Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 GM egy kocsiban (ez lehetne egy sitcom cím is 😀😀 ) Dimitroff és Caldwell:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Senior_Bowl_Ride_Along/c70c2df4-0ccc-4ad7-a04e-689da0f56bce
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Tavaly 1. és 2. körben is cb-t draftoltunk, be is b*szna ha hoznánk egy drága veteránt erre a posztra. Mert h ő nem lesz olcsó senkinek az tuti. Amúgy meg a true-alford-samu trió sztem korrekt banda, csak depth kell mögéjük...peach
az inkább Tru-Rocky-BobbyMac hármas. samu meg teljesen okés, amikor egészséges, tehát másfél meccsig.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tavaly 1. és 2. körben is cb-t draftoltunk, be is b*szna ha hoznánk egy drága veteránt erre a posztra. Mert h ő nem lesz olcsó senkinek az tuti. Amúgy meg a true-alford-samu trió sztem korrekt banda, csak depth kell mögéjük...peach
Grimes-t én se hoznám vissza, max csak valami apróért, ami kizárt!! Amúgy Samu tőlem mehetne!! idén nagyon szar volt + mindig sérült!!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Tavaly 1. és 2. körben is cb-t draftoltunk, be is b*szna ha hoznánk egy drága veteránt erre a posztra. Mert h ő nem lesz olcsó senkinek az tuti. Amúgy meg a true-alford-samu trió sztem korrekt banda, csak depth kell mögéjük...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Grimesnak lejár a szerződése............................................. 😊
jó tudom hogy..................... de csak megjegyeztem 2013 : 60total 4int 102yrd 1 inttd
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
The Falcons have announced Wednesday that former Chiefs general manager Scott Pioli has been named the new Falcons assistant general manager
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Scott Pioli(egykori Chiefs GM )lett Dimitroff jobbkeze.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A pats jmdvel is az erhardt-perkinst tolta? Mert ők tudtak arra reagálni h kidöglött az összes te + wr, ellenben nekünk nem sikerült a sérült roddyra, utána meg jj kiesésére....csak mert ez is lehet egy viszonyìtási alap.peach
A Pats vegytisztább E-P-t játszik, mint mi. Gyakorlatilag csak olyan minőségi célpontjaik vannak akik rövidpasszoknál jók elsősorban (ez részben azzal is összefügg h Brady is elsősorban a rövidpasszoknál jó), míg nálunk Mularkey után mindenki a hosszabb játékokért agitált, ezért van a playbookba elég sok Coryelles elem is (sőt a keret nagytöbbségének feküdne is a Coryell, csak a teljesen vegytiszta Coryellt egy fizikális védelem meg tudja ölni, pláne olyan fostaliga OL-lel, mint ami nekünk van) és itt érkeztünk el a gondolatmenetem végére: New Englandben volt olyan támadófal, ami elég időt hagyott a gyengébb elkapóknak is elszakadni, ill. Bradyről köztudott h nagyon higgadt a zsebben, ez szintén sok problémát áthidalt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
A pats jmdvel is az erhardt-perkinst tolta? Mert ők tudtak arra reagálni h kidöglött az összes te + wr, ellenben nekünk nem sikerült a sérült roddyra, utána meg jj kiesésére....csak mert ez is lehet egy viszonyìtási alap.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tony mégis csak megy a Pro Bowlra!!!! 😊
 www.thefalcoholic.com/2014/1/21/5333028/tony-gonzalez-is-headed-to-the-pro-bowl

ez az én faszságom, de mint minden edzőre (Smith, Nolan) Koetterre is azt mondom, hogy maradjon!! egy szar szezon után nem küldenék el senkit! ha viszont megy, akkor csak egy kérésem van, tényleg valami elismert szakember jöjjön ahogy empty is írta!!
ha hoznak valami gagyit mint a 2 fal edzőnek, akkor velem gyűlik meg a bajuk!! 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A checkdown passzokban szvsz nagyobb %-ban van benne az h Matty nem akart ledögleni ezért ink odadobta a checkdownnak mintsem h megvárja h elszakadjon a primary target. Mindenesetre Koetternek is volt nem 1 hülyesége az is igaz, OK h szar az OL, de nem kellett volna szvsz akk sem annyira feladni a futást, mint ő tette azt sokszor. Ha megy Dirk akk számomra a legnagyobb kérdés az az h maradunk az Erhardt-Perkins alapú sémánál (ez Dimmy kedvence, bár idén a játékunk legink egy diszfunkcionális Coryell-offensere hasonlított) vagy hozunk vmi elismert szakembert, akinek hagyjuk, hogy a saját elképzelése szerint formálja az O-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Felőlem mehet idén szvsz ő is ludas volt a szar fal miatti gondokra, ill julio sérülésére annyi volt a válasza h akkor orrvézésig nyomjuk a checkdown passzokat... A tavalyi O jó volt, de idén nem bìrta kezelni a problémákat. Az, hogy tudnánk e most már jobbat találni helyette más kérdés...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Dirk Koetter a barnákhoz ment interjúra!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Én még nemtudom, hogy kijutok e, sajnos közbejött pár pénzigényes dolog...peach
ha nyerek a lottón fizetem az összes Falcons fan útját!! 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Én még nemtudom, hogy kijutok e, sajnos közbejött pár pénzigényes dolog...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
akkor ezt faszán megbeszéltük!! 😀
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
hoppá hoppá rá kellene pillantani az infóra:
 www.nfluk.com/tickets6atos
tényleg akarunk egy csoportos túrát?? 😊 én benne vagyok!!Sugar611
Kérdezem én! Mikor lesz ennek a maroknyi de annál inkább elszánt csapatnak élőben látni Ryan, JJ, Rody, Spoon, Jones, Moore és hát írhatnék bárkit még remélem a visszavonult és visszatérő Favre mintájú Gonzót! Jó ez csak vicc volt? 😊
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
hoppá hoppá rá kellene pillantani az infóra:
 www.nfluk.com/tickets6atos
tényleg akarunk egy csoportos túrát?? 😊 én benne vagyok!!
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
hoppá hoppá rá kellene pillantani az infóra:
 www.nfluk.com/tickets
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jövőre azért nem lesz sétagalopp ez az NFC South... jó ez a Panthers, a Saintsről meg már nem is beszélve!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Egyelőre játékosként többet tett le az asztalra, mint edzőként, meglátjuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Bryan Cox a new defensive line coachunk!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a Buccaneers pass rush edzője jön interjúra!!Sugar611
az jó, ők azzal a kerettel 35 sacket tudtak feltenni a pályára.Gyurma Pappa
az pont 3al több mint amit mi! tehát upgrade!!! 😀 😀 amúgy jah Tice mellé pont jó lesz! 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Tice mellé ideális választás 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...