Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
megy a fórumos mock draft. lehet jönni szurkolni 😀
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.thefalcoholic.com/2013/3/30/4161252/looking-back-the-2008-draft-class

Visszagondolva igy 5 év távlatából,nagyon bejöttek ezek a húzások.
Remélem hasonlóan jól fogunk idén is drafoltni.Kenny
tényleg brutál jó volt ez a 2008as draftunk!! wiki-n megnéztem az azóta eltelt draftjainkat és elég jó emberkéket szedtünk össze. szerintem idén is faszák leszünk.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2013/3/30/4161252/looking-back-the-2008-draft-class

Visszagondolva igy 5 év távlatából,nagyon bejöttek ezek a húzások.
Remélem hasonlóan jól fogunk idén is drafoltni.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
amikor egy draft előtt álló játékos elmegy visitre egy csapathoz (most mondjuk Desmond Trufant hozzánk) olyankor mi történik?? mit csinál? részt vesz valami edzésen, vagy csak beszélgetnek vele, vagy mi van??Sugar611
Is-is, de kb. amit leírtál. Meg igazából szerintem az is ennek a jelentősége, hogy a csapatok előzetes draft stratégiája látszódjon és ezzel gyakoroljanak nyomást mondjuk a FA-kra.Gyurma Pappa
Jah ill. smokescreen is van benne, h ne látszódjon előre a terv.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
amikor egy draft előtt álló játékos elmegy visitre egy csapathoz (most mondjuk Desmond Trufant hozzánk) olyankor mi történik?? mit csinál? részt vesz valami edzésen, vagy csak beszélgetnek vele, vagy mi van??Sugar611
Is-is, de kb. amit leírtál. Meg igazából szerintem az is ennek a jelentősége, hogy a csapatok előzetes draft stratégiája látszódjon és ezzel gyakoroljanak nyomást mondjuk a FA-kra.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
amikor egy draft előtt álló játékos elmegy visitre egy csapathoz (most mondjuk Desmond Trufant hozzánk) olyankor mi történik?? mit csinál? részt vesz valami edzésen, vagy csak beszélgetnek vele, vagy mi van??
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ahogy korábban szóba került Desmond Trufant is vendégeskedett a csapatnál, őt lájkolnám 1. körben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
"Are the Falcons the Super Bowl favorites in the NFC?

Not in my book. The San Francisco 49ers have 14 draft picks and arguably the finest coach in the conference in Jim Harbaugh. Meanwhile, the Seattle Seahawks added Percy Harvin and pass rushers Cliff Avril and Michael Bennett to what we consider the strongest roster in football. The Falcons do have a front-office gem in Thomas Dimitroff, and he's done good work this offseason, but Atlanta is still taking baby steps in January. They're in the mix, but the Falcons need to find a corner to replace Brent Grimes and do more for their defensive line than Osi Umenyiora, who in reality is a declining player."
NFL.com
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Szimpi...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Brent Grimes : "I'm taking my torn Achilles to South Beach."
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Grimes ment Miamibe.Kenny
elmehet a picsába...Sugar611
miért? te őszintén számítottál rá h marad?peach
Viszont igy valoszinu Trufant lesz első körben,mivel tegnap volt edzésen nálunk.Kenny
hát, van még néhány cb needes csapat előttünk, ill. sztem ez nem sokat jelent, hogy volt itt edzeni 😊 de nem bánom, hát legyen.
viszont azon gondolkoztam, hogy ha marad is a 4-3 alapfelállás, akkor walker távozása miatt DT need is van, szóval ez is benne lehet a pakliban... mondjuk gondolom olyan ember lenne, aki váltás esetén 3-4 NT nek is jó, szal kb ugyanott vagyunk... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Grimes ment Miamibe.Kenny
elmehet a picsába...Sugar611
miért? te őszintén számítottál rá h marad?peach
Viszont igy valoszinu Trufant lesz első körben,mivel tegnap volt edzésen nálunk.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Grimes ment Miamibe.Kenny
elmehet a picsába...Sugar611
miért? te őszintén számítottál rá h marad?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Grimes ment Miamibe.Kenny
elmehet a picsába...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Grimes ment Miamibe.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Julio vs A.J. Green:
 www.nfl.com/videos/nfl-am/0ap2000000155024/Brighter-future-Julio-Jones-or-A-J-Green
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
ha egészséges tud maradni samu, akkor nekem a samu-mcclain duóval semmi bajom, továbbá továbbra is i belive in franks 😀. nyílván a ha-val kezdődő mondatoknak nincs sok értelme....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Érdekes h a D-nél még mindig 4-3 az alapfelállás, bevallom nem bánnám ha mégsem állnánk át.empty taxi
Ha SB runt akartok, akkor nem állhattok át, ez a D keret teljesen alkalmatlan arra, hogy 3-4-ben megoldjon bármit. Ha építkeztek, akkor oké, de semmi nem erre utal. Szerintem maradtok a tavalyi hibrid D-ben, valami 2-3 szezonos projekt NT-vel és első körös CB-vel. Azért Samu és McClain engem nem nyugtatna meg, ha Falcons GM lennék.Gyurma Pappa
Ezzel sajnos teljesen egyetértek.
Ezért szajkózom Grimest, bár lehet peachnak igaza van vele kapcsolatban.zsozso79
Grimes idén nem fog beleférni,vagy ha marad akkor is brutál fizetés csökkentésbe kell beleegyeznie,és mivel végighaknizta már az egész ligát,nem valószinu hogy kevesebb pénzért akarna játszani.
Szerintem Samuval és egy első körben drafolt rookieval fogunk felállni az első meccsen.

