NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
de ha kis szerencsétek van, akkor meglesz végre a franchise-irányító, akire fel lehet építeni a következő 15 évet.
Wyatt
Azért ez a 15 év elég optimista....
32 csapatból 8 csapatnak nem saját draftolású a kezdő irányítója
32 csapatból 8 csapat játszik elsőszerződéses irányítóval
a ligában jelenleg 2 irányító játszik legalább 15 szezon óta (Brees és TB)
a jelenleg kezdő irányítók átlagban 6 éve játszanak a ligában.

Szóval be positive de ez kicsit túlzás volt... Nem akarom a Barnákat bántani, de ha egy irányító kitölti náluk a rookie szerződését úgy, hogy legalább a meccsek 80-90%-ban kezdő akkor már megérte a picket.
.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A draft egy zsákbamacska és oda vissza elsülhet, a támadófalat az FA piacról is meglehet erősíteni, amivel kapcsolatban azért remélem, hogy jóval aktívabbak lesz a csapat mint szokott.
Bad 31
A moneyball szellemében nagy igazolásokat nem várok FA-ról nagy pénzekért, de jól jönne egy-két tehetséges FA az biztos.
Csiriba
"No. 1, we’ve got to re-sign our key players. No. 2, we’ve got to be appropriately aggressive in free agency and No. 3, we’ve got to have a great draft." — Jimmy Haslam on keys to the future
Drip
A terv jó! Remélem a végrehajtását is kifejezetten pozitív felhanggal lehet majd értékelni.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 029 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A draft egy zsákbamacska és oda vissza elsülhet, a támadófalat az FA piacról is meglehet erősíteni, amivel kapcsolatban azért remélem, hogy jóval aktívabbak lesz a csapat mint szokott.
Bad 31
A moneyball szellemében nagy igazolásokat nem várok FA-ról nagy pénzekért, de jól jönne egy-két tehetséges FA az biztos.
Csiriba
"No. 1, we’ve got to re-sign our key players. No. 2, we’ve got to be appropriately aggressive in free agency and No. 3, we’ve got to have a great draft." — Jimmy Haslam on keys to the future

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak az a baj, hogy nem biztos, hogy mindenkinek olyan szerencséje lesz a 3., 4. vagy a 6. körben húzott irányítóval, hogy tényleg franchise QB lehet. Most el lehet vinni a draft legjobb irányítóját. Vagy meg lehet erősíteni az egész csapatot, amibe aztán már csak egy irányító kell valamikor. Csak miután az egész csapat már jó lesz, lehet reménykedni, hogy majd az első kör közepétől lejjebb sikerül valamikor találni oda egy jófélét. Persze lehet reménykedni, hogy kifogsz FA-n egy PM-et, és lesz négy-öt pazar év. De valószínűbb, hogy csak egy Oszit talál magának az ember így pedig marad a középszer, mert ahhoz túl jó a csapat, hogy jó helyen húzhasson irányítót, ahhoz viszont nem elég jó, hogy elbírja, hogy nudlika az irányítója. Mindig van bust, mindig lesz, de van elég pick ahhoz, hogy 1/1 után is megerősítsék a csapatot, de ha kis szerencsétek van, akkor meglesz végre a franchise-irányító, akire fel lehet építeni a következő 15 évet.

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A draft egy zsákbamacska és oda vissza elsülhet, a támadófalat az FA piacról is meglehet erősíteni, amivel kapcsolatban azért remélem, hogy jóval aktívabbak lesz a csapat mint szokott.
Bad 31
A moneyball szellemében nagy igazolásokat nem várok FA-ról nagy pénzekért, de jól jönne egy-két tehetséges FA az biztos.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
A draft egy zsákbamacska és oda vissza elsülhet, a támadófalat az FA piacról is meglehet erősíteni, amivel kapcsolatban azért remélem, hogy jóval aktívabbak lesz a csapat mint szokott.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondtam hogy nem trollkodni akarok csak azért a negatív oldalt is említsük meg.
Nekem az a véleményem hogy Hue nem biztos hogy jó a timemanagementben, elbaszhatja a challengeléseket, vagy a playhívásokat sőt a személyzetét sem biztos hogy jól rakja össze, de egy valami biztos vankb. 10 potenciális QB akit cserével, FA-ként, draftról el tud hozni akkor ő ki tudja választani azt akivel a legjobban tud összedolgozni.... Szóval ez a mantrázás szerintem felesleges...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarok betrollkodni, de EJ Manuel is milyen jó húzás volt a Billsnek 😀
malkav
Ja és most ezért senki ne húzzon QB-t innentől? Vagy mire akarsz utalni?

