Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Pfüüü… annyira kellett ordítozni, hogy a macska megint kimenekült a házból. Pedig utálja a hideget.
A D-nek nagy pacsi, hogy hozták a meccset. Az első félidei O is tetszetős volt. Nincs nagy baj, kell velük kicsit káromkodni és rendben lesz.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Hát ez mi volt... Embertelen. Elhitték, leengedtek, a D és a szerencse. Remélem tanulnak belőle. Most legalább nem a meccs ment el. Innentől a Baltimore elleni már nagyon valószínű, hogy a csoportról szól. Én a Raidersben bízom az utolsó fordulóban. Ha ott buknak a fönökök mi meg nyerjük ezt a kettőt AFC első kiemelés. Nem teljesen elvetemült gondolat. Remélem Collins nem olyan durva mint ahogy kinézett.

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Boldog, békés karácsonyt mindenkinek, és sikerekben gazdag, /"gyűrűs"/ újévet minden Bengals szurkernek!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettek
laoce
Picikében benne van egy Dalton, jobb esetben egy Carr, még jobb esetben egy Stafford. Az a jó, hogy nem ment el rá ing és gatya, ki lehet vágni bármikor, de kicsi a minta. Én láttam nála pozitív jeleket, a többit meg majd látjuk.

Na ezt nem tehetik a Barnák Watsonnal. Mire kinyögik a pickeket és ezt a fizut, teljesen le fog épülni a keretük emberi számítás szerint.

Egy biztos: Burrow ezzel a szerződéssel eddig cheat code volt. Kíváncsi vagyok a FO munkájára nagyon a következő években.

Ui: én HC kérdést is látok nálatok, de ez már végképp más téma.
Szokol
A FO-ban bízom, az utóbbi 4 évben jó munkát végeztek. A draftról 9 kezdőnk van + Dax Hill és CTB még kérdéses. Jó kiegészítő ember is jött onnét 10-12. FA munka is jó volt, plusz akiket kukáztak, szintén jó teljesítményt nyújtanak és még találtak gyöngyszemet is.
Viszonylag kevés kapufát lőttek: drafton Drew Sample és Carman akik fájóak, FA-rők Trae Waynes, és egy OL emberre emlékszem, akit igazoltunk és nem is játszott nálunk. Collins pedig számomra még kérdéses, megéri-e majd az árát. De sok olyan igazolás volt, aki ár/érték arányban kifejezetten jónak mondható. (Awuzie, Von Bell, T.Y. Hilton, Cappa, Karras, Hurts, Perine, Spain, Filo.)
Persze eddig drafton voltak 1/1, 1/5-ös választások és volt pénz, amiből lehetett költeni. De összességében tetszik amit csinálnak, és bár létszámban nagyon kevesen vannak, de úgy tűnik, alaposan körbajárják a kiválasztottakat.

HC: érdekes kérdés. Ahhoz, hogy egy csapatnál dinasztia épüljön (értsd: 10-ből legalább 8-9-szer rájátszás esélyes, 4-5-ször SB esélyes csapat, nyerjen legalább 2 gyűrűt), kell egy szuper tehetséges irányító, aki egyéb jó tulajdonságokkal is meg van áldva és kell egy nagyon jó HC. Ilyen kombóból kettő volt az utóbbi időben.
Nálunk az előző adott, az utóbbi pedig kérdéses. Sokan rávágnak, hogy Taylor kevés ehhez, de határozottan mutat fejlődési jeleket. Az, hogy képes lesz-e kitörni és meghatározó edző lenni, a következő 2-3 évben elválik.
Azért remélem, ha nem is sikerül Taylornak szintet lépnie, akkor is összejön Burrow pályafutása során legalább egy gyűrű.
ikuvihar
Hiltonnak Hilton, de nem TY. 🙂

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Boldog karácsonyt mindekinek.
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettek
laoce
Picikében benne van egy Dalton, jobb esetben egy Carr, még jobb esetben egy Stafford. Az a jó, hogy nem ment el rá ing és gatya, ki lehet vágni bármikor, de kicsi a minta. Én láttam nála pozitív jeleket, a többit meg majd látjuk.

Na ezt nem tehetik a Barnák Watsonnal. Mire kinyögik a pickeket és ezt a fizut, teljesen le fog épülni a keretük emberi számítás szerint.

