Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Abraham már a patsben van+. A rookieknak is kell szerződést adni. Grimesnak meg gondolom azért nincs még csapata mert k.va sokat kér...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Komoly a srác! Lehet, hogy már kiszemeltük jövőre? 😊 Mondjuk tény, hogy a vezetőségek nem egy évre előre gondolkoznak, hanem már most nézegetik, hogy kik lesznek/lehetnek jövőre, két év múlva a drafton. Amúgy ki #88 irányítója?deadmike
Keith Price-nak hívják a QB-t, az idei szezon előtt még potens NFL QB-nak tűnt, de idén a Washingtoné volt az egyik legszarabb OL az FBS-ben, ezt ő is megsínylette.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
salary cap:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000154634/article/remaining-salarycap-space-for-each-nfl-team?campaign=Facebook_newsSugar611
Ebben még nincs benne Osi szerződése, ami 2 évre 8,5 milláról szól. Persze nem tudni, hogy ebből mennyi a garantált, a bónusz, stb. Remélem a tényleges cap hit olyan 2 milla körül lesz.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
salary cap:
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/d1urxxdlnkd3k73e3d16
Remaining salary-cap space for each NFL team
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


ennyink van😊6,281,601. jó lenne ha beleférne Grimes, meg Abraham vmi aprópénzért!!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Én arra lennék kíváncsi hogy van e olyan játékosunk aki jó NT posztra mert ha nincs akkor nem az a legnagyobb need-ünk??GoFalconsGo
Szajkózom egy ideje...empty taxi
szajkózzuk.... 😛 😀

babs esélytelen NT posztra, ahhoz pici. meg a liga egyik leg alulértékeltebb DT-je, de attól még sztem is top10 körül van. DE lesz ő 3-4ben, kár is lenne nem ott játszatni.

dunta az elmúlt két évben sztem nagyjából hozta amiért hoztuk. nem sok td-t kaptunk róla, ütött nagyokat, jó volt futás ellen, bár az uccsó évben kicsit sok volt a miss tackle. teljesen jó formát mutatott az elmúlt 2 szezonban szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A vezetőségnek azt is figyelembe kell venni, hogy Gonzo jövőre tuti megy, ha megnyerjük az SB akkor azért, ha nem akkor meg azért. Nem biztos, hogy a jövő évi drafton is lesznek jó TE-k, meg ha lesz is nem garancia,hogy nem e viszik el előlünk.
zsozso79
Austin Seferian-Jenkins nagyobb tehetség mint Ertz meg Eifert együttvéve...empty taxi
ő is #88, úgyhogy már szimpi! 😊 198 cm, 121 kg

Sugar611
Jó a gyerek,de vele veretném össze azt aki ezt a zenét énekli😀Kenny
Ez tiszta Gonzo, még a mozgása is.
Bár tény itt azért az irányító sem szar ahogy látom!zsozso79
Komoly a srác! Lehet, hogy már kiszemeltük jövőre? 😊 Mondjuk tény, hogy a vezetőségek nem egy évre előre gondolkoznak, hanem már most nézegetik, hogy kik lesznek/lehetnek jövőre, két év múlva a drafton. Amúgy ki #88 irányítója?
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Thomas DeCoud:
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap2000000154794/The-Sports-Car-Thomas-DecoudSugar611
Tommy Cool 😀 Az a gatya, kiráz tőle a hideg. De a nyúlfark is kemény volt. 😀
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Thomas DeCoud:
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap2000000154794/The-Sports-Car-Thomas-Decoud
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Én arra lennék kíváncsi hogy van e olyan játékosunk aki jó NT posztra mert ha nincs akkor nem az a legnagyobb need-ünk??GoFalconsGo
Valahol olvastam Babineauxt, hogy ő lesz, bár nem tudom ő mit szól hozzá. Szerinte a liga top 10 DT-je között van, de nem igazán NT.zsozso79
Hmm érdekes meg oldás. Akkor ezért nem igazoltak NT mostanság mert nem hiszem hogy egy újonc NT megfelelne kezdönek bár ki tudjaGoFalconsGo
Igen, lehet ez is benne van. Köpködjetek érte, de nekem Dunta hiányozni fog! Ő volt az egyetlen aki képes volt bárki úgy telibe verni, hogy az asszony otthon felsikított. Tudom sokat keresett, meg voltak "luftjai", de sajnos nálunk most nincs ilyen kis "rohadék" és ez szerintem kell minden csapatnak legalább egy. Örülök, hogy a Chiefshez ment, mert ellenünk tuti "odatette volna magát".zsozso79
Hát akkor nem ugyanazt a meccseket néztük tavaly!
Egy nagy ütközése volt amiben agyrázkódást szenvedett azon kívül luft,luft,luft,luft,luft ha visszanézném meccsenként 5-6 összejönne. Sokszor csodáltam hogy nem emeltek fel neki egy táblát hogy NFL mert nem tudta milyen rendezvényen van.

