Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Wide right, Music City Miracle, Hail Murray, 0:13... Valahogy ezeknél mind mi vagyunk annak a bizonyosnak a rossz oldalán.

Az offseason során az volt a kommunikáció, hogy ez a csapat úgy lett megerősítve, hogy a KC-t legyőzze. Ez részben összejött, de amikor a legjobban kellett volna, akkor csődött mondott a terv.

Lehet itt hosszabbítás-reformért kiáltani, de addig, amíg egy csapat 13 másodperccel a vége előtt a saját 25 yardosáról FG-távig jut, addig felesleges mindezt. Sajnos a védelemről se az fog megmaradni, hogy ligaelit, mert egy ligaelit védelem nem csinál ilyet. Fraziertől lehet, hogy akkor is el kéne köszönni, ha nem neveznék ki főedzőnek. Nagy koponya, és a játékosok is imádják, de valamiért ezeken a meccseken rendre csődöt mond a védelem.

Mindegy is, egy valami biztos; a Super Bowl-ablak még csak most nyílt ki, most már csak toldozni-foltozni kell az esetleges lyukakat a rosteren. Josh Allen személyében pedig egy olyan embere van ennek a franchise-nak, akire évtizedeket várni kellett: VEZÉRE, csupa nagybetűvel. Egy ilyet kérünk a védelembe is!

Szar ez, meg szívet döfködő, de ezek még jobban össze fogják rántani a csapatot.

És persze gratuláció a KC-nek, eddig is tudtuk, hogy aki SB-t akar nyerni az AFC-ből, annak őket kell megverni továbbra is. Viszont abban is biztos vagyok, hogy nem ez volt az utolsó rájátszásbeli meccsünk. 😉
Hungarian Bill
Ha Frazier nem takarodik valami úton módon el innen felgyújtják a stadiont a drukkerek
ThySoul
Már vártam ezeket a kommenteket 😀

Ez a tegnapi meccs az elmúlt évek trendjeinek megkoronázása volt - méghozzá mindkét offense és QB részéről. Egész egyszerűen el kell fogadni, hogy ezek a támadósorok megállíthatatlanok, amikor flow-ba kerülnek. Nem a védelem vagy Frazier hibázott, a világon senki nem tudott volna mit kezdeni a tegnapi Chiefs-szel (és Bills-szel). Fájdalmas nagyon ez a tegnapi, én is nektek szurkoltam, de pár nap múlva már büszkék lesztek és jobban örültök majd Allen-nek, mint amennyire fájni fog a loss.

Egyes playekkel persze lehetett volna mit kezdeni, megy majd a mutogatás a personnelre is, de az igazság az, hogyha a CB-nél jó a coverage, akkor meg vagy megfutja Mahomes, vagy Kelce csinál egy 50-50 labdát. Nem tudsz egész egyszerűen mit csinálni.
Hulkeinstein
Nem a tegnapi miatt, tavaly is szar volt a védelem, az idei top1 meg csak azért volt top1 mert nem találkoztak csak kevés jó támadó gépezettel (és ott rendre 30 fölött kaptunk).
Nyilván szar hogy ez most rajta csattan, az lenne szép ha valaki elvinné HC - nak és nem kéne kirugni, de azért nem lehetne mondani hogy alaptalan lenne egy váltás ezen a poszton
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 934 — Eagles & Seahawks fan
Wide right, Music City Miracle, Hail Murray, 0:13... Valahogy ezeknél mind mi vagyunk annak a bizonyosnak a rossz oldalán.

Az offseason során az volt a kommunikáció, hogy ez a csapat úgy lett megerősítve, hogy a KC-t legyőzze. Ez részben összejött, de amikor a legjobban kellett volna, akkor csődött mondott a terv.

Lehet itt hosszabbítás-reformért kiáltani, de addig, amíg egy csapat 13 másodperccel a vége előtt a saját 25 yardosáról FG-távig jut, addig felesleges mindezt. Sajnos a védelemről se az fog megmaradni, hogy ligaelit, mert egy ligaelit védelem nem csinál ilyet. Fraziertől lehet, hogy akkor is el kéne köszönni, ha nem neveznék ki főedzőnek. Nagy koponya, és a játékosok is imádják, de valamiért ezeken a meccseken rendre csődöt mond a védelem.

Mindegy is, egy valami biztos; a Super Bowl-ablak még csak most nyílt ki, most már csak toldozni-foltozni kell az esetleges lyukakat a rosteren. Josh Allen személyében pedig egy olyan embere van ennek a franchise-nak, akire évtizedeket várni kellett: VEZÉRE, csupa nagybetűvel. Egy ilyet kérünk a védelembe is!