Egy biztos: Burrow ezzel a szerződéssel eddig cheat code volt. Kíváncsi vagyok a FO munkájára nagyon a következő években.

Ui: én HC kérdést is látok nálatok, de ez már végképp más téma.
Szokol
A FO-ban bízom, az utóbbi 4 évben jó munkát végeztek. A draftról 9 kezdőnk van + Dax Hill és CTB még kérdéses. Jó kiegészítő ember is jött onnét 10-12. FA munka is jó volt, plusz akiket kukáztak, szintén jó teljesítményt nyújtanak és még találtak gyöngyszemet is.
Viszonylag kevés kapufát lőttek: drafton Drew Sample és Carman akik fájóak, FA-rők Trae Waynes, és egy OL emberre emlékszem, akit igazoltunk és nem is játszott nálunk. Collins pedig számomra még kérdéses, megéri-e majd az árát. De sok olyan igazolás volt, aki ár/érték arányban kifejezetten jónak mondható. (Awuzie, Von Bell, T.Y. Hilton, Cappa, Karras, Hurts, Perine, Spain, Filo.)
Persze eddig drafton voltak 1/1, 1/5-ös választások és volt pénz, amiből lehetett költeni. De összességében tetszik amit csinálnak, és bár létszámban nagyon kevesen vannak, de úgy tűnik, alaposan körbajárják a kiválasztottakat.

HC: érdekes kérdés. Ahhoz, hogy egy csapatnál dinasztia épüljön (értsd: 10-ből legalább 8-9-szer rájátszás esélyes, 4-5-ször SB esélyes csapat, nyerjen legalább 2 gyűrűt), kell egy szuper tehetséges irányító, aki egyéb jó tulajdonságokkal is meg van áldva és kell egy nagyon jó HC. Ilyen kombóból kettő volt az utóbbi időben.
Nálunk az előző adott, az utóbbi pedig kérdéses. Sokan rávágnak, hogy Taylor kevés ehhez, de határozottan mutat fejlődési jeleket. Az, hogy képes lesz-e kitörni és meghatározó edző lenni, a következő 2-3 évben elválik.
Azért remélem, ha nem is sikerül Taylornak szintet lépnie, akkor is összejön Burrow pályafutása során legalább egy gyűrű.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettek
laoce
Picikében benne van egy Dalton, jobb esetben egy Carr, még jobb esetben egy Stafford. Az a jó, hogy nem ment el rá ing és gatya, ki lehet vágni bármikor, de kicsi a minta. Én láttam nála pozitív jeleket, a többit meg majd látjuk.

Na ezt nem tehetik a Barnák Watsonnal. Mire kinyögik a pickeket és ezt a fizut, teljesen le fog épülni a keretük emberi számítás szerint.

Egy biztos: Burrow ezzel a szerződéssel eddig cheat code volt. Kíváncsi vagyok a FO munkájára nagyon a következő években.

Ui: én HC kérdést is látok nálatok, de ez már végképp más téma.
Szokol
Abszolút nem állunk rosszul a cappel, szinte minden kulcsjátékossal hosszabbítottunk, a pickek nyilván hiányoznak még két évig, de nem látom mitől épülnénk le.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Boldog, békés karácsonyt Nektek és családotoknak! ☺️

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kívánok. Jézuska után találkozunk az eredménykövetőben

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettek
laoce
Picikében benne van egy Dalton, jobb esetben egy Carr, még jobb esetben egy Stafford. Az a jó, hogy nem ment el rá ing és gatya, ki lehet vágni bármikor, de kicsi a minta. Én láttam nála pozitív jeleket, a többit meg majd látjuk.

Na ezt nem tehetik a Barnák Watsonnal. Mire kinyögik a pickeket és ezt a fizut, teljesen le fog épülni a keretük emberi számítás szerint.

Egy biztos: Burrow ezzel a szerződéssel eddig cheat code volt. Kíváncsi vagyok a FO munkájára nagyon a következő években.

Ui: én HC kérdést is látok nálatok, de ez már végképp más téma.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎
Miknar
Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...
Mikey
Most jön a neheze: Burrow szerződése után a FO munkája felértékelődik majd, az értékek kiválasztása és megtartása egy új problémakör lesz, aminek sikertelen megoldása fájdalmas visszaeséssel járhat majd.

