakori, hogy a mindenkori vezetőket hibáztatják, mintha érdemi opcióik lettek volna.
Goodell kb. aközött választhatott, hogy el se indítja a szezont vagy elindítja és majd impróznak.
Mint az államok vezetői, kábé.
Mindenhol impróznak és imádkoznak.
Sobri Jóska
Azért szerintem ez nem így van. Bőven lett vna Goodell-nek lehetősége máshogy kezelni. Pl. mondjuk minden 4. meccs után egy hét szünet jönne, ahol lehetne rendezni a sorokat, vagy bepótolni az elmaradt meccseket. És akkor nem lett vna ez a nevetséges tologatás. És ez csak 1 opció, lenne/lehetett vna meg más is.

Szóval azért ne tegyünk úgy, hogy Goodell a körülmények áldozata. Volt fel éve kidolgozni vmit, erre ezt a semmit sikerült megszülni. Csodás teljesítmény.
roberto23
Én is kitalálhatok végtelen ilyen vicces szcenáriót.
Lehetett volna 4 nagyobb bubble, részleges bubble, vagy 100-as induló roster megemelt rendkívüli cappel a plusz 47 "töltelékembernek", vagy ez kombinálva egy 10 napos elő-bubble-val ezek részére, hogy mindig legyen pótlás, lehetett volna 17 hét alatt 12 meccses alapszakasz 8-8 PO hellyel, vagy akár 10-10-el is, lehetne 2 plusz játékhét a végén, ésatöbbi.
De nem így lett, mert azt akarták működtetni, ami van.
Úgy teszel ahogy akarsz, nem kell a valóságot tudomásul venni, összevetheted a "bőven lett volna lehetőségével" nyugodtan. Nem tudom mi hasznod van belőle, de hajrá.
Sobri Jóska
😀 😀 😀

Oké.
roberto23
Bíztál még másban? 😀 tudod van a remény meg csalfa és vak jelző 😉 😛
dande
Jogos. 😀

Mindig elfelejtem, hogy kár belemenni, mert mi úgyse érzékeljük a valóságot, és nem vagyunk képesek egy ennyire racionális, színtiszta tényeken alapuló gondolkodásra és világlátásra. 😕

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Goodell belebukhat a covid-helyzet kezelésébe?
Szokol
Bárki belebukhat a covidba.
Meg ugye lehet bűnbak is.
Gyakori, hogy a mindenkori vezetőket hibáztatják, mintha érdemi opcióik lettek volna.
Goodell kb. aközött választhatott, hogy el se indítja a szezont vagy elindítja és majd impróznak.
Mint az államok vezetői, kábé.
Mindenhol impróznak és imádkoznak.
Sobri Jóska
Azért szerintem ez nem így van. Bőven lett vna Goodell-nek lehetősége máshogy kezelni. Pl. mondjuk minden 4. meccs után egy hét szünet jönne, ahol lehetne rendezni a sorokat, vagy bepótolni az elmaradt meccseket. És akkor nem lett vna ez a nevetséges tologatás. És ez csak 1 opció, lenne/lehetett vna meg más is.

Szóval azért ne tegyünk úgy, hogy Goodell a körülmények áldozata. Volt fel éve kidolgozni vmit, erre ezt a semmit sikerült megszülni. Csodás teljesítmény.
roberto23
Én is kitalálhatok végtelen ilyen vicces szcenáriót.
Lehetett volna 4 nagyobb bubble, részleges bubble, vagy 100-as induló roster megemelt rendkívüli cappel a plusz 47 "töltelékembernek", vagy ez kombinálva egy 10 napos elő-bubble-val ezek részére, hogy mindig legyen pótlás, lehetett volna 17 hét alatt 12 meccses alapszakasz 8-8 PO hellyel, vagy akár 10-10-el is, lehetne 2 plusz játékhét a végén, ésatöbbi.
De nem így lett, mert azt akarták működtetni, ami van.
Úgy teszel ahogy akarsz, nem kell a valóságot tudomásul venni, összevetheted a "bőven lett volna lehetőségével" nyugodtan. Nem tudom mi hasznod van belőle, de hajrá.
Sobri Jóska
😀 😀 😀

Oké.
roberto23
Bíztál még másban? 😀 tudod van a remény meg csalfa és vak jelző 😉 😛
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Goodell belebukhat a covid-helyzet kezelésébe?
Szokol
Bárki belebukhat a covidba.
Meg ugye lehet bűnbak is.
Gyakori, hogy a mindenkori vezetőket hibáztatják, mintha érdemi opcióik lettek volna.
Goodell kb. aközött választhatott, hogy el se indítja a szezont vagy elindítja és majd impróznak.
Mint az államok vezetői, kábé.
Mindenhol impróznak és imádkoznak.
Sobri Jóska
Azért szerintem ez nem így van. Bőven lett vna Goodell-nek lehetősége máshogy kezelni. Pl. mondjuk minden 4. meccs után egy hét szünet jönne, ahol lehetne rendezni a sorokat, vagy bepótolni az elmaradt meccseket. És akkor nem lett vna ez a nevetséges tologatás. És ez csak 1 opció, lenne/lehetett vna meg más is.

Szóval azért ne tegyünk úgy, hogy Goodell a körülmények áldozata. Volt fel éve kidolgozni vmit, erre ezt a semmit sikerült megszülni. Csodás teljesítmény.
roberto23
Én is kitalálhatok végtelen ilyen vicces szcenáriót.
Lehetett volna 4 nagyobb bubble, részleges bubble, vagy 100-as induló roster megemelt rendkívüli cappel a plusz 47 "töltelékembernek", vagy ez kombinálva egy 10 napos elő-bubble-val ezek részére, hogy mindig legyen pótlás, lehetett volna 17 hét alatt 12 meccses alapszakasz 8-8 PO hellyel, vagy akár 10-10-el is, lehetne 2 plusz játékhét a végén, ésatöbbi.
De nem így lett, mert azt akarták működtetni, ami van.
Úgy teszel ahogy akarsz, nem kell a valóságot tudomásul venni, összevetheted a "bőven lett volna lehetőségével" nyugodtan. Nem tudom mi hasznod van belőle, de hajrá.
Sobri Jóska
😀 😀 😀

Oké.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”