Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
The Falcons have signed DT Corey Peters to a one-year deal.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jó lenne ha lenne valami nagy dobásunk FA-n!

Jairus Byrd:
 www.thefalcoholic.com/2014/3/3/5464518/jairus-byrd-is-a-free-agent-falcons-may-be-in-hot-pursuit
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20140226/2014-nfl-mock-draft-database/
több mint 10 éve
dulkap Atlanta Falcons 5
Azt is olvastam, hogy lehet beszállunk a Pitta-ért folyó harcba a Ravens- el szemben. Szerintem ha ez bejönne, akkor a 2. kört oda lehetne adni a Ramsnak és akkor max még egy 7.-et és csumi.zsozso79
Pitta még 5 évre aláírt a Ravenshez.

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Én tippem egy ilyen cserére: idei 1+2+4 és jövő évi 1+3.
De szvsz nem akarnak semmi hasonlót.ulpianus
ÚHHHHHH ez azért kicsit sok lenne!
Ennyiért talán még a Texans is ide adná az 1/1-et.
Azért azt is mérd fel, hogy itt az 1/6-ról akarunk 1/2-re menni, nem pedig 1/huszon akár mennyiről 1/2-re.
De szerinte is az idei 1+2+4 és a jövő évi 2. tuti menne.zsozso79
a Washington anno pont 1/6-ról ment 1/2-re RGIII-ért, három első és egy második kört adtak érte...

Washington got:
2012 first-round pick (2nd overall)

St. Louis got:
2012 first-round pick (6th overall)
2012 second-round pick (39th overall)
2013 first-round pick (22nd overall)
2014 first-round pick (2nd overall)
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Atlanta Falcons soccer team: 😀
 www.facebook.com/photo.php?v=10152031765797842
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
bocs! megpróbálni betolni.
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
lehet ez az én agyalgásom, de szerintetek nem érné meg DeCout betolni a pickek mellé?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Én tippem egy ilyen cserére: idei 1+2+4 és jövő évi 1+3.
De szvsz nem akarnak semmi hasonlót.ulpianus
ÚHHHHHH ez azért kicsit sok lenne!
Ennyiért talán még a Texans is ide adná az 1/1-et.
Azért azt is mérd fel, hogy itt az 1/6-ról akarunk 1/2-re menni, nem pedig 1/huszon akár mennyiről 1/2-re.
De szerinte is az idei 1+2+4 és a jövő évi 2. tuti menne.zsozso79
 www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.php

számolj utánna.kijön az.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Én tippem egy ilyen cserére: idei 1+2+4 és jövő évi 1+3.
De szvsz nem akarnak semmi hasonlót.ulpianus
ÚHHHHHH ez azért kicsit sok lenne!
Ennyiért talán még a Texans is ide adná az 1/1-et.
Azért azt is mérd fel, hogy itt az 1/6-ról akarunk 1/2-re menni, nem pedig 1/huszon akár mennyiről 1/2-re.
De szerinte is az idei 1+2+4 és a jövő évi 2. tuti menne.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Én tippem egy ilyen cserére: idei 1+2+4 és jövő évi 1+3.
De szvsz nem akarnak semmi hasonlót.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Az a baj h azt a rams dönti el, hogy mennyit kér. Sztem a jövő évi első kör tuti ugrik, ha tradelünk + a "föle"...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Igen, ezt a Mack-es 3-4 -et én is olvastam. A fel trade meg gondolom egy idei 3. és egy jövő évi 3.-4. pickben tuti fájna.
Bár nem tudom nem e érné meg inkább egy idei 2. körörs pick és akkor többe szerintem nem fájna nekünk. Bár ez a FA -n való tevékenységünktől is függ. Gondolok itt az onnan igazolt OT, DT, TE, FS -től.
Azt is olvastam, hogy lehet beszállunk a Pitta-ért folyó harcba a Ravens- el szemben. Szerintem ha ez bejönne, akkor a 2. kört oda lehetne adni a Ramsnak és akkor max még egy 7.-et és csumi.
A DT és RB classból még a 4.-5. körben is lehetne jót húzni.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Nagyjából egyetértek. Arra fel kell készülni, hogy ha felmegyünk clowneyiért az annyiba fog fájni kb mint a julio trade. Lb-re meg jelen állás szerint abszolút felesleges lenne korai picket lőni, mackről meg azt olvastsm, hogy 3-4be való ő igazán....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Üdv mindenkinek!
Van egy kis időm írni, így megosztanám néhány gondolatomat. Várom rá a reakciókat!

