Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az idei draftképlet nálam egyszerű: a needposztjainkon kell BPA-zni, a needek priorizálását most nem tartom célszerűnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Nah m1 úgy vagyok vele h ennél szarabb úgysem lehet mint idén... 😀 amúgy is kiváncsi vagyok mi lesz az OLel, főleg a fal belsejével. Ugye alap esetben Baker az LT, Blalock a LG ( mondjuk ő is szarabb már mint pár éve ), Mike Jonshon a RT. és jön a kérdés a C és RG poszttal mi legyen. Ugye van konz és hawley is, mindkettő tud játszani mind2 helyen. Tavaly Hawley elég jól tolta Cben, Konz meg mikor be kellett ugrania jó volt RGben. Idén viszont próbáltuk mindkettőt mindenhol és konzisztensen szarok voltak 😀 mintha huzamosabb ideig nem tudnának egymás mellett játszani. Én 3. kör környékén húznék egy guardot ahogy ìrtam is a csodálatos mockomban 😀 hawleyt meg centerbe, konz meg gondolkozzon a padon h idén mit művelt 😀 kérdés az első két kör, matthews elsőben és utána rusher vagy fordìtva...pro és kontra vannak érvek mind2 mellet. A kezdő fal ha mindenki egészséges tud maradni sztem korrektül megvan, pláne ha tice tud vmit kezdeni a konz-hawley problémával. Csak ugye mi garantálja h ez ìgy is lesz, ha lamar holmest mégegyszer a kezdőben kell látnom sìrva fakadok. Szóval az OT draft kézenfekvőnek tűnik pláne h azert ennek a csapatnak az ereje az offenseben van. Másik oldalról az elit rusher továbvra is ordas nagy need mint az egész smith érában az volt, olyan prospect meg mint clowney megint pár évig valszeg elérhetetlen lesz számunkra.... Szóval ki mit csinálna?
Bocsi ha kicsit csapongó voltam... 😊
( és akk még arról nem beszéltünk h 2. kör elején a top TE prospectek közül is valszeg elérhető lesz valaki 😊 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
RIP Matt Ryan

Ahogy nézem eddig sem az OL volt az erősségetek. Nálunk szar is volt az alapanyag, de ez a muksó azt gondolta, hogy feledzi majd őket. Aha... Sok sikert, megnézzük mit ér Matt Ryan, ha olyan verést kap, amit Cutler 3-4 évig kapott, és szó nélkül tűrt.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
a próféta szoljon belőled, bár bearséknél cutlert az elmúlt pár évben agyba-főbe verték...idén már jó volt ott a fal, de tice volt az edző?peach
nem, Tice el lett küldve ugye Loviékkal együtt. idén nem volt munkában.

egyébként nem rossz edző ő, kifejezetten brusztolós falakat csinált Minnesotában és Jacksonville-ben is. Azt a Bucsos korszak óta tudjuk, hogy nem miatta lett bust Carimi sem. Szarból nehéz várat építeni 😀

