Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 3 éve
Pfüüü… annyira kellett ordítozni, hogy a macska megint kimenekült a házból. Pedig utálja a hideget.A D-nek nagy pacsi, hogy hozták a meccset. Az első félidei O is tetszetős volt. Nincs nagy baj, kell velük kicsit káromkodni és rendben lesz.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Hát ez mi volt... Embertelen. Elhitték, leengedtek, a D és a szerencse. Remélem tanulnak belőle. Most legalább nem a meccs ment el. Innentől a Baltimore elleni már nagyon valószínű, hogy a csoportról szól. Én a Raidersben bízom az utolsó fordulóban. Ha ott buknak a fönökök mi meg nyerjük ezt a kettőt AFC első kiemelés. Nem teljesen elvetemült gondolat. Remélem Collins nem olyan durva mint ahogy kinézett.
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Boldog, békés karácsonyt mindenkinek, és sikerekben gazdag, /"gyűrűs"/ újévet minden Bengals szurkernek!
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Hiltonnak Hilton, de nem TY. 🙂A FO-ban bízom, az utóbbi 4 évben jó munkát végeztek. A draftról 9 kezdőnk van + Dax Hill és CTB még kérdéses. Jó kiegészítő ember is jött onnét 10-12. FA munka is jó volt, plusz akiket kukáztak, szintén jó teljesítményt nyújtanak és még találtak gyöngyszemet is.Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettekPicikében benne van egy Dalton, jobb esetben egy Carr, még jobb esetben egy Stafford. Az a jó, hogy nem ment el rá ing és gatya, ki lehet vágni bármikor, de kicsi a minta. Én láttam nála pozitív jeleket, a többit meg majd látjuk.
laoce
Na ezt nem tehetik a Barnák Watsonnal. Mire kinyögik a pickeket és ezt a fizut, teljesen le fog épülni a keretük emberi számítás szerint.
Egy biztos: Burrow ezzel a szerződéssel eddig cheat code volt. Kíváncsi vagyok a FO munkájára nagyon a következő években.
Ui: én HC kérdést is látok nálatok, de ez már végképp más téma.
Szokol
Viszonylag kevés kapufát lőttek: drafton Drew Sample és Carman akik fájóak, FA-rők Trae Waynes, és egy OL emberre emlékszem, akit igazoltunk és nem is játszott nálunk. Collins pedig számomra még kérdéses, megéri-e majd az árát. De sok olyan igazolás volt, aki ár/érték arányban kifejezetten jónak mondható. (Awuzie, Von Bell, T.Y. Hilton, Cappa, Karras, Hurts, Perine, Spain, Filo.)
Persze eddig drafton voltak 1/1, 1/5-ös választások és volt pénz, amiből lehetett költeni. De összességében tetszik amit csinálnak, és bár létszámban nagyon kevesen vannak, de úgy tűnik, alaposan körbajárják a kiválasztottakat.
HC: érdekes kérdés. Ahhoz, hogy egy csapatnál dinasztia épüljön (értsd: 10-ből legalább 8-9-szer rájátszás esélyes, 4-5-ször SB esélyes csapat, nyerjen legalább 2 gyűrűt), kell egy szuper tehetséges irányító, aki egyéb jó tulajdonságokkal is meg van áldva és kell egy nagyon jó HC. Ilyen kombóból kettő volt az utóbbi időben.
Nálunk az előző adott, az utóbbi pedig kérdéses. Sokan rávágnak, hogy Taylor kevés ehhez, de határozottan mutat fejlődési jeleket. Az, hogy képes lesz-e kitörni és meghatározó edző lenni, a következő 2-3 évben elválik.