Az jut eszembe róla hogy, sok pénzért semmi!!!

Ricsinek álljon a cerka a 1-7 mutatóitól a kócostól.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Én arra lennék kíváncsi hogy van e olyan játékosunk aki jó NT posztra mert ha nincs akkor nem az a legnagyobb need-ünk??GoFalconsGo
Szajkózom egy ideje...empty taxi
csupán 10 darab olyan NT van, aki instant bevethető lenne.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Én arra lennék kíváncsi hogy van e olyan játékosunk aki jó NT posztra mert ha nincs akkor nem az a legnagyobb need-ünk??GoFalconsGo
Szajkózom egy ideje...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
A vezetőségnek azt is figyelembe kell venni, hogy Gonzo jövőre tuti megy, ha megnyerjük az SB akkor azért, ha nem akkor meg azért. Nem biztos, hogy a jövő évi drafton is lesznek jó TE-k, meg ha lesz is nem garancia,hogy nem e viszik el előlünk.
zsozso79
Austin Seferian-Jenkins nagyobb tehetség mint Ertz meg Eifert együttvéve...empty taxi
ő is #88, úgyhogy már szimpi! 😊 198 cm, 121 kg

Sugar611
Jó a gyerek,de vele veretném össze azt aki ezt a zenét énekli😀Kenny
Ez tiszta Gonzo, még a mozgása is.
Bár tény itt azért az irányító sem szar ahogy látom!
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Én arra lennék kíváncsi hogy van e olyan játékosunk aki jó NT posztra mert ha nincs akkor nem az a legnagyobb need-ünk??GoFalconsGo
Valahol olvastam Babineauxt, hogy ő lesz, bár nem tudom ő mit szól hozzá. Szerinte a liga top 10 DT-je között van, de nem igazán NT.zsozso79
Hmm érdekes meg oldás. Akkor ezért nem igazoltak NT mostanság mert nem hiszem hogy egy újonc NT megfelelne kezdönek bár ki tudjaGoFalconsGo
Igen, lehet ez is benne van. Köpködjetek érte, de nekem Dunta hiányozni fog! Ő volt az egyetlen aki képes volt bárki úgy telibe verni, hogy az asszony otthon felsikított. Tudom sokat keresett, meg voltak "luftjai", de sajnos nálunk most nincs ilyen kis "rohadék" és ez szerintem kell minden csapatnak legalább egy. Örülök, hogy a Chiefshez ment, mert ellenünk tuti "odatette volna magát".
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Én arra lennék kíváncsi hogy van e olyan játékosunk aki jó NT posztra mert ha nincs akkor nem az a legnagyobb need-ünk??GoFalconsGo
Valahol olvastam Babineauxt, hogy ő lesz, bár nem tudom ő mit szól hozzá. Szerinte a liga top 10 DT-je között van, de nem igazán NT.zsozso79
Hmm érdekes meg oldás. Akkor ezért nem igazoltak NT mostanság mert nem hiszem hogy egy újonc NT megfelelne kezdönek bár ki tudja
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Én arra lennék kíváncsi hogy van e olyan játékosunk aki jó NT posztra mert ha nincs akkor nem az a legnagyobb need-ünk??GoFalconsGo
Valahol olvastam Babineauxt, hogy ő lesz, bár nem tudom ő mit szól hozzá. Szerinte a liga top 10 DT-je között van, de nem igazán NT.
