Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Üdv

Tudnátok némi infóval szolgálni Vance Walker-ről?
Előre is kösziCubehead
Évről évre fejlődött, elsősorban passing downokon hasznos.empty taxi
Annyira imadom, h kinn meg a sok szaki irja, 2 down run stopper 😊
en neked hiszek empty!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hogy stílusosan fejezzem ki magam, most vészmadárkodok kicsit. Úgy érzem Dimitroffék nagyon mellényúlnak azzal, amit művelnek jelen pillanatban. Felraknak mindent egy lapra, Gonzalez miatt. Visszajött ő, jött mellé Jackson, akiben van 1-2 jó év, de közben a védelemre nem maradt zsé. Hát hogy van ez?! A safety kivételével perpill nincs olyan poszt a védelemben, ami ne lenne lukas, vagy nagyon lukas. Imádom Gonzot, de jobban belegondolva, a legrosszabb, ami történhetett, hogy visszatért. Ez a védelem nem lesz elég az SB-hez, magyarul komoly erőforrásokat fecsérelünk el. Bár, ha az a cél, hogy Matty-t ne hozzuk helyzetbe az új szerződéséhez, úgy mint Flákót... Tavaly láttuk, hogy hiába az offense, ha nincs épkézláb védelem és jelenleg nem úgy tűnik, hogy az lesz. Pontosabban majd veterán minimumért biztos hozunk a draft utáni forgatagban és a camp előtt egy-két öreg motorost akik már bőven túl vannak a karrierjük csúcsán, de ez édes kevés lesz. Na mindegy, remélem csak túlaggódom.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
na picsáb@, Walker-ről lemaradtam, pedig őt nagyon bírtam. Ezen felbuzdulva, utánanéztem, milyen volt játékosaink vannak még piacon és meglepődve tapasztaltam, hogy McClainnek sincs szerződése. Ezt nagyon benéztem... vagy az nfl fa tracker... help me
jelen állás szerint akkor 6-ből 4 cornerünk távozott/távozóban van a csapattól... valami itt kurvár@ nem jó
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Üdv

Tudnátok némi infóval szolgálni Vance Walker-ről?
Előre is kösziCubehead
Évről évre fejlődött, elsősorban passing downokon hasznos.empty taxi
Köszi még egyszer!



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Üdv

Tudnátok némi infóval szolgálni Vance Walker-ről?
Előre is kösziCubehead
Évről évre fejlődött, elsősorban passing downokon hasznos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Köszönöm Deadmike a választ már alig várom a draftot 😀 és a szezon kezdést 😀 bízok a védelmünkben lehet hogy nem volt top 10 es csapat az engedett yardok tekintetében, de top5 volt az engedett pontokat nézve ha ezt át tudják menteni jövőre és még a yardokból is faragnak és megoldják hogy ne olvadjanak le a 3 és 4 dik negyedben akkor szerintem komoly esélyünk van az SB győzelemre 😀 és szerintem egy Denver vs. Atlanta döntő lesz ahol vissza vágunk a 98-as döntőért 😉
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Üdv

Tudnátok némi infóval szolgálni Vance Walker-ről?
Előre is köszi



több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Igazából a kezdő lb sorunk most ìgy festene sztem : massa-spoon-nicholas-biermann. Massa elvileg inkább 3-4 olb mint 4-3 de. Szóval ő még akár robbanthat is. Egyetértek továbbra is olb és nt kéne legyen az első 2 kőr... Csak nem bìrok semmi új okosságot kitalálni 😀 am spoon esélytelen lenne olb pozìcióban? Mondjuk a dent-nico lettős gyenge lenne középen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hosszú lesz. 😊

Kenny: Igen, én is nagyon támogatnám az első körös TE-t (Erzt, Eifert). Szerintem is túl jó ahhoz ez a két ember, hogy ne vigyünk belőlük. DE! És itt figyelembe kell venni több dolgot. 1, Komoly problémák vannak a védelem oldalán: instant kezdők kellenek, akik komoly hatást gyakorolhatnak. Őket nem fogjuk tudni a 3-4-5. körben elhozni, vagy ritka nagy csoda kéne hozzá. 2, Két "elit" TE nem fér el a Falconsban, mert a playbookban elvétve találunk (eddigi tapasztalatok alapján) két TE-re felírt játékokat. Egyszerűen nem használnánk ki a 2. számú TE-t, akire így kár elpazarolni egy 30. picket. Persze jövőre már jól jönne, de idén az SB megnyerése a cél, nem pedig a jövőnek való építkezés. Szóval max hátsóbb körökben egy projekt TE-re számítok.

