NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Bénák vagytok.
Mi PO-ban vagyunk én mégis edzőt váltok meg draftolok!
Bazzani
hogy-hogy nem a Bamának drukkolsz az NCAA-ben? :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ervin csak viccelt!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 693 — Bears & Illinois fan
.................
Ha még egy bőrt le szeretnék húzni a Garoppolo témáról, akkor Jimmynek annyi előnye van, hogy már játszott éles meccset az NFL-ben, méghozzá nagyon magas szinten. Még akkor is ha Pats offenseben (bár ezt az érvet mindig vicces olasni, mert egy Tom Bradyért sok franchise gatyásodna le évekre, pedig ő is ebben az O-ban villog), v...........
ervinator
Bocsáss meg, de mit jelent, hogy már nagyon magas szinten játszott? Két meccs akkor is nagyon szűk keresztmetszet, ha történetesen ebben a srácban szerintem is mocorog valami.

A másik, igenis nagyon nem mindegy, hol, milyen támadórendszerben teljesít valaki jól. A Patsben egy korszakos zseni az edző, aki megtalálta azt a szintén kiváló irányítót, aki köré másfél évtizede építi/építheti a csapatot, kezdve a fallal. Ilyen hosszú ideig, ilyen kiváló fala senkinek sem volt (talán P. Manningnek), a tavalyi PO blama után megint az jelenti a nyomást általában, ha a legközelebbi védő 4 méterre van Brady-től. Véleményed szerint Brady ugyanígy teljesítene pl a Seahawks fala mögött, ahol Wilson sokszor nem jókedvéért szaladgál? Vagy említhetném a Bearsét is, ahol ez már sokéves probléma.....
Nálatok az a korszakalkotó, hogy amit BB mester és koordinátorai kifőztek, azt Brady 90-95 %-ban félelmetes precizitással végre tudja hajtani (nekem ez a legnagyobb erénye, egyszerűen kb. két évente van egy-egy szarabb meccse, de legtöbbször csak negyedei, a többiben ugyanazt a magas színvonalat tudja hozni -ha megvédik), most az áthívott playeket, egyéni dolgokat nem is említem.....
Ehhez azonban biztosítani kell a falat, azokat az elkapókat, akik ezt a rendszert hamar megtanulják stb. Ebből a rendszerből érkezne Garoppolo, egy korántsem ideális helyzetű csapathoz (bármelyik is legyen az).
Igaz, hogy egy freshman-nel is ugyanúgy be lehet fürdeni, de azért egy első kört megfontolnék........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem egy Romo vagy egy Cutler jó megoldás lehetne a jövő évi draftig mindenképpen. Most nem tudni melyik playába lenne érdemes beruházni. Az irányítók közül senki nincs aki 1/1-et érne, de 1/12-t se nagyon a tehetségük alapján. Viszont megoldás kell. Garoppolo se érne 1/12-t, a 94 passzkísérletével. Szerintem valamelyik "öreg" kisebb rizikó, bár tény, hogy nem ártana megvédeni őt, ha már egyébként normális futójáték és WR állnak a csapat rendelkezésére.
Klaci79
Én személy szerint akkor már ink maradnék Griffinnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 011
Szerintem egy Romo vagy egy Cutler jó megoldás lehetne a jövő évi draftig mindenképpen. Most nem tudni melyik playába lenne érdemes beruházni. Az irányítók közül senki nincs aki 1/1-et érne, de 1/12-t se nagyon a tehetségük alapján. Viszont megoldás kell. Garoppolo se érne 1/12-t, a 94 passzkísérletével. Szerintem valamelyik "öreg" kisebb rizikó, bár tény, hogy nem ártana megvédeni őt, ha már egyébként normális futójáték és WR állnak a csapat rendelkezésére.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. 1/12. 2/33. 2/52.
Joey Tribbiani
Már ennyi az idő???
Basszus Január 2-a van, és mi még a Bills topicban nem is foglalkozunk a drafttal.... 😊
TGA
nálatok a második kedvenc téma megy, ki lesz a HC? 😊
Joey Tribbiani
Nem nálunk még a 3. sem indult el, hogy ki lesz a GM 😊 😊 😊
TGA
Bénák vagytok.
Mi PO-ban vagyunk én mégis edzőt váltok meg draftolok!

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. 1/12. 2/33. 2/52.
Joey Tribbiani
Már ennyi az idő???
Basszus Január 2-a van, és mi még a Bills topicban nem is foglalkozunk a drafttal.... 😊
TGA
nálatok a második kedvenc téma megy, ki lesz a HC? 😊
Joey Tribbiani
Nem nálunk még a 3. sem indult el, hogy ki lesz a GM 😊 😊 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Többen is írtátok, hogy 1/1-gyel QB-t kell húzni, akkor is, ha reach, ezért gondoltam megnézem 2010 óta az első körben húzott irányítókat mennyire váltak be.