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem akarok betrollkodni, de EJ Manuel is milyen jó húzás volt a Billsnek 😀
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 012 — Believelander
Ott azért nagyon kimelekedo tehetségnek volt kikialtva Luck, kicsi volt az esélye hogy bust lesz. Az idei classban sehol nincs ilyen.
JustoVillar
Tényleg nehezen hiszem el, h. ez minden évben előkerül. Luckra (2012) azt mondták, h. Manning (1998) óta nem volt olyan tehetséges irányító a drafton, mint ő. Tehát várjunk 2026 körülig a QB-drafttal, mert addig túl nagy rizikó?

Asszem Holmgren mondta, h. addig kell QB-t húzni, amíg meg nem találod az "igazit", akár minden évben lehet egyet választani. Most itt a lehetőség, h. a class legjobbját behúzzuk és az OL-ről beszélgetünk ?!

Még egy év RG-val // Cutler // Romo (aki mondjuk tény, h. az elmúlt 20 év legjobbja lenne a Brownsban, csak éppen 37 lesz jövőre és porcelán), hagyjuk már, hánynom kell.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Blevi 8 326 — Lions & Cowboys fan
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.
JustoVillar
Akkor a Coltsnak is egy falembert kellett volna húznia Luck helyett?
Bazzani
Ott azért nagyon kimelekedo tehetségnek volt kikialtva Luck, kicsi volt az esélye hogy bust lesz. Az idei classban sehol nincs ilyen.
JustoVillar
Amikor a Cowboys 1/1 volt sokan megkérdőjelezték hogy ér-e a drafton az adott irányító első választást és különben is mennyi lyuk van. Troy Aikman-ről beszélünk. Vagy ott van Stafford 0-16os csapatba draftoltak es sokan Bustfordnak emlegettek egyből a draft után. Garancia semmire nincs (JMR), de van amikor ezt kell lépni. Browns most ebben a helyzetben van.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.
JustoVillar
Akkor a Coltsnak is egy falembert kellett volna húznia Luck helyett?
Bazzani
Ott azért nagyon kimelekedo tehetségnek volt kikialtva Luck, kicsi volt az esélye hogy bust lesz. Az idei classban sehol nincs ilyen.
JustoVillar
De ha már egy Carr szintű játékost sikerül találni az is hatalmas dolog lenne itt.
A másik első körös pickel pedig jöhet az OL pick.

több mint 7 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 607
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.
JustoVillar
Akkor a Coltsnak is egy falembert kellett volna húznia Luck helyett?
Bazzani
Ott azért nagyon kimelekedo tehetségnek volt kikialtva Luck, kicsi volt az esélye hogy bust lesz. Az idei classban sehol nincs ilyen.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 029 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Köszönöm Bazza!

Joe Thomas hány meccset nyert nekünk ?
Ráadásul a futással semmi baj nem volt, Crow és Duke is 5 yard körül átlagolt, Duke-ot kellett volna egy kicsit többet használni. Félre ne érts @JustoVillar tényleg kell segítség a falba, de így sose fogunk egyről a kettőre lépni.
szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.
ezt meg nem tudom hova tenni majd 20 évnyi qb hiány után

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.
JustoVillar
Akkor a Coltsnak is egy falembert kellett volna húznia Luck helyett?

több mint 7 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 607
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.

több mint 7 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 607
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.

