NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nah nem mintha annyira fiatal volna, de smitht is faszán kipróbáltuk még jobban a 2 carry 88 yd td meccse után, ha jól láttam a saints ellen kapott összesen 1 snappet 😀peach
jah... pedig Mike nagyon mondta a meccs előtti sajtótájékoztatón, hogy játszani fog mert kiérdemelte!!
abból az 1 snapből amit kapott egyből csinált egy 1st down-t! többet kellene játszatni!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
nah nem mintha annyira fiatal volna, de smitht is faszán kipróbáltuk még jobban a 2 carry 88 yd td meccse után, ha jól láttam a saints ellen kapott összesen 1 snappet 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
kipróbáljuk a fiatalokat!! tehát mostantól kiszopunk minden meccsen és rámegyünk az 1/1re!! 😀

"We need to get some of these young guys some experience and see how they handle playing in live action." - Coach Smith

The team is still playing to win, but younger ‪Falcons‬ will get a chance to play.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 nfl.si.com/2013/11/24/nfl-mock-draft-2014-week-12/
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
bedobok egy ilyet: Barr, Clowney vagy letrade?shawnka
letrade,több a lyukas poszt.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
bedobok egy ilyet: Barr, Clowney vagy letrade?shawnka
nem értek hozzá, de tavaly meg idén év elején clowney istencsászárként volt kezelve, hogy ilyen rusher prospect mario óta nem jött a draftra... aztán egy hete kérdeztem draft topicban véleményeket vele kapcs, és bár nem sokan válaszoltak de ink. az volt a vélemény h a morálja miatt elég rizikós húzás, pláne 1/3 körül. Szóval gondolom a draftig majd eldől a sorsa, ha fasz lesz akkor úgyse húzzúk be, ha nem akkor jöhet sztem, úgyse fogunk megint évekig elől draftolni, és mivel ember emlékezet óta nem vagyunk képesek konstans nyomást generálni akkor ha ilyen lehetőségünk adódik meg kell próbálni orvosolni ezt a problémát. Barrt semennyire sem ismerem... szóval ha megint húzunk egy jamaal andersont felköpök és alá állok... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
bedobok egy ilyet: Barr, Clowney vagy letrade?shawnka
Addig erre nem tudok válaszolni, amíg nem látom mi lesz az edzői stábbal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
bedobok egy ilyet: Barr, Clowney vagy letrade?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A 14. héten mégse mienk az SNF, inkább a Szennyz-Pancserz meccset közvetíti az NBC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Én kb. ilyen meccsre számítottam. Azért is mert csütörtöki meccs, meg azért is mert biztos voltam benne, hogy nem fog a Falcons feltett kézzel nézelődni a pályán. Kellemetlenkedéseim sorát folytatva:

Szegény Dariust csak azért sajnálom, mert amikor visszatér JJ és 100%-os White, akkor megint csak epizód szerepe lesz. Az első félidőben hülyét csinál C. White-ból, aztán a fumble is az ő hibája volt, nem számított a hátulról érkező LB-re, rookie mistake, meg volt egy hatalmas, momentumot érő dropja. De király találata ő a draftnak!

Az eredmény csalóka kicsit, a Saints O inkább őrizte ezt a kis előnyt, Brees nem vállalt komoly kockázatot. Erre azért volt adott a lehetőség, mert a Falcons OL borzadály gyengén játszott a 2. félidőben, a 4 man rush úgy nyelték, hogy nem az volt a kérdés, hogy egy DL odaér-e, hanem hogy a négyből hányan érnek oda. Még valahogy kibírnátok JJ kiesését, de ezzel a OL-nal messze menni nem lehet. Az, hogy a Mr. Checkdown játékhívást unalmasnak találom, az a én bajom, de az már inkább a tiétek, hogy nem is hatékony. Ryan ennél sokkal jobb irányító, képességei adottak, lehet ez egy HoF karrier is akár, de van az árnyékon mit túllépni.

A D-tek messze erőn felül játszott, volt egy-két tényleg szép játék, de kétszer nyeltetek 2&15+-ra screent, főleg Spoon nyomott mistackle hegyeket, de a secondary is kivette a részét ezek gyártásából. A DL a meccs 80%-ában kimondottan jó volt. Trufant továbbra sem jó, a két kezdő S elveszett volt, egy-egy nagy játéktól eltekintve (DeCoudnak volt egy nagyon szép védekezése 3rd downnál Watsonon).