Azért remélem, ha nem is sikerül Taylornak szintet lépnie, akkor is összejön Burrow pályafutása során legalább egy gyűrű.
ikuvihar
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Boldog karácsonyt mindekinek.
több mint 3 éve
A FO-ban bízom, az utóbbi 4 évben jó munkát végeztek. A draftról 9 kezdőnk van + Dax Hill és CTB még kérdéses. Jó kiegészítő ember is jött onnét 10-12. FA munka is jó volt, plusz akiket kukáztak, szintén jó teljesítményt nyújtanak és még találtak gyöngyszemet is.Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettekPicikében benne van egy Dalton, jobb esetben egy Carr, még jobb esetben egy Stafford. Az a jó, hogy nem ment el rá ing és gatya, ki lehet vágni bármikor, de kicsi a minta. Én láttam nála pozitív jeleket, a többit meg majd látjuk.
laoce
Na ezt nem tehetik a Barnák Watsonnal. Mire kinyögik a pickeket és ezt a fizut, teljesen le fog épülni a keretük emberi számítás szerint.
Egy biztos: Burrow ezzel a szerződéssel eddig cheat code volt. Kíváncsi vagyok a FO munkájára nagyon a következő években.
Ui: én HC kérdést is látok nálatok, de ez már végképp más téma.
Szokol
Viszonylag kevés kapufát lőttek: drafton Drew Sample és Carman akik fájóak, FA-rők Trae Waynes, és egy OL emberre emlékszem, akit igazoltunk és nem is játszott nálunk. Collins pedig számomra még kérdéses, megéri-e majd az árát. De sok olyan igazolás volt, aki ár/érték arányban kifejezetten jónak mondható. (Awuzie, Von Bell, T.Y. Hilton, Cappa, Karras, Hurts, Perine, Spain, Filo.)
Persze eddig drafton voltak 1/1, 1/5-ös választások és volt pénz, amiből lehetett költeni. De összességében tetszik amit csinálnak, és bár létszámban nagyon kevesen vannak, de úgy tűnik, alaposan körbajárják a kiválasztottakat.
HC: érdekes kérdés. Ahhoz, hogy egy csapatnál dinasztia épüljön (értsd: 10-ből legalább 8-9-szer rájátszás esélyes, 4-5-ször SB esélyes csapat, nyerjen legalább 2 gyűrűt), kell egy szuper tehetséges irányító, aki egyéb jó tulajdonságokkal is meg van áldva és kell egy nagyon jó HC. Ilyen kombóból kettő volt az utóbbi időben.
Nálunk az előző adott, az utóbbi pedig kérdéses. Sokan rávágnak, hogy Taylor kevés ehhez, de határozottan mutat fejlődési jeleket. Az, hogy képes lesz-e kitörni és meghatározó edző lenni, a következő 2-3 évben elválik.
Azért remélem, ha nem is sikerül Taylornak szintet lépnie, akkor is összejön Burrow pályafutása során legalább egy gyűrű.
több mint 3 éve
Abszolút nem állunk rosszul a cappel, szinte minden kulcsjátékossal hosszabbítottunk, a pickek nyilván hiányoznak még két évig, de nem látom mitől épülnénk le.Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettekPicikében benne van egy Dalton, jobb esetben egy Carr, még jobb esetben egy Stafford. Az a jó, hogy nem ment el rá ing és gatya, ki lehet vágni bármikor, de kicsi a minta. Én láttam nála pozitív jeleket, a többit meg majd látjuk.
laoce
Na ezt nem tehetik a Barnák Watsonnal. Mire kinyögik a pickeket és ezt a fizut, teljesen le fog épülni a keretük emberi számítás szerint.
Egy biztos: Burrow ezzel a szerződéssel eddig cheat code volt. Kíváncsi vagyok a FO munkájára nagyon a következő években.
Ui: én HC kérdést is látok nálatok, de ez már végképp más téma.
Szokol
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Boldog, békés karácsonyt Nektek és családotoknak! ☺️
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kívánok. Jézuska után találkozunk az eredménykövetőben
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettekPicikében benne van egy Dalton, jobb esetben egy Carr, még jobb esetben egy Stafford. Az a jó, hogy nem ment el rá ing és gatya, ki lehet vágni bármikor, de kicsi a minta. Én láttam nála pozitív jeleket, a többit meg majd látjuk.
laoce
Na ezt nem tehetik a Barnák Watsonnal. Mire kinyögik a pickeket és ezt a fizut, teljesen le fog épülni a keretük emberi számítás szerint.
Egy biztos: Burrow ezzel a szerződéssel eddig cheat code volt. Kíváncsi vagyok a FO munkájára nagyon a következő években.
Ui: én HC kérdést is látok nálatok, de ez már végképp más téma.
több mint 3 éve
Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettekNincs alma, nincs körte, nincs három ugyanolyan irányító, csak cap management, ami az újonc irányító szerződés miatt eddig nem volt központi kérdés. Ennyi volt a mondanivalóm.Hát lehet így is látni. Meg lehet almát körtéhez hasonlítani. Meg a három irányítót hasonló polcon látni. Meg hinni hogy a föld lapos. 😀 Teljesen más lesz a négy csapat útja én úgy látom. Burrowwal és Chase-el nem látom a jelentős visszaesést de persze megeshet. A D oldalán Lou távozásával sokkal inkább. A Browns meghatározó csapat lehet, tölük tartanék a legjobban. A másik két csapattól inkább a hagyomány mint az edzők és a játékosállomány miatt. Természetesen ez nem a mostani szezonra vonatkozik. A Baltimore idén még simán viheti a csoportot egy rossz meccs elég hozzá tőlünk. Azonban azt belőlük egyáltalán nem látom most hogy a rájátszásban egy meccsnél többet nyerhetnek. Azt is korlátozottan gondolom. A jelenlegi tendenciák alapján ha a jags jut be senki ellen nem tennék rájukMost jön a neheze: Burrow szerződése után a FO munkája felértékelődik majd, az értékek kiválasztása és megtartása egy új problémakör lesz, aminek sikertelen megoldása fájdalmas visszaeséssel járhat majd.Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...
Miknar
Mikey
Mindenesetre ha nálunk Picike hoz majd egy átlagnál kicsit jobb szintet, a Varnyak pedig megtartják a Lámát és a védelem kárára fegyvereket adnak neki, érdekes évtized elé nézhet a csoport.
Szokol
laoce
Én amúgy a Barnáktól nem félek és Steelers szurkolóként abban is nagyon bízom, hogy a Lámának megadják a Varnyak a nagy szerződést, mert szerintem akkor ők évekre kiszálltak a játékból.
Látszólag évekre a Cicusoké a csoport, de például ha a cap miatt szétesik az elkapótrió, az új helyzezet jelenthet.
Szokol
Szerkesztette: laoce
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Nincs alma, nincs körte, nincs három ugyanolyan irányító, csak cap management, ami az újonc irányító szerződés miatt eddig nem volt központi kérdés. Ennyi volt a mondanivalóm.Hát lehet így is látni. Meg lehet almát körtéhez hasonlítani. Meg a három irányítót hasonló polcon látni. Meg hinni hogy a föld lapos. 😀 Teljesen más lesz a négy csapat útja én úgy látom. Burrowwal és Chase-el nem látom a jelentős visszaesést de persze megeshet. A D oldalán Lou távozásával sokkal inkább. A Browns meghatározó csapat lehet, tölük tartanék a legjobban. A másik két csapattól inkább a hagyomány mint az edzők és a játékosállomány miatt. Természetesen ez nem a mostani szezonra vonatkozik. A Baltimore idén még simán viheti a csoportot egy rossz meccs elég hozzá tőlünk. Azonban azt belőlük egyáltalán nem látom most hogy a rájátszásban egy meccsnél többet nyerhetnek. Azt is korlátozottan gondolom. A jelenlegi tendenciák alapján ha a jags jut be senki ellen nem tennék rájukMost jön a neheze: Burrow szerződése után a FO munkája felértékelődik majd, az értékek kiválasztása és megtartása egy új problémakör lesz, aminek sikertelen megoldása fájdalmas visszaeséssel járhat majd.Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...
Miknar
Mikey
Mindenesetre ha nálunk Picike hoz majd egy átlagnál kicsit jobb szintet, a Varnyak pedig megtartják a Lámát és a védelem kárára fegyvereket adnak neki, érdekes évtized elé nézhet a csoport.
Szokol
laoce
Én amúgy a Barnáktól nem félek és Steelers szurkolóként abban is nagyon bízom, hogy a Lámának megadják a Varnyak a nagy szerződést, mert szerintem akkor ők évekre kiszálltak a játékból.
Látszólag évekre a Cicusoké a csoport, de például ha a cap miatt szétesik az elkapótrió, az új helyzezet jelenthet.
több mint 3 éve
Hát lehet így is látni. Meg lehet almát körtéhez hasonlítani. Meg a három irányítót hasonló polcon látni. Meg hinni hogy a föld lapos. 😀 Teljesen más lesz a négy csapat útja én úgy látom. Burrowwal és Chase-el nem látom a jelentős visszaesést de persze megeshet. A D oldalán Lou távozásával sokkal inkább. A Browns meghatározó csapat lehet, tölük tartanék a legjobban. A másik két csapattól inkább a hagyomány mint az edzők és a játékosállomány miatt. Természetesen ez nem a mostani szezonra vonatkozik. A Baltimore idén még simán viheti a csoportot egy rossz meccs elég hozzá tőlünk. Azonban azt belőlük egyáltalán nem látom most hogy a rájátszásban egy meccsnél többet nyerhetnek. Azt is korlátozottan gondolom. A jelenlegi tendenciák alapján ha a jags jut be senki ellen nem tennék rájukMost jön a neheze: Burrow szerződése után a FO munkája felértékelődik majd, az értékek kiválasztása és megtartása egy új problémakör lesz, aminek sikertelen megoldása fájdalmas visszaeséssel járhat majd.Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...
Miknar
Mikey
Mindenesetre ha nálunk Picike hoz majd egy átlagnál kicsit jobb szintet, a Varnyak pedig megtartják a Lámát és a védelem kárára fegyvereket adnak neki, érdekes évtized elé nézhet a csoport.
Szokol
Szerkesztette: laoce
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Most jön a neheze: Burrow szerződése után a FO munkája felértékelődik majd, az értékek kiválasztása és megtartása egy új problémakör lesz, aminek sikertelen megoldása fájdalmas visszaeséssel járhat majd.Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...
Miknar
Mikey
Mindenesetre ha nálunk Picike hoz majd egy átlagnál kicsit jobb szintet, a Varnyak pedig megtartják a Lámát és a védelem kárára fegyvereket adnak neki, érdekes évtized elé nézhet a csoport.
több mint 3 éve
Benéztem oda, de inkább elszaladtam… 😕Nem csodálom…
SirPub
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Nem lesz meleg a meccsen... Jó, hogy ehhez is szokva vagyunk!
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...
Miknar
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
0-2 indulással 3 meccsel a vége előtt PO ba kerülni szép! Who Dey. Cél az 1st seed, KC utolsó két meccsén rezgett a léc, most kellene Gino feltámadás és a PO ért kétségbeesett küzdés.
több mint 3 éve
A jaguárok megtették azt a szívességet hogy megverték a Jetst, ezzel matematikailag is biztossá vált a PO a számunkra.Grat és szívesen!
Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎
Miknar
több mint 3 éve
A jaguárok megtették azt a szívességet hogy megverték a Jetst, ezzel matematikailag is biztossá vált a PO a számunkra.Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎
több mint 3 éve
Csak Hubbard out. A snapszámokat majd meglátjuk. Az a csukló vagy nem volt törött vagy találkozott Trey a kisjézussal. Mert ő tuti játszikBoyd vajon hogy kapkodta a labdákat egy héttel egy nyílt ujjtörés után?
laoce
Ezek a srácok terminátorok.
több mint 3 éve
Csak Hubbard out. A snapszámokat majd meglátjuk. Az a csukló vagy nem volt törött vagy találkozott Trey a kisjézussal. Mert ő tuti játszik
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Benéztem oda, de inkább elszaladtam… 😕
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Úgy rémlik, év elején az volt a mondás, hogy idén Burrow és Wilson a prioritás. Nyilván Von Bell-t meg kell tartani és Hurts-el is meg kéne egyezni, nekem jobban tetszik mint Uzomah.Perine és Apple érdekes kérdés. Sample gondolom nem lenne drága, de jobbat is lehet találni a drafton, idén tán jó lesz a TE felhozatal.Boyd 4 év - 43millió.Az, hogy itthon a Bengal vagy Burrow megítélése milyen szerintem nem számít. Amikor itthon berobbant az NFL egy kis csapat voltunk, nem volt túl szexi a csapat és ugye Dalton sem volt egy közönségmágnes. Évek alatt ez fog változni, hogy egy NBA hasonlatot hozzak itthon a Bucksnak sem volt említésre méltó rajongói tábora, és Giannis hiába volt MVP szint, azt a csapatot is inkább csak fikázták amíg nem lettek bajnokok. Ha a Bengals idén is bejutna Allen vagy Mahomest verve az SB-be, az azt gondolom itthon is áttörést hozna, és sokan felülnének a bandwagonra.Sajna kevés esélyt látok a Burrow, Chase, Higgins trióra, 2 okból is. Egyrészt nagyon sok pénzt elvinne és Boydnak elég kedvező a fizetése, 10M körülire emlékszem. Másrészt Higginsnek ugyanaz az ügynöke, mint Bates-nek. Márpedig a magas fizu, magas garantáltat nem hiszem, hogy bevállalja a vezetés, mert ellenkezik az elvekkel is. Valószínűbbnek látom, hogy draftról jön majd valaki. Kicsi az esélye, de akár már idén lehet egy hátsó körös kísérlet.
Amerikában egyébként egészen másképp kezelik, amiben, biztosan benne van, hogy kvázi sztárként érkezett a ligába. Jellemző, hogy a hétvégén az előzetes felmérések szerint a két későbbi kiemelt meccs közül (TB-Cin, Ten-LAC) csak egy államban, Tennesseeben akarták az utóbbit nézni az emberek, mindenhol máshol többségben voltak akik az első meccsre voltak kíváncsiak. A nézettségi számok is igazolják ezt, hiszen pl. az egy nappal korábbi Allen-Tua fele annyi nézőt ért el, mint a Brady-Burrow.
Ami a jövőt illeti, szerintem ezt az OL-t Williams-szel megpróbálják egyben tartani, még akkor is, ha időnként vannak komoly hibái. Más kérdés, hogy szerintem neki nem fognak topfizetést adni. A WR-ek közül pedig szerintem Higgins lesz, akit megpróbálunk megtartani és Boydtól fogunk elbúcsúzni. Persze nem tudom, hogy az O oldalon három sztárfizetés (Joe, Chase és Higgins) mennyire fér bele, de nem zárnám ki, hogy amikor választani kell, akkor mellettük tesz le a voksát az FO, és CB poszton kukázott olcsójánosokkal (mint Apple) állunk fel.
munoz
ikuvihar
A magas snap-számmal rendelkező, lejáró szerződésűek:
2023: Bates, Von Bell, Hurst, Prett, Perine, Drew Sample és Apple
2024: Reader, Boyd, Awuzie, Williams, Higgins, Wilson
Ez konkrétan a jelenlegi kezdő 22 fele plusz Perine és Sample. Nehéz lesz mindenkit megtartani vagy pótolni. Van esély arra, hogy Joe ne most kapjon hosszabbítást, hanem jövőre? Akkor lehetne játszani a szerződésekkel, hosszabbítani, akivel lehet illetve magasabb lesz a cap is valószínű. Van ő ennyire lojális/megértő a tulajokkal szemben? Majd meglátjuk illetve az is kiderül, hogy mennyire fifikás a GM.
SirPub
Jövőre Reader, Awuzie, Chase lesz érdekes. Valamint a kulcskérdés: Boyd és Higgins.
Taylornak volt egy elejtett megjegyzése, hogy nyilván lesznek srácok, akiket el kell engednünk.