Mindenesetre ha nálunk Picike hoz majd egy átlagnál kicsit jobb szintet, a Varnyak pedig megtartják a Lámát és a védelem kárára fegyvereket adnak neki, érdekes évtized elé nézhet a csoport.
Szokol
Hát lehet így is látni. Meg lehet almát körtéhez hasonlítani. Meg a három irányítót hasonló polcon látni. Meg hinni hogy a föld lapos. 😀 Teljesen más lesz a négy csapat útja én úgy látom. Burrowwal és Chase-el nem látom a jelentős visszaesést de persze megeshet. A D oldalán Lou távozásával sokkal inkább. A Browns meghatározó csapat lehet, tölük tartanék a legjobban. A másik két csapattól inkább a hagyomány mint az edzők és a játékosállomány miatt. Természetesen ez nem a mostani szezonra vonatkozik. A Baltimore idén még simán viheti a csoportot egy rossz meccs elég hozzá tőlünk. Azonban azt belőlük egyáltalán nem látom most hogy a rájátszásban egy meccsnél többet nyerhetnek. Azt is korlátozottan gondolom. A jelenlegi tendenciák alapján ha a jags jut be senki ellen nem tennék rájuk
laoce
Nincs alma, nincs körte, nincs három ugyanolyan irányító, csak cap management, ami az újonc irányító szerződés miatt eddig nem volt központi kérdés. Ennyi volt a mondanivalóm.

Én amúgy a Barnáktól nem félek és Steelers szurkolóként abban is nagyon bízom, hogy a Lámának megadják a Varnyak a nagy szerződést, mert szerintem akkor ők évekre kiszálltak a játékból.

Látszólag évekre a Cicusoké a csoport, de például ha a cap miatt szétesik az elkapótrió, az új helyzezet jelenthet.
Szokol
Teljesen biztos hogy nem lesz két első számú elkapó. De ha van egy valid contenderbcsapat talán nem kell túlfizetni mindenkit hogy ide jöjjön. A Ravenst ugyanúgy látjuk. A Brownst ne keverd össze ezzel az edző gárdával, az eddigi Brownssal. A Bengalsnál tényleg az a kérdés hogy Burrow belemegy e egy Mahomes típusú szerződésbe vagy egy Watson típusú kell neki. Megkapja az utóbbit is, csak akkor sokkal nehezebb lesz a többiekkel a FO dolga. Mellesleg a vasasról azt látom amit még csoport ellenfélnek sem kívánok, hogy egy Dalton típusú (ki nem teszem mert kb közepes vagy picit jobb) irányitoval sok évet elvesztegethettek

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎
Miknar
Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...
Mikey
Most jön a neheze: Burrow szerződése után a FO munkája felértékelődik majd, az értékek kiválasztása és megtartása egy új problémakör lesz, aminek sikertelen megoldása fájdalmas visszaeséssel járhat majd.

Mindenesetre ha nálunk Picike hoz majd egy átlagnál kicsit jobb szintet, a Varnyak pedig megtartják a Lámát és a védelem kárára fegyvereket adnak neki, érdekes évtized elé nézhet a csoport.
Szokol
Hát lehet így is látni. Meg lehet almát körtéhez hasonlítani. Meg a három irányítót hasonló polcon látni. Meg hinni hogy a föld lapos. 😀 Teljesen más lesz a négy csapat útja én úgy látom. Burrowwal és Chase-el nem látom a jelentős visszaesést de persze megeshet. A D oldalán Lou távozásával sokkal inkább. A Browns meghatározó csapat lehet, tölük tartanék a legjobban. A másik két csapattól inkább a hagyomány mint az edzők és a játékosállomány miatt. Természetesen ez nem a mostani szezonra vonatkozik. A Baltimore idén még simán viheti a csoportot egy rossz meccs elég hozzá tőlünk. Azonban azt belőlük egyáltalán nem látom most hogy a rájátszásban egy meccsnél többet nyerhetnek. Azt is korlátozottan gondolom. A jelenlegi tendenciák alapján ha a jags jut be senki ellen nem tennék rájuk
laoce
Nincs alma, nincs körte, nincs három ugyanolyan irányító, csak cap management, ami az újonc irányító szerződés miatt eddig nem volt központi kérdés. Ennyi volt a mondanivalóm.

Én amúgy a Barnáktól nem félek és Steelers szurkolóként abban is nagyon bízom, hogy a Lámának megadják a Varnyak a nagy szerződést, mert szerintem akkor ők évekre kiszálltak a játékból.

Látszólag évekre a Cicusoké a csoport, de például ha a cap miatt szétesik az elkapótrió, az új helyzezet jelenthet.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎
Miknar
Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...
Mikey
Most jön a neheze: Burrow szerződése után a FO munkája felértékelődik majd, az értékek kiválasztása és megtartása egy új problémakör lesz, aminek sikertelen megoldása fájdalmas visszaeséssel járhat majd.

Mindenesetre ha nálunk Picike hoz majd egy átlagnál kicsit jobb szintet, a Varnyak pedig megtartják a Lámát és a védelem kárára fegyvereket adnak neki, érdekes évtized elé nézhet a csoport.
Szokol
Hát lehet így is látni. Meg lehet almát körtéhez hasonlítani. Meg a három irányítót hasonló polcon látni. Meg hinni hogy a föld lapos. 😀 Teljesen más lesz a négy csapat útja én úgy látom. Burrowwal és Chase-el nem látom a jelentős visszaesést de persze megeshet. A D oldalán Lou távozásával sokkal inkább. A Browns meghatározó csapat lehet, tölük tartanék a legjobban. A másik két csapattól inkább a hagyomány mint az edzők és a játékosállomány miatt. Természetesen ez nem a mostani szezonra vonatkozik. A Baltimore idén még simán viheti a csoportot egy rossz meccs elég hozzá tőlünk. Azonban azt belőlük egyáltalán nem látom most hogy a rájátszásban egy meccsnél többet nyerhetnek. Azt is korlátozottan gondolom. A jelenlegi tendenciák alapján ha a jags jut be senki ellen nem tennék rájuk

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎
Miknar
Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...
Mikey
Most jön a neheze: Burrow szerződése után a FO munkája felértékelődik majd, az értékek kiválasztása és megtartása egy új problémakör lesz, aminek sikertelen megoldása fájdalmas visszaeséssel járhat majd.

Mindenesetre ha nálunk Picike hoz majd egy átlagnál kicsit jobb szintet, a Varnyak pedig megtartják a Lámát és a védelem kárára fegyvereket adnak neki, érdekes évtized elé nézhet a csoport.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Benéztem oda, de inkább elszaladtam… 😕
SirPub
Nem csodálom…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Nem lesz meleg a meccsen... Jó, hogy ehhez is szokva vagyunk!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎
Miknar
Az utolsó két évben 20-11 a rekord, az idei 0-2-es kezdés óta 10-2. Nem kérdés...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
0-2 indulással 3 meccsel a vége előtt PO ba kerülni szép! Who Dey.
Cél az 1st seed, KC utolsó két meccsén rezgett a léc, most kellene Gino feltámadás és a PO ért kétségbeesett küzdés.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jaguárok megtették azt a szívességet hogy megverték a Jetst, ezzel matematikailag is biztossá vált a PO a számunkra.

Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎
Miknar
Grat és szívesen!
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
A jaguárok megtették azt a szívességet hogy megverték a Jetst, ezzel matematikailag is biztossá vált a PO a számunkra.

Hivatalosan is jó csapat lettünk, 2 egymást követő PO év 😎😎
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Csak Hubbard out. A snapszámokat majd meglátjuk. Az a csukló vagy nem volt törött vagy találkozott Trey a kisjézussal. Mert ő tuti játszik
laoce
Boyd vajon hogy kapkodta a labdákat egy héttel egy nyílt ujjtörés után?
Ezek a srácok terminátorok.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Csak Hubbard out. A snapszámokat majd meglátjuk. Az a csukló vagy nem volt törött vagy találkozott Trey a kisjézussal. Mert ő tuti játszik

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Benéztem oda, de inkább elszaladtam… 😕

