Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
George Henry (helyi AP-s újságíró) néhány rövid szösszenete erről a szezonról:  pro32.ap.org/article/best-worst-falcons-4-12-season#overlay-context=users/dzelioaporg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Roddy azt mondta h szerinte még 3-4 éve van a ligában.

Szerk. Meg arról is beszélt h Pat Hill kirúgása jogos volt és elsősorban Matty megvédésében kell javulni jövőre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
én is bírom Snellinget és peach véleményén vagyok, hogy többet kellene használni. futásban is jó meg screen passzokban is!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
snelling is olyan mint smith esete... nem használjuk eleget. mondjuk nekem ez évek óta vesszőparipám...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Falcons GM Thomas Dimitroff says the team would like to re-sign impending free agent DT Jonathan Babineaux.

Falcons GM Thomas Dimitroff said at his season-ending presser Monday that the club is interested in signing Roddy White to a contract extension.

shawnka: én nem küldeném el Snellinget. Amikor nyakig ér a szar és ráadásul hullámzik is akkor bevethető és megszolgálja azt a 4. számú futó helyét! 😊 😕
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Csak kérnetek kellett:
The Falcons have announced that OL coaches Paul Dunn and Pat Hill and DL coach Ray Hamilton will not return for the 2014 season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Nolan még hagyján, de ha Koettert nem rúgjuk ki, én kitépem a maradék hajamat... meg az OLine coachot (Pat Hill?).deadmike
szerintem Koetter is tuti marad! tavaly Ryan TD passzcsúcsot csinált, Julio, Roddy, Tony 1000 + yard (Tony csak 930, tudom!). az idei teljesítményt meg ő(k) is foghatják a sérültekre...
Pat Hill viszont tényleg takarodhat!! 2012től van itt! 2012ben nem volt futás, 2013ban se futás, se védelem...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Nolan még hagyján, de ha Koettert nem rúgjuk ki, én kitépem a maradék hajamat... meg az OLine coachot (Pat Hill?).
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
😕

 www.facebook.com/photo.php?v=10151915202792842berger90
remélem az NFL Network csinált vele egy Sound FX-et!! arra nagyon kíváncsi leszek! 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
😕

 www.facebook.com/photo.php?v=10151915202792842

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Most hosszabbítottak Nolannel, ennél egyértelműbb jele csak az lenne Smith maradásának, ha ő maga kapott volna újabb kontraktust.gabokocka
Smith's teams have reached the playoffs in four of his six seasons in Atlanta. This year was a disaster mainly because of a rash of injuries on both sides of the ball. Smith deserves a pass from ownership this year, and it's almost certain he'll get one.

 msn.foxsports.com/nfl/laces-out/check-the-status-which-coaches-are-staying-or-going-122913?cmpid=tsmfb%3Afscom%3Afoxsports

Szóval igen. Jó, persze, tényleg kapjon türelmet, hiszen nem ő tehet a sérülésekről. Csak aztán szolgálja is meg a türelmet.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Most hosszabbítottak Nolannel, ennél egyértelműbb jele csak az lenne Smith maradásának, ha ő maga kapott volna újabb kontraktust.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Le fogtok hülyézni, de reális esélyt látok, hogy ma kirúgjuk Smitheyt. Ha Schwartz alatt forró a pad, pedig az a csapat idén bőven jobb volt nálunk, Smithet teljesen agybeteg lenne megtartani.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nolannel szerződést hosszabbítottunk %/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
135
RB DE’ANTHONY THOMAS
OREGON
-Hiszek a speedsterekben, egy ilyen playmaker meg nem jön szarul az öreg és lassú backek mellé. Rodgers sosem lett az a change of pace játékos, akivé DAT válhat.
shawnka
az az érzés, amikor a Saints ellen 60 yardos győztes TD-t fut, és jönnek a WHO DAT képek

mindenesetre remélem olyan kalibert draftolunk 1/6-ra, mint legutóbb
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chudzinski menesztése miatt érik egy Jags - Falcons edzői párharc a Senior Bowlon. Mi újra láthatjuk Smitheyt, ti meg Caldwelt. 😀😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
holtszezon van, csináltam egy ilyet

6
OT JAKE MATTHEWS
TEXAS A&M
-nincs ide komment.

37
DE MICHAEL SAM
MISSOURI
-empty Ealyvel támadott, nekem viszont a fekete Biermann kell.

68
DT TIMMY JERNIGAN
FLORIDA STATE
-Jerry sosem volt jó, Babs öregszik, Peters meg most szakította el az Achilleszét. Jernigan itt bőven kurvajó.

