Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Brady 20+ éves karrierje során előfordult egy-két alkalommal hasonló, de azért rá ezt jellemzően nem lehet mondani (nyilván mindenkinél lehet egy-két ilyen jelenetet találni). Mac Jones másfél év alatt többször bizonyította, hogy mekkora surmó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Ahhoz azért még van mit elkövetnie, meg annyi meccsét nem is láttam, hogy rendszerességet fedezzek fel benne, de a tegnapi nem volt szép. Na de mindegy, erről nem is érdemes sokkal többet beszélni, ahogy gabokocka is írja, jöjjön már a Bills elleni meccs! 😀
megyerikrisz
Ez egy frusztrált paraszt. Tavaly talán a Panthers ellen csavargatta egy védő lábát, idén pefig a Bears ellen csúszott be úgy, hogy tökön rúgja a védőt.

Meg fogják előbb-utóbb csúnyàn büntetni a védők.
Szokol
Mondjuk ez lehet ilyen pats dolog, Brady is mindig nyújtott felemelt lábbal csúszik be 😀
ThySoul
Hát így nem:  images2.minutemediacdn.com/image/fetch/w_2000,h_2000,c_fit/https%3A%2F%2Ffansided.com%2Fwp-content%2Fuploads%2Fgetty-images%2F2018%2F08%2F1244206423.jpeg
Szokol
Seahawks meccsen nem túl szabályosan gáncsolt egy int vagy fumble után. Szépen utána rúgott a védőnek Brady.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Ahhoz azért még van mit elkövetnie, meg annyi meccsét nem is láttam, hogy rendszerességet fedezzek fel benne, de a tegnapi nem volt szép. Na de mindegy, erről nem is érdemes sokkal többet beszélni, ahogy gabokocka is írja, jöjjön már a Bills elleni meccs! 😀
megyerikrisz
Ez egy frusztrált paraszt. Tavaly talán a Panthers ellen csavargatta egy védő lábát, idén pefig a Bears ellen csúszott be úgy, hogy tökön rúgja a védőt.

Meg fogják előbb-utóbb csúnyàn büntetni a védők.
Szokol
Mondjuk ez lehet ilyen pats dolog, Brady is mindig nyújtott felemelt lábbal csúszik be 😀
ThySoul
Hát így nem:  images2.minutemediacdn.com/image/fetch/w_2000,h_2000,c_fit/https%3A%2F%2Ffansided.com%2Fwp-content%2Fuploads%2Fgetty-images%2F2018%2F08%2F1244206423.jpeg
Szokol
Seahawks meccsen nem túl szabályosan gáncsolt egy int vagy fumble után. Szépen utána rúgott a védőnek Brady.
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ahhoz azért még van mit elkövetnie, meg annyi meccsét nem is láttam, hogy rendszerességet fedezzek fel benne, de a tegnapi nem volt szép. Na de mindegy, erről nem is érdemes sokkal többet beszélni, ahogy gabokocka is írja, jöjjön már a Bills elleni meccs! 😀
megyerikrisz
Ez egy frusztrált paraszt. Tavaly talán a Panthers ellen csavargatta egy védő lábát, idén pefig a Bears ellen csúszott be úgy, hogy tökön rúgja a védőt.

Meg fogják előbb-utóbb csúnyàn büntetni a védők.
Szokol
Mondjuk ez lehet ilyen pats dolog, Brady is mindig nyújtott felemelt lábbal csúszik be 😀
ThySoul
Hát így nem:  images2.minutemediacdn.com/image/fetch/w_2000,h_2000,c_fit/https%3A%2F%2Ffansided.com%2Fwp-content%2Fuploads%2Fgetty-images%2F2018%2F08%2F1244206423.jpeg
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Ahhoz azért még van mit elkövetnie, meg annyi meccsét nem is láttam, hogy rendszerességet fedezzek fel benne, de a tegnapi nem volt szép. Na de mindegy, erről nem is érdemes sokkal többet beszélni, ahogy gabokocka is írja, jöjjön már a Bills elleni meccs! 😀
megyerikrisz
Ez egy frusztrált paraszt. Tavaly talán a Panthers ellen csavargatta egy védő lábát, idén pefig a Bears ellen csúszott be úgy, hogy tökön rúgja a védőt.