Szerkesztette: JustoVillar

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 012 — Believelander
Hue-ék a déli csapatot fogják felkészíteni a Senior Bowlra. Nem jön rosszul egy ilyen kucsfontosságú draft előtt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Griffint semmiféleképpen nem akarom jövőre kezdőnek látni... Aki látott idén tőle meccset, az egyértelműen láthatta, hogy közel sem hozza azt a szintet amit első évébe, sőt még game managernek se tudom elképzelni... Ahhoz képest, hogy a fal aránylag jól megvédte (egyik playbe legalább 5(!) másodperce volt, de csak állt és kereste a célpontot [pedig Hawkins teljesen üres volt],majd a fal összeomlása előtt vagy kiszaladt és kidobta a stadionból, vagy sackelték (főleg a red zone-ban...). Sok lehetőséget felsoroltatok, Jimmy-n keresztül Romoig. Tegyük fel, hogy nem hozunk 1. körben QB-t, akkor már ne is hozzunk senkit! 1/1 BPA, 1/12 OT, és adjunk egy kezdő évet Kesslernek, ha nem is fr. QB, de game manager szintet képes hozni meglátásom szerint, Pryorral meg nagyon jól megértették egymást. Szerencsére nem nekem kell megmondani a tutit, vannak nálam okosabbak, és jobban értenek a dolgokhoz 😊 Ennek ellenére én még mindig a QB draftban látom a kiutat, és már túl sokat vártunk a jövőévi classra mert "az idei class gyenge"...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Cassel is faszanyosan nezett ki a Honvedben. Nala jobb csak Flynn volt a Packersben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
csi!
Sírva kérlek ereszd el.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 693 — Bears & Illinois fan
.................
Ha még egy bőrt le szeretnék húzni a Garoppolo témáról, akkor Jimmynek annyi előnye van, hogy már játszott éles meccset az NFL-ben, méghozzá nagyon magas szinten. Még akkor is ha Pats offenseben (bár ezt az érvet mindig vicces olasni, mert egy Tom Bradyért sok franchise gatyásodna le évekre, pedig ő is ebben az O-ban villog), v...........
ervinator
Bocsáss meg, de mit jelent, hogy már nagyon magas szinten játszott? Két meccs akkor is nagyon szűk keresztmetszet, ha történetesen ebben a srácban szerintem is mocorog valami.

A másik, igenis nagyon nem mindegy, hol, milyen támadórendszerben teljesít valaki jól. A Patsben egy korszakos zseni az edző, aki megtalálta azt a szintén kiváló irányítót, aki köré másfél évtizede építi/építheti a csapatot, kezdve a fallal. Ilyen hosszú ideig, ilyen kiváló fala senkinek sem volt (talán P. Manningnek), a tavalyi PO blama után megint az jelenti a nyomást általában, ha a legközelebbi védő 4 méterre van Brady-től. Véleményed szerint Brady ugyanígy teljesítene pl a Seahawks fala mögött, ahol Wilson sokszor nem jókedvéért szaladgál? Vagy említhetném a Bearsét is, ahol ez már sokéves probléma.....
Nálatok az a korszakalkotó, hogy amit BB mester és koordinátorai kifőztek, azt Brady 90-95 %-ban félelmetes precizitással végre tudja hajtani (nekem ez a legnagyobb erénye, egyszerűen kb. két évente van egy-egy szarabb meccse, de legtöbbször csak negyedei, a többiben ugyanazt a magas színvonalat tudja hozni -ha megvédik), most az áthívott playeket, egyéni dolgokat nem is említem.....
Ehhez azonban biztosítani kell a falat, azokat az elkapókat, akik ezt a rendszert hamar megtanulják stb. Ebből a rendszerből érkezne Garoppolo, egy korántsem ideális helyzetű csapathoz (bármelyik is legyen az).
Igaz, hogy egy freshman-nel is ugyanúgy be lehet fürdeni, de azért egy első kört megfontolnék........
csi77
A nagyon magas szint arra vonatkozott, hogy kényelmesen mozgott a zsebben, jól olvasta az opciókat, nem ragadt le az első választásánál, tudta olvasni a védelmet és a labdái is jónak néztek ki. Ezt egy kvázi rookie csinálta, ezért is érdemelt tőlem dícséretet (épp ezért sem vicceltem TGA...)

