NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A szintén lejáró szerződésű Monroe is eléggé diszkontáron ment, Nicks a maga posztján hasonló klasszis, bár sérülékenyebb. Monroe-t valszeg azért adta el a Jax, mert tudták h nem akar náluk maradni, Nicks új szerződése meg gyanítom nem férne be a sapi alá a Giantsnél, most még kaphatnak érte ellenértéket.empty taxi
Az addig oké, de a Nicks trade-nek akkor van értelme, ha lehet vele hosszabbítani is. Na most szerintem a Falconsnak erre nincs helye a sapka alatt. 10 meccsre meg kidobni bármilyen picket egy kuka szezonban semmi értelme.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Azt nem mondom, hogy nem akarja eladni a Giants Nickset, de szerintem ti komolyan nem akarjátok megvenni. Ha igen, akkor elég komoly bajok vannak a FO-ban.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A szintén lejáró szerződésű Monroe is eléggé diszkontáron ment, Nicks a maga posztján hasonló klasszis, bár sérülékenyebb. Monroe-t valszeg azért adta el a Jax, mert tudták h nem akar náluk maradni, Nicks új szerződése meg gyanítom nem férne be a sapi alá a Giantsnél, most még kaphatnak érte ellenértéket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Úgy gondolom, hogy ennek a pletykának csak árfelhajtás miatt kelhetett szárnya, értelmetlen lenne az egész. A Giants szerintem 2. kör alatt nem adja, sőt.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Mondjuk egy 3.-4. kört én nem sajnálnék érte,más kérdés ennél drágább lenne szvsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ha tényleg wr trade lesz, akkor megint nem értem a koncepciót. Nem inkább gyűjteni kéne a draft pickeket jövőre és erősíteni? Szerintem inkább hagyni kéne a mostani wr corpot, hagy szerezzenek tapasztalatot, még ha ezzel gyakorlatilag be is áldozzuk az idei szezont. Ordas nagy ökörségnek tartanám picket pazarolni az idei csapatra.deadmike
Ugyanezen a véleményen vagyok én is.
Minek?Minek?Minek?

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Ha tényleg wr trade lesz, akkor megint nem értem a koncepciót. Nem inkább gyűjteni kéne a draft pickeket jövőre és erősíteni? Szerintem inkább hagyni kéne a mostani wr corpot, hagy szerezzenek tapasztalatot, még ha ezzel gyakorlatilag be is áldozzuk az idei szezont. Ordas nagy ökörségnek tartanám picket pazarolni az idei csapatra.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Engedett passer rate-ben a 3. legrosszabbak vagytok, szerzettben a 6. legjobb, hát akkor beáldoztok egy WR-ért?
Tudom hogy JJ most esett ki, de a védelem kiált szerviz után, nem az O.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Nem bánnám, de úgyse bìrjuk kifizetni a szezon után



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
La Canfora szerint trade-re készülünk Hakeem Nicksért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Hát minden mindegy alapon én a 2TE játékot erőltetném. Így az öreg rutin mellett a fiatal csikó a folyamatos teherrel beletanulhatna, jövőre meg átvenné a szerepet ha meg nem megy neki akkor..... lapát
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Cribbset az offseasonben azért rúgta ki az Oakland, mert nem ment át a térde az orvosin, kétlem h most máshogy lenne.empty taxi
Rendben, ezt nem tudtam, ennyire nem vagyok képben, csak azt néztem, hogy milyen típusú játékos lenne a leghasznosabb perpillanat.svin
akit tud csinálni 5 sacket, 3 intet meg elkap 160 yardot meccsenként 😀peach
TEBOW! TEBOW! TEBOW!shawnka
Tebow esetében nem jó mert:

5 sack 3 int és a 160yrd elkapása saját passzaiból jön össze.

😊😊😊[/u]
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Cribbset az offseasonben azért rúgta ki az Oakland, mert nem ment át a térde az orvosin, kétlem h most máshogy lenne.empty taxi
Rendben, ezt nem tudtam, ennyire nem vagyok képben, csak azt néztem, hogy milyen típusú játékos lenne a leghasznosabb perpillanat.svin
akit tud csinálni 5 sacket, 3 intet meg elkap 160 yardot meccsenként 😀peach
TEBOW! TEBOW! TEBOW!shawnka
ne fessük az ördögöt a falra!berger90
Nah most fognak elítélni inkvizícióért 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Cribbset az offseasonben azért rúgta ki az Oakland, mert nem ment át a térde az orvosin, kétlem h most máshogy lenne.empty taxi
Rendben, ezt nem tudtam, ennyire nem vagyok képben, csak azt néztem, hogy milyen típusú játékos lenne a leghasznosabb perpillanat.svin
akit tud csinálni 5 sacket, 3 intet meg elkap 160 yardot meccsenként 😀peach
TEBOW! TEBOW! TEBOW!shawnka
ne fessük az ördögöt a falra!