Meg fogják előbb-utóbb csúnyàn büntetni a védők.
Szokol
Mondjuk ez lehet ilyen pats dolog, Brady is mindig nyújtott felemelt lábbal csúszik be 😀
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ahhoz azért még van mit elkövetnie, meg annyi meccsét nem is láttam, hogy rendszerességet fedezzek fel benne, de a tegnapi nem volt szép. Na de mindegy, erről nem is érdemes sokkal többet beszélni, ahogy gabokocka is írja, jöjjön már a Bills elleni meccs! 😀
megyerikrisz
Ez egy frusztrált paraszt. Tavaly talán a Panthers ellen csavargatta egy védő lábát, idén pefig a Bears ellen csúszott be úgy, hogy tökön rúgja a védőt.

Meg fogják előbb-utóbb csúnyàn büntetni a védők.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 648
Fájó volt ez a tegnapi leolvadás, de szerencsére a D megint ott volt. Tudom, hogy az időjárási körülmények nagyon nem voltak kedvezőek, de McPhersontól nem ezt szoktuk meg.
Pratt fumble TD-jénél, meg lehet, hogy tényleg nem volt szabályos, de akkor a szabály ostoba. Mac Jonesnak esélye nem volt megjátszani a labdát, de mégis incomplete lett az ítélet. 😕
munoz
Az még oké, de Mac Jones agyát úgy felbaszták a hozzáállását firtató kritikák, majdnem eltörte az egyik védőnk térdét egy kurva gusztustalan "szerelési kísérlettel". Remélem szép, kövér csekk lesz a vége.
megyerikrisz
Mac Jones egy paraszt.
Tavaly is serulest akart okozni ennek semmi koze a kritikakhoz.
Semlegeskent is rohadtul varom a Bills meccset.
gabokocka
Egyetértek, Jones egy paraszt. A Ravens ellen is voltak dumái a védőknek, aztán amikor Campbell szerelte szabályosan és volt egy kisebb sérülése még Calais volt a hibás, amíg ő vonyított mint egy kismacska. Nem láttam az itteni esetet, de amit láttam eddig belőle rohadt unszimpatikus és igazából a helyére is került a Patriots csapatával.
KeyG
 www.cincyjungle.com/2022/12/24/23525764/mac-jones-eli-apple-bengals-vs-patriots
megyerikrisz
Semmi értelme nem volt, pathetic ez a csávó.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Fájó volt ez a tegnapi leolvadás, de szerencsére a D megint ott volt. Tudom, hogy az időjárási körülmények nagyon nem voltak kedvezőek, de McPhersontól nem ezt szoktuk meg.
Pratt fumble TD-jénél, meg lehet, hogy tényleg nem volt szabályos, de akkor a szabály ostoba. Mac Jonesnak esélye nem volt megjátszani a labdát, de mégis incomplete lett az ítélet. 😕
munoz
Az még oké, de Mac Jones agyát úgy felbaszták a hozzáállását firtató kritikák, majdnem eltörte az egyik védőnk térdét egy kurva gusztustalan "szerelési kísérlettel". Remélem szép, kövér csekk lesz a vége.
megyerikrisz
Mac Jones egy paraszt.
Tavaly is serulest akart okozni ennek semmi koze a kritikakhoz.
Semlegeskent is rohadtul varom a Bills meccset.
gabokocka
Egyetértek, Jones egy paraszt. A Ravens ellen is voltak dumái a védőknek, aztán amikor Campbell szerelte szabályosan és volt egy kisebb sérülése még Calais volt a hibás, amíg ő vonyított mint egy kismacska. Nem láttam az itteni esetet, de amit láttam eddig belőle rohadt unszimpatikus és igazából a helyére is került a Patriots csapatával.
KeyG
 www.cincyjungle.com/2022/12/24/23525764/mac-jones-eli-apple-bengals-vs-patriots

