Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Pletykák szerint WR poziba Christian Kirk érkezhet, guard pozícióba pedig Connor Williams
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Visszaigazolni valszeg a Wallace-Bates-Phillips-Hughes négyes lesz
ThySoul
Bates, Phillips, McKenzie és Singletary hosszabbítás. Wallace-ra és Hughes-ra semmi szükségünk.
Muffalo_Bafia
Mckenzie valszeg nem hosszabbít, utálják egymást McDermottal, Singletary nem játszott elég jól hogy kapjon új szerződést (és futó, én arra soha nem költenék)

Wallace nélkül nem sok értelmes CB marad (White sérült) tőlem kapna egy évre 5 millát meg húznék első körben egy cornert aki leváltja, Hughest meg vissza akarják hozni, rotációba tökéletes két misiért(és ide is hoznék piacról egy nagyobb nevét)
ThySoul
Az idei offszezonban kell igazán okosnak lenni (hallgatni rám), és a drafton DT-CB-LB pozíciókat kezelni több prioritással. Természetesen megvannak már most a kedvenceim.
Az FA piacot nem kell túltolni, Groot túloldalára egy Clowney-t megnéznék.
Muffalo_Bafia
Vagy csak az O-ba húzni és szerzünk minden meccsen 50 pontot
ThySoul
És az O-ba hova és minek? Még a fal is összeállt Bates-sel.
Muffalo_Bafia
Fele fal cutolva lesz valszeg 😀
Williams szinte biztos mikor majdnem 6 millás megtakarítás, Feliciano több mint 3 millát spórolna, Morse meg vagy hosszabbít vagy cut(utóbbival több mint 8 milla szabadulna fel)

WR kell, Diggs és Davis fix marad, Sanders valszeg megy, Mckenzie szintén, Beasley vagy cut vagy fizucsokkenes, de ide mindenképp kéne valaki

Nálam egyébként első kör vagy CB vagy WR, de guard mindenképp kell mert a fal teljesítménye baromi hullámzó
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Visszaigazolni valszeg a Wallace-Bates-Phillips-Hughes négyes lesz
ThySoul
Bates, Phillips, McKenzie és Singletary hosszabbítás. Wallace-ra és Hughes-ra semmi szükségünk.
Muffalo_Bafia
Mckenzie valszeg nem hosszabbít, utálják egymást McDermottal, Singletary nem játszott elég jól hogy kapjon új szerződést (és futó, én arra soha nem költenék)

Wallace nélkül nem sok értelmes CB marad (White sérült) tőlem kapna egy évre 5 millát meg húznék első körben egy cornert aki leváltja, Hughest meg vissza akarják hozni, rotációba tökéletes két misiért(és ide is hoznék piacról egy nagyobb nevét)
ThySoul
Az idei offszezonban kell igazán okosnak lenni (hallgatni rám), és a drafton DT-CB-LB pozíciókat kezelni több prioritással. Természetesen megvannak már most a kedvenceim.
Az FA piacot nem kell túltolni, Groot túloldalára egy Clowney-t megnéznék.
Muffalo_Bafia
Vagy csak az O-ba húzni és szerzünk minden meccsen 50 pontot
ThySoul
És az O-ba hova és minek? Még a fal is összeállt Bates-sel.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Visszaigazolni valszeg a Wallace-Bates-Phillips-Hughes négyes lesz
ThySoul
Bates, Phillips, McKenzie és Singletary hosszabbítás. Wallace-ra és Hughes-ra semmi szükségünk.
Muffalo_Bafia
Mckenzie valszeg nem hosszabbít, utálják egymást McDermottal, Singletary nem játszott elég jól hogy kapjon új szerződést (és futó, én arra soha nem költenék)

Wallace nélkül nem sok értelmes CB marad (White sérült) tőlem kapna egy évre 5 millát meg húznék első körben egy cornert aki leváltja, Hughest meg vissza akarják hozni, rotációba tökéletes két misiért(és ide is hoznék piacról egy nagyobb nevét)
ThySoul
Az idei offszezonban kell igazán okosnak lenni (hallgatni rám), és a drafton DT-CB-LB pozíciókat kezelni több prioritással. Természetesen megvannak már most a kedvenceim.
Az FA piacot nem kell túltolni, Groot túloldalára egy Clowney-t megnéznék.
Muffalo_Bafia
Vagy csak az O-ba húzni és szerzünk minden meccsen 50 pontot
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Visszaigazolni valszeg a Wallace-Bates-Phillips-Hughes négyes lesz
ThySoul
Bates, Phillips, McKenzie és Singletary hosszabbítás. Wallace-ra és Hughes-ra semmi szükségünk.
Muffalo_Bafia
Mckenzie valszeg nem hosszabbít, utálják egymást McDermottal, Singletary nem játszott elég jól hogy kapjon új szerződést (és futó, én arra soha nem költenék)