Szar ez, meg szívet döfködő, de ezek még jobban össze fogják rántani a csapatot.

És persze gratuláció a KC-nek, eddig is tudtuk, hogy aki SB-t akar nyerni az AFC-ből, annak őket kell megverni továbbra is. Viszont abban is biztos vagyok, hogy nem ez volt az utolsó rájátszásbeli meccsünk. 😉
Hungarian Bill
Ha Frazier nem takarodik valami úton módon el innen felgyújtják a stadiont a drukkerek
ThySoul
Már vártam ezeket a kommenteket 😀

Ez a tegnapi meccs az elmúlt évek trendjeinek megkoronázása volt - méghozzá mindkét offense és QB részéről. Egész egyszerűen el kell fogadni, hogy ezek a támadósorok megállíthatatlanok, amikor flow-ba kerülnek. Nem a védelem vagy Frazier hibázott, a világon senki nem tudott volna mit kezdeni a tegnapi Chiefs-szel (és Bills-szel). Fájdalmas nagyon, én is nektek szurkoltam, de pár nap múlva már büszkék lesztek és jobban örültök majd Allen-nek, mint amennyire fájni fog a loss.

Egyes playekkel persze lehetett volna mit kezdeni, megy majd a mutogatás a personnelre is, de az igazság az, hogyha a CB-nél jó a coverage, akkor meg vagy megfutja Mahomes, vagy Kelce csinál egy 50-50 labdát. Nem tudsz egész egyszerűen mit csinálni.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Wide right, Music City Miracle, Hail Murray, 0:13... Valahogy ezeknél mind mi vagyunk annak a bizonyosnak a rossz oldalán.

Hungarian Bill
The Drive, The Fumble, Red Right 88... Mi sem panaszkodhatunk 😊 Remélem a következő AFC döntő Browns-Bills lesz és akárki nyer, véget vet ennek a sajtreszelővel való...

Kurva jó csapatotok van és ahogy Allen fejlődik az hihetetlen. A védelemtől kellett volna egy minimális extra, jövőre az is meglesz.

Hajrá!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Wide right, Music City Miracle, Hail Murray, 0:13... Valahogy ezeknél mind mi vagyunk annak a bizonyosnak a rossz oldalán.

Az offseason során az volt a kommunikáció, hogy ez a csapat úgy lett megerősítve, hogy a KC-t legyőzze. Ez részben összejött, de amikor a legjobban kellett volna, akkor csődött mondott a terv.

Lehet itt hosszabbítás-reformért kiáltani, de addig, amíg egy csapat 13 másodperccel a vége előtt a saját 25 yardosáról FG-távig jut, addig felesleges mindezt. Sajnos a védelemről se az fog megmaradni, hogy ligaelit, mert egy ligaelit védelem nem csinál ilyet. Fraziertől lehet, hogy akkor is el kéne köszönni, ha nem neveznék ki főedzőnek. Nagy koponya, és a játékosok is imádják, de valamiért ezeken a meccseken rendre csődöt mond a védelem.

Mindegy is, egy valami biztos; a Super Bowl-ablak még csak most nyílt ki, most már csak toldozni-foltozni kell az esetleges lyukakat a rosteren. Josh Allen személyében pedig egy olyan embere van ennek a franchise-nak, akire évtizedeket várni kellett: VEZÉRE, csupa nagybetűvel. Egy ilyet kérünk a védelembe is!

Szar ez, meg szívet döfködő, de ezek még jobban össze fogják rántani a csapatot.

És persze gratuláció a KC-nek, eddig is tudtuk, hogy aki SB-t akar nyerni az AFC-ből, annak őket kell megverni továbbra is. Viszont abban is biztos vagyok, hogy nem ez volt az utolsó rájátszásbeli meccsünk. 😉
Hungarian Bill
Ha Frazier nem takarodik valami úton módon el innen felgyújtják a stadiont a drukkerek
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Respect. nagyon szep meneteles volt ez, le a kalappal elotte.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Wide right, Music City Miracle, Hail Murray, 0:13... Valahogy ezeknél mind mi vagyunk annak a bizonyosnak a rossz oldalán.

Az offseason során az volt a kommunikáció, hogy ez a csapat úgy lett megerősítve, hogy a KC-t legyőzze. Ez részben összejött, de amikor a legjobban kellett volna, akkor csődött mondott a terv.

