Buffalo Bills
33 feliratkozó
több mint 3 éve
www.espn.com/nfl/story/_/id/34460423/buffalo-bills-punter-matt-araiza-two-san-diego-state-football-players-accused-gang-raping-minor-lawsuitEasy cut
😔😔😔😔 HIHETETLEN.... reméljük valóban ártatlan...
dande2
több mint 3 éve
www.espn.com/nfl/story/_/id/34460423/buffalo-bills-punter-matt-araiza-two-san-diego-state-football-players-accused-gang-raping-minor-lawsuit😔😔😔😔 HIHETETLEN.... reméljük valóban ártatlan...
több mint 3 éve
Utolsó meccsen nem játszanak a kezdők.
több mint 3 éve
Bills traded G Cody Ford to the Cardinals for a 2023 5th-round draft pick.
több mint 3 éve
Haack kivágva, a Punt God további híveket szerezhet!
több mint 3 éve
Egy drive alapján jobban nem is állhatna... 😊Uj OC meg faledző van, valamikor kellett kezdenie hogy megnezzek hogy all a dologEz volt az a mérkőzés, amin nem kellett egy cseppet sem izgulni. Nekem tetszett mind a támadó, mind a védekező fal munkája. Bár nem értem, Von Millert miért nem játszatták, ahogy Rousseau is csak kevés lehetőséget kapott.Ez előszezon, a kezdők általában nem szoktak játszani, meglepett hogy Allent pályára engedték
Buffalo Bill
kapitnono
ThySoul
Keenum 180 fokot vett, nagyon jól dobált, és szépen elosztogatta a passzokat valamennyi WR között. Egyébként majdnem megint összejött a perfect game, de aztán Haack is kapott bizonyítási lehetőséget. Offense oldalon ami meglepő (Denver tartalékok ide vagy oda), hogy megtanultunk futásblokkolni, ezáltal igen jó kis futójátékokat vagyunk képesek összehozni, és Dorsey is előszeretettel hívkálja be ezeket. Jó lenne, ha nem lennénk túlzottan pass heavy csapat idén, úgy még több fejtörést okoznánk az ellenfelek védőkoordinátorainak.
Jelenleg úgy néz ki, hogy borzasztóan mély csapatunk van, egyedül a CB poszt az, ami talán egy kicsit vékonyabb. Ott viszont még jön vissza White.
Már most kezdődhetne az igazi szezon!
több mint 3 éve
Uj OC meg faledző van, valamikor kellett kezdenie hogy megnezzek hogy all a dologEz volt az a mérkőzés, amin nem kellett egy cseppet sem izgulni. Nekem tetszett mind a támadó, mind a védekező fal munkája. Bár nem értem, Von Millert miért nem játszatták, ahogy Rousseau is csak kevés lehetőséget kapott.Ez előszezon, a kezdők általában nem szoktak játszani, meglepett hogy Allent pályára engedték
Buffalo Bill
kapitnono
több mint 3 éve
Ez volt az a mérkőzés, amin nem kellett egy cseppet sem izgulni. Nekem tetszett mind a támadó, mind a védekező fal munkája. Bár nem értem, Von Millert miért nem játszatták, ahogy Rousseau is csak kevés lehetőséget kapott.Ez előszezon, a kezdők általában nem szoktak játszani, meglepett hogy Allent pályára engedték
Buffalo Bill

több mint 3 éve
Ez volt az a mérkőzés, amin nem kellett egy cseppet sem izgulni. Nekem tetszett mind a támadó, mind a védekező fal munkája. Bár nem értem, Von Millert miért nem játszatták, ahogy Rousseau is csak kevés lehetőséget kapott.
több mint 3 éve
Egy szomorú hír:Florida International football player Luke Knox has died at 22, the school announced Thursday. Knox, a native of Brentwood, Tennessee, and the younger brother of Buffalo Bills tight end Dawson Knox, spent the past four seasons at Ole Miss before transferring to FIU. Knox, who studied business, died Wednesday evening, school officials said. The cause was not revealed, though the university said police do not suspect foul play.
több mint 3 éve
Barkley és a 3rd stringer offense tovább nyújtotta az előszezon-veretlenségünket, körülbelül ennyi értelme volt a tegnapi meccsnek. Keenum meg nem árt, ha minél hamarabb szinkronba kerül az O-val, különben hamar kukába kidobott lesz ő is, és a draftpick is, amit érte adtunk.Remélem, Frazier csak az előszezon miatt hívja ezeket a vanilla defense-playeket, mert ha az alapszakaszban is ezt fogja csinálni ilyen mély védőfallal, akkor gondok lesznek.
több mint 3 éve
Én évek óta ezen nézem, gondolom idén is jó lesz. 😊reddit.nflbite.com/Köszi! Remélem, az egész szezonban alkalmazható lesz. A mérkőzést a második negyed feléig bírtam nézni, megőrültem az állandó labda eladásokból. Inkább kivittem a kutyát megbrunyáltatni. Mire visszaértem, fordított a Bills De akkor is olyan kínos volt az egész, hogy inkább mentem aludni. Def jó.
Fontos_Vidra
Buffalo Bill
több mint 3 éve
Mentsd el a linket, egész évben jól fog jönni.reddit.nflbite.com/Köszi! Remélem, az egész szezonban alkalmazható lesz. A mérkőzést a második negyed feléig bírtam nézni, megőrültem az állandó labda eladásokból. Inkább kivittem a kutyát megbrunyáltatni. Mire visszaértem, fordított a Bills De akkor is olyan kínos volt az egész, hogy inkább mentem aludni. Def jó.
Fontos_Vidra
Buffalo Bill
Én>Keeszum
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Kit érdekel az O meg a D, mindenki a punt godra kíváncsi!
több mint 3 éve
reddit.nflbite.com/Köszi! Remélem, az egész szezonban alkalmazható lesz. A mérkőzést a második negyed feléig bírtam nézni, megőrültem az állandó labda eladásokból. Inkább kivittem a kutyát megbrunyáltatni. Mire visszaértem, fordított a Bills De akkor is olyan kínos volt az egész, hogy inkább mentem aludni. Def jó.
Fontos_Vidra
több mint 3 éve
Ennyiyoutu.be/rnu4gmClY-k

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Elég is volt ebből, csere def nem rossz.Elam jó lesz.
A csere offense viszont nem sokmindent mutat. Keenum egyszerűen kín. A fala se védi meg, de sokat is Tököl.
Shakir gyereknek volt pár szép elkapasa.
több mint 3 éve
Game passen mindet tudjátok ingyen az előszezonban. Ilyen vontatott egy meccset azért művészet amúgy tolni. Meg ennyiféle labdaeladást összehozni

több mint 3 éve
Hol nézhető?
több mint 3 éve
Stream pls!
több mint 3 éve
Undercover at Bills Camp: @CaseKeenum edition. 😂😂 #BillsMafia
— Buffalo Bills (@BuffaloBills) August 9, 2022
Watch the full video: https://t.co/aszpVHDsB2 pic.twitter.com/mFq8Q9H3po

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Mai napi hírek:
-Poyer kézsérülés, kocsi vitte le, több hír nincs jelenleg
-Elam hullámzó teljesítményt nyújt, ha a kezeit tudja használni nagyon jó. Lehetett tudni hogy egy zászló mágnes lesz az év első felében, ez most már biztos
-Bernard eddig egész jó, vannak villanásai, lehet mégsem lesz egy kidobott 3. körös pick?
ThySoul