Wallace nélkül nem sok értelmes CB marad (White sérült) tőlem kapna egy évre 5 millát meg húznék első körben egy cornert aki leváltja, Hughest meg vissza akarják hozni, rotációba tökéletes két misiért(és ide is hoznék piacról egy nagyobb nevét)
ThySoul
Az idei offszezonban kell igazán okosnak lenni (hallgatni rám), és a drafton DT-CB-LB pozíciókat kezelni több prioritással. Természetesen megvannak már most a kedvenceim.
Az FA piacot nem kell túltolni, Groot túloldalára egy Clowney-t megnéznék.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Visszaigazolni valszeg a Wallace-Bates-Phillips-Hughes négyes lesz
ThySoul
Bates, Phillips, McKenzie és Singletary hosszabbítás. Wallace-ra és Hughes-ra semmi szükségünk.
Muffalo_Bafia
Mckenzie valszeg nem hosszabbít, utálják egymást McDermottal, Singletary nem játszott elég jól hogy kapjon új szerződést (és futó, én arra soha nem költenék)

Wallace nélkül nem sok értelmes CB marad (White sérült) tőlem kapna egy évre 5 millát meg húznék első körben egy cornert aki leváltja, Hughest meg vissza akarják hozni, rotációba tökéletes két misiért(és ide is hoznék piacról egy nagyobb nevét)
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Visszaigazolni valszeg a Wallace-Bates-Phillips-Hughes négyes lesz
ThySoul
Bates, Phillips, McKenzie és Singletary hosszabbítás. Wallace-ra és Hughes-ra semmi szükségünk.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Ha valakit érdekelne, reálisan kB 25 milliós cap space érhető el a piac előtt (ehhez mondjuk kellenek ám cutok), ha nagyon akarunk akár 50 milla fölé is lehet menni (milano-dawkins-white átalakítás+edmunds trade)
Visszaigazolni valszeg a Wallace-Bates-Phillips-Hughes négyes lesz
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
ST koordinátor is lelépett vagy elküldtük 🙀😹
Bazsinho
Hááát... Azért vétettek néhány orbitális hibát a specialisták. Volt, hogy a meccs ment el rajtuk.
Buffalo Bill
Így van, én nem bánom 👍
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
ST koordinátor is lelépett vagy elküldtük 🙀😹
Bazsinho
Hááát... Azért vétettek néhány orbitális hibát a specialisták. Volt, hogy a meccs ment el rajtuk.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
ST koordinátor is lelépett vagy elküldtük 🙀😹
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Aaron Kromer visszatér OL-edzőként. Rex idején ugyanebben a pozícióban dolgozott itt, akkor a támadófalunkra lehetett a legkevesebb panasz.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Nekem van egy ismerősöm (nő), aki coach. Elég ordas ökörségeket írogat a facén.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Én leszek a Coach coach.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mázlistát őt èn akartam magunknak Hurts feljesztèsère.....a Panthersnèl nem biztos hogy ő volt a hunyó....
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Joe Brady lehet a kövi QB coach
ThySoul
És Z jó nekünk?
Bazsinho
Nálam nagy fogásnak számít, nyilván a Panthers kaland nem eltt a legszebb, de itt kisebb szerepkörben kezdene (és reálisan 2-3 even belül át is veheti majd az OC szerepkört ha beválik)
OL coachnak meg Mike Munchakot pletykálják
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Joe Brady lehet a kövi QB coach
ThySoul
És Z jó nekünk?
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Joe Brady lehet a kövi QB coach
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Én személy szerint örülök Dorsey előreléptetésének. Marad a jelenlegi támadórendszer, és ki tudja, lehet néha még futni is fogunk!
Hungarian Bill
Az O fal edző lelepett, ott személy szerint előrelépést várok
ThySoul
Doug Marrone szabad... 😊
Hungarian Bill
Idény végén működött amúgy normálisan az egység futáshoz is (addig Bates pl padozott állandóan), de ide kell majd egy jó szakember+guard draft, mert 99% hogy az alapszakasz során (a fontosabb meccseket leszámítva, ergo Pats-Chiefs-Bengals-Packs-Titans) Allen futojateka limitálva lesz a PO-ig, és amúgy sem ártana egy kis terhet levenni a válláról, na meg az sem rossz hogyha véletlen szar az időjárás tudnánk haladni
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Én személy szerint örülök Dorsey előreléptetésének. Marad a jelenlegi támadórendszer, és ki tudja, lehet néha még futni is fogunk!
Hungarian Bill
Az O fal edző lelepett, ott személy szerint előrelépést várok
ThySoul
Doug Marrone szabad... 😊
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Én személy szerint örülök Dorsey előreléptetésének. Marad a jelenlegi támadórendszer, és ki tudja, lehet néha még futni is fogunk!
Hungarian Bill
Az O fal edző lelepett, ott személy szerint előrelépést várok
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Én személy szerint örülök Dorsey előreléptetésének. Marad a jelenlegi támadórendszer, és ki tudja, lehet néha még futni is fogunk!
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Ken Dorsey az új OC.
Beki
Én akartam 😥
ThySoul
Kifejtenéd, hogy miért? (Nem kötözködöm, érdeklődöm)
Buffalo Bill
Hát csak én akartam beírni elsőnek, de ezek a gonosz csoportriválisok ott tesznek keresztbe ahol tudnak
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Ken Dorsey az új OC.
Beki
Én akartam 😥
ThySoul
Kifejtenéd, hogy miért? (Nem kötözködöm, érdeklődöm)