Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Furcsa ezt írni,de Gonzo visszavonulásával csak jól járhatunk,megszolgálta az idejét,jól játszott sajnos kicsit dicstelenül fog távozni.
Mi jól fogunk járni,fiatalítani kell,ha akarunk valamit.Kenny
a tavalyi playoff meccsünk után dicsőbb távozást vizionáltam neki.. kár hogy nem jött össze , egy legenda vonul nyugdíjba, de inkább mint Favréskodjon..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Furcsa ezt írni,de Gonzo visszavonulásával csak jól járhatunk,megszolgálta az idejét,jól játszott sajnos kicsit dicstelenül fog távozni.
Mi jól fogunk járni,fiatalítani kell,ha akarunk valamit.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
32 év ide v oda, de rohadtul nem szeretném ha babs kárára jerry kapna új szerződést mert sokkal szarabb + még egy lyukat csinálnánk ìgy...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
There has been no progress on a new contract for impending free agent DT Jonathan Babineaux yet.
Babineaux has been a diamond in the Falcons rocky defense this season, recording seven tackles for a loss and two fumble recoveries while grading out as a top-15 interior run stuffer per Pro Football Focus. The problem is that contract talks will be complicated by his age (32) and salary demands (he's making $4.7M in 2013). The Falcons could choose to go younger at defensive tackle by re-signing fellow impending free agents Corey Peters and Peria Jerry.
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Falcons RE Osi Umenyiora didn't start in last week's win over the Redskins and may play in a reserve role the final two weeks of the season.
The 4-10 Falcons have been trying to get looks at younger players. Umenyiora started the first 13 games of the season, but second-year DE Jonathan Massaquoi got the start Sunday. Umenyiora leads the team with his 7.5 sacks. But on a two-year deal as a 32-year-old, Umenyiora may be one-and-done in Atlanta.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Hát ez azért sok mindent megmagyaráz:

 deadspin.com/steven-jackson-bowls-over-josh-wilson-thanks-to-secret-1484246621
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Őőő miért? Túl sokszor keresi őt a respectje miatt mikor lenne jobb célpont?peach
Tisztelet, nem tisztelet, de Julio hiányában elég gyakran történik az, hogy csak Gonzóra figyel.shawnka
Én személy szerint ezt azzal magyaráznám h Gonzo ugye ált rövidebb utakat fut, mint a WR-ek többsége így gyorsabban szabad célpont lesz, Matty meg nem bízik túlságosan a protectionben így a leggyorsabban megjátszható célpontot keresi rendszerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Őőő miért? Túl sokszor keresi őt a respectje miatt mikor lenne jobb célpont?peach
Tisztelet, nem tisztelet, de Julio hiányában elég gyakran történik az, hogy csak Gonzóra figyel.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Őőő miért? Túl sokszor keresi őt a respectje miatt mikor lenne jobb célpont?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
nyertünk és nem is ír senki semmit??? 😀 én csak félszemmel néztem a meccset mert holnap államvizsgázom (drukkolni ér amúgy 😊 ), de azt leszögezhetjük, hogy mocskos kurva jók vagyunk!! 😀
jó a viccet félretéve, valahogy könyörögjük már ki Tony-nál, hogy maradjon!! jövőre nagyon jól fogunk draftolni + FA piac és SB run lesz. nem akarom, hogy úgy járjon mint Tiki Barber!! (2006ban visszavonult, 2007ben bajnok lett a Giants...)Sugar611
Hajrá!

Felőlem visszavonulhat, ha ez kell a sikerhez 😛 Amúgy meg mostmár tényleg, szerintem Matty játékának is jót tenne, ha kivesszük Gonzót a képletből.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Mit lehet ìrni ilyenkor? Ahogy a követőben is ìrtam, nem elég h szarok vagyunk, de még nézni is fáj a meccseinket, olyan mint valami gyp harc, hihetetlen mit össze bénázunk. Külön élmény volt a sec zónázása, annyira jól ment h a skins két passzal átért a rz-be ha akart.... 😀 ryannak az a rövidyardos izéje meg egyenesen kabaréba illő volt 😀 megköszönhetjük ezt a w-t a washingtonnak, meggyőződésem ha csak simán kiegyenlìtenek akkor nyernek az OTban. Csak hát ők még nagyobb balfaszok nálunk, ami azért nagy szó.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nyertünk és nem is ír senki semmit??? 😀 én csak félszemmel néztem a meccset mert holnap államvizsgázom (drukkolni ér amúgy 😊 ), de azt leszögezhetjük, hogy mocskos kurva jók vagyunk!! 😀
jó a viccet félretéve, valahogy könyörögjük már ki Tony-nál, hogy maradjon!! jövőre nagyon jól fogunk draftolni + FA piac és SB run lesz. nem akarom, hogy úgy járjon mint Tiki Barber!! (2006ban visszavonult, 2007ben bajnok lett a Giants...)
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
A franc se tudja, favreosat játszik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
láttok bármi esélyt arra, hogy Tony marad még 1 évet??
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Future NFL beast or a draft bust! (Jadeveon Clowney)
 mmqb.si.com/2013/12/11/jadeveon-clowney-south-carolina-nfl-draft-2014/?eref=sihp
több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
RG III. nélkül jön a Redskins vasárnap...talán még egy W - t összehozzunk ebben az idényben...


több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Thomas DeCoud is in the NFL’s concussion protocol and he’ll be seeing an independent neurologist before he’ll be cleared to return to the field. He left the game in the first half and was taken to the locker room and did not return to the sideline or game.

Running back Antone Smith injured his knee on a special teams play Sunday and didn’t return to the game. Mike Smith said Antone Smith will be day-to-day this week, but expected to participate in practice.
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A draft után valószínű már kiderül milyen az irány és jó döntés a maradásuk mert a keret gerince meg van viszont DL OL lyukakat betömködni az nagyobb kihívás lesz mint a szezon... Konkrétan ott olyanok vagyunk mint a szita.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Dirk Koetter a Boise State-nél volt ma állásinterjún!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mike Smith takarodj!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Kiemelkedő draft kell!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
szóval 3-10. várom a reakciókat három szóban.shawnka
Ennél csak feljebb.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
szóval 3-10. várom a reakciókat három szóban.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
tuti nem lesz edző váltás, ahogy Blank meg is mondta!
abban viszont biztos vagyok, hogy jövőre iszonyat motivált lesz Smith, mert tudja, hogy az utolsó esélye! egy újabb kuka szezon az állásába fog kerülni! az viszont már más kérdés, hogy a motiváltság társulni fog-e fejlődéssel! (gondolok itt leginkább a félidei elemzésekre)

Nolan tavaly jó volt! idén szar a D line, a safety-k megkapták a pénzüket és elfelejtettek játszani, a CB-k közül Trufanttal és Samu-val nem vagyok megelégedve. Tru remélem jövőre összekapja magát mert a honey badger idén lenyomta! 😛 😀 kíváncsi vagyok, hogy átállunk-e 3-4re és ha igen leszünk-e olyan jók mint a Saints D!

Koetter O is viszonylag jó volt (futás: 0) tavaly mert egészséges volt mindenki. egy csomó pontot csináltunk Ryan TD csúcs, Roddy, Julio 1000 yard felett, Tony G majdnem (930)

szóval az én véleményem, hogy fájószívvel és kétségek közt, de maradjanak! és ha jövőre is semmi eredmény akkor takarodjanak!!
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan

Jelenleg így állunk és sodródunk az árral! Régen égett a tűz megpróbálta vezérként a csapatot sikerre vinni!

Szerintem ezek a képek mindent elárulnak!................ Mehet..........