Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Egy SB runra készülő csapatnak (lsd. SJ, Osi, Gonzo) eszméletlen baromság egy olyan posztra húzni 1. körben (pláne ha még fel is tradelnek érte) ahol megvan a köv. évi PB kaliberű kezdője, pláne egy olyan ementáli front7-nel és vékony CB-sorral mint ami itt van.
Szerintem.empty taxi
Minden szavaddal egyetértek,de mégis ellent mondok magamnak,hogy ilyen ember nem szabad "veszni" hagyni,pláne hogy 2 évig Gonzótól tanulhat.Kenny
A te logikád szerint a Patsnek, a Saintsnek vagy Green Baynek fel kellett volna tradelnie Luckért, hadd tanuljon a nagy név mögött.

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Egy SB runra készülő csapatnak (lsd. SJ, Osi, Gonzo) eszméletlen baromság egy olyan posztra húzni 1. körben (pláne ha még fel is tradelnek érte) ahol megvan a köv. évi PB kaliberű kezdője, pláne egy olyan ementáli front7-nel és vékony CB-sorral mint ami itt van.
Szerintem.empty taxi
Minden szavaddal egyetértek,de mégis ellent mondok magamnak,hogy ilyen ember nem szabad "veszni" hagyni,pláne hogy 2 évig Gonzótól tanulhat.Kenny
2 éve Rudolph, tavaly Fleener, idén Eifert tanulna Gonzo mögött, kicsit uncsi már...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Egy SB runra készülő csapatnak (lsd. SJ, Osi, Gonzo) eszméletlen baromság egy olyan posztra húzni 1. körben (pláne ha még fel is tradelnek érte) ahol megvan a köv. évi PB kaliberű kezdője, pláne egy olyan ementáli front7-nel és vékony CB-sorral mint ami itt van.
Szerintem.empty taxi
Minden szavaddal egyetértek,de mégis ellent mondok magamnak,hogy ilyen ember nem szabad "veszni" hagyni,pláne hogy 2 évig Gonzótól tanulhat.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Egy SB runra készülő csapatnak (lsd. SJ, Osi, Gonzo) eszméletlen baromság egy olyan posztra húzni 1. körben (pláne ha még fel is tradelnek érte) ahol megvan a köv. évi PB kaliberű kezdője, pláne egy olyan ementáli front7-nel és vékony CB-sorral mint ami itt van.
Szerintem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Jogos. Van itt valahol egy lista, hogy hanyadik kör (pick) mekkora szerződést kaphat? Be tudnátok linkelni? Csak hogy az olyan elvetemültek, mint én, tudjanak számolgatni kicsit. 😊deadmike
 overthecap.com/nfl-rookie-salary-cap.php

Ha feltradelünk Eifertért akk jövőre nem nézek Falcons meccset.empty taxi
Julio után Eifert lenne a legnagyobb fogásunk az utóbbi években.szerintem.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Jogos. Van itt valahol egy lista, hogy hanyadik kör (pick) mekkora szerződést kaphat? Be tudnátok linkelni? Csak hogy az olyan elvetemültek, mint én, tudjanak számolgatni kicsit. 😊deadmike
 overthecap.com/nfl-rookie-salary-cap.php

Ha feltradelünk Eifertért akk jövőre nem nézek Falcons meccset.empty taxi
Ezt te se gondolod komolyan. 😛
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jogos. Van itt valahol egy lista, hogy hanyadik kör (pick) mekkora szerződést kaphat? Be tudnátok linkelni? Csak hogy az olyan elvetemültek, mint én, tudjanak számolgatni kicsit. 😊deadmike
 overthecap.com/nfl-rookie-salary-cap.php

