Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Minden sorozatnak egyszer végeszakad 😊 am. sem tudom h annó grashem v modt eifert volt e olyan prospect mint jenkins....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Ha tojlolo nem dobbant nagyot idén elnézve az utóbbi évek tradejeit dimmi simán felmegy seferian-jenkinsért, hogy 10 évre letudjunk megint egy kulcs posztot.... Legalábbis nem bánnám 😊peach
Az jó lenne, az elmúlt évek első körös TE pickjei nem igazán váltották be a reményeket 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Ha tojlolo nem dobbant nagyot idén elnézve az utóbbi évek tradejeit dimmi simán felmegy seferian-jenkinsért, hogy 10 évre letudjunk megint egy kulcs posztot.... Legalábbis nem bánnám 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Ez a rendszer, amiben a Falcons O működik, egyszerűen nem igényli, hogy legyen több célpont. Tök egyszerű, de nagyon hatékony ez így: JJ le tudja rázni a CB? Ha nem White szabad? Ha nem ott van Tony. A többiek akkor játszanak, ha valaki tök üresen hagyja őket az ellenfél.

A baj az lesz, ha nem tud kinevelni vagy szerezni valakit jövőre Tony helyére a csapat, mert Tony már túl sokat nem fut, de ha 4,5 méteres rádiuszon belül elkap mindent, amit felé dob Matty. Ennél több meg nem kell.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hát a roddy-julio párosnál szerintem sincs jobb jelenleg, ellenben mélységben elég csehül állunk szvszpeach
Nem feltétlen.Douglas ha nem ejti el azt a labdát tavaly akkor simán SB.
Davis nekem nagy kedvencem,atletikus,jó kezei vannak,gyors jó backupnak.Ott van még Cone akiről jókat irnak,de igazság szerint én semmit nem tudok róla,hogy milyen szintet képvisel.
Az UDFA-k közül meg Evansre és Moore-ra mondják hogy ügyes és akár lehet helyük a rosteren.Kenny
A kérdés az, hogy a felsoroltak közül bármelyik lehetne-e akár 2. vagy 3. WR valahol, gond nélkül. A válasz, hogy max. Douglas, de ahogy az emlegetett drop mutatja, nyomás alatt nem tud jól teljesíteni, szóval max. 3. lehetne valahol.

Azt tény, hogy Roddy és JJ jelenleg az legerősebb kezdő páros NFL-szerte.

Most olvasom, hogy belevették Tony-t a listára, úgy meg tényleg nincs sok kérdés.Gyurma Pappa
Igazad van és Douglas is csak erős túlzással lehetne 3. WR.
Nem hiszem hogy a jelenlegi cap helyzetünk és lyukak a rosteren lehetővé tenné,hogy wr-t hozzunk.Ezt a szezont így kell letolni.Több lesz a futás SJ miatt,szóval többet pihenhetnek a kezdő elkapóink.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Hát a roddy-julio párosnál szerintem sincs jobb jelenleg, ellenben mélységben elég csehül állunk szvszpeach
Nem feltétlen.Douglas ha nem ejti el azt a labdát tavaly akkor simán SB.
Davis nekem nagy kedvencem,atletikus,jó kezei vannak,gyors jó backupnak.Ott van még Cone akiről jókat irnak,de igazság szerint én semmit nem tudok róla,hogy milyen szintet képvisel.
Az UDFA-k közül meg Evansre és Moore-ra mondják hogy ügyes és akár lehet helyük a rosteren.Kenny
A kérdés az, hogy a felsoroltak közül bármelyik lehetne-e akár 2. vagy 3. WR valahol, gond nélkül. A válasz, hogy max. Douglas, de ahogy az emlegetett drop mutatja, nyomás alatt nem tud jól teljesíteni, szóval max. 3. lehetne valahol.

Azt tény, hogy Roddy és JJ jelenleg az legerősebb kezdő páros NFL-szerte.

Most olvasom, hogy belevették Tony-t a listára, úgy meg tényleg nincs sok kérdés.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hát a roddy-julio párosnál szerintem sincs jobb jelenleg, ellenben mélységben elég csehül állunk szvszpeach
Nem feltétlen.Douglas ha nem ejti el azt a labdát tavaly akkor simán SB.
Davis nekem nagy kedvencem,atletikus,jó kezei vannak,gyors jó backupnak.Ott van még Cone akiről jókat irnak,de igazság szerint én semmit nem tudok róla,hogy milyen szintet képvisel.
Az UDFA-k közül meg Evansre és Moore-ra mondják hogy ügyes és akár lehet helyük a rosteren.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Hát a roddy-julio párosnál szerintem sincs jobb jelenleg, ellenben mélységben elég csehül állunk szvsz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az nfl.com szerint a Falconsé a liga legjobb elkapósora.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ivutx0t5cusrj4vayzbw
NFL's top 10 receiving corps; Atlanta Falcons rank No. 1
Do Julio Jones and the Atlanta Falcons boast the NFL's top receiving corps? Chris Wesseling breaks out the top 10 list.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Király, megtörtént a beállítás (asszem). 😊 Végre egy kis esemény az uborkaszezonban.deadmike
"Pokol" témával piszok jól mutat a fejléc.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Király, megtörtént a beállítás (asszem). 😊 Végre egy kis esemény az uborkaszezonban.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
gyönyör!

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Huzamosabb ideig nem lehet képességeid felett teljesìteni, ergó egyszerűen pass protban jó a falunk nagyon, csak alulértékelt. Idén holmeson és konzon nagyon sok fog múlni....peach
Ezzel vitatkoznék. Lásd Bushrod 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Huzamosabb ideig nem lehet képességeid felett teljesìteni, ergó egyszerűen pass protban jó a falunk nagyon, csak alulértékelt. Idén holmeson és konzon nagyon sok fog múlni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Tavaly is többször beszéltünk róla, a Falcons OL bőven képességei felett játszott, most Clabo távozásával nem sokat erősödött, nincs ezen mit meglepődni.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
és blalocknál? a liga egyik legalulértékeltebb guardja. am decoud jó futás ellen, jól lép fel,keményeket üt csak tavaly kicsit sok volt a misses tackle...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sok helyen téma most ez a lista. Koncz azért kaphatott gyenge besorolást, mert még nem játszott centert kezdőként? Buga
Nem, azért, mert bottom 3-as RG volt a snapek legalább 25 százalékában pályán közül, –12.4-es rate-tel
DeCoudnál a futás elleni védekezés gyengesége miatt lett alacsony a besorolás

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Sok helyen téma most ez a lista. Koncz azért kaphatott gyenge besorolást, mert még nem játszott centert kezdőként?
Buga
Decoud besorolását se értem,annyira nem is kell komolyan venni..

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Sok helyen téma most ez a lista. Koncz azért kaphatott gyenge besorolást, mert még nem játszott centert kezdőként?

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Ha SBt nyerünk felőlem lehet 30 is.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd jövőre, egy fincsi kis 25 millás 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Igenigenigen!!! Azt h nincs új szerződés továbbra sem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ryan szerződéséről tudtok már valamit?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Majd a tc utáni cutoknál szvsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...