berger90: A fentivel meg is válaszoltam a kérdést. nem fogunk elitet húzni, max valami tehetségesebb, de még csiszolni kell rajta játékost. De én nem ismerem annyira a jövő évi draft classt, hogy lesz-e valami jó TE, akit jövőre érdemes lehet első körben húzni. Ez is jelentősen befolyásolja majd a döntést.

GoFalconsGo: NT mindenképp kell, az első 3 pick egyikében tuti lesz, mert jelenleg erre alkalmas játékos nincs a keretben. Az LB poszt szintén gyenge, és bár az átállással nagyot lehet húzni elméletben, de kell a pályán a gyakorlati megvalósítás is. Nincs továbbra se LB pass rusher, bár talán az új rendszerben Biermann 10+ sacket összehozhatna a gyenge szélről, de ahhoz a túloldalra is kéne valaki és egy olyan 3-as védőfal, aki mellett levegőt se kap az ellen. Szóval ezeket összerakva NT, LB pickeket várok első kettőre.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Első körben mindenképpen TE kell.Ilyen felhozatalt egyszerűen nem szabad kihagyni,ki tudja meddig várhatunk ezután egy normalis TE-re?Arra nem alapozhatunk,hogy Gonzo minden évben hosszabbit egy évet.

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Na bakker. :/ De azért lehet hogy a 3-4 es átálás miatt nem leszünk olyan bénák bár akkor is kéne egy NT nem?
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Legújabb kalkulációk szerint nagyjából 3 millával vagyunk a sapka alatt. A vezetők is lenyilatkozták, hogy az FA period következő fontos időszaka a Draft. Szóval skacok, ne álmodozzunk. Nem lesz se Dumervil, se Grimes, se senki. Ez a zsé kell az újoncok leigazolására, pláne, hogy valószínűleg 9 pickünk lesz (7+2 comp). Ebből pedig az következik, hogy nagynevű TE tutira nem fog jönni idén (nagy kár), mivel még elég sok luk tátong defense oldalon. CB-ben Samu és McClain lesznek a kezdők perpill. Egy szó mint száz, még a draft után sem hiszem, hogy legitim SB csapatként érdemes ránk tekinteni (értsd a védelem még mindig tré).
 www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/mar/15/recent-deals-leave-falcons-about-336-million-under/deadmike
a TE-vel arra gondolsz, hogy valami nem elitet húzunk, vagy arra tesznek el lóvét?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Legújabb kalkulációk szerint nagyjából 3 millával vagyunk a sapka alatt. A vezetők is lenyilatkozták, hogy az FA period következő fontos időszaka a Draft. Szóval skacok, ne álmodozzunk. Nem lesz se Dumervil, se Grimes, se senki. Ez a zsé kell az újoncok leigazolására, pláne, hogy valószínűleg 9 pickünk lesz (7+2 comp). Ebből pedig az következik, hogy nagynevű TE tutira nem fog jönni idén (nagy kár), mivel még elég sok luk tátong defense oldalon. CB-ben Samu és McClain lesznek a kezdők perpill. Egy szó mint száz, még a draft után sem hiszem, hogy legitim SB csapatként érdemes ránk tekinteni (értsd a védelem még mindig tré).
 www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/mar/15/recent-deals-leave-falcons-about-336-million-under/
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Grimes körbejár mint tavaly Snelling, remélem Ő is marad a végén. Én TE LB ben gondolkodom. Ha megy akkor CB TE
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
nah ja, csak van olyan nose prospect aki megéri az 1/30at? am. én is cb-t mondanék... 😊peach
Jah, nem is 1, elég jó az NT class.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
én meg még mindig kardoskodok a TE mellett.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
nah ja, csak van olyan nose prospect aki megéri az 1/30at? am. én is cb-t mondanék... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Dumervil lehetséges csapatai:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gwkbqjx0dkohrlobcm1a
Elvis Dumervil: Five potential NFL landing spots
NFL Network's Michelle Beisner reports Elvis Dumervil isn't generating much interest from teams, so what's next for the free-agent defensive end on the heels of Friday's release?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Vmi nose tackle-t v CB-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
ne erre a hírre mégis itt. 😊))) a kedvenc futóm (mióta nincsen Portis végképp), a kedvenc csapatomban.. a SJ, Burner és Jaquizz-ban trióban így hatalmas potenciált látok. Gonzo hosszabbított. miért is ne tette volna?! vita nélkül top 5 TE jelenleg is.