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Mindenkinek ajánlom a NE topicban a tweet. Képtelen vagyok beilleszteni. Negyedik negyedes passz hatékonyság. Minden tekintetben vezetjük a ligát, kivéve a yard mennyiséget. Burrow pontos borzasztóan

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Az, hogy itthon a Bengal vagy Burrow megítélése milyen szerintem nem számít. Amikor itthon berobbant az NFL egy kis csapat voltunk, nem volt túl szexi a csapat és ugye Dalton sem volt egy közönségmágnes. Évek alatt ez fog változni, hogy egy NBA hasonlatot hozzak itthon a Bucksnak sem volt említésre méltó rajongói tábora, és Giannis hiába volt MVP szint, azt a csapatot is inkább csak fikázták amíg nem lettek bajnokok. Ha a Bengals idén is bejutna Allen vagy Mahomest verve az SB-be, az azt gondolom itthon is áttörést hozna, és sokan felülnének a bandwagonra.
Amerikában egyébként egészen másképp kezelik, amiben, biztosan benne van, hogy kvázi sztárként érkezett a ligába. Jellemző, hogy a hétvégén az előzetes felmérések szerint a két későbbi kiemelt meccs közül (TB-Cin, Ten-LAC) csak egy államban, Tennesseeben akarták az utóbbit nézni az emberek, mindenhol máshol többségben voltak akik az első meccsre voltak kíváncsiak. A nézettségi számok is igazolják ezt, hiszen pl. az egy nappal korábbi Allen-Tua fele annyi nézőt ért el, mint a Brady-Burrow.

Ami a jövőt illeti, szerintem ezt az OL-t Williams-szel megpróbálják egyben tartani, még akkor is, ha időnként vannak komoly hibái. Más kérdés, hogy szerintem neki nem fognak topfizetést adni. A WR-ek közül pedig szerintem Higgins lesz, akit megpróbálunk megtartani és Boydtól fogunk elbúcsúzni. Persze nem tudom, hogy az O oldalon három sztárfizetés (Joe, Chase és Higgins) mennyire fér bele, de nem zárnám ki, hogy amikor választani kell, akkor mellettük tesz le a voksát az FO, és CB poszton kukázott olcsójánosokkal (mint Apple) állunk fel.
munoz
Sajna kevés esélyt látok a Burrow, Chase, Higgins trióra, 2 okból is. Egyrészt nagyon sok pénzt elvinne és Boydnak elég kedvező a fizetése, 10M körülire emlékszem. Másrészt Higginsnek ugyanaz az ügynöke, mint Bates-nek. Márpedig a magas fizu, magas garantáltat nem hiszem, hogy bevállalja a vezetés, mert ellenkezik az elvekkel is. Valószínűbbnek látom, hogy draftról jön majd valaki. Kicsi az esélye, de akár már idén lehet egy hátsó körös kísérlet.
ikuvihar
Boyd 4 év - 43millió.

A magas snap-számmal rendelkező, lejáró szerződésűek:
2023: Bates, Von Bell, Hurst, Prett, Perine, Drew Sample és Apple
2024: Reader, Boyd, Awuzie, Williams, Higgins, Wilson

Ez konkrétan a jelenlegi kezdő 22 fele plusz Perine és Sample. Nehéz lesz mindenkit megtartani vagy pótolni. Van esély arra, hogy Joe ne most kapjon hosszabbítást, hanem jövőre? Akkor lehetne játszani a szerződésekkel, hosszabbítani, akivel lehet illetve magasabb lesz a cap is valószínű. Van ő ennyire lojális/megértő a tulajokkal szemben? Majd meglátjuk illetve az is kiderül, hogy mennyire fifikás a GM.
SirPub
Úgy rémlik, év elején az volt a mondás, hogy idén Burrow és Wilson a prioritás. Nyilván Von Bell-t meg kell tartani és Hurts-el is meg kéne egyezni, nekem jobban tetszik mint Uzomah.Perine és Apple érdekes kérdés. Sample gondolom nem lenne drága, de jobbat is lehet találni a drafton, idén tán jó lesz a TE felhozatal.
Jövőre Reader, Awuzie, Chase lesz érdekes. Valamint a kulcskérdés: Boyd és Higgins.
Taylornak volt egy elejtett megjegyzése, hogy nyilván lesznek srácok, akiket el kell engednünk.