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Fájó volt ez a tegnapi leolvadás, de szerencsére a D megint ott volt. Tudom, hogy az időjárási körülmények nagyon nem voltak kedvezőek, de McPhersontól nem ezt szoktuk meg.
Pratt fumble TD-jénél, meg lehet, hogy tényleg nem volt szabályos, de akkor a szabály ostoba. Mac Jonesnak esélye nem volt megjátszani a labdát, de mégis incomplete lett az ítélet. 😕
munoz
Az még oké, de Mac Jones agyát úgy felbaszták a hozzáállását firtató kritikák, majdnem eltörte az egyik védőnk térdét egy kurva gusztustalan "szerelési kísérlettel". Remélem szép, kövér csekk lesz a vége.
megyerikrisz
Meg van az új Burfict a ligában?
meme
Ahhoz azért még van mit elkövetnie, meg annyi meccsét nem is láttam, hogy rendszerességet fedezzek fel benne, de a tegnapi nem volt szép. Na de mindegy, erről nem is érdemes sokkal többet beszélni, ahogy gabokocka is írja, jöjjön már a Bills elleni meccs! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 648
Fájó volt ez a tegnapi leolvadás, de szerencsére a D megint ott volt. Tudom, hogy az időjárási körülmények nagyon nem voltak kedvezőek, de McPhersontól nem ezt szoktuk meg.
Pratt fumble TD-jénél, meg lehet, hogy tényleg nem volt szabályos, de akkor a szabály ostoba. Mac Jonesnak esélye nem volt megjátszani a labdát, de mégis incomplete lett az ítélet. 😕
munoz
Az még oké, de Mac Jones agyát úgy felbaszták a hozzáállását firtató kritikák, majdnem eltörte az egyik védőnk térdét egy kurva gusztustalan "szerelési kísérlettel". Remélem szép, kövér csekk lesz a vége.
megyerikrisz
Mac Jones egy paraszt.
Tavaly is serulest akart okozni ennek semmi koze a kritikakhoz.
Semlegeskent is rohadtul varom a Bills meccset.
gabokocka
Egyetértek, Jones egy paraszt. A Ravens ellen is voltak dumái a védőknek, aztán amikor Campbell szerelte szabályosan és volt egy kisebb sérülése még Calais volt a hibás, amíg ő vonyított mint egy kismacska. Nem láttam az itteni esetet, de amit láttam eddig belőle rohadt unszimpatikus és igazából a helyére is került a Patriots csapatával.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Fájó volt ez a tegnapi leolvadás, de szerencsére a D megint ott volt. Tudom, hogy az időjárási körülmények nagyon nem voltak kedvezőek, de McPhersontól nem ezt szoktuk meg.
Pratt fumble TD-jénél, meg lehet, hogy tényleg nem volt szabályos, de akkor a szabály ostoba. Mac Jonesnak esélye nem volt megjátszani a labdát, de mégis incomplete lett az ítélet. 😕
munoz
Az még oké, de Mac Jones agyát úgy felbaszták a hozzáállását firtató kritikák, majdnem eltörte az egyik védőnk térdét egy kurva gusztustalan "szerelési kísérlettel". Remélem szép, kövér csekk lesz a vége.
megyerikrisz
Meg van az új Burfict a ligában?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Fájó volt ez a tegnapi leolvadás, de szerencsére a D megint ott volt. Tudom, hogy az időjárási körülmények nagyon nem voltak kedvezőek, de McPhersontól nem ezt szoktuk meg.
Pratt fumble TD-jénél, meg lehet, hogy tényleg nem volt szabályos, de akkor a szabály ostoba. Mac Jonesnak esélye nem volt megjátszani a labdát, de mégis incomplete lett az ítélet. 😕
munoz
Az még oké, de Mac Jones agyát úgy felbaszták a hozzáállását firtató kritikák, majdnem eltörte az egyik védőnk térdét egy kurva gusztustalan "szerelési kísérlettel". Remélem szép, kövér csekk lesz a vége.
megyerikrisz
Mac Jones egy paraszt.
Tavaly is serulest akart okozni ennek semmi koze a kritikakhoz.
Semlegeskent is rohadtul varom a Bills meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Fájó volt ez a tegnapi leolvadás, de szerencsére a D megint ott volt. Tudom, hogy az időjárási körülmények nagyon nem voltak kedvezőek, de McPhersontól nem ezt szoktuk meg.
Pratt fumble TD-jénél, meg lehet, hogy tényleg nem volt szabályos, de akkor a szabály ostoba. Mac Jonesnak esélye nem volt megjátszani a labdát, de mégis incomplete lett az ítélet. 😕
munoz
Az még oké, de Mac Jones agyát úgy felbaszták a hozzáállását firtató kritikák, majdnem eltörte az egyik védőnk térdét egy kurva gusztustalan "szerelési kísérlettel". Remélem szép, kövér csekk lesz a vége.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kisebb leolvadás miatt összejött a scorigami!!!
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Fájó volt ez a tegnapi leolvadás, de szerencsére a D megint ott volt. Tudom, hogy az időjárási körülmények nagyon nem voltak kedvezőek, de McPhersontól nem ezt szoktuk meg.
Pratt fumble TD-jénél, meg lehet, hogy tényleg nem volt szabályos, de akkor a szabály ostoba. Mac Jonesnak esélye nem volt megjátszani a labdát, de mégis incomplete lett az ítélet. 😕
több mint 3 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 276
Sziasztok először is Boldog Karácsonyt mindenkinek. Hát igen gondolom tegnap ezt a meccset az utolsó 5 percben már nem csak én temettem. Ahogy korábban irtam hogy jár a meccs labda most kb a fejmosás ezért a második fi-ért.. Reméljük jókor jött még ez a kis figyelmeztetés mert sorsdöntő meccseink vannak vissza. Egy valamiben segitsetek hogy lehetett nem fumble az amikor Mac Jones kezéből kirepült a labda a végén? Van 1 jó hetünk felkészülni a Billsre azt hiszem MNF lesz. Jó lenne ha a dzsungelben elvesznének. Addig is WhoDey! Ja és nem mellesleg nagy köszi a csapatnak mert összességében ez egy szép szülinapi ajándék volt nekem.
WhoDey83
Boldog szülinapot! 😃
SirPub
Köszi 😊

