Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
The Falcons have released CB Asante Samuel and LB Stephen Nicholas today.

aucskaszo
Samuval totál egyetértek, Nicholas határeset!!!
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
The Falcons have released CB Asante Samuel and LB Stephen Nicholas today.

aucs
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Cap Space:
 www.thefalcoholic.com/2014/2/4/5377218/cap-space-where-do-the-falcons-stand
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
happy birthday #11!!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
melyikőtök volt Matt Ryan mezben a Hootersben?? 😀 😀

(0,26tól kell nézni)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Claude Humphrey személyében egy újabb FDlcons játékos került Cantonba.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Hardy még PO előtt azt mondta, hogy ad hometown kedvezményt a Panthersnek. Nem látok rá komoly esélyt, hogy a Panthers elengedje, főleg ha nem akar majd 4 évre évi 11-12m-t, amennyit szerintem nem is ér. Nagyon fiatal még, neki nem ez az utolsó esélye, hogy sokat keressen, így szerintem kisebb szerződéssel is be fogja érni.
Gyurma Pappa
Szerintem meg legalább akkora szerződést fog kapni, mint amekkorát Charles Johnson kapott. Úgy gondolom, hogy vagy az évenkénti átlagfizetés (12,6) vagy az évenkénti garantált pénz (5,3) valamelyikében le is fogja hagyni Johnsont.
A garantáltban szinte biztos.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Hardy még PO előtt azt mondta, hogy ad hometown kedvezményt a Panthersnek. Nem látok rá komoly esélyt, hogy a Panthers elengedje, főleg ha nem akar majd 4 évre évi 11-12m-t, amennyit szerintem nem is ér. Nagyon fiatal még, neki nem ez az utolsó esélye, hogy sokat keressen, így szerintem kisebb szerződéssel is be fogja érni.

Szerintem nagyobb az esély, hogy Bennett nem fog beleférni Seattle-ben (elég diszkont áron van ott azért, főleg a hasznosságához mérve). Ha nem tartjuk meg Striefet, szeirntem az egyik fő célpontja lehettek, ár-érték arányban nektek nagyon megfelelne RT-ben, nem mellékesen jövünk egyel még Loftonért vagy hogy is mondjam 😀

TE poszton esetleg Fred Davis? Mondjuk tuti nem véletlenül keringőzött vele tavaly a Washington.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Szvsz nagy nevű passrusher, te vagy ot fog érkezni fa-n....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Eddig én is csak háttérből szemléltem, de véleményem szerint a secondary az egyik olyan pont most a csapatban amihez nem kellene hozzányúlni. A két fiatal CB szerintem nem volt rossz attól, hogy nem ballhawk egyik se. A két S pedig bizonyított már, hogy tudnak top párosként teljesíteni. De ha nincs passrush kuka az egész. Utoljára itt normális passruht még akkor láttam amikor Patrick Kerney és Rod Coleman játszottak a védőfalban még 2004-05-ben... azóta mindig ennek hiányával küszködünk.
Most még lehet álmodozni, szerintetek mennyi az esélye, hogy valahogy Hardy hozzánk kerüljön? 😊
Vagy akár egy Hardy - Clowney pároshoz? csak, hogy a nagy nevekkel dobálózzak 😀
Nyilván sok problémát megoldana a védőfalban.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
röpködnek a nevek! most épp Greg Robinson OT, Auburn!
 www.youtube.com/watch?v=vdwZq0UgwHMSugar611
shawnka örülni fog.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
röpködnek a nevek! most épp Greg Robinson OT, Auburn! #73at kell nézni! és Tre Mason-t! 😀
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
sziasztok.
mostanában nem írtam, de ehhez muszáj hozzászólnom.
Az idei évben a két S nagyon-nagyon gyenge volt, ez tény /persze a CB-k sem muzsikáltak fényesen, főleg Samu/. miután Moore megkapta az új szerződést semmit sem mutatott.
Thomas D. meg még nála is gyengébb volt és már nem is lesz jobb szerintem. Ezért, ha már van egy kis pénzünk, akkor egy jó-nagyon jó S -re szükségünk van.
persze még másra is, de a free agencyről lehetne egy Byrd -öt és még egy OT-t meg egy DT-t szerezni. A többit meg a draft adja szerintem /DE, TE, G., OLB, RB, esetleg WR/, de én nem mondanék csúnyákat Dimire, ha elhoznák Buffalóból Byrdöt.

Ennyi!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ha minden igaz, tavaly volt egy G/C posztú Robert Turner nevű játékosotok... (igaz?) mi lett vele?

edit: nem, nem igaz, Robert Turner a Tintánok játékosa...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Byrd neve eléggé falconosan hangzik, de azt a lóvét amit neki szánnánk ink költsük pl. Greg Hardyra, Michael Johnsonra, Eugene Monroera v. Jared Veldheerre 😊

McCullers meg egy böszme nagy disznó, ilyen nincs nagyon a keretben, szal nem hülye ötlet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
nah hát rajta meglepődnék, tekintve h moore és decú tavaly kapta meg a nagy lóvét... mondjuk ha megint ilyen középszar idényt futnak mint idén.... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
- Jairus Byrd Falconként??
 www.thefalcoholic.com/2014/1/28/5355130/2014-nfl-free-agency-rumors-falcons-to-pursue-safety-jairus-byrd

- Daniel McCullers DT:
 www.thefalcoholic.com/2014/1/28/5352356/atlanta-falcons-daniel-mccullers-senior-bowl-nfl-draft-2014
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Dimitroff és Smith is egyéves szerződéshosszabbítást írt alá.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 blogs.atlantafalcons.com/2014/01/25/five-standout-players-senior-bowl/
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Az enyém jobb volt 😛 😀😀 am filót mostmár tényleg húzzuk be, a 3. mock aminél nálunk landolt...mondjuk láttam már 1. kör végén is....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Unatkoztam, ez lett az eredménye:  fanspeak.com/ontheclock/draft.php?d=pylzom


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000316722/article/jaguars-falcons-have-big-scouting-advantage-at-senior-bowl?campaign=Facebook_writers_brandt
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Kb 2 év van közöttük....ìgy fejből. Amúgy szerintetek számìthatunk vmi nagyobb nevű FA igazolásra?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Én csak feldobtam ne laposodjon el a fórumunk, de azt hogy Grimes veterán az túlzás és Samu helyett biztos kell valaki mert már használhatatlan. Egyébként valahol láttam mintha a Dolphins meg akarná tartani. Igazából nekünk a porotherm profi 44N+F kellene mindkét oldalra, az sem volna baj ha vasbeton. 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Tavaly bobby k*rva jó volt, idén viszont többször volt homály mint nem. Samu is idén volt túl sokat sérült nem tavaly. Am bobby asszem fa lesz, sztem vmi kevésért vissza lehet hozni...ha sokat ker akkor mehet isten hìrével, bár sajnálnám. Pont az idei éve miatt mindjuk túl nagy igényei nem lehetnek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...