Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Valaki nem ìrna összefoglaló(ka)t a tc ről? 😊peach
már készülünk a kollektív csapatbeharangozókkal, ott lesz róla szó. de így külön napi bontást én nem tervezek.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Valaki nem ìrna összefoglaló(ka)t a tc ről? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Roddyról egy cikk, többek között Deion Sanders dícséri benne:  pro32.ap.org/article/falcons-white-knows-1000-yards-new-standard


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nagykedvencemről Konzról egy cikk:  bigstory.ap.org/article/peter-konz-steps-big-role-falcons-center?utm_campaign=NFL&utm_source=SocialFlow&utm_medium=Twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Egyszer majdnem megnéztem egy meccset. Majdnem bírtam egy drive-ot. Inkább elolvasom, amit ata ír 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
nekem az van, nem szoktam nézni a preseasonos kínlódást 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Akkor miért akar a Falconsban játszani? 😛Gyurma Pappa
ez nagy humor volt 😀 😛 amúgy felőlem ingyé még jöhetne is. kaphat egy kis pézt 10 + sack és/vagy gyűrű után... ha ennyire fontos neki megéri 😀peach
köszi, igazán köszi 😀 (fogjuk a melegre 😛)

De most komolyan, az mennyire szánalom, hogy ki twittel egy ilyet, és még van aki ezzel foglalkozik is. Ennyire már csak nincs uborkaszezon 6 nappal a kezdés előtt.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Akkor miért akar a Falconsban játszani? 😛Gyurma Pappa
ez nagy humor volt 😀 😛 amúgy felőlem ingyé még jöhetne is. kaphat egy kis pézt 10 + sack és/vagy gyűrű után... ha ennyire fontos neki megéri 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Akkor miért akar a Falconsban játszani? 😛

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, visszatérne a visszavonulásból? 😊
Kell az a gyűrű 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
nem véletlenül van ott, ahol van, szerintem 50%-ra sem tudták összetákolni

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2013/7/28/4566394/shawne-merriman-would-like-to-play-for-the-falconsSugar611
régen rossz,ha twitteren ajánlgatja magát..

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.thefalcoholic.com/2013/7/28/4566394/shawne-merriman-would-like-to-play-for-the-falcons
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
jó lett az edzőtábor felvezető gabó...

matthewstól én a szurkolói opimista hozzáállásom miatt jobbat várok mint ameddig eddig alkotott ( rosszab nem nagyon tud lenni szvszv 😀 ) amikr draftoltuk azt mondták a szakik, hogy ő inkább 3-4 fit. nah most akkor lehet ezt bizonyítani, több ilyen felállás lesz elvileg. tényleg adja az ég, hogy valakiből kijöjjön az állat, ill. a wr corpból ne sérüljön le senki és davis meg szintén lépjen előrébb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nekem az a véleményem, hogyha az idén draftolt playák közül legalább kettő három nem robban be (elsősorban Goodmanre és a CB-kre gondolok), akkor jövőre, meg utána azért lesznek problémák a fiatalítással, mert keletkezik néhány lyuk a potenciális visszavonulásokat követően. Ezt éreztem tavaly is, most Gonzo ráhúzott még egy évet, de ő, White, Samuel, Umenyiora, SJ már igencsak kifele megy és legtöbbjük mogott nincs megfelelő utánpótlás jelenleg. Szóval az elkövetkező két három draft igen fontos lesz. Az hogy a jövőbeni erősítéseket Ryan fizuja mennyire befolyásolja nehéz megmondani, de logikusnak tűnik az orrnehéz szerződés, más kérdés, hogyha az elkövetkező négy szezonban is csak egy megnyert PO meccs társul majd mellé, akkor nem lesznek felhőtlenül boldogok az évi 20 millával a vezetők. Más kérdés, hogy ez alatt meg manapság már nem nagyon írnak alá a franchise QB-k.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az elgondolás jó, de továbbra is úgy gondolom, hogy inkább Ryan járt jól, mint a csapat ezzel a szerződéssel.Gyurma Pappa
Én ink win-winnek gondolom, Mattynek hamar leesik elég sok lóvé, a csapat meg lehetőséget teremtett arra h a poszt-Brees-érában stabil csoportelsőségre hajthasson.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Az elgondolás jó, de továbbra is úgy gondolom, hogy inkább Ryan járt jól, mint a csapat ezzel a szerződéssel.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Gyurma: 5 év alatt nem?peach
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Ryan álomszerződése | Bowl.hu
Újabb elit irányító biztosította be a jövőjét hosszabb távra.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem, 3 év alatt kapja meg a zsé jelentős részét.
Ha stratégiailag nézzük, Breesben kb. ennyi év van a csúcson, Dimmyék úgy gondolják h van akkora capkovászban a Saints h egy orrnehéz szerződéssel, jelentős capterheléssel is versenyképesek lehetünk velük, ellenben addigra mire Brees kiöregszik a Camthers lesz annyira ütőképes gárda h ott bizony kell a lóvé plusz erősítésekre.
Nem feltétlenül a legegyértelműbb, de szerintem abszolút akceptálható logika.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Gyurma: 5 év alatt nem?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Abraham a Cards-hoz igazoltKenny
ráment a bajnoki címre...
ahogy nézem az utóbbi évek egyik legnagyobb bustja #jamaalanderson is ma talált magának csapatot.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Abraham a Cards-hoz igazolt

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
nem csak a "nagy" zsére hajt. nagyon örülünk vincent 😊peach
3 év alatt 69 millió nekem nagy zsé... ennél többet sose és sehol máshol nem kapna, úgyhogy szerintem inkább a csapat lojális Mattyhez

maradjunk annyiban, hogy a mai trendeknek megfelelő szerződés, Matty top5 közeli QB ennek megfelelő pénzzel. ha idén SB lesz szívhatja majd a fogát, ha nem ennél csak kevesebbet kapott volna, szóval ez volt a biztonságosabb megoldás

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
az NFL.com facebook oldalán a kommenteket olvasgatva, az emberek nem nagyon értik ezt a szerződést:
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151647537341263&set=a.131239636262.116181.68680511262&type=1&relevant_count=1&ref=nfSugar611
Én meg a Romoét nem értettem, hát istenem. Be van mindenki szarva, legyenek csak *evillaugh*

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az NFL.com facebook oldalán a kommenteket olvasgatva, az emberek nem nagyon értik ezt a szerződést:
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151647537341263&set=a.131239636262.116181.68680511262&type=1&relevant_count=1&ref=nf