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Először is Köszönöm az üdvözlést. Másod sorban én nem tudom milyen TE-k lesznek a jövő évi drafton, de ha ilyen jó, akkor is fennáll a veszély, hogy behúzzák előttünk. Amennyiben én GM lennék egy csapatnál- kicsi az esély-akkor biztos behúznám a TE-t, még ha van is és majd lesz valami.Még egyszer mondom, nekem ezzel csak az a bajom, hogy nem biztos- sőt - a jövő évi TE pick. Ja és jövőre már nem lesz Tony, erre mindenem feltenném.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Én arra lennék kíváncsi hogy van e olyan játékosunk aki jó NT posztra mert ha nincs akkor nem az a legnagyobb need-ünk??
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
A vezetőségnek azt is figyelembe kell venni, hogy Gonzo jövőre tuti megy, ha megnyerjük az SB akkor azért, ha nem akkor meg azért. Nem biztos, hogy a jövő évi drafton is lesznek jó TE-k, meg ha lesz is nem garancia,hogy nem e viszik el előlünk.
zsozso79
Austin Seferian-Jenkins nagyobb tehetség mint Ertz meg Eifert együttvéve...empty taxi
ő is #88, úgyhogy már szimpi! 😊 198 cm, 121 kg

Sugar611
Jó a gyerek,de vele veretném össze azt aki ezt a zenét énekli😀Kenny
Nem rossz.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
A vezetőségnek azt is figyelembe kell venni, hogy Gonzo jövőre tuti megy, ha megnyerjük az SB akkor azért, ha nem akkor meg azért. Nem biztos, hogy a jövő évi drafton is lesznek jó TE-k, meg ha lesz is nem garancia,hogy nem e viszik el előlünk.
zsozso79
Austin Seferian-Jenkins nagyobb tehetség mint Ertz meg Eifert együttvéve...empty taxi
ő is #88, úgyhogy már szimpi! 😊 198 cm, 121 kg

Sugar611
Jó a gyerek,de vele veretném össze azt aki ezt a zenét énekli😀

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
A vezetőségnek azt is figyelembe kell venni, hogy Gonzo jövőre tuti megy, ha megnyerjük az SB akkor azért, ha nem akkor meg azért. Nem biztos, hogy a jövő évi drafton is lesznek jó TE-k, meg ha lesz is nem garancia,hogy nem e viszik el előlünk.
zsozso79
Austin Seferian-Jenkins nagyobb tehetség mint Ertz meg Eifert együttvéve...empty taxi
ő is #88, úgyhogy már szimpi! 😊 198 cm, 121 kg

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
A vezetőségnek azt is figyelembe kell venni, hogy Gonzo jövőre tuti megy, ha megnyerjük az SB akkor azért, ha nem akkor meg azért. Nem biztos, hogy a jövő évi drafton is lesznek jó TE-k, meg ha lesz is nem garancia,hogy nem e viszik el előlünk.
zsozso79
Austin Seferian-Jenkins nagyobb tehetség mint Ertz meg Eifert együttvéve...empty taxi
OK, és ő ki? 😀 mondjuk ebbe a trade dologba nem gondoltam még bele. kb a 19-re lapot kérni. ha jól sül el van 1 évünk, hogy sb-t nyerjünk. ha nem, akkor a köv év kuka 1-2. kör nélkül, ill. idén se maradna 2. és 3. ennyi lenne legalább az ára, hogy kétszer húzzunk az első körben. és akkor még mindig marad need, ellenben lenne két TE. én nem ezt az utat járnám...

