Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Sam Shileds ~10