Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
a Buccaneers pass rush edzője jön interjúra!!Sugar611
az jó, ők azzal a kerettel 35 sacket tudtak feltenni a pályára.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a Buccaneers pass rush edzője jön interjúra!!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
ha megnézed, összyardok alapján az idei alapszakasz 15 legjobb futója közül mindössze 2 nem volt legalább 3. körös (Morris és Stacy), ilyen alapon (Brady-ből és Romo-ból kiindulva, akik a passzolásnál top15-ösök) mondhatnánk azt is, hogy elég várni a 6. körig a QB drafttal 😊baggio
Pár éve pont erről volt egy vitám Hörivel és Haromt-vel, mennyi első körben elkelt RB is van a legtöbb futott yardot termelő aktív játékosok között. atapapa
Szegény Hörinek ezt mostanában ne is hánytorgasd fel 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Az overthecapet néztem korábban, de tuti én vok a barom de nekem túl sok volt a szám... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
ha megnézed, összyardok alapján az idei alapszakasz 15 legjobb futója közül mindössze 2 nem volt legalább 3. körös (Morris és Stacy), ilyen alapon (Brady-ből és Romo-ból kiindulva, akik a passzolásnál top15-ösök) mondhatnánk azt is, hogy elég várni a 6. körig a QB drafttal 😊baggio
Pár éve pont erről volt egy vitám Hörivel és Haromt-vel, mennyi első körben elkelt RB is van a legtöbb futott yardot termelő aktív játékosok között.

Bár lehet, hogy ezt a hatást az is erősíti, hogy egy első körben draftolt futóról nehezebben mondanak le, ha nem teljesít, mint egy sokadik körösről. Ingram se a Saints játékosa lenne már szerintem, ha a negyedik körben draftoljuk.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 overthecap.com/teamcap.php?Team=Falcons&Year=2014


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
mindettől függetlenül én csodálkoznék ha első két körben hoznánk egy futót jackson nyakára. én inkább 3-4. kör környékére vizionálom.

am. kb cappel hogy állunk, lehet e nagyobb, jobb nevű fa érkezésére helyünk ha akarunk vkit?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Mikor volt az? 😊 Annyi történt, hogy egyre kevesebbet használják és egyre többet rotálják őket, devalválódott az értékük. Sőt mivel az internetnek hála már nincs sötét pont a futballtérképen sem, a scouting is egyre jobb és részletesebb, ergo egy harmadosztályú egyetemen is simán találhat már bárki olyan játékost, akire meccsenként 5-15 labdacipelést rá lehet bízni. Viszont ha megnézed, összyardok alapján az idei alapszakasz 15 legjobb futója közül mindössze 2 nem volt legalább 3. körös (Morris és Stacy), ilyen alapon (Brady-ből és Romo-ból kiindulva, akik a passzolásnál top15-ösök) mondhatnánk azt is, hogy elég várni a 6. körig a QB drafttal 😊baggio
Igazad van, minden bizonnyal én gondolok "keveset" a futókról (nyilván, nem véletlenül nem a 49ersnek szurkolok 😛). Kicsit tényleg lightosan általánosítottam, ezt is belátom.

De a véleményem abban változatlan, hogy a Falcons esetében nem látom fontosnak, hogy egy megbízható work horse-n kívül nagy kaliberű futó jöjjön. Erre a szerepre a harmadik napon is lehet találni futót.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Nem érdemes első kört elnyomni egy futóra, inkább kell egy 4-7. körös, akik 3 évente lehet pótolni.Gyurma Pappa
Ez felhozataltól is függ, de csak azért mert a Saints udfa RB-kkel nyomul, miközben Ingram jó nagy bust lett, azért még nem kellene ezt így határozottan kijelenteni :p Az 1. kör tényleg túlzás, de ahogy a tavalyi példa is mutatja, a 2. körben már érdemes beruházni egyre, szerintem Bernard, Bell, Ball és Lacy behúzását sem bánta meg senki (Michael már a draft idején luxuspicknek tűnt)

Idén Ka'Deem Carey, Tre Mason, Bishop Sankey, Lache Seastrunk, Carlos Hyde, de lehet még Andre Williams is ugyanez a kategóriabaggio
Nekünk bejött, másnak is sikerülhet 😛

