Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
vajon milyen odds van arra, hogy Tony-nak lesz ma TD-je??? 😀Sugar611
Szerintem ha Matty picket dob, a védő odaadja Tonynak, hogy "na, menjél" 😀 persze ez nem a probowl...
| amúgy elmennek a picsába, hogy Tony-t nem választották a keretbe!!! |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
vajon milyen odds van arra, hogy Tony-nak lesz ma TD-je??? 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Igen gyurma valóban ez ìgy jól hangzik, csak szvsz ryan szerződése miatt kevesebb playat tudunk majd megtartani a contract éve után....peach
Ryan szerződése az első két év alatt kifejti a legnagyobb hatását, után bőven tudtok visszaigazolni embereket. Ez, főleg látva ezt a szar évet, igen jó húzás volt Dimitrofftól.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Igen gyurma valóban ez ìgy jól hangzik, csak szvsz ryan szerződése miatt kevesebb playat tudunk majd megtartani a contract éve után....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Egy dolgon akadt meg a szemem, amit empty írt: Konz bust? Azért ez nem erős? Vagy ennyire szar volt (nem sok meccseteket néztem idén, sőt az elmúlt évekhez képes nagyon kevés meccset néztem, és ahogy elnézem ez csak csökkenni fog 😊 )?Gyurma Pappa
Kis olvasnivaló a témában:
 www.thefalcoholic.com/2013/11/30/5159292/given-his-lackluster-year-how-does-peter-konz-figure-into-the-falcons
 www.sportsmedia101.com/atlantafalcons/2013/12/03/the-desolation-of-konz-how-c-peter-konzs-second-year-struggles-have-hurt-the-atlanta-falcons/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Én is új edző párto vook, de am egy ilyen szerződés utáni cut miatt nem lenne túl sok dead money? + méf egy need. Szvsz ezzel a maggal meg 4 évünk nincs...peach
Bocs, ezt most nem értem. Oké, gyakorlatilag ez az OL felállás kuka, "franchise" RB-tek nincs, Tony nyugdíj. Marad Roddy, JJ, Ryan és Douglas, aki a "veteránok" közül használható. Roddy 32, Ryan és JJ meg fiatalok. Egyébként Davis, Toilolo meg egy-két ember akik újoncok, szintén bőven jók az O-ból. A D meg aztán kimondottan fiatal, Osinak szerintem ennyi volt piros-feketében, Samut sem fogjátok már sokáig erőltetni. DL-be jön FA, meg draft is.

Ryan még legalább 7-8 évig bőven ellesz, JJ ha egészséges még 10ig is akár, Roddy tényleg talán 3-4 évet játszik még. Spoon még gyerek, két újonc CB, két kezdő S 4. illetve 5. éves, két újonc LB is ott van még. A D-vel a falban kell valamit kezdeni, egyébként meg nagyon jól el vagytok, nem 4 évig, de akár 8-ig is. Oké, nem teljes a csapat, de a "mag" bőven jó lesz 6 év múlva is.

Egy dolgon akadt meg a szemem, amit empty írt: Konz bust? Azért ez nem erős? Vagy ennyire szar volt (nem sok meccseteket néztem idén, sőt az elmúlt évekhez képes nagyon kevés meccset néztem, és ahogy elnézem ez csak csökkenni fog 😊 )?

