Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Douglas-nak nagyon drukkolok, hogy meglegyen az 1000 yard. (azért normális emberiszámítások szerint meglesz! most 906 van neki) eddig 498!! volt a csúcsa. nálam Worrilow mellett, ő a szezon felfedezettje!!Sugar611
Ha Douglas nem lenne néha akkora fasz, nagyon nagy hasznára lehetne a csapatnak. Jövőre egy JJ. Rody Douglas hármas nagy fejtörést okozhatna persze ehhez kell egy komplett OL szerezni.
Én Worrilow mellett megemlíteném
Antone Smith nevét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ATT:5 YRD:145 AVG:29YRD 2TD

Antone Smith Antone Smith Antone Smith Antone Smith Antone Smith Antone SmithAntone Smith
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Ha ő lett volna a titkos fegyver a po-ra, akkor már bevetettük volna korábban mikor látszott, hogy elúszik a szezon...számomra érthetetlen miért nem kap komolyabb szerepet...

amúgy roddy 145 yard, össz 150 yard futás, matty int nélkül...wtf? 😀peach
most még villantunk egy kurva nagyot és megnyerjük a maradék meccseinket! 😀 😀 ami összesen 4db!! aztán megint várhatunk 9 hónapot... 😕
amúgy szerintem a Packers-t talán megverjük. a Redskins-t itthon ütni kéne, de 49ers-től és a Pantherstől kiszopunk. szóval mondjuk 2-2 a maradék 4 meccsünk.

Douglas-nak nagyon drukkolok, hogy meglegyen az 1000 yard. (azért normális emberiszámítások szerint meglesz! most 906 van neki) eddig 498!! volt a csúcsa. nálam Worrilow mellett, ő a szezon felfedezettje!!
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ha ő lett volna a titkos fegyver a po-ra, akkor már bevetettük volna korábban mikor látszott, hogy elúszik a szezon...számomra érthetetlen miért nem kap komolyabb szerepet...

amúgy roddy 145 yard, össz 150 yard futás, matty int nélkül...wtf? 😀peach
Részemről irónikus hozzászólás volt pont ezért hogy a f@szért nem használjuk, milyen edzőink vannakha edzésen nem veszik észre a srácot mert szerintem nem csak a tétmeccsen villog.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Ha ő lett volna a titkos fegyver a po-ra, akkor már bevetettük volna korábban mikor látszott, hogy elúszik a szezon...számomra érthetetlen miért nem kap komolyabb szerepet...

amúgy roddy 145 yard, össz 150 yard futás, matty int nélkül...wtf? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Smith #35 Rushing:1/1 35 YRD 35yrdTD; Receiving: 1/1 6 YRD
Szerintem Őt a számunkra nem létező PO-ra rejtegettük eddig.6atos
😀 😀

de akkor a faszért nem használjuk többet??????????
idén: 5 futás, 145 yard, 2TD, átlag: 29 yard
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Smith #35 Rushing:1/1 35 YRD 35yrdTD; Receiving: 1/1 6 YRD
Szerintem Őt a számunkra nem létező PO-ra rejtegettük eddig.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nyerünk ma emberek?jó az odds.
szerintem igen.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Meghalt a gépem,lemaradok a mai csörtéről 😕 pedig ezt még vártam is mert szimpatizálok a billsel...peach
én is bírom őket! szeretem a futós QB-kat (Vick 😀, RGIII, Braxton Miller, stb.) és atlétaként mindig külön figyelem azokat a csapatokat, ahol vannak ex-atléták (Bengals: Margus Hunt, 49ers: Lawrence Okoye)!

Marquise Goodwin #88, tavaly volt Londonban az olimpián távolugróként. Idén a combine-on futott egy laza 4,27et! 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Meghalt a gépem,lemaradok a mai csörtéről 😕 pedig ezt még vártam is mert szimpatizálok a billsel...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Naháát, mit nem mond....?! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Diminek egy nyilatkozatából azt olvastam hogy a DL és az OL kell erősíteni. Ezt tudtuk mi is csak azért írom hogy úgy néz ki ő is észrevette. 😊 Worillowot dicsérték hogy bejött a csávó.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a konkrét londoni dátum jövőre:

Október 26: Atlanta - Detroit
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Hát nekem mindegy hogy lesz, csak csináljanak valamit a védelemmel 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Khm...épp lejjebb beszéltük, hogy pont ezért lenne jó minél előbb jönni, mert a várható qb run miatt valszeg lejebb lehet menni pár helyet és ott is behúzhatnánk aki nekünk kell, plusz még kapnánk további pick(ek)et is.... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
itt egy cikk, hogy miért nem kell rámenni az 1/1reSugar611
mondjuk ha rámegyünk az 1/1-re, nyilván nem azért fogjuk tenni, hogy 1/1-en húzzunk egy DE-t, hanem hogy szépen eltrédeljük 1/5-10 környékére valakivel, akinek nagyon kéne a jobb prospect QB, és nem sajnál adni érte 3 korrekt picket.
mondjuk ha 1/7 alá trédelünk, annak már nem fogok örülni, de ez az én bajom.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
itt egy cikk, hogy miért nem kell rámenni az 1/1re:
 www.thefalcoholic.com/2013/11/25/5145856/atlanta-falcons-slotted-for-third-overall-pick
összegezve:
a 2 győzelemmel álló csapatok közül (Texans, Jaguars, Vikings) mindegyiknek QB needje van! tehát elvileg 1/4en miénk lehet a best non-quarterback opció.(szóval még akár meccseket is nyerhetünk 😀 )
a cikk írója Clowney mellett, Anthony Barr, Jake Matthews-t emlegeti.

amúgy nem'tom mi lenne jobb ha az elején húznánk vagy ha belemennénk valami tradebe. talán azért inkább az első variáció.