"He's more of a smash the opponent in the face, punch him in the gut, and ask questions later type."
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
a próféta szoljon belőled, bár bearséknél cutlert az elmúlt pár évben agyba-főbe verték...idén már jó volt ott a fal, de tice volt az edző?peach
Nem tudom, de ugye megkapták OC-nak Kromer tőlünk, aki az egyik legjobb ha nem legjobb OL szakértő.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
a próféta szoljon belőled, bár bearséknél cutlert az elmúlt pár évben agyba-főbe verték...idén már jó volt ott a fal, de tice volt az edző?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
2006-2007-ben a Jacksonville egy 8-8-as és egy 11-5-ös szezont produkált. Garrardot a két idény alatt összesen 41-szer vitték földre. Pat Hillnél rosszabb nagyon úgysem történhet a fallal, Tice itt bőven upgrade.
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
És persze mondanom sem kell, hogy itt is megvan a Jaguars kapcsolat: két szezon erejéig Smitty és Tice is Del Rio stábjának tagjai voltak, 2006 és 2007-ben. Tice asst HC volt akkoriban. Szerintem ez sem fog túl jól elsülni. Anno Pat Hillnél is reménykedtem, hogy ez mennyire jó lesz, de már kezdtek túlságosan pesszimista lenni. Jó lenne már leszállni erről a Jax vonatról...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Jaj ne. Mikor megláttam remeltem ez nem a bearses csávó...isten adja,hogy ott valóban a személyi állománnyal volt a fő probléma.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A Bucs a jobbik felét kapta meg az exBears stábnak. Ti a rosszabbat 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
úgy néz ki, hogy megvan az új O line coach: Mike Tice!!
én nem tudok róla semmit!!
 en.wikipedia.org/wiki/Mike_Tice
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Szvsz rohadt mód ránk fért már egy ilyen a béka segge alól kikukázott zura playa. Mindig irigyeltem sz olyan csapatokat ahol udfa emberek hasìtanak. Dent szvsz mindig is egy vicc volt, worrilow jól fogja pótolni végre loftont, bartu is csak jobb lesz...szóval a semmiből megvan pár évre az lb corp a meglévőkkel együtt...örülünk vincent! 😊peach
Dent nem szar. Ő a klasszikus szürke eminenciás a pályán. Nem csinál látványos dolgokat, de a stabil középszert tudja hozni.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Szvsz rohadt mód ránk fért már egy ilyen a béka segge alól kikukázott zura playa. Mindig irigyeltem sz olyan csapatokat ahol udfa emberek hasìtanak. Dent szvsz mindig is egy vicc volt, worrilow jól fogja pótolni végre loftont, bartu is csak jobb lesz...szóval a semmiből megvan pár évre az lb corp a meglévőkkel együtt...örülünk vincent! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Worrilow elég jó kis társaságba került az All Rookie Team-ben.
Gyémántot találtunk volna?Remélem igen.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tre Mason-t AKAROM!! (és mielőtt megszólnátok, nem csak a ma hajnal miatt, már korábban is írtam! 😊 a hajnali teljesítménye csak még inkább meggyőzött!!)
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Arthur Blank: "I think Atlanta fans have every reason to believe we will go from last to first in 2014."
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
tegnap mintha magunkat láttam volna 😀

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Ja, azt hittem h csak bejutottunk inkignìtóban 😀 nah m1, ez olyan szintű balfaszkodás volt, h ezzer remélem a full chocker átok átvándorolt a kansesre. Ha ez bejön már megérte ez a szezon 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
- tegnap éjszaka/hajnalban a Chiefs ezt jól ELATLANTÁZTA!! 😀 😀

- 88: The Final Chapter
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/88-The-Final-Chapter/50841637-0681-4940-90e7-7ed72a811535
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
hangsúlyozom absz. unalom űzés céljából készült, konkrétan 7ből 4 ember azt sem tudom kicsoda 😀😀

1/6
OT JAKE MATTHEWS
TEXAS A&M
2/37
DE KONY EALY
MISSOURI
3/68
DT TIMMY JERNIGAN
FLORIDA STATE
4/99
OG XAVIER SU’A-FILO
UCLA
5/135
RB DE’ANTHONY THOMAS
OREGON
6/166
S JIMMIE WARD
NORTHERN ILLINOIS
7/197
FB J.C. COPELAND
LSU



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Joe Cullen Browns DL coach jön hozzánk interjúra!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos, hogy az Atlanta edzői stábja készíti majd fel az Senior Bowl North csapatát. A Jags edzői stábja meg a South-t.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Megpróbáltuk Jeff Davidson Vikes OL coachot hasonló pozícióba magunkhoz csábítani, de a Minny nem adott engedélyt az interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a várva várt Tony Sound FX:
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000308014/Sound-FX-Tony-Gonzalez
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Trufant seggét már megint kinyalják!! csak szerintem volt idén szar?? egy-egy fellángolása volt néhány meccsen, de összességében én sokkal többet vártam tőle!!
 blogs.atlantafalcons.com/2014/01/01/trufant-near-top-first-round-grades/