több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Érdekes h a D-nél még mindig 4-3 az alapfelállás, bevallom nem bánnám ha mégsem állnánk át.empty taxi
Ha SB runt akartok, akkor nem állhattok át, ez a D keret teljesen alkalmatlan arra, hogy 3-4-ben megoldjon bármit. Ha építkeztek, akkor oké, de semmi nem erre utal. Szerintem maradtok a tavalyi hibrid D-ben, valami 2-3 szezonos projekt NT-vel és első körös CB-vel. Azért Samu és McClain engem nem nyugtatna meg, ha Falcons GM lennék.Gyurma Pappa
Ezzel sajnos teljesen egyetértek.
Ezért szajkózom Grimest, bár lehet peachnak igaza van vele kapcsolatban.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Érdekes h a D-nél még mindig 4-3 az alapfelállás, bevallom nem bánnám ha mégsem állnánk át.empty taxi
Ha SB runt akartok, akkor nem állhattok át, ez a D keret teljesen alkalmatlan arra, hogy 3-4-ben megoldjon bármit. Ha építkeztek, akkor oké, de semmi nem erre utal. Szerintem maradtok a tavalyi hibrid D-ben, valami 2-3 szezonos projekt NT-vel és első körös CB-vel. Azért Samu és McClain engem nem nyugtatna meg, ha Falcons GM lennék.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Néhány védő vizitelt felénk mostanában:
- Az ILB Alec Ogletree
- 2 pass rusher, shawnka kedvence Corey Lemonier és Malliciah Goodman
- vmint 2 safety (ez mondjuk minek) Jonathan Cyprien és D.J. Swearinger


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2013/3/28/4156410/osi-umenyiora-signs-now-lets-look-at-the-atlanta-falcons-depth-chart

azért van még 1-2 hely ahova elférne a backup.Kenny
Érdekes h a D-nél még mindig 4-3 az alapfelállás, bevallom nem bánnám ha mégsem állnánk át.empty taxi
Hát azért szerintem meleg lenne Osival és Biermann-nel nekimenni a szezonnak.Utóbbi az egyik nagy kedvencem,de akkor is,az vékony lenne szerintem.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Abraham már a patsben van+. A rookieknak is kell szerződést adni. Grimesnak meg gondolom azért nincs még csapata mert k.va sokat kér...peach
nincs a Patsben, még FA! Michael Jenkins ment New Englandbe
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.thefalcoholic.com/2013/3/28/4156410/osi-umenyiora-signs-now-lets-look-at-the-atlanta-falcons-depth-chart

azért van még 1-2 hely ahova elférne a backup.Kenny
Érdekes h a D-nél még mindig 4-3 az alapfelállás, bevallom nem bánnám ha mégsem állnánk át.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2013/3/28/4156410/osi-umenyiora-signs-now-lets-look-at-the-atlanta-falcons-depth-chart

azért van még 1-2 hely ahova elférne a backup.