Ha feltradelünk Eifertért akk jövőre nem nézek Falcons meccset.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
A legfrissebb mockok (Osi igazolása után készültek) első körben TE-t vagy CB-t raknak hozzánk.deadmike
Nagyon helyes,tradeljünk csak fel Eifertig.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A legfrissebb mockok (Osi igazolása után készültek) első körben TE-t vagy CB-t raknak hozzánk.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Amúgy a valóságban kizártnak tartom, hogy trade nélkül megcsináljuk az idei draftot. 11 pick van, és 3 millát visz el Osi, vagyis jelenleg 3,2 milla a sapka alatti hely. Ez nem elég 11 játékos aláíratására. Szóval erős a gyanúm, hogy lesz itt feltrade, mondjuk a 2. körben.deadmike
Azt ne felejtsd el, hogy a capnél csak a top 51 fizetést veszik figyelembe, úgyhogy a displacementet is beleszámítva 3,2 millió cap space-nek simán elegendőnek kell lennie egy 11 fős draft class-ra is. Főleg úgy, hogy kör végi pickjeitek vannak.vassadi
Jogos. Van itt valahol egy lista, hogy hanyadik kör (pick) mekkora szerződést kaphat? Be tudnátok linkelni? Csak hogy az olyan elvetemültek, mint én, tudjanak számolgatni kicsit. 😊
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A mocrkól: RB picket nem igazán értem.
deadmike
Pedig adja magát. SJ39 nem fiatal, mögötte meg nincs konkrétan értékelhető backup. A 4. kör végén Gillislee megérte, ráadásul ő bevethető lenne akkor is, ha neadjisten Jackson lesérülne.shawnka
Oké, így már értem. 😊 Csak a vezetőség ugye 3-down RB-nek nézi Quizzt. (Mondjuk szemüveg kéne nekik.)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
A mocrkól: RB picket nem igazán értem.
deadmike
Pedig adja magát. SJ39 nem fiatal, mögötte meg nincs konkrétan értékelhető backup. A 4. kör végén Gillislee megérte, ráadásul ő bevethető lenne akkor is, ha neadjisten Jackson lesérülne.shawnka
Az egyik legjobb picked szerintem.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
A mocrkól: RB picket nem igazán értem.
deadmike
Pedig adja magát. SJ39 nem fiatal, mögötte meg nincs konkrétan értékelhető backup. A 4. kör végén Gillislee megérte, ráadásul ő bevethető lenne akkor is, ha neadjisten Jackson lesérülne.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amúgy a valóságban kizártnak tartom, hogy trade nélkül megcsináljuk az idei draftot. 11 pick van, és 3 millát visz el Osi, vagyis jelenleg 3,2 milla a sapka alatti hely. Ez nem elég 11 játékos aláíratására. Szóval erős a gyanúm, hogy lesz itt feltrade, mondjuk a 2. körben.deadmike
Azt ne felejtsd el, hogy a capnél csak a top 51 fizetést veszik figyelembe, úgyhogy a displacementet is beleszámítva 3,2 millió cap space-nek simán elegendőnek kell lennie egy 11 fős draft class-ra is. Főleg úgy, hogy kör végi pickjeitek vannak.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
a második körös DE draftot kicsit korainak tartom, összességében azonban kiegyeznék vele. amúgy is szeretnék már vmi barom nevű playat, szóval a bayor kisfalu nagyon adja 😊
peach
Montgomery OLB lenne 3-4-ben, már ha az lesz 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
a második körös DE draftot kicsit korainak tartom, összességében azonban kiegyeznék vele. amúgy is szeretnék már vmi barom nevű playat, szóval a bayor kisfalu nagyon adja 😊