2010: Sam Bradford (1/1), Tim Tebow (1/25)
Egyik sem vált be, sőt az egész qb draft classból nem vált be senki.

2011: Cam Newton (1/1), Jake Locker (1/8), Blaine Gabbert (1/10), Christian Ponder (1/12)
Egyedül Newton vált be az első körös irányítók közül. Rajtuk kívül a 2. körben húzott Andy Dalton vált be. Colin Kaepernick (2. kör) igaz elvitte SB-ba a 49erst, de azon kívül nem mondhatjuk rá, hogy igazán bevált volna, ahogy Tyrod Taylorra (6. kör) sem.

2012: Andrew Luck (1/1), Robert Griffin III (1/2), Ryan Tannehill (1/8), Brandon Weeden (1/22)
Luck egyértelműen bevált, rajta kívül még Tannehill kapna nálam egy fél pontot.
Russel Wilson (3. kör) nevét mindenképp meg kell említeni, illetve Kirk Cousins (4. kör) is felférhet a listára, igaz ő is inkább csak az utolsó 2 évi teljesítményével.

2013: E. J. Manuel (1/16)
Ez a 2010-s classnál is rosszabb volt.

2014: Blake Bortles (1/3), Johnny Manziel (1/22), Teddy Bridgewater (1/32)
Első körből senki sem vált be, Derek Carr (2. kör) megemlíthető.

2015: Jameis Winston (1/1), Marcus Mariota (1/2)
Mindkettő megér nálam egy fél pontot, inkább beváltak, mint sem.
Későbbi körökből senki.

2016: Jared Goff (1/1), Carson Wentz (1/2), Paxton Lynch (1/26)
Wentz fél pontot mindenképp ér, többiek viszont (eddig) nem váltak be.
Későbbi körökből Dak Prescott bevált.

Szóval ha az első körben húzott irányítókat nézzük, akkor elég siralmas a mutató, Newton illetve Luckon kívül nem nagyon látok olyat, aki minden kétséget kizáróan bevált volna. Bár hozzáteszem a Browns egy Winston, Mariota, Wentz tehetségű irányítóval is ki lenne már segítve.

Newton és Luck már a draft előtt is kimagaslott a maga idejében, idén én ilyen irányítót nem látok, aki ennyire kimagaslana.

Ha még egy bőrt le szeretnék húzni a Garoppolo témáról, akkor Jimmynek annyi előnye van, hogy már játszott éles meccset az NFL-ben, méghozzá nagyon magas szinten. Még akkor is ha Pats offenseben (bár ezt az érvet mindig vicces olasni, mert egy Tom Bradyért sok franchise gatyásodna le évekre, pedig ő is ebben az O-ban villog), viszont Gronk nélkül és közel sem 100%-os Edelmannal.

Szóval véleményem szerint az 1/1 BPA 1/12 Jimmy Garoppolo forgatókönyv lenne talán a legbiztosabb a Browns számára, ahhoz hogy meginduljanak felfelé. Hogy a legjobb is az lenne, az majd legalább 1 év múlva kiderül.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 012 — Believelander
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. 1/12. 2/33. 2/52.
Joey Tribbiani
Már ennyi az idő???
Basszus Január 2-a van, és mi még a Bills topicban nem is foglalkozunk a drafttal.... 😊
TGA
nálatok a második kedvenc téma megy, ki lesz a HC? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. 1/12. 2/33. 2/52.
Joey Tribbiani
Már ennyi az idő???
Basszus Január 2-a van, és mi még a Bills topicban nem is foglalkozunk a drafttal.... 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én emlékszem rosszul vagy Carr értéket a bátya húzta le igazán?
zsutu
Carr-ral minden baj volt, többet között, h. csak shotgunból passzol és emiatt nem tudja olvasni a védelmeket; az első célpontjánál leragad, nyomás alatt könnyen zavara hozható, etc. (a szokásos draftelemző-kritikák). A pozitívumok az erős kar és a tapasztalat voltak kb., illetve hogy igazi vezér.

Lutri az egész.
Joey Tribbiani
Ez egyébként azért érdekes, mert szerintem pont az az egyik legnagyobb erőssége Carrnak a profik között, hogy jól el tudja osztani a labdát a célpontjai között, és nem csak egy-egy elkapót keres.
helmet
Ezért nem kell készpénznek venni a sok szakértőt és az általuk összehordott elemzéseket. Az én favoritom a drafton mint projekt QB Brad Kaaya . Róla mindenhol azt olvasom szinte hogy gyenge a karja. Ehhez képest nem egy 50 yardos passzt láttam tőle halál pontosan. Na most mi a fontosabb? Hogy pontos legyen vagy hogy kidobja a stadionból a bőrt?
Carr baromi eretten játszik és igazi vezére a Raidersnek.
több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Én emlékszem rosszul vagy Carr értéket a bátya húzta le igazán?
zsutu
Carr-ral minden baj volt, többet között, h. csak shotgunból passzol és emiatt nem tudja olvasni a védelmeket; az első célpontjánál leragad, nyomás alatt könnyen zavara hozható, etc. (a szokásos draftelemző-kritikák). A pozitívumok az erős kar és a tapasztalat voltak kb., illetve hogy igazi vezér.