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Cribbset az offseasonben azért rúgta ki az Oakland, mert nem ment át a térde az orvosin, kétlem h most máshogy lenne.empty taxi
Rendben, ezt nem tudtam, ennyire nem vagyok képben, csak azt néztem, hogy milyen típusú játékos lenne a leghasznosabb perpillanat.svin
akit tud csinálni 5 sacket, 3 intet meg elkap 160 yardot meccsenként 😀peach
TEBOW! TEBOW! TEBOW!
több mint 11 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Cribbset az offseasonben azért rúgta ki az Oakland, mert nem ment át a térde az orvosin, kétlem h most máshogy lenne.empty taxi
Rendben, ezt nem tudtam, ennyire nem vagyok képben, csak azt néztem, hogy milyen típusú játékos lenne a leghasznosabb perpillanat.svin
akit tud csinálni 5 sacket, 3 intet meg elkap 160 yardot meccsenként 😀peach
ha találsz ilyet, akkor bevállalom a fizuja egy részét 😉
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Cribbset az offseasonben azért rúgta ki az Oakland, mert nem ment át a térde az orvosin, kétlem h most máshogy lenne.empty taxi
Rendben, ezt nem tudtam, ennyire nem vagyok képben, csak azt néztem, hogy milyen típusú játékos lenne a leghasznosabb perpillanat.svin
akit tud csinálni 5 sacket, 3 intet meg elkap 160 yardot meccsenként 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Cribbset az offseasonben azért rúgta ki az Oakland, mert nem ment át a térde az orvosin, kétlem h most máshogy lenne.empty taxi
Rendben, ezt nem tudtam, ennyire nem vagyok képben, csak azt néztem, hogy milyen típusú játékos lenne a leghasznosabb perpillanat.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Cribbset az offseasonben azért rúgta ki az Oakland, mert nem ment át a térde az orvosin, kétlem h most máshogy lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
robiskie csak azért jött, hogy a létszám kilegyen, volt már itt, akkor is ki lett baszva, most sem fog sok vizet zavarni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Üdv ismét!

A hétfői borzalom után már épp kezdtem volna lenyugodni, amikor olvastam JJ sérülését, majd sorsát. Hát mit mondjak, nem sikerült lelkesebbnek lennem a szezont illetően, és persze finom voltam. Eszembe jutottak ilyen "szegény ember - ág" és hasonló gondolatok, de kb ez van. Mindenesetre az azóta történt eseményekkel kapcsolatban egy-két dolog komolyabban is elgondolkodtatott.
Egyrészt egyre több helyen olvasom Tony G esetleges visszatérését a főnökökhöz. Eddig minden ilyen hírre szinte forrongtam és mintha a saját tulajdonom lenne, úgy elleneztem, de most már kezdem úgy érezni, hogy nem is lenne egy feltétlenül elbaltázott lépés, ha elengednék.. persze megfelelő draft pick-ért cserébe. Mindenesetre most már megfontolandó.
Másrészt kicsit kapkodósnak érzem az ifjabb Robiskie leigazolását, mert persze kellett WR, de kicsit utánnanézve a jelenleg elérhető elkapóknak, talán lehetett volna kicsit megfontoltabb is a fent említett team. Gondolom a papa keze is bennevan vastagon, és cáfoljanak rám kérem meccsenként 80y+1TD-vel, de így hogy BYE week vár a csapatra, nem hiszem hogy egy órán belül kellett egy új elkapó. Pláne hogy Cone és Davis is lehet olyan jó, mint Robiskie. Vitaindítónak például egy Josh Cribbs-et megpróbáltam volna idei évre WR/KR/PR posztra és akkor talán azért se kéne aggódni hogy a papíron 2. számú elkapót összetörik egy visszahordásnál.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Én is coneozok... Robiskie meg mindig is szar volt és az is marad... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Brian Robisike jött JJ "pótlására".
Én tömném labdákkal Davist,bízom benne nagyon.Kenny
ülök a Kevin Cone vonaton.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Brian Robisike jött JJ "pótlására".
Én tömném labdákkal Davist,bízom benne nagyon.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
törésnél persze nyìlván több idő a gyógyulás, én csak arra céloztam, hogy nem hiszem, hogy a jövőben ez korlátozná a játékban, azaz teljesìtmény visszaesés ez miatt nem valószìnű...peach
ugyanilyen sérüléssel futott anno 4.39-es 40 yardot a combine-on, szóval annyira szerintem nem korlátozza ez jj-t, csak iszonyat fájdalmas lehet

imádtam mindig is a srácot, de hogy törött lábbal művel olyan dolgokat, amit hétfőn is, az tényleg nem emberi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal