Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Boldog új évet!!!

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
BÚÉK bengáliak!!😊
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Boldog új évet! ☺️

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Lehet csúszik a meccs az egyetemi foci miatt.
laoce
Érdekes amúgy, hogy egyetemi foci lehet akkor amikor NFL van, de NFL nem lehet akkor szombatonként amikor NCAA van. Pedig szívesebben néznék szombat-vasárnapoként NFL meccseket.
KeyG
Reméld hogy baggio nem olvassa ezt a hsz-t. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 648
Lehet csúszik a meccs az egyetemi foci miatt.
laoce
Érdekes amúgy, hogy egyetemi foci lehet akkor amikor NFL van, de NFL nem lehet akkor szombatonként amikor NCAA van. Pedig szívesebben néznék szombat-vasárnapoként NFL meccseket.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 311 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet csúszik a meccs az egyetemi foci miatt.
laoce
A Rose bowl miatt??? Na akkor azt is áttehetnék az Arenára Shawnkákék 😛 😉
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Lehet csúszik a meccs az egyetemi foci miatt.

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Úgy néz ki a gyakorló csapatból felhozzuk a Herceget és ő fog kezdeni a jobb oldalon Adeniji helyett. Ördögi terv, vajon bevállik?? 🤨🤣
Szipeter
Nem vagyok nyugodt…

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Úgy néz ki a gyakorló csapatból felhozzuk a Herceget és ő fog kezdeni a jobb oldalon Adeniji helyett. Ördögi terv, vajon bevállik?? 🤨🤣
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Aztamindenit.

Mikey
Olvastam valahol, hogy 10.000 usd körül volt a legdrágább jegy, amit megvettek a meccsre. Ezek az árak már SB magaságokban vannak. Durva, milyen értéknövekményt hoz Borrow a franchisenak. Barna papának végül csak beüt a jackpot. 😀 Az idei gyűrűvel Burrow nagyot fog szakítani, és remélhetőleg képesek leszünk megadni neki minél előbb a jól megérdemelt giga lóvét.
Szipeter
Jól kezdtek költekezni, jók voltak a draftok, az edzők is ülnek többé-kevésbé.
Szerencse? Vagy ennyire sikerült irányt váltani? Valószínűleg a kettő között, de majd a következő 3-4 év megmutatja.
Mindenesetre jó most Bengals szurkernek lenni.
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Aztamindenit.

Mikey
Olvastam valahol, hogy 10.000 usd körül volt a legdrágább jegy, amit megvettek a meccsre. Ezek az árak már SB magaságokban vannak. Durva, milyen értéknövekményt hoz Borrow a franchisenak. Barna papának végül csak beüt a jackpot. 😀 Az idei gyűrűvel Burrow nagyot fog szakítani, és remélhetőleg képesek leszünk megadni neki minél előbb a jól megérdemelt giga lóvét.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Aztamindenit.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Remember all the chatter early on about the Bengals struggling against Cover 2?

Here are Joe Burrow's numbers against Cover 2 since Week 5:

72 of 85 (84.7%) — 2nd
.35 EPA dropback — 2nd
8.21 ANY/A — 5th

Against the most Cover 2 snaps in the league.

Dude is the truth.

Közben Hubbard már a csapattal edz. Nem az oldalvonalnál rehabol, hanem rendesen csinálja a pozíciós drilleket. 🤞

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
 www.reddit.com/r/nfl/comments/zxz9ap/joe_burrow_is_12_pass_attempts_away_from_being/
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Burrow lett a hét támadója az AFC-ben!

iktriad
Mondjuk ezt nem annyira értem. Max player of the 1. half.
SirPub
Nézd meg az elég volt egész meccsre. 4 hetet vittünk a 16 bol. Plusz egy st

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Burrow lett a hét támadója az AFC-ben!

iktriad
Mondjuk ezt nem annyira értem. Max player of the 1. half.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Burrow lett a hét támadója az AFC-ben!
több mint 3 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Mac Jones a gyökérségért 11 139 $ büntit kapott....mai napig nem értem mit akart ezzel a tettel

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Jó hát álmodozni csak szabad, Karácsony volt meg minden. Meg hát Whitworth is lájkolt valami bejegyzést, ami elindította ezt az egészet. Nyilván az egyszerű szurkolónak ennyi is elég hogy lelkesedjen.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Next man up. Adenijinek az a természetes pozíciója, nem az RG amit tavaly kényszerből játszott. A futás valószínűleg kicsit visszaesik, de passzprotban az idei Collinshoz képest akár upgrade is lehet, nyerhet Burrítónak néhány tizedmásodpercet. Scharping lesz a hatodik falember, így sem tragédia azért. Nyilván túl szép lett volna, de igazából nem reális, óriási mák kell ahhoz hogy ugyanaz a kezdőötös lenyomja a szezont.
megyerikrisz
Ezt a Whit baromságot én sem értem, de kint nagyon megy. Az idei Bengals a next man up-ban nagyon jól teljesít, Adeniji meg fogja oldani. Bills pass rush, annyira nem elit, OL így is elég lesz.
Ha elkapjuk a Billst akkor két hazai PO meccs is kinéz, a 2. kiemelés így sokat érhet. Vasas mindent meg fog tenni a pozitív szezonért, és még a PO ra is van esélyük, így a Ravenst elkaphatják, akiknek pedig már mondhatni mindegy😀, rájátszásban vannak.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Next man up. Adenijinek az a természetes pozíciója, nem az RG amit tavaly kényszerből játszott. A futás valószínűleg kicsit visszaesik, de passzprotban az idei Collinshoz képest akár upgrade is lehet, nyerhet Burrítónak néhány tizedmásodpercet. Scharping lesz a hatodik falember, így sem tragédia azért. Nyilván túl szép lett volna, de igazából nem reális, óriási mák kell ahhoz hogy ugyanaz a kezdőötös lenyomja a szezont.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Majd jön Whit. Mondjuk nem értem az ötletet sem. De nagyon felkapták. Világ életében a bal oldalon játszott, nem egy elkapó vagy safty hogy csak úgy beáll.

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Nyilván túl szép lett volna, ha egész szezonban ugyanaz az ötös tud kezdeni a falban.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés


empty taxi
Ez annyira Ravens-es, faj meg olvasni is. Sajnalom.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...