És igen, mert tuti lesz aki felhozza: benéztek egy Hicks face maskot Ryan-en, amiért én elnézést kérek, bár ez semmit sem jelent 😊

Jövőre sokkal keményebb lesz, mondjuk a helyi fanok egy része azért kapja be, nagyon sok indokolatlan boozás volt, amiért már én éreztem magam rosszul. Ez a csapat nem rossz, mindenkinek lehetnek nehéz időszakai. Sok sikert kívánni inkább cinikusnak hathat, szóval kerüljenek el a sérülések mindenkit, jövőre találkozunk.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
majd valaki írhatna egy összefoglalót....thxpeach
Félideig jól tartottuk magunkat,aztán elfogytunk fejben.Első félidőben a D szinte erőn felül védekezett(hozzáteszem Worrilow most is király volt),Trufant sem volt rossz,de neki is volt már jobb meccse.Ryan is jól játszott,de mivel nem dobott TD passzt így nagyjából értékelhetetlen a teljesítménye.Aki nagyon jól mozgott és nem nagyon tudtak mit kezdeni vele az Darius Jonhson volt.
Jackson is futott szépeket,nagyjából ezt vártuk volna tőle amikor idekerült.
Summázva ha olyan koncentráltan játszottunk volna mint az első félidőben akkor nyerhettünk volna.
Bryantnek volt egy 52 yardról berúgott FG-ja,de Payton időtkért közben,másodjára meg kihagyta.
Worrilow,Bartu,Alford,Trufant,Jonhson mindenképpen jó alapanyag a jövőre nézve.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
majd valaki írhatna egy összefoglalót....thx



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az nfl.com-ról is egy hosszabb elemző cikk:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vuhwqxsvpyg1sxwfjymh
Atlanta Falcons completely mystified by stunning 2013 face-plant
Last season, Matt Ryan's Atlanta Falcons secured the top seed in the NFC playoffs. Now they're 2-8, in the mix for the top pick in May's draft. What on Earth happened here? Michael Silver examines.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
hát néha okozhatnánk úgy a forduló meglepetését, hogy nyerünk...😀Keano
egyszerűen nem tudom felfogni, hogy tavaly majdnem SB-t játszottunk idén meg a forduló meglepetése ha nyerünk!! 😀 😀 WTF???😀
több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
hát néha okozhatnánk úgy a forduló meglepetését, hogy nyerünk...😀


több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
meglepetést szagolok estére.szerintem nyerünk.Kenny
szerintem is! rangadón bármi lehet! vagy az csak soccerben van??😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Sztem meg nézd meg a no-boys meccs statisztikáit, aztán értékeld át a védelmünk hatékonyságát... 😀 szóval sztem nem, de legalább nagy öröm lesz ha mégis 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
meglepetést szagolok estére.szerintem nyerünk.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
különösen a moore-decú gyengébb teljesìtményéről szóló pár mondat az érdekes, magamtól ebbe soha nem gondoltam volna bele 😊 viszont a coaching staff felelősségét sztem elbagatelizálja....peach
Nagyon jó írás és megerősít abban, hogy Ryan sem játszik jól az utóbbi hetekben, a faltól és az elkapóitól némileg függetlenül.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
különösen a moore-decú gyengébb teljesìtményéről szóló pár mondat az érdekes, magamtól ebbe soha nem gondoltam volna bele 😊 viszont a coaching staff felelősségét sztem elbagatelizálja....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Andy Benoit írt egy rohadt jó cikket arról, hogy hogyan befolyásolták a sérülések a játékunkat:  mmqb.si.com/2013/11/20/julio-jones-roddy-white-matt-ryan-atlanta-falcons-decimated-by-injuries/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
már csak a Jags van mögöttünk! 😀 😀
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000284577/article/power-rankings-week-12-chiefs-patriots-slip-eagles-rise?campaign=Facebook_writers_harrisonSugar611
Egy pici odafigyeléssel meg lehet az 1/1 ha nem sikerül akkor mindenről Mike Smith tehet!!!6atos
Ahogy nézem...Saints, Redskins, Panthers otthon...GB, Bills, 49ers idegenben..ebben benne van a 6 zakó lehetősége is...a mostani formát nézve pláne....de valahogy úgy érzem, hogy 2 W talán még összejöhet / Bills és Skins /


több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
sérültlista:
 www.atlantafalcons.com/news/injury-report.html
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
már csak a Jags van mögöttünk! 😀 😀
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000284577/article/power-rankings-week-12-chiefs-patriots-slip-eagles-rise?campaign=Facebook_writers_harrisonSugar611
Egy pici odafigyeléssel meg lehet az 1/1 ha nem sikerül akkor mindenről Mike Smith tehet!!!