Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az utolsó mondatodban a lényeg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
ki mit szeretne? edzőváltás v sem? nem feledve smith érdemeit, hogy ő is nagyon kellett ahhoz h ez a frenchise felépüljön, de szvsz elfáradt, belefásult a melóba. nem csak azért kapunk ki mert szarok vagyunk, hanem meccsről-meccsre súlyos edzői hibákat is vét + ott van az állandó második félidei leolvadás amin szemlátomást képtelen változtatni.... én cserélném, de nem fogjuk szvsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Esküszöm nem értelek titeket,értem én hogy kell a jobb draftjog,de rossz ezt olvasni hogy folyamatosan magunk ellen drukkoltok.Kenny
én nem annak drukkolok, hogy kikapjunk!! csak már kínomban nem tudok mit csinálni!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Esküszöm nem értelek titeket,értem én hogy kell a jobb draftjog,de rossz ezt olvasni hogy folyamatosan magunk ellen drukkoltok.

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Hát rám is a frászt hozták. 😊
De azért csak összejött az az L.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jól van már megijedtem, hogy nyerünk!! 😀 szar is lett volna 2-t zsinórban!!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
nah, csak sikerült ezt is elb*szni.... még jó h nagyon bízunk smithékben, nem volt látványos eléggé a félidei elemzések utáni totális f*szra húzás... (Y)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Todd Gurley a legnagyobb király.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
nem'tom, hogy akarunk-e jövőre futót draftolni, de amit Tre Mason művel idén az brutál! itt vannak az idei stat-jai:
 sportsillustrated.cnn.com/football/ncaa/players/122849/

múlt héten az elite Alabama D# ellen is 164 yard, tegnap meg a Missouri ellen 304 yard, 4 TD!
Sugar611
Legalább családban maradna 😊
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem'tom, hogy akarunk-e jövőre futót draftolni, de amit Tre Mason művel idén az brutál! itt vannak az idei stat-jai:
 sportsillustrated.cnn.com/football/ncaa/players/122849/

múlt héten az elite Alabama D# ellen is 164 yard, tegnap meg a Missouri ellen 304 yard, 4 TD!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Itt egy cikk a 3 lejáró szerződésű DT-ről, mindannyian szívesen maradnának.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Green Bay-ben most épp -18 fok van! 😀 de vasárnap elvileg csak olyan -10 lesz, viszont havazni is fog!! kíváncsi vagyok dome csapatként ez hogy fog ízleni...Sugar611
Matty ül a szánkón elöl hátraadja a labdát SJ-nek a fal húzza a szánkót az elkapók pedig tolják!
😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Green Bay-ben most épp -18 fok van! 😀 de vasárnap elvileg csak olyan -10 lesz, viszont havazni is fog!! kíváncsi vagyok dome csapatként ez hogy fog ízleni...
több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
mondjuk nem lenne piti egy Falcons Hungary szekció...😀


több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Hát jaaaaaaaaaaaaaaa 😀
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ŐŐŐ beszéltétek, hogy el kellene utazni és megszervezi valaki. Szervezés alatt van vagy mindenki oldja meg maga??Midnight
nem'tom, de rohadtul ki kéne menni!!
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
ŐŐŐ beszéltétek, hogy el kellene utazni és megszervezi valaki. Szervezés alatt van vagy mindenki oldja meg maga??
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyar idő szerint 15:30kor(9:30 AM) kezdődik majd a londoni Lions- Falcons meccs jövőre!iktriad
14:30-kor, az óraátállítás miattbaggio
Még jobb! 😀
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Magyar idő szerint 15:30kor(9:30 AM) kezdődik majd a londoni Lions- Falcons meccs jövőre!iktriad
14:30-kor, az óraátállítás miatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyar idő szerint 15:30kor(9:30 AM) kezdődik majd a londoni Lions- Falcons meccs jövőre!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
STben már évek óta nagy király...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Már korábban is írtam róla hogy ebben az idényben rendre keményen odaér a visszahordóra, csak figyeljétek meg. Megalkuvást nem tűrően ütközik, szerintem nem az a hozzámértek összeesem figura lenne. Csak a főnök nem használja.....
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Antone-t csak azért nem írtam az év felfedezettjei közé mert nem is kap lehetőséget. Lehet, hogy ha lenne meccsenként 15 carry-je akkor ő is egy nagy szar lenne...
(Pont ezért kellene többet játszatni, hogy meglássuk mi van)
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Azért Antone Smith sem isten. Ha jól rémlik a Bills meccs végén elejtett egy egyértelmű, hosszú TD passzt. Bár végülis nem lett "baj" belőle. De azért neki is megvannak a korlátai. 😊 Azért persze jó kis felfedezett az idei évre.
Viszont így nem lesz meg az 1/1. 😀 Pláne, ha a secondary is tud úgy játszani, mint amit az utolsó negyedben és a hosszabbításban mutattak.deadmike
Azért 4 év alatt 6futás lehetőséget kapva nem rossz amit összehozott.
Hát most pláne nem értem mi van hogy nem "harcolunk" az 1/1-ért!!! 😊
Két csapat is előttünk jár és a Tampa is 3-9 így nagy baj lesz igaz szerintem Dimi így is bajban lesz de egy Texans 1/1 csak cserél 1/2-vel kiélheti magát!!! 😊😊😊
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Azért Antone Smith sem isten. Ha jól rémlik a Bills meccs végén elejtett egy egyértelmű, hosszú TD passzt. Bár végülis nem lett "baj" belőle. De azért neki is megvannak a korlátai. 😊 Azért persze jó kis felfedezett az idei évre.
Viszont így nem lesz meg az 1/1. 😀 Pláne, ha a secondary is tud úgy játszani, mint amit az utolsó negyedben és a hosszabbításban mutattak.