99
OLB DEE FORD
AUBURN
-Najó, ez itt homer pick volt, de Ford tud játszani OLB-t és DE-t is, a jövőre átalakulgató D-be meg pont jól fog kinézni.

135
RB DE’ANTHONY THOMAS
OREGON
-Hiszek a speedsterekben, egy ilyen playmaker meg nem jön szarul az öreg és lassú backek mellé. Rodgers sosem lett az a change of pace játékos, akivé DAT válhat.

166
WR CODY HOFFMAN
BYU
-Sok potenciált látok a Davis-Johnson duóban, de Hoffmanban mindkettejüknél több van. Ha a felmérőkön visszajön a junior formája, akkor sokkal feljebb is kimehet, de a 6. körben ő nagy fogás lehet.

197
RB TYLER GAFFNEY
STANFORD
-Futójáték. Ez ugye fos évek óta, és sajnos nem csak fal kell hozzá. Okos és erős, Snelling mehet isten hírével.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Talán arra jó volt ez az idény, hogy lássuk a fiatalok is oda tudják magukat tenni, Worrilow Bartu Alford jövőre szerintem nagyot villanthat és nemcsak mint másodhegedűs számíthatnak rájuk jobban lehet cserékkel pihentetni a csapatot ez jó lehet.
Elég csak a mai nap 9sck részünkről meg csak 1 az is Worrilow műve. egyértelmű hogy 2 falat kell építeni minőségi emberekkel nem összeszedni mindenféle szerencsétlent.

Jövőre jobb lesz bizakodjunk. Idén a 7-9 tippem nem jött be.6atos
+ van egy elite punterünk!! 😊
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Talán arra jó volt ez az idény, hogy lássuk a fiatalok is oda tudják magukat tenni, Worrilow Bartu Alford jövőre szerintem nagyot villanthat és nemcsak mint másodhegedűs számíthatnak rájuk jobban lehet cserékkel pihentetni a csapatot ez jó lehet.
Elég csak a mai nap 9sck részünkről meg csak 1 az is Worrilow műve. egyértelmű hogy 2 falat kell építeni minőségi emberekkel nem összeszedni mindenféle szerencsétlent.

Jövőre jobb lesz bizakodjunk. Idén a 7-9 tippem nem jött be.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
+1 empty, ugyanezt akartam ìrni. Ill. még annyit h a sérüléseket remélem most megint évekre letudtuk....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát az a snap vetekszik a múlt heti pick6-szel.
Ryannek respect, amit kiállt nem volt kispályás...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nincs okunk keseregni, az utóbbi két meccsen két PO-csapat ellen mutattunk szép dolgokat. Van egy offszezonunk rendbe tenni a két falat ha ez megvan újra contender ez a gárda.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
varin Green Bay Packers 45 — Packers & Giants fan
vajon milyen odds van arra, hogy Tony-nak lesz ma TD-je??? 😀Sugar611
bet365-ön első/utolsó TD-re 11,00, bármikorra 2,30kaszo
2.70 a legnagyobb elérhető odds arra, hogy szerez TD-t. Én már tegnap megtettem 😊
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
vajon milyen odds van arra, hogy Tony-nak lesz ma TD-je??? 😀Sugar611
Szerintem ha Matty picket dob, a védő odaadja Tonynak, hogy "na, menjél" 😀 persze ez nem a probowl...
| amúgy elmennek a picsába, hogy Tony-t nem választották a keretbe!!! | berger90
tényleg nagy cigányság, hogy nem megy a pro bowlra...
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
vajon milyen odds van arra, hogy Tony-nak lesz ma TD-je??? 😀Sugar611
bet365-ön első/utolsó TD-re 11,00, bármikorra 2,30