jah, és üdv közöttünk 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A vezetőségnek azt is figyelembe kell venni, hogy Gonzo jövőre tuti megy, ha megnyerjük az SB akkor azért, ha nem akkor meg azért. Nem biztos, hogy a jövő évi drafton is lesznek jó TE-k, meg ha lesz is nem garancia,hogy nem e viszik el előlünk.
zsozso79
Austin Seferian-Jenkins nagyobb tehetség mint Ertz meg Eifert együttvéve...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Szerintem Ryan szerződését kellene meghosszabbítani és átstrukturálni, azzal lehetne még 4-5 millát spórolni.
Tőle kicsit jobb irányítók is belementek a csapat érdekében, sőt Eli saját maga kérte az átstrukturálást Cruz miatt, úgyhogy van előtte példa elég, Nem hiszem, hogy akkora fasz lenne, hogy nem megy bele a csapatért, mert akkor lenne csalódás Atlantában+meg a Falcons fanok között.Lehet Grimes sérült volt, de mivel Owens is ment, meg még ki tudja kinek nincs szerződése, így mindenképpen kell egy megbízható CB. Valljuk be Grimes az volt a sérülése előtt, és 2011-ben a szerzett pickekben is első lett a ligában.
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
A vezetőségnek azt is figyelembe kell venni, hogy Gonzo jövőre tuti megy, ha megnyerjük az SB akkor azért, ha nem akkor meg azért. Nem biztos, hogy a jövő évi drafton is lesznek jó TE-k, meg ha lesz is nem garancia,hogy nem e viszik el előlünk.
Az idei FA-t nézve meg jó eséjel senki nem fog TE-t húzni előttünk, mivel mind a Packers, mind a Bears és a Broncos is szerzett , vagy megtartotta a sajátját. Ezért is írtam a tradet és akkor még az elsőbe a CB is beleférne.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Üdv Srácok!
Már kb.: 10 éve Falcons drukker vagyok-még a Vick,Dunn..-időkből, de némi lustaság meg idő hiány miatt csak most regisztráltam.Remélem nem bánja meg senki. A lényeg: szerintem Osit vérfrissítésnek hozták, bár én ennek ellenére rohadtul sajnálom John papát. Megnéztem néhány mecset amelyken az első négy CB jelölt játszott, hát én nem értem ezt a Milliner gyereket miért sztárolják annyira. Nekem Banks és Rohdes sokkal jobban tetszett és remélem valamelyiket elhozzuk. Mind a kettő erőszakos, jó a kezük és nem hibáznak annyit mint Milliner. A GM helyében én a jövő évi 1. kört + még valamit megpróbálnám el tradelni egy idei 1. körért és elhoznám Eifertet, meg valamelyik CB-t. A 2. és 3. körben meg hoznék egy NT-t megy egy OLB-t.Szerintem ezzel a választással megoldódna a jövő évi első körünk is, plusz Gonzo mellet edződhetne egy évet Eifert és ez szerintem többet érne mindennél a számára. Ja igen és kövezzetek meg érte, de én megpróbálnám megtartani Grimes-t. De ez csak az én véleményem.zsozso79
Grimes tuti nem jön vissza, mert 6,2 milla volt a sapka alatt a tegnapi állás szerint. Ebből Osi sztem le fog venni úgy 2 millát. Úgyhogy nem marad hely. Már Osi érkezésén is erősen elcsodálkoztam, hiszen a vezetőség is azt nyilatkozta, hogy nem fog jönni senki. Amúgy meg Grimes a sérülékenységével nem éppen életbiztosítás, főleg nem sok pénzért. Tavaly 10+ millát fizettünk neki 1 meccsért lényegében. Ezek után kétlem, hogy visszahoznák.