Welcome To The Jungle
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Sziasztok először is Boldog Karácsonyt mindenkinek. Hát igen gondolom tegnap ezt a meccset az utolsó 5 percben már nem csak én temettem. Ahogy korábban irtam hogy jár a meccs labda most kb a fejmosás ezért a második fi-ért.. Reméljük jókor jött még ez a kis figyelmeztetés mert sorsdöntő meccseink vannak vissza. Egy valamiben segitsetek hogy lehetett nem fumble az amikor Mac Jones kezéből kirepült a labda a végén? Van 1 jó hetünk felkészülni a Billsre azt hiszem MNF lesz. Jó lenne ha a dzsungelben elvesznének. Addig is WhoDey! Ja és nem mellesleg nagy köszi a csapatnak mert összességében ez egy szép szülinapi ajándék volt nekem.
WhoDey83
Boldog szülinapot! 😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 276
Sziasztok először is Boldog Karácsonyt mindenkinek. Hát igen gondolom tegnap ezt a meccset az utolsó 5 percben már nem csak én temettem. Ahogy korábban irtam hogy jár a meccs labda most kb a fejmosás ezért a második fi-ért.. Reméljük jókor jött még ez a kis figyelmeztetés mert sorsdöntő meccseink vannak vissza. Egy valamiben segitsetek hogy lehetett nem fumble az amikor Mac Jones kezéből kirepült a labda a végén? Van 1 jó hetünk felkészülni a Billsre azt hiszem MNF lesz. Jó lenne ha a dzsungelben elvesznének. Addig is WhoDey! Ja és nem mellesleg nagy köszi a csapatnak mert összességében ez egy szép szülinapi ajándék volt nekem.