Nagyjából azt szerettem volna mondani, hogy ma azért nem olyan könnyű futónak lenni.Gyurma Pappa
Mikor volt az? 😊 Annyi történt, hogy egyre kevesebbet használják és egyre többet rotálják őket, devalválódott az értékük. Sőt mivel az internetnek hála már nincs sötét pont a futballtérképen sem, a scouting is egyre jobb és részletesebb, ergo egy harmadosztályú egyetemen is simán találhat már bárki olyan játékost, akire meccsenként 5-15 labdacipelést rá lehet bízni. Viszont ha megnézed, összyardok alapján az idei alapszakasz 15 legjobb futója közül mindössze 2 nem volt legalább 3. körös (Morris és Stacy), ilyen alapon (Brady-ből és Romo-ból kiindulva, akik a passzolásnál top15-ösök) mondhatnánk azt is, hogy elég várni a 6. körig a QB drafttal 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Nem érdemes első kört elnyomni egy futóra, inkább kell egy 4-7. körös, akik 3 évente lehet pótolni.Gyurma Pappa
Ez felhozataltól is függ, de csak azért mert a Saints udfa RB-kkel nyomul, miközben Ingram jó nagy bust lett, azért még nem kellene ezt így határozottan kijelenteni :p Az 1. kör tényleg túlzás, de ahogy a tavalyi példa is mutatja, a 2. körben már érdemes beruházni egyre, szerintem Bernard, Bell, Ball és Lacy behúzását sem bánta meg senki (Michael már a draft idején luxuspicknek tűnt)

Idén Ka'Deem Carey, Tre Mason, Bishop Sankey, Lache Seastrunk, Carlos Hyde, de lehet még Andre Williams is ugyanez a kategóriabaggio
Nekünk bejött, másnak is sikerülhet 😛

Nagyjából azt szerettem volna mondani, hogy ma azért nem olyan könnyű futónak lenni.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ahogy mondod.

korai kör =/= első kör, én is inkább 2-3. körül várnám.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Nem érdemes első kört elnyomni egy futóra, inkább kell egy 4-7. körös, akik 3 évente lehet pótolni.Gyurma Pappa
Ez felhozataltól is függ, de csak azért mert a Saints udfa RB-kkel nyomul, miközben Ingram jó nagy bust lett, azért még nem kellene ezt így határozottan kijelenteni :p Az 1. kör tényleg túlzás, de ahogy a tavalyi példa is mutatja, a 2. körben már érdemes beruházni egyre, szerintem Bernard, Bell, Ball és Lacy behúzását sem bánta meg senki (Michael már a draft idején luxuspicknek tűnt)

Idén Ka'Deem Carey, Tre Mason, Bishop Sankey, Lache Seastrunk, Carlos Hyde, de lehet még Andre Williams is ugyanez a kategória


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
első körben mocskos mód nem lőnék picket RB-re. az elmúlt 5 évből kik azok az első körös futók akik akkorát löktek volna egy csapaton? talán matthews de ős is csak idén volt fasza, előtte nem nagy show. ingramet ismerjük, t-ich stb.... míg pl mccoy második körös volt, alfred morris meg vmi leghátulja.... lehetne sorolni a végtelenségig...

szerk. sztem lehet rb-t hozni fa piacról, de nem valóban nem ilyen elhasznált franchise futót, hanem második számút aki kap pár carryt meccsenként a fent említettek mellet. pl. kendall hunter és hasonlókra gondolok.... egyszer már bejött 😊peach
A modern nfl-ben a futók nagy része "fogyóeszköz". 5-10 évente jön egy AP szintű zseni, aki képes ebben az őrlőmalomban is fennmaradni.

Nem érdemes első kört elnyomni egy futóra, inkább kell egy 4-7. körös, akik 3 évente lehet pótolni.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
hawley-jonshon
babs-peters-jerry

sztem a két OL embert nem lesz drága megtartani, viszon a 3 DT nemtudom h bele férne e... sztem nem, ha választani kell én jerryt engedném el a vérbe 😊

fontosabb fa még mcclain, az idén szar volt, tavaly meg király, de őt még visszahoznám ha lehet... a többi mehet amerre lát 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
első körben mocskos mód nem lőnék picket RB-re. az elmúlt 5 évből kik azok az első körös futók akik akkorát löktek volna egy csapaton? talán matthews de ős is csak idén volt fasza, előtte nem nagy show. ingramet ismerjük, t-ich stb.... míg pl mccoy második körös volt, alfred morris meg vmi leghátulja.... lehetne sorolni a végtelenségig...

szerk. sztem lehet rb-t hozni fa piacról, de nem valóban nem ilyen elhasznált franchise futót, hanem második számút aki kap pár carryt meccsenként a fent említettek mellet. pl. kendall hunter és hasonlókra gondolok.... egyszer már bejött 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy a Twitteren:
"FU RT @BFinn86 ha I'm thinking we need a fresh wide out! Maybe trade one of our vets and get Sammy Watkins at 6? Your thoughts?"

hát lehidalnék ha 1/6ra WR-t húznánk!! 😀
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
remélem nem ez fog történni!!
 nfl.si.com/2014/01/08/2014-nfl-mock-draft-johnny-manziel-2/?eref=sihpSugar611
Hát szerintem csúnyán bepálinkázott LB nem kell , én RB, OT, DE, G, DT, CB, OT .6atos
G rendben van, CB rendben van

WR, TE kell ezek helyett.shawnka
Én ezeket hoznám valahonnan ha lehet pl. Douglast is ez az idény után elcserélném egy tevére meg 2 kecskére, viszont nem tudom van e annyi pénzünk tartalékban... 😀6atos
na pont Duglász az, akit az idei mutatványa utána nem mozgatnék sehova.