Lutri az egész.
Joey Tribbiani
Ez egyébként azért érdekes, mert szerintem pont az az egyik legnagyobb erőssége Carrnak a profik között, hogy jól el tudja osztani a labdát a célpontjai között, és nem csak egy-egy elkapót keres.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 012 — Believelander
Én emlékszem rosszul vagy Carr értéket a bátya húzta le igazán?
zsutu
Carr-ral minden baj volt, többet között, h. csak shotgunból passzol és emiatt nem tudja olvasni a védelmeket; az első célpontjánál leragad, nyomás alatt könnyen zavara hozható, etc. (a szokásos draftelemző-kritikák). A pozitívumok az erős kar és a tapasztalat voltak kb., illetve hogy igazi vezér.

Lutri az egész.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Előbb nézem ki, hogy apróért elhozzuk McCaront, mint Jimmyt a Patsből 😀

Szerkesztette: zsutu
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Houstonnak is bejött az 1/1 BPA. Azóta is keresik a QB-t. Ha az FO-nak megtetszik valamelyik QB én azt mondom bármekkora Reach is be kell vállalni. Feltéve ha nem egy olyan QB az aki tele van red flaggel és már pickelése előtt borítékolható a bust.

Mondjuk ahogy ismerem a Browns megtartják jó szokásukat,húznak 1/1-re BPA-t,és a másik 1.körössel húznak 1 QB-t.Ez már úgy is bevált recept a Browns-nál....Oh wait. 😀
Mr.Breaker
Azért ez elég nagy geciség a Houstonnal szemben, mert az 1/1-re esélyes QB-k mindegyike felsült abból a draft classból. Gyakorlatilag csak Carr néz ki fr. QB-nak, de ő is idén robbant be igazán, na meg persze Jimmyben lehet ott még a potenciál. De egyik sem volt 1/1 esélyes akkor, sőt még első kör esélyes sem igazán. Persze Clowney-val sem jártak olyan hű de jól, bár idén már mutatott egész szép dolgokat.

Így, hogy 1/12 lett az Eagles pick, nem is lenne annyira elképzelhetetlen egy trade Jimmyért (1/12 + 2018 4. kör) és 1/1 mehetne BPA pickre (Garrett?!), de ha Hue menteni akarja a seggét, akkor QB draft kell. Viszont lehet, hogy az előbbi forgatókönyvvel jobban járna.

Egyébként én is azt gondolom, hogy Jimmy JMD egy csomagban fog elmenni valahova.
ervinator
Én emlékszem rosszul vagy Carr értéket a bátya húzta le igazán?
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Houstonnak is bejött az 1/1 BPA. Azóta is keresik a QB-t. Ha az FO-nak megtetszik valamelyik QB én azt mondom bármekkora Reach is be kell vállalni. Feltéve ha nem egy olyan QB az aki tele van red flaggel és már pickelése előtt borítékolható a bust.

Mondjuk ahogy ismerem a Browns megtartják jó szokásukat,húznak 1/1-re BPA-t,és a másik 1.körössel húznak 1 QB-t.Ez már úgy is bevált recept a Browns-nál....Oh wait. 😀
Mr.Breaker
Azért ez elég nagy geciség a Houstonnal szemben, mert az 1/1-re esélyes QB-k mindegyike felsült abból a draft classból. Gyakorlatilag csak Carr néz ki fr. QB-nak, de ő is idén robbant be igazán, na meg persze Jimmyben lehet ott még a potenciál. De egyik sem volt 1/1 esélyes akkor, sőt még első kör esélyes sem igazán. Persze Clowney-val sem jártak olyan hű de jól, bár idén már mutatott egész szép dolgokat.

Így, hogy 1/12 lett az Eagles pick, nem is lenne annyira elképzelhetetlen egy trade Jimmyért (1/12 + 2018 4. kör) és 1/1 mehetne BPA pickre (Garrett?!), de ha Hue menteni akarja a seggét, akkor QB draft kell. Viszont lehet, hogy az előbbi forgatókönyvvel jobban járna.