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Én is új edző párto vook, de am egy ilyen szerződés utáni cut miatt nem lenne túl sok dead money? + méf egy need. Szvsz ezzel a maggal meg 4 évünk nincs...peach
mehet át RT-be.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Én is új edző párto vook, de am egy ilyen szerződés utáni cut miatt nem lenne túl sok dead money? + méf egy need. Szvsz ezzel a maggal meg 4 évünk nincs...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jaaaaa! És preaseasonben mindenki probowl kaliber is 😀😀 mindjuk én hiszek neked.. 😊 csak ha ot az első pick akkor wtf baker franchise lt szerződésécel? 😊peach
Felőlem ki is baszhatjuk Bakert, a bust év után nyugodtan lehet 2-3 éves projektben gondolkodni (ezért is szorgalmazom az edzőváltást, egy új stábbal szemben biztos lenne ennyi türelem)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Jaaaaa! És preaseasonben mindenki probowl kaliber is 😀😀 mindjuk én hiszek neked.. 😊 csak ha ot az első pick akkor wtf baker franchise lt szerződésécel? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Figyelj Dimmy, mondom a tutit! Lefutattam egy szimulációt itt
Király lett a végeredmény:
1. Jake Matthews OT Texas A&M
A csapat legfőbb befektetése Matty. A Matthews-családban meg lehet bízni.
2. Kony Ealy DE Missouri
Kéne pass rush, ráadásul a Mizzou védők be szoktak jönni lsd. WillyMo, Spoon.
3. Will Sutton DT Arizona State
Év Védője a Pac-12-ben, ugyanazt tudhatja mint Babs.
4. C.J. Fiedorowicz TE Iowa
6-6 magas ogre, mindemellé gyors és a keze sem szar. Jah blokkolásnál pedig fizikális és kitartó.
5. Chris Watt OG Notre Dame
Konz bust, Reynolds szar, Hawley nem különben. Most éppen sérült, de nem rossz játékos egyébként.
6. Tyler Gaffney RB Stanford
SJ már a múlt, Gaffney erőteljes futó, kell egy ilyen.
7. Josh Mauro DE Stanford
3-4-es védelembe már a 3. körben korrekt húzás (btw lehet nálunk is az lesz, nem?), ő is 6-6 magas, 4-emberes DL-ben is képes lehet szépen lezárni a szélső futások vonalait.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Holnap már csak Tony G. miatt is illene egy W-t összehozni....Keano
Meg hát segítenetek kell a Saintsnek a hosszú évek óta tartó szoros barátság miatt 😀Tocy
Kurvára akarom látni, ahogy egy hétig Falcons-avatarotok lesz! 😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Holnap már csak Tony G. miatt is illene egy W-t összehozni....Keano
Meg hát segítenetek kell a Saintsnek a hosszú évek óta tartó szoros barátság miatt 😀
több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Holnap már csak Tony G. miatt is illene egy W-t összehozni....


több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Brent Grimes és John Abraham is megy a Pro Bowl-ra!
jó Grimes el akart menni tőlünk, de azt még mindig nem tudom felfogni, hogy a Predatort miért küldtük el...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Sztem ez scout szempontból előnyt jelent a többiekkel szemben, szal ezért én örülnék neki.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Phil Savage, a Senior Bowl igazgatója szerint valószinüleg a Browns, Falcons, Jaguars 3asból fog kikerülni a 2 csapatot felkészítő edzői stáb.

Jó lenne ha Smithey és Bradley lenne a 2 csapat HCje. Caldwell meg találkozhatna az egykori munkatársakkal. 😀😀
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tony interjú! (megbánások, legszebb elkapása, foci utáni élete, Jerry Rice, stb.)
 mmqb.si.com/2013/12/26/tony-gonzalez-retirement/?eref=sihp
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Nem játszottunk rosszul,ha összekapják a védelmet akkor jövőre nem lesz itt gond.
Mellesleg az az utolsó kipattanó labda tökéletesen tükrözte az egész szezonunkat,igazság szerint csak nevetni tudtam rajta,kínomban természetesen.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
le a kalappal, óriásit küzdött a csapat, minden tisztelet hogy nem mentek le könnyen, hanem volt tartás. sok sikert jövőre!

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem jó hírek:  www.hubarkush.com/2013/12/24/falcons-dt-peters-to-undergo-achilles-surgery/ae2yjeo/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 680 — a new hope (again)
Igen, boldog karácsonyt! Amúgy meg ez egy olyan vereség volt,hogy ha 10-4el álltunk volna meccs előtt és egy ilyen meccsen ìgy kapunk ki akkor sem dőltem volna kardomba. Egy SB contender ellen több mint tisztességen helyt álltunk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
empty taxi
Boldog Karácsonyt mindenkinek!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
mondjuk alapból 2 évre írt alá, szóval annyira nem lenne Favre-os szerintem.