Welcome To The Jungle
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
A karácsonyi őrület folytatásaképp: a csapat gépe hazafelé kényszerleszállást hajtott végre a JFK-n, motorhiba miatt. Szerencsére mindenki jól van.🙏🙏🙏
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Remélem Collins nem olyan durva mint ahogy kinézett.
laoce
Az első vizsgálatok alapján nem szakadt semmi, szóval relatíve olcsón megúszta a csapat.

Nehéz felfogni, hogy mivé lett a Bengals. 11-4, az utolsó 13 meccsen 11-2, tavaly óta 21-11. Kár hogy nagyon fogyatkozik a kezdő a rájátszás közeledtével...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Őrület volt ez a meccs, teljesen lefagytunk a 2. félidőre, pedig az első a szezon legjobbja volt. Burrow 40/52 brutál, a két INT inkább útvonal hibákból jött, bár a másodig nyomásra, kicsit pánikdobásnak látszott. Irwin a liga legjobb WR4 nőtte ki magát nagyon jó keze van. Adeniji jól szállt be, Williams égett többet, neki megint gyenge meccse volt.
A liga legjobb védelme ellen lehet az első félidő volt túlzó, és ha így nézzük ez egy nagy W, rossz körülmények között. (Nem véletlen, hogy nem ment be semmi rúgás).
Ennyi volt a foci 2022-re🤨 🥂🍾
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Hát ez mi volt... Embertelen. Elhitték, leengedtek, a D és a szerencse. Remélem tanulnak belőle. Most legalább nem a meccs ment el. Innentől a Baltimore elleni már nagyon valószínű, hogy a csoportról szól. Én a Raidersben bízom az utolsó fordulóban. Ha ott buknak a fönökök mi meg nyerjük ezt a kettőt AFC első kiemelés. Nem teljesen elvetemült gondolat. Remélem Collins nem olyan durva mint ahogy kinézett.
laoce
Nem láttam a 2. félidő jó részét. OL-ból még valaki kiesett, vagy csak próbálgattuk Scharpingot?
ikuvihar
Bejött 6. falembernek, de csak büntiket hozott🤨
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Hát ez mi volt... Embertelen. Elhitték, leengedtek, a D és a szerencse. Remélem tanulnak belőle. Most legalább nem a meccs ment el. Innentől a Baltimore elleni már nagyon valószínű, hogy a csoportról szól. Én a Raidersben bízom az utolsó fordulóban. Ha ott buknak a fönökök mi meg nyerjük ezt a kettőt AFC első kiemelés. Nem teljesen elvetemült gondolat. Remélem Collins nem olyan durva mint ahogy kinézett.
laoce
Ja és hoztuk a szezon előtti spreadet 10.5. 😀😉

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Hát ez mi volt... Embertelen. Elhitték, leengedtek, a D és a szerencse. Remélem tanulnak belőle. Most legalább nem a meccs ment el. Innentől a Baltimore elleni már nagyon valószínű, hogy a csoportról szól. Én a Raidersben bízom az utolsó fordulóban. Ha ott buknak a fönökök mi meg nyerjük ezt a kettőt AFC első kiemelés. Nem teljesen elvetemült gondolat. Remélem Collins nem olyan durva mint ahogy kinézett.
laoce
Nem láttam a 2. félidő jó részét. OL-ból még valaki kiesett, vagy csak próbálgattuk Scharpingot?
ikuvihar
Én nem láttam sérülést. Inkább különböző próbálkozásokat

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Hát ez mi volt... Embertelen. Elhitték, leengedtek, a D és a szerencse. Remélem tanulnak belőle. Most legalább nem a meccs ment el. Innentől a Baltimore elleni már nagyon valószínű, hogy a csoportról szól. Én a Raidersben bízom az utolsó fordulóban. Ha ott buknak a fönökök mi meg nyerjük ezt a kettőt AFC első kiemelés. Nem teljesen elvetemült gondolat. Remélem Collins nem olyan durva mint ahogy kinézett.
laoce
Nem láttam a 2. félidő jó részét. OL-ból még valaki kiesett, vagy csak próbálgattuk Scharpingot?

Szerkesztette: ikuvihar