Egyébként én is azt gondolom, hogy Jimmy JMD egy csomagban fog elmenni valahova.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem érdekel Garett, se Fournette. Nem érdekel, mekkora reach... QB KELL!!!
zsutu
Amennyire én tudom, nincs igazán jó QB a drafton. Lehet tényleg rá kéne menni Garappolora. Persze nézzük meg, hogy fog kinézni a coaching stuff a draftra. Lehet simán nekimennek a következő évnek is Griffinnel. Mindenesetre én az 1/1-el nem reachelnék, BPA-t húznék.
taxilovearsenal
Houstonnak is bejött az 1/1 BPA. Azóta is keresik a QB-t. Ha az FO-nak megtetszik valamelyik QB én azt mondom bármekkora Reach is be kell vállalni. Feltéve ha nem egy olyan QB az aki tele van red flaggel és már pickelése előtt borítékolható a bust.

Mondjuk ahogy ismerem a Browns megtartják jó szokásukat,húznak 1/1-re BPA-t,és a másik 1.körössel húznak 1 QB-t.Ez már úgy is bevált recept a Browns-nál....Oh wait. 😀
Mr.Breaker
1/22-re kell letradelni és akkor nem lenne kérdés.
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 880
Nem érdekel Garett, se Fournette. Nem érdekel, mekkora reach... QB KELL!!!
zsutu
Amennyire én tudom, nincs igazán jó QB a drafton. Lehet tényleg rá kéne menni Garappolora. Persze nézzük meg, hogy fog kinézni a coaching stuff a draftra. Lehet simán nekimennek a következő évnek is Griffinnel. Mindenesetre én az 1/1-el nem reachelnék, BPA-t húznék.
taxilovearsenal
Houstonnak is bejött az 1/1 BPA. Azóta is keresik a QB-t. Ha az FO-nak megtetszik valamelyik QB én azt mondom bármekkora Reach is be kell vállalni. Feltéve ha nem egy olyan QB az aki tele van red flaggel és már pickelése előtt borítékolható a bust.

Mondjuk ahogy ismerem a Browns megtartják jó szokásukat,húznak 1/1-re BPA-t,és a másik 1.körössel húznak 1 QB-t.Ez már úgy is bevált recept a Browns-nál....Oh wait. 😀
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Minden évben szar a QB class, és a jövőévi mindig jobb... Ezt eljátszottuk tavaly, meg tavalyelőtt is 😊 Garoppolo meg úgy se jön, ő megy csomagba Mcdaniels következő munkahelyére.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem érdekel Garett, se Fournette. Nem érdekel, mekkora reach... QB KELL!!!
zsutu
Amennyire én tudom, nincs igazán jó QB a drafton. Lehet tényleg rá kéne menni Garappolora. Persze nézzük meg, hogy fog kinézni a coaching stuff a draftra. Lehet simán nekimennek a következő évnek is Griffinnel. Mindenesetre én az 1/1-el nem reachelnék, BPA-t húznék.
taxilovearsenal
Szerintem Garoppolot elvihetnétek a 2/1-ért meg valami apróért. 1/1 meg 1/12-re vihetnétek valami playmaker matériát, amire elég nagy szüksége van a csapatnak. Nekem sem túl szimpatikus a mostani QB class, akkor már a jövő évi, ha nem jönne be Garoppolo, ott még mindig lehet húzni egyet. De szerintem ő jobb mint az idei válaszható QB-k, és nem is rookie.
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Nem érdekel Garett, se Fournette. Nem érdekel, mekkora reach... QB KELL!!!
zsutu
Amennyire én tudom, nincs igazán jó QB a drafton. Lehet tényleg rá kéne menni Garappolora. Persze nézzük meg, hogy fog kinézni a coaching stuff a draftra. Lehet simán nekimennek a következő évnek is Griffinnel. Mindenesetre én az 1/1-el nem reachelnék, BPA-t húznék.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 665 — !SuPeR6BoWL!
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. letrade, 1/12. letrade, 2/33. letrade, 2/52. letrade
Joey Tribbiani
énis
alatriste
Ez azért genyóbb 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. letrade, 1/12. letrade, 2/33. letrade, 2/52. letrade
Joey Tribbiani
énis


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 665 — !SuPeR6BoWL!
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. 1/12 Garoppolo 😊. 2/33. 2/52.
Joey Tribbiani
Kicsit genyó leszek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Uncle Drew 30 — realnba.blog.hu
Sziasztok!

Ne haragudjatok, egy kicsit OFF lesz, amit most írok, de megígérem, nem fogok ebből rendszert csinálni.
Nos, írtam egy összegzést a kedvenc városom sportcsapatainak 2016-os naptári évében elért teljesítményéről, hiszen a legutóbbi esztendő elég furcsa volt Clevelandben - sport szempontjából. A Cavalierst hoztam előtérbe, de szóba kerül az NFL-csapat, a Browns is.

 realnba.blog.hu/2017/01/02/2016_a_legkulonosebb_ev_clevelandben

Magyar NBA blog
realnba.blog.hu