NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Vélhető volt, hogy ha valamikor, akkor a Chargers ellen van keresnivaló. Esélyük a PO-ra semmi, távol a komfortos hazai pályától, ramaty időjárási körülmények közé, egy szar HC-vel.

Szerencsére sikerült.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 516 — Pats fan
Gratulálok srácok!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 012 — Believelander
Zseniális nap, az 1/1 is megmaradt 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 029 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hajrá 9ers!
Joey Tribbiani
Hahahaha ! Tényleg Karácsony van 😀

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
The Browns are 1-0 on Saturdays this year!
balintbaba
Sőt, az AFC West-csapatok ellen is 1-0. Ez sokkal jobban hangzik. 😉

Amúgy grat, örülök, hogy sikerült nyerni.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 734 — Big Dick Nick
The Browns are 1-0 on Saturdays this year!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 012 — Believelander
Valahol sorsszerű, h. két elhibázott FG miatt nyertünk, a Miami ellen pedig, ahol a kezünkbe volt a meccs és be kellett volna húzni meg pont így buktunk.

Hajrá 9ers!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Gratula, többet ér így az 1/2, mint a 0-16-tal az 1/1. Azért nagyon nem mindegy, hogyan készül a csapat a következő évre, hitet adhat ez a győzelem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hogyan is szól a mendemonda, akkor a 2008-as Lions tagjai most összejönnek és megünneplik, hogy az utolsó nyeretlen csapatnak is ugrott a "tökéletes" szezon?
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Azt azért hozzá kell tenni hogy a védelem meg a futó játék nyerte meg a meccset, WR sor megint totál impotens volt.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
ott van bazmeg 😀😀😀DDDDDDDDDDD
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
Duplán is gratula!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 029 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem hittem ebben komolyan, kaja után telóval csak ránéztem ESPN-re eredményt nézni. 4. negyedben még egyszer, és véégül az utolsó 2 percet nem bírtam ki csak belőttem 😀

Köszönöm a Jézuskának 😀

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Hát ez nem sokon múlott, az első félidőt sajnos nem láttam, a másodikban nem volt offense-ünk a pályán, de a védelem nagyot küzdött 😊 Lerágtam a körmöm az utolsó negyedben, és ugráltam a győzelem után 😀 végre egy kis karácsonyi ajándék a csapattól!!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Örömkönnyek, anyuék nem értik mi a fasz van velem :')
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Grat. Oda az 1/1?
😊

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 012 — Believelander
Megvaaaan 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A legszebb ajándék karácsonyra! Kellemes ünnepeket mindenkinek!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 029 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Boldog Karácsonyt minden elkeseredett és boldogabb szurkolónak is 😊 kétlem, hogy 7-től a stream előtt fogok ülni, de így van, nem bánnám én se, ha a fa alatt jelezne az ESPN, hogy helyzet van 😊

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Boldog Karácsonyt mindenkinek, én azért örülnék ma egy Browns duplavének a fa alá. RG-t lekapja Hue a félidőben, aztán Kessler megfordítja.
Joey Tribbiani
Remélem nyertek, ne éljétek át azt amit mi.

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Boldog Karácsonyt mindenkinek, én azért örülnék ma egy Browns duplavének a fa alá. RG-t lekapja Hue a félidőben, aztán Kessler megfordítja.
Joey Tribbiani
+++++

Nem is lenne szebb karácsonyi ajándék mint egy W 😊
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 012 — Believelander
Boldog Karácsonyt mindenkinek, én azért örülnék ma egy Browns duplavének a fa alá. RG-t lekapja Hue a félidőben, aztán Kessler megfordítja.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
Osi is jó volt denverbe ennyi erővel.

Nem tudom de nekem nem szimpatikus amikor a fél világér elhozzuk egy sztár mögül egy cserét.
P@trik
Osi tavaly nem jó volt, hanem nem baszta el 😊 ott volt mögötte a brutális védelem plusz egy Demaryous Thomas-Emanuel Sanders duó, Garoppolo jóval gyengébb védelemmel és OL-el a háta mögött nyújtott sokkal jobb teljesítményt. Elég meredek Garoppolot Osweiler 2.0-nak hívni...

Szerintem nektek a legjobb forgatókönyv az offseasonre az az, hogy odaadjátok nekünk a 2/1-et plusz vmi kondicionális aprót az 1/1 1/7 duóval meg húztok két playmakert 😉
dr0725
Na most Garoppolo játszott kb 1,5 meccset... Ez olyan kicsi mintavétel, hogy ez alapján lehet Mark Sanchez 2.0 is, Osweiler 2.0-n át Peyton Manning 2.0-ig minden.
Soldados
Ha nem így lenne nem is szívesen adnák oda a Pats szurkolók cserébe egy 2/1+valami kondicionális pick-ért. Pontosan tudjuk, hogy milyen drága kincs egy jó kúbé és ki tudja mi lesz ha egyszer TB úgy dönt elég...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk jó lenne hosszú távon, abban biztos vagyok 😊 Clevelandbe meg remélem, nem megy el 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Osi is jó volt denverbe ennyi erővel.

Nem tudom de nekem nem szimpatikus amikor a fél világér elhozzuk egy sztár mögül egy cserét.
P@trik
Osi tavaly nem jó volt, hanem nem baszta el 😊 ott volt mögötte a brutális védelem plusz egy Demaryous Thomas-Emanuel Sanders duó, Garoppolo jóval gyengébb védelemmel és OL-el a háta mögött nyújtott sokkal jobb teljesítményt. Elég meredek Garoppolot Osweiler 2.0-nak hívni...

Szerintem nektek a legjobb forgatókönyv az offseasonre az az, hogy odaadjátok nekünk a 2/1-et plusz vmi kondicionális aprót az 1/1 1/7 duóval meg húztok két playmakert 😉
dr0725
Na most Garoppolo játszott kb 1,5 meccset... Ez olyan kicsi mintavétel, hogy ez alapján lehet Mark Sanchez 2.0 is, Osweiler 2.0-n át Peyton Manning 2.0-ig minden.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!