Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Gyurma:
Azért kezdő RT-t lehet később is találni (már ha Bakert meghagyjuk LT-ben), azt azért nem feltétlen éri meg top10-ben draftolni.empty taxi
Nem gondolnám, hogy Baker (ha ilyen teljesítményt nyújt mondjuk az első 5-6 meccsen, mint tavaly) sokáig lesz kezdő LT, megfelelő versenytárs mellett.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
kedvenc!!
 blogs.atlantafalcons.com/2014/02/24/mason-believes-playing-style-unique/

szerintetek draftolunk futót vagy majd csak jövőre??Sugar611
Szvsz fogunk, de nem olyan korán, leghamarabb a 3. körben.

Khalil Macket meg csak abban az esetben látnám szívesen ha átállunk 3-4-re.

Gyurma:
Azért kezdő RT-t lehet később is találni (már ha Bakert meghagyjuk LT-ben), azt azért nem feltétlen éri meg top10-ben draftolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
kedvenc!!
 blogs.atlantafalcons.com/2014/02/24/mason-believes-playing-style-unique/

szerintetek draftolunk futót vagy majd csak jövőre??
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Jaja, de jó kérdés, hogy Johnson hogy lesz stb. Nyilván a védelem igényel főleg fejlesztést, de azért ha már Matty a legnagyobb befektetés, akkor vigyázni kell rá. Minden bizonnyal WR-t nem fogtok húzni 😊

Én mondjuk abban bízok, hogy Dimitroff okoz meglepetést és letradel, bírom a tradeket, feldobják a draftot 😊 Bár lehet a top5-ben lesz olyan választás, amin már jót fogok röhögni 😀😀

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Gyurma mike johnsont sztem visszahozzuk, drága sem lesz az IR miatt,a tavalyi pre formája alapján meg jó lehet ő RTnek. De tök 8 mert fog érkezni top OT vhonnan...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Sztem az egyik nagy need FA-n lesz orvosolva ennek függvényében lesz OT vagy DE az első pickünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
én első körben mindenképp a D#-t erősíteném, tehát ha Clowney ki is megy akkor Khalil Mack-et húznám és csak utána erősíteném az O-t drafról meg FA-ről!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Aztán lehet, a Texans kikapja 1/1-ben 😊 Ha van olyan csapat, aki képes nem QB-t húzni ilyen helyzetben, akkor az ők. De szerintem a Rams felszedi mindenképp, nem hiszem hogy feltradeltek 1/2-re, annyit nem hiszem hogy ér. Arra meg nem lehet számítani, hogy bármelyik QB needes csapat esetleg behúzza, de persze benne van a pakliban.Gyurma Pappa
Robert Quinn és Chris Long mellé, azé mindennek van határa kérem szépen! 😀 Bár lehet nincs.
Ha kimegy Clowney akkor meg húzunk OT-t, no problem, bár én akk se dőlnék a kardomba ha kivételesen lefelé tradelnénk egyet.empty taxi
Szerinted Fishertől meglepő húzás lenne? 😀😀
Egyébként szerintem simán bent lesz, hacsak tényleg nem veri be a fejét valaki, mondjuk a Jags nem gondolja úgy hogy most a 3. körben nem hagyja ki a SB győztes QB-t 😊

Mondjuk ha bent lesz, ha nem, én lehet akkor is OT-t húznék a helyetekben, ha Baker jövőre végre játszik is rendesen, Holmes akkor sem túl jó a másik oldalon.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Vagy szarunk a needekre, behúzzuk watkinst és olyan wr corp lesz itt ami még máshol sem volt soha.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Texans nálam fix QB-pick, én a Rams helyében is azt húznék (én nem vagyok Jeff Fisher), de ők nem fognak, az utána jövő 3 csapatnak meg kb. a legnagyobb needje a QB, szal simán benne van Clowney egyébként.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A Texans és a Rams is marad a QB-juknál, de ha a Rams elviszi Clowneyt, az vicc lesz...a Texans akár, de Watt mellett nem biztos, hogy ez lenne a prioritásuk.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Aztán lehet, a Texans kikapja 1/1-ben 😊 Ha van olyan csapat, aki képes nem QB-t húzni ilyen helyzetben, akkor az ők. De szerintem a Rams felszedi mindenképp, nem hiszem hogy feltradeltek 1/2-re, annyit nem hiszem hogy ér. Arra meg nem lehet számítani, hogy bármelyik QB needes csapat esetleg behúzza, de persze benne van a pakliban.Gyurma Pappa
Robert Quinn és Chris Long mellé, azé mindennek van határa kérem szépen! 😀 Bár lehet nincs.
Ha kimegy Clowney akkor meg húzunk OT-t, no problem, bár én akk se dőlnék a kardomba ha kivételesen lefelé tradelnénk egyet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Aztán lehet, a Texans kikapja 1/1-ben 😊 Ha van olyan csapat, aki képes nem QB-t húzni ilyen helyzetben, akkor az ők. De szerintem a Rams felszedi mindenképp, nem hiszem hogy feltradeltek 1/2-re, annyit nem hiszem hogy ér. Arra meg nem lehet számítani, hogy bármelyik QB needes csapat esetleg behúzza, de persze benne van a pakliban.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
"I wish they could trade up for me," Clowney told ESPN.com, "but I hope I don't fall to No. 6. I like Atlanta -- a lot. They're pretty good. They've got some guys from South Carolina on the team, also. And it's close to home.

láttok rá esélyt?lol
szerintem lecsúszhat, az Oakland legendás draftja itt is működésbe lép. Feltrade nem lesz, meg annyit talán nem is ér.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
"I wish they could trade up for me," Clowney told ESPN.com, "but I hope I don't fall to No. 6. I like Atlanta -- a lot. They're pretty good. They've got some guys from South Carolina on the team, also. And it's close to home.

láttok rá esélyt?lol
én szeretném, ha lecsúszna hozzánk, de szerintem feltrade nem lesz 6. helyről

illetve nem gondolom, hogy elfogadható áron feljebb mehetnénk elég helyet. ha előttünk még bent van, akkor az oaklanddel helyet cserélhetnénk egy 4. körért draft value chart alapján, de annyiért meg úgyse fogják odaadni. az a baj, hogy már 3. helyen se biztos, hogy bent lesz, az meg baromi sokba kerülne.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
I like Atlanta -- a lot. They're pretty good.lol
Ajajaj, valaki nagyot fog bukni a wonderlicen :p

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
"I wish they could trade up for me," Clowney told ESPN.com, "but I hope I don't fall to No. 6. I like Atlanta -- a lot. They're pretty good. They've got some guys from South Carolina on the team, also. And it's close to home.

láttok rá esélyt?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
itt egy minket érintő ember: Greg Robinson OT, 145 kilósan 4,84et futott. DURVA!!
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000327861/Greg-Robinson-shows-off-his-speed?campaign=Facebook_videos_robinson
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Jól néznek ki, de ezmiez?peach
sajnos semmi, nem valósulnak meg!! csak úgy valaki tervezte őket! de az összes rohadt jó szerintem:
 dailysnark.com/32-nfl-teams-uniforms-redesigned/
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Végre úgy néznének ki a mezek, mintha elkezdődött volna tényleg a XXI. század 😀😀

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Jól néznek ki, de ezmiez?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
vélemények?? 😀 nekem mocskosul bejön!!
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
 www.11alive.com/news/article/322012/40/New-images-of-Falcons-stadium-released

Újabb képek a fenti linken az új stadionról.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
pápá Garrett Reynolds!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tony a CBS-nél lesz elemző!!