Lehet itt hosszabbítás-reformért kiáltani, de addig, amíg egy csapat 13 másodperccel a vége előtt a saját 25 yardosáról FG-távig jut, addig felesleges mindezt. Sajnos a védelemről se az fog megmaradni, hogy ligaelit, mert egy ligaelit védelem nem csinál ilyet. Fraziertől lehet, hogy akkor is el kéne köszönni, ha nem neveznék ki főedzőnek. Nagy koponya, és a játékosok is imádják, de valamiért ezeken a meccseken rendre csődöt mond a védelem.

Mindegy is, egy valami biztos; a Super Bowl-ablak még csak most nyílt ki, most már csak toldozni-foltozni kell az esetleges lyukakat a rosteren. Josh Allen személyében pedig egy olyan embere van ennek a franchise-nak, akire évtizedeket várni kellett: VEZÉRE, csupa nagybetűvel. Egy ilyet kérünk a védelembe is!

Szar ez, meg szívet döfködő, de ezek még jobban össze fogják rántani a csapatot.

És persze gratuláció a KC-nek, eddig is tudtuk, hogy aki SB-t akar nyerni az AFC-ből, annak őket kell megverni továbbra is. Viszont abban is biztos vagyok, hogy nem ez volt az utolsó rájátszásbeli meccsünk. 😉
több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 286 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Minden elismeresem. Rettenetesen sajnalom a kiesest.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Mekkora meccs volt! Az a 13 másodperc! Emelt fővel jöhettünk el Kansasből. Gratula a fiúknak!
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Egy győzelem esetén hazai AFC döntő következne jövőhéten, remélem ettől extra motiváltak lesznek a srácok
ThySoul
Véleményem szerint, ha nyerünk, akkor továbbjutunk a következő körbe.

Köszönöm a figyelmet!
Muffalo_Bafia
Én soha nem fogok nektek hazudni.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Méltó helyre került az AFC East bajnoki cím. Tudom hogy most semmi sem vigasztal,de bebizonyítottátok,hogy megérdemeltétek volna az AFC döntőt és akár a SB-t is. Gratulálok!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Nem tud nem megszakadni az ember szíve... 😢
Allen mit művel ebben a rájátszásban és az is kevés volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
És ez a DC-OC páros az egyik legkaposabb mi
ThySoul
Láthatatlanban megmondtam volna ,hogy a 13 MP alatt ki az a 2 ember akit keresni fog....Hill és Kelce....
Mahomes az új "Brady"
ThundersNFL
Tegyük hozzá, egy szava nem lehetett volna az edzői stábnak ha kikapunk 20-al, csak hát Allen ugye ma is megoldott mindent
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
13 másodperc....
Megemészthetetlen
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nagy meccs volt!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
És ez a DC-OC páros az egyik legkaposabb mi
ThySoul
Láthatatlanban megmondtam volna ,hogy a 13 MP alatt ki az a 2 ember akit keresni fog....Hill és Kelce....
Mahomes az új "Brady"

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
És ez a DC-OC páros az egyik legkaposabb mi
több mint 4 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
13 másodperc...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Max respect a vereség ellenére is!!!
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Ma egy nem kicsi részem Bills szurkoló lett a meccs közben, eszméletlen volt reszketve nézni ezt a játékot, mintha csak a sajátjaim lettek volna. Tökéletes offense a liga egyik legjobb projektjében, és az a rohadt pénzérme nem arra fordul amerre kellett volna neki… Nagyon elkeserítő, hihetetlenül szomorú lettem, nem gondoltam volna előre. Ez idén benne lett volna, ennél jobb ellenfél már nem jött volna… kiábrándító és nehezen tudom elképzelni milyen lehet nektek. Fel a fejjel, a liga legjobb csapata a tietek, az erkölcsi Super Bowl úgyis jobb az igazinál, nemde?
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Egy győzelem esetén hazai AFC döntő következne jövőhéten, remélem ettől extra motiváltak lesznek a srácok
ThySoul
Véleményem szerint, ha nyerünk, akkor továbbjutunk a következő körbe.

Köszönöm a figyelmet!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Egy győzelem esetén hazai AFC döntő következne jövőhéten, remélem ettől extra motiváltak lesznek a srácok
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
 youtu.be/vHvF_GoEFso

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Na a Joe Schon lett a Giants GM-je.
Kár érte kiváló ügynök volt.🤠
Kérdés visz e magával kordinatort HC-nek.
Bazsinho
Fraziert viheti Daboll meg marad
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Na a Joe Schon lett a Giants GM-je.
Kár érte kiváló ügynök volt.🤠
Kérdés visz e magával kordinatort HC-nek.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279


Szerkesztette: r.baggio