Az írásod többi részével többé kevésbé egyet is lehet érteni, viszont egy dolgot ne felejts el, ha már a falat megemlíted, hogy Brady rendkívül gyorsan engedi el a labdáit, így a fal teljesítményét is jelentősen felhúzza. Egyébként pedig előtte nem igazán volt elit fal, ő tette sokszor átlagon felülivé (pl áthívások, defense olvasások stb..)
ervinator
Nem mindegy, hogy gyorsan eldobja, vagy mindig muszáj eldobnia. Az előbbi esetben megint csak a támadó rendszert kell dicsérni, mert nyilván nem a vakvilágba hajigálja el, hanem az elkapói/futói kezébe. Ehhez azonban a rendszernek kell jól működni, ráadásul ezeken az is látszik, hogy nem ad hoc, hanem tervezett játékok. Ez nem minden csapatnál van így.

A másik, amiben jó a csapat évek óta, az a YAC, ahhoz is fontos a fal, a blokkolási séma, szélvészgyors elkapók stb.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Előbb nézem ki, hogy apróért elhozzuk McCaront, mint Jimmyt a Patsből 😀
zsutu
Sőt simán benne van a pakliban, hogy az első körökben lévő cetlikkel Hue a falakat építi (pl. M. Garrett, Cam Robinson). És idén megint csak hátsóbb körben próbál QB-t húzni. Aztán jövőre vagy rámozdul egy FA-ra, mint McCarron, vagy az idei class-nál erősebb QB állományból választ.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
.................
Ha még egy bőrt le szeretnék húzni a Garoppolo témáról, akkor Jimmynek annyi előnye van, hogy már játszott éles meccset az NFL-ben, méghozzá nagyon magas szinten. Még akkor is ha Pats offenseben (bár ezt az érvet mindig vicces olasni, mert egy Tom Bradyért sok franchise gatyásodna le évekre, pedig ő is ebben az O-ban villog), v...........
ervinator
Bocsáss meg, de mit jelent, hogy már nagyon magas szinten játszott? Két meccs akkor is nagyon szűk keresztmetszet, ha történetesen ebben a srácban szerintem is mocorog valami.

A másik, igenis nagyon nem mindegy, hol, milyen támadórendszerben teljesít valaki jól. A Patsben egy korszakos zseni az edző, aki megtalálta azt a szintén kiváló irányítót, aki köré másfél évtizede építi/építheti a csapatot, kezdve a fallal. Ilyen hosszú ideig, ilyen kiváló fala senkinek sem volt (talán P. Manningnek), a tavalyi PO blama után megint az jelenti a nyomást általában, ha a legközelebbi védő 4 méterre van Brady-től. Véleményed szerint Brady ugyanígy teljesítene pl a Seahawks fala mögött, ahol Wilson sokszor nem jókedvéért szaladgál? Vagy említhetném a Bearsét is, ahol ez már sokéves probléma.....
Nálatok az a korszakalkotó, hogy amit BB mester és koordinátorai kifőztek, azt Brady 90-95 %-ban félelmetes precizitással végre tudja hajtani (nekem ez a legnagyobb erénye, egyszerűen kb. két évente van egy-egy szarabb meccse, de legtöbbször csak negyedei, a többiben ugyanazt a magas színvonalat tudja hozni -ha megvédik), most az áthívott playeket, egyéni dolgokat nem is említem.....
Ehhez azonban biztosítani kell a falat, azokat az elkapókat, akik ezt a rendszert hamar megtanulják stb. Ebből a rendszerből érkezne Garoppolo, egy korántsem ideális helyzetű csapathoz (bármelyik is legyen az).
Igaz, hogy egy freshman-nel is ugyanúgy be lehet fürdeni, de azért egy első kört megfontolnék........
csi77
A nagyon magas szint arra vonatkozott, hogy kényelmesen mozgott a zsebben, jól olvasta az opciókat, nem ragadt le az első választásánál, tudta olvasni a védelmet és a labdái is jónak néztek ki. Ezt egy kvázi rookie csinálta, ezért is érdemelt tőlem dícséretet (épp ezért sem vicceltem TGA...)

Az írásod többi részével többé kevésbé egyet is lehet érteni, viszont egy dolgot ne felejts el, ha már a falat megemlíted, hogy Brady rendkívül gyorsan engedi el a labdáit, így a fal teljesítményét is jelentősen felhúzza. Egyébként pedig előtte nem igazán volt elit fal, ő tette sokszor átlagon felülivé (pl áthívások, defense olvasások stb..)

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"