NFL Draft 2023

27 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Hánykor kezdődik holnap? Éjfél ?
Sixo
2kor szokott, nem hiszem hogy változtattak rajta
Heisman nádor
Akkor még jó, hogy megkérdeztem, valamiért éjfél rémlett.
Sixo
Mi kezdtük mindig a műsorunkat éjfélkor anno


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hánykor kezdődik holnap? Éjfél ?
Sixo
2kor szokott, nem hiszem hogy változtattak rajta
Heisman nádor
Akkor még jó, hogy megkérdeztem, valamiért éjfél rémlett.

több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hánykor kezdődik holnap? Éjfél ?
Sixo
1. nap péntek 2:00, 2. nap szombat 1:00, 3. nap szombat 18:00


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hánykor kezdődik holnap? Éjfél ?
Sixo
2kor szokott, nem hiszem hogy változtattak rajta

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hánykor kezdődik holnap? Éjfél ?

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Fk-Tribün közös közvetítés első és a második napról is. Stúdióból élőben youtubeon és fb-on is megtalálható majd.
alatriste
Kb pont ezért gondolom öngólnak hogy csak net4+n lesz (de tudom èn vagyok negatív 😉 ès nem èrtek hozzá 🙂)
dande2
Leírtam az Arena4 topikban, hogy mi az oka.
shawnka
Olvastam, ettől mèg szabad nem egyet èrteni vele (mèg mindig) 😉 de természetesen azt tesztek amit akartok, ti dolgotok. Peace 🙂
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Fk-Tribün közös közvetítés első és a második napról is. Stúdióból élőben youtubeon és fb-on is megtalálható majd.
alatriste
Kb pont ezért gondolom öngólnak hogy csak net4+n lesz (de tudom èn vagyok negatív 😉 ès nem èrtek hozzá 🙂)
dande2
Leírtam az Arena4 topikban, hogy mi az oka.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Fk-Tribün közös közvetítés első és a második napról is. Stúdióból élőben youtubeon és fb-on is megtalálható majd.
alatriste
Kb pont ezért gondolom öngólnak hogy csak net4+n lesz (de tudom èn vagyok negatív 😉 ès nem èrtek hozzá 🙂)
több mint 1 éve
Dennis90 Atlanta Falcons 158
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Net4+ mindhárom nap, az első magyar kommentárral
r.baggio
Köszi! 🙏
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Fk-Tribün közös közvetítés első és a második napról is. Stúdióból élőben youtubeon és fb-on is megtalálható majd.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
Dennis90
Net4+ mindhárom nap, az első magyar kommentárral


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri big boardja:
 www.youtube.com/watch?v=FPP22FvV7OI
több mint 1 éve
Dennis90 Atlanta Falcons 158
Lehet, hogy volt errôl info valahol és csak én maradtam le róla, de lesz idén draft közvetítés?
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Napra pontosan 10 (!) éves videó

 youtu.be/rfEvraPQM4o
r.baggio
PÁNTER!!!!
Kár hogy kicsit el volt spoilerezve, mert a többiek már nagyban röhögtek, tudták mekkora faszság történt, de azért próbálták visszafogni magukat.
Höriék gondolom álmukban sem gondolták, hogy ennek lesznek a szemtanúi.
Örök élmény marad. 🤣

Én visszasírom ezeket az adásokat, nagyon jó hangulatuk volt. Őszintébb volt, sokkal több szórakoztató faktorral.
ZERO_L
Ja, én is abszolút.
Nagyon más volt még 2013 egyrészt abban is, hogy én is fiatalabb voltam 😀 Másrészt abban is, hogy nem volt ennyire "profi" meg elérhető minden a neten.
Érted, itt is ustream meg hasonlókkal ment a szenvedés, manapság meg feldobnátok egy discordot, és felvennétek a szobát - annyi opció lenne (na meg persze twitch/youtube streamre).
Kicsit ilyen egyszerűbb időszak volt.
tenorx
Amúgy az eredeti Seahawks sapkás közvetítés (amiből az intro össze van vágva ) elérhető meg valahol?
Sztem amúgy ez klasszikussá vált így az idő elteltével.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Atya. Úr. Isten.

iktriad
"Will Levis is now the favorite to go 1/2”

“Multiple NFL teams have Jahmyr Gibbs above Bijan Robinson”

It may appear as tho we’re in peak-DraftSZN but we’re not. Not until we hear a “Why the Chiefs could take Hendon Hooker in Round 1”-take. But that could come any minute now"
r.baggio
a kattintásvadászat kicsúcsosodik
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Atya. Úr. Isten.

iktriad
"Will Levis is now the favorite to go 1/2”

“Multiple NFL teams have Jahmyr Gibbs above Bijan Robinson”

It may appear as tho we’re in peak-DraftSZN but we’re not. Not until we hear a “Why the Chiefs could take Hendon Hooker in Round 1”-take. But that could come any minute now"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Atya. Úr. Isten.

iktriad
Ezt nevezném Tough (Jordan) Love szituációnak
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atya. Úr. Isten.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.youtube.com/watch?v=VJyEjq7xRmo

A WR-ek 3.5 órában
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg egy kis felkèszítő ☺️!!!

 nfldraft.theringer.com/
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
Bob McGinn draft series cikkében - ahol scoutokat, executive-okat kérdez a prospectekről - nem mondanak túl jókat Jalen Carterről

 i.imgur.com/xpTad6F.png

plusz a teljes report

 i.imgur.com/ntZKH4U.png

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Napra pontosan 10 (!) éves videó

 youtu.be/rfEvraPQM4o
r.baggio
PÁNTER!!!!
Kár hogy kicsit el volt spoilerezve, mert a többiek már nagyban röhögtek, tudták mekkora faszság történt, de azért próbálták visszafogni magukat.
Höriék gondolom álmukban sem gondolták, hogy ennek lesznek a szemtanúi.
Örök élmény marad. 🤣

Én visszasírom ezeket az adásokat, nagyon jó hangulatuk volt. Őszintébb volt, sokkal több szórakoztató faktorral.
ZERO_L
Ja, én is abszolút.
Nagyon más volt még 2013 egyrészt abban is, hogy én is fiatalabb voltam 😀 Másrészt abban is, hogy nem volt ennyire "profi" meg elérhető minden a neten.
Érted, itt is ustream meg hasonlókkal ment a szenvedés, manapság meg feldobnátok egy discordot, és felvennétek a szobát - annyi opció lenne (na meg persze twitch/youtube streamre).
Kicsit ilyen egyszerűbb időszak volt.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Espn-nek is van szimulátora, én most találtam rá:

 www.espnsportsanalytics.com/nfl-sim

Ami plusz, hogy a végén kiírja, hogy hány százalék esély van rá, hogy a húzott játékos elérhető azzal a pickkel, és azt is hogy a csapat követjező pickjénél mekkora eséllyel lett volna még bent.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RB scouting
 www.youtube.com/watch?v=GQCNQCfwu8w