és a hétvégi meccsel kapcsolatban kíváncsi leszek, hogy a Bills front seven-je mennyire csinál majd hülyét az O lineból. szerintem Matty-t agyonütik...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
oké, de első évében az emlékeim szerint aldon smith, watt, jpp, williams volt kiemelkedő, a többieknek kellett 2-3 év. és ha azt nézem h azonnali megoldás kéne, nagyobb esély van a fentiek alapján, hogy az a top 10ből érkezik és nem a 20. pick után.... aztán persze lehet még példákat pro és kontra, ill. csak ködös emlékeimből merítve fogalmaztam meg fenti véleményemet... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
igen, csak utálom már az ilyen jerry (szolid átllag kezdő), anderson ( ordas nagy bust ) féle dl embereket...őket meg egy rakat hátsó körös hulladékot sikerült az elmúlt években DT v DE posztra produkálni.... és sztem a passrusher a legnagyobb needünk, mint ahogy az elmult öt évben is az volt az, mégse tudtuk megoldani. ha van rá reális esély inkább húznék elől egy tuti megoldást, mint hátrébb kettőt vagy bejön vagy nem alapon....peach
Az idei sack leaderek közül két top 10-es pick van: Williams és Suggs, Watt, Quinn már 11 és 14. volt, Halil, Jones, Wilkerson és Jordan 20 felett, a többiek 3. alatti körből jöttek. Tény, ott van még Von Miller vagy Aldon Smith top10 draft pick, de elmondható, hogy bőven lehet jó passrusher találni 10 felett is.

Tény: Dimihez közelebb áll, amit te írtál, szóval van rá esély hogy ezt a stratégiát fogjátok követni, és van benne ráció is.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
igen, csak utálom már az ilyen jerry (szolid átllag kezdő), anderson ( ordas nagy bust ) féle dl embereket...őket meg egy rakat hátsó körös hulladékot sikerült az elmúlt években DT v DE posztra produkálni.... és sztem a passrusher a legnagyobb needünk, mint ahogy az elmult öt évben is az volt az, mégse tudtuk megoldani. ha van rá reális esély inkább húznék elől egy tuti megoldást, mint hátrébb kettőt vagy bejön vagy nem alapon....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Azon gondolkoztam, hogy a ti szempontotokból az lenne jó, ha az 1/1-t megszereznétek. Ez önmagában nem lenne akkora fegyvertény, de ha Bridgewater és Mariota kijön draftra és hasonló értékelést kapnának, mint korábban a Luck-RGIII hatalmas öldöklés lehetne a feltrade kapcsán. Mondjuk az 1/2 esetén szintén hasonló lenne a helyzet.

Vagy rosszul gondolkozom?Beki
attól függ.... ha 5ről jönne fel vki irányítóért akkor fasza, ha 10ről akkor sztem nem annyira, mert szükségünk van az elérhető legjobb olb/de prospectre szvsz...peach
Viszont 10-ről finoman szólva is szép pick halmazt kapnátok. 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Azon gondolkoztam, hogy a ti szempontotokból az lenne jó, ha az 1/1-t megszereznétek. Ez önmagában nem lenne akkora fegyvertény, de ha Bridgewater és Mariota kijön draftra és hasonló értékelést kapnának, mint korábban a Luck-RGIII hatalmas öldöklés lehetne a feltrade kapcsán. Mondjuk az 1/2 esetén szintén hasonló lenne a helyzet.

Vagy rosszul gondolkozom?Beki
attól függ.... ha 5ről jönne fel vki irányítóért akkor fasza, ha 10ről akkor sztem nem annyira, mert szükségünk van az elérhető legjobb olb/de prospectre szvsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Azon gondolkoztam, hogy a ti szempontotokból az lenne jó, ha az 1/1-t megszereznétek. Ez önmagában nem lenne akkora fegyvertény, de ha Bridgewater és Mariota kijön draftra és hasonló értékelést kapnának, mint korábban a Luck-RGIII hatalmas öldöklés lehetne a feltrade kapcsán. Mondjuk az 1/2 esetén szintén hasonló lenne a helyzet.

Vagy rosszul gondolkozom?
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Az rendben van "most már" hogy 1/1 leszünk viszont ezzel nincs letudva az eddigi balf@szkodás. Kíváncsi leszek hogy sikerül jövőre összeszedni a csapatot mert így a drafton nem fog múlni.
Kíváncsi leszek a jövő évi keretből kik fognak kiesni és nem a játékosokra gondolok.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Valakinek az elsőnek is kell lennie.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kétes dicsőség:  ftw.usatoday.com/2013/11/atlanta-falcons-first-playoff-team/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+UsatodaycomNfl-TopStories+%28USATODAY+-+NFL+Top+Stories%29


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...