kár hogy a védelmek nyerik a bajnokságokat. Abraham már nem fog konstans 10 sack-eket hozni... gyakorlatilag elfogyott a védőfalunk és az LB sorunk. itt a baj megint.Zsoca
Mind jó, csak Burner és Abraham már nem Falcon.Gyurma Pappa
nice. akkor viszont van hely a cap alatt gondolom. Grimes fizuját is megúszhatnánk. nem kell ő ide.Zsoca
Dunta is Chief már 😊
Mindenesetre én is azt mondom h ha választhatnék Grimes és teszem azt Dumervil között egyértelműen az utóbbi.empty taxi
ha jönne dumervil, kit húznátok első körben?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
ne erre a hírre mégis itt. 😊))) a kedvenc futóm (mióta nincsen Portis végképp), a kedvenc csapatomban.. a SJ, Burner és Jaquizz-ban trióban így hatalmas potenciált látok. Gonzo hosszabbított. miért is ne tette volna?! vita nélkül top 5 TE jelenleg is.

kár hogy a védelmek nyerik a bajnokságokat. Abraham már nem fog konstans 10 sack-eket hozni... gyakorlatilag elfogyott a védőfalunk és az LB sorunk. itt a baj megint.Zsoca
Mind jó, csak Burner és Abraham már nem Falcon.Gyurma Pappa
nice. akkor viszont van hely a cap alatt gondolom. Grimes fizuját is megúszhatnánk. nem kell ő ide.Zsoca
Dunta is Chief már 😊
Mindenesetre én is azt mondom h ha választhatnék Grimes és teszem azt Dumervil között egyértelműen az utóbbi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ne erre a hírre mégis itt. 😊))) a kedvenc futóm (mióta nincsen Portis végképp), a kedvenc csapatomban.. a SJ, Burner és Jaquizz-ban trióban így hatalmas potenciált látok. Gonzo hosszabbított. miért is ne tette volna?! vita nélkül top 5 TE jelenleg is.

kár hogy a védelmek nyerik a bajnokságokat. Abraham már nem fog konstans 10 sack-eket hozni... gyakorlatilag elfogyott a védőfalunk és az LB sorunk. itt a baj megint.Zsoca
Mind jó, csak Burner és Abraham már nem Falcon.Gyurma Pappa
nice. akkor viszont van hely a cap alatt gondolom. Grimes fizuját is megúszhatnánk. nem kell ő ide.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Grimes a Dolphines után tegnap a Brownsnál járt!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
ne erre a hírre mégis itt. 😊))) a kedvenc futóm (mióta nincsen Portis végképp), a kedvenc csapatomban.. a SJ, Burner és Jaquizz-ban trióban így hatalmas potenciált látok. Gonzo hosszabbított. miért is ne tette volna?! vita nélkül top 5 TE jelenleg is.

kár hogy a védelmek nyerik a bajnokságokat. Abraham már nem fog konstans 10 sack-eket hozni... gyakorlatilag elfogyott a védőfalunk és az LB sorunk. itt a baj megint.Zsoca
Mind jó, csak Burner és Abraham már nem Falcon.

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ne erre a hírre mégis itt. 😊))) a kedvenc futóm (mióta nincsen Portis végképp), a kedvenc csapatomban.. a SJ, Burner és Jaquizz-ban trióban így hatalmas potenciált látok. Gonzo hosszabbított. miért is ne tette volna?! vita nélkül top 5 TE jelenleg is.

kár hogy a védelmek nyerik a bajnokságokat. Abraham már nem fog konstans 10 sack-eket hozni... gyakorlatilag elfogyott a védőfalunk és az LB sorunk. itt a baj megint.