Szóval: elnézve a FA-t meg a Draft prospectet, szerintem a Drafton tuti Dimi rámegy Clowney-ra, mivel ő a következő 10-12 évre megoldaná a pass rush problémánkat. Kétkedve fogadom az ilyen írásokat, hogy ez meg ez a gyerek mekkora sztár lesz az NFL-ben, de Clowney tényleg egy állat! Ilyen csak kb.:5 évente jön egy! Sajnos
A Texans tuti QB-t fog húzni, mert nekik az a pozíció az, amit MUSZÁJ meghúzniuk. Nekik is az elkövetkező 10-15 év múlik rajta. Ezért bízom Dimiben, de azt remélem, hogy nem kell az idei draft pickjeink felét oda dobni a Rams-nek az 1/2- ért.
Amúgy szerintem Mack is rohadt jó lenne és ha ő lesz akkor sem leszek csalódott. Na jó egy kicsit.Azonban véleményem szerint OT nem lesz draftolva az 1. körben, mivel a FA-ről hozunk egy Top OT-t. Na meg a FA-ről szerintem egy DT meg egy FS is lesz hozva. /főleg a 133 millás cap miatt/
A draft 2.-3. körében én vagy egy TE, vagy egy LB-t húznék. Sorrendet döntsék el Dimiék.
A 4. kör szerintem a DT, G, RB trióból lesz húzva, de ez is függ a FA-től, na meg, hogy kit sikerül visszahozni a szabad ügynökeink közül.
Talán tegnap olvastam valamelyik Amerikai sport lap internetes kiadásán, hogy nem biztos Babs vissza hozatala. Na ennek rohadtul nem örülnék, mert szerintem egy B.J. Raji tipusú DT annyival nem ér többet, mint amibe kerül. Tudom sok DT van a FA-n, de Babineaux kell nekünk. Egyetértek azzal, hogy ő az NFL leg alul értékeltebb DT-je. Inkább a Jerry pénzét adják neki, ő meg mehet.
Amúgy szerintem egy CB sem ártana, mert ott is elég soványak vagyunk. Tru és Alford mögött csak Boby és Franks lesz, az meg elég karcsú.
Na egyelőre ennyi, bocs ha hosszú voltam!

Vélemények???
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
133 millió $ lesz a salary cap!! remélem FA-n ügyeskedünk majd
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/npnfnopkwarru0fgxl1o
NFL salary cap makes nearly $10M jump to $133 million
NFL general managers and players can rejoice. The salary cap will be $133 million in 2014, a nearly $10 million jump -- good news for teams like the cap-strapped Dallas Cowboys.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
itt a lista 50-1ig:
 mmqb.si.com/2014/02/27/2014-free-agents-nfl-top-50/?eref=sihp

őket ajánlják nekünk:
Chad Rinehart (G)

Jason Hatcher (DL)

Randy Starks (DL)

de Greg Hardy kellene valahogy! de ő úgyis marad Charlotteban...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Üdv.
Szvsz szerencsére nem kell velük foglalkozni, nem szoktuk ide hozni mások szemetét...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
dulkap Atlanta Falcons 5
Üdv Mindenkinek!

Jó kis lista és ez még csak az alsó 50 top FA. Idén be kéne húzni pár minőségi és nem 30 feletti játékost. Az említett hárommal ki is békülnék.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
itt egy lista az idei nevesebb FA-ről, lehet szemezgetni, hogy ki jöhetne:
 mmqb.si.com/2014/02/26/greg-bedard-2014-top-free-agents-100-51/?eref=sihp

a cikk írója őket ajánlja nekünk:
Michael Oher (T)

Louis Delmas (SS)

Willie Colon (G)
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
-1 DQ

"A league source tells Yahoo's Rand Getlin that Falcons FS Thomas DeCoud will be released by the fourth day of the new league year.
The oddly-specific date is because $2.3 million of DeCoud's $4.2 million salary becomes guaranteed on the fifth day of the new league year, which begins March 11. The move would clear $3 million in cap space. DeCoud had a miserable 2013 for the Falcons' soft defense, grading out 83-of-86 in Pro Football Focus' safety ratings. He turns 29 next month."
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nagyon sajnálnám ha megválnánk tőle,de lássuk be az idei teljesítménye a béka segge alatt volt.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Pedig egyik kedvencem, nemá 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Március 15-ig jönni fog a DQ cut.shawnka
4,2-vel esélytelen a srác
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Március 15-ig jönni fog a DQ cut.