inkább ezzel a Snelling-Rodgers-Jackson vakvágánnyal kéne valamit kezdeni. első kettőért nem hullatnék könnyeket, Jackson után is csak a 4 milliós cap hit miatt. Tice behozása nekem azt mutatja, hogy meccsenként minimum úgy 30 carryt akarunk adni a futóknak, de nálam a csúcson jóval túllevő Jackson-Snelling kombó erre nem alkalmas. valószínűleg Smittyéknek sem, nem csodálkoznék egy korai RB drafton sem, mert az nyilvánvaló, hogy a modern NFL-ben ezt a posztot nem lehet már megoldani a szabadügynökpiacról. egyszerűen túl gyorsan kopnak.shawnka
Jövőre viszont nem lesz ekkora mutatványa legalábbis remélem mert az azt jelenti hogy egészséges a JJ RW kettős akkor viszont megint csak a pofajáratás jön tőle mellette azért felnőttek az újoncok 3. számúnak ők is elmennek. igen az rb az nagy buli lesz ha elsőre hoznánk egy jó futót akkor snellingnek annyi pedig bíron a srácot viszont akkor jackson is kicsit gáz hogy itt van utolsókat rúgja futja... Rogers és egy kezdő RB kellene ide.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
remélem nem ez fog történni!!
 nfl.si.com/2014/01/08/2014-nfl-mock-draft-johnny-manziel-2/?eref=sihpSugar611
Hát szerintem csúnyán bepálinkázott LB nem kell , én RB, OT, DE, G, DT, CB, OT .6atos
G rendben van, CB rendben van

WR, TE kell ezek helyett.shawnka
Én ezeket hoznám valahonnan ha lehet pl. Douglast is ez az idény után elcserélném egy tevére meg 2 kecskére, viszont nem tudom van e annyi pénzünk tartalékban... 😀6atos
na pont Duglász az, akit az idei mutatványa utána nem mozgatnék sehova.

inkább ezzel a Snelling-Rodgers-Jackson vakvágánnyal kéne valamit kezdeni. első kettőért nem hullatnék könnyeket, Jackson után is csak a 4 milliós cap hit miatt. Tice behozása nekem azt mutatja, hogy meccsenként minimum úgy 30 carryt akarunk adni a futóknak, de nálam a csúcson jóval túllevő Jackson-Snelling kombó erre nem alkalmas. valószínűleg Smittyéknek sem, nem csodálkoznék egy korai RB drafton sem, mert az nyilvánvaló, hogy a modern NFL-ben ezt a posztot nem lehet már megoldani a szabadügynökpiacról. egyszerűen túl gyorsan kopnak.
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
remélem nem ez fog történni!!
 nfl.si.com/2014/01/08/2014-nfl-mock-draft-johnny-manziel-2/?eref=sihpSugar611
Hát szerintem csúnyán bepálinkázott LB nem kell , én RB, OT, DE, G, DT, CB, OT .6atos
G rendben van, CB rendben van

WR, TE kell ezek helyett.shawnka
Én ezeket hoznám valahonnan ha lehet pl. Douglast is ez az idény után elcserélném egy tevére meg 2 kecskére, viszont nem tudom van e annyi pénzünk tartalékban... 😀
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nolan 2 éve:
NO.5 13-3
NO.29 4-12

Így folytatja akkor 2015-ben lehetünk 1/1 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
remélem nem ez fog történni!!
 nfl.si.com/2014/01/08/2014-nfl-mock-draft-johnny-manziel-2/?eref=sihpSugar611
Hát szerintem csúnyán bepálinkázott LB nem kell , én RB, OT, DE, G, DT, CB, OT .6atos
G rendben van, CB rendben van

WR, TE kell ezek helyett.
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
remélem nem ez fog történni!!
 nfl.si.com/2014/01/08/2014-nfl-mock-draft-johnny-manziel-2/?eref=sihpSugar611
Hát szerintem csúnyán bepálinkázott LB nem kell , én RB, OT, DE, G, DT, CB, OT .
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
NFC Dél
Atlanta Falcons

Hazai: Carolina Panthers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Chicago Bears,Detroit Lions, Arizona Cardinals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers

Idegenbeli: Carolina Panthers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Green Bay Packers,Minnesota Vikings, New York Giants, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals6atos
cuki, én így elsőre egy 2-14-et szavazok magunknak 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
NFC Dél
Atlanta Falcons

Hazai: Carolina Panthers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Chicago Bears,Detroit Lions, Arizona Cardinals, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers

Idegenbeli: Carolina Panthers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Green Bay Packers,Minnesota Vikings, New York Giants, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
remélem nem ez fog történni!!
 nfl.si.com/2014/01/08/2014-nfl-mock-draft-johnny-manziel-2/?eref=sihp