bryant cut nem adja. ő is ember, tud hibázni tavaly ez derült ki. sorsdöntő szituban továbbra is brutális, ő éri a pénzét.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
McCown dolognak nem örülök, mert így kapnak egy kis betekintést a játékszisztémánkba.deadmike
Tavaly a TC után meg ti vittétek el tőlünk. Nyilván felebaráti szeretetből.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
McCown dolognak nem örülök, mert így kapnak egy kis betekintést a játékszisztémánkba. A mocrkól: RB picket nem igazán értem.
Amúgy a valóságban kizártnak tartom, hogy trade nélkül megcsináljuk az idei draftot. 11 pick van, és 3 millát visz el Osi, vagyis jelenleg 3,2 milla a sapka alatti hely. Ez nem elég 11 játékos aláíratására. Szóval erős a gyanúm, hogy lesz itt feltrade, mondjuk a 2. körben.deadmike
Van benne vmi, de azt ne feledd h a 11 pickből 4 nem mozdítható mert comp pick. Egyébként én vizionálok egy Bryant cutot, tavaly azért már nem volt elit és csak eszik a capből majdnem 3 misit, ha kirakjuk akk azzal meg nyerünk több mint 1,8 misit.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
McCown dolognak nem örülök, mert így kapnak egy kis betekintést a játékszisztémánkba. A mocrkól: RB picket nem igazán értem.
Amúgy a valóságban kizártnak tartom, hogy trade nélkül megcsináljuk az idei draftot. 11 pick van, és 3 millát visz el Osi, vagyis jelenleg 3,2 milla a sapka alatti hely. Ez nem elég 11 játékos aláíratására. Szóval erős a gyanúm, hogy lesz itt feltrade, mondjuk a 2. körben.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Nem olyan rossz név sor ez nekem tetszik ha fele bejönne az már jó már mint a posztokat tekintve ezek a legnagyobb needek ha ıgy huznak rá embereket akkor már jó xD
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
no, ilyen lett végül:

1 30 Atlanta: Jesse Williams, NT (Alabama)
- A 3-4-es védelemnek ez az alapja, de amúgy is kell egy ilyen arc a csapatba.

2 30 Atlanta: Sam Montgomery, DE (LSU)
- Idióta faszkalap, de amit csinál, azt jól csinálja.

3 30 Atlanta: Trevardo Williams, OLB (Connecticut)
- Spoonon, Osin és Biermannon kívül nincs ember pass rush-ra a szélről, így eléggé adta magát ez a pick.

4 30 Atlanta: Terry Hawthorne, CB (Illinois)
- Az első CB. Ez így volt tervezve, elég mély az idei class is.

4 36 Atlanta*: Mike Gillislee, RB (Florida)
- Szerencsére az RB-k igen későn kezdtek el kimenni, így pont elcsíptem Mike-ot. Nagyon király lenne ő Jackson mögé és Jacquizz mellé.

5 30 Atlanta: Josh Johnson, CB (Purdue)
- Kell ide egy hosszúhajú néger CB. Duntával ellentétben ő legtöbbször eltalálja az ellent.

6 30 Atlanta: Keith Pough, OLB (Howard)
- LB poszton igen szarul állunk, ő meg még talán upgrade is lenne.

7 30 Atlanta: Philip Lutzenkirchen, TE (Auburn)
- Az Auburn történetének egyik legjobb TE-je. Gonzo mögött elférne egy évig, utána akár a helyére is állhatna. Viccen kívül.

7 37 Atlanta*: Travis Johnson, DE/OLB (San Jose State)
- Jó, ez megahomer pick volt, de Travis tavaly az NCAA aktív játékosai között sack leader volt. Amúgy Hollai Olivér rá mondaná azt, hogy szituációs pass rusher.

7 38 Atlanta*: Colby Cameron, QB (Louisiana Tech)
- McCown Szent lett, kell backup. Igaz Davis király, de az ország egyik legjobb passzolóját muszáj volt itt elhoznom.

7 43 Atlanta*: Gilbert Pena, DT (Ole Miss)
- Jesse mögött nincs igazi backup. Csináltam.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hun lehet követni?Kenny
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game_2013_-_trackershawnka
köszkösz.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Hun lehet követni?Kenny
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game_2013_-_tracker
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hun lehet követni?

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
megy a fórumos mock draft. lehet jönni szurkolni 😀shawnka
te viszed a csapatot? az első két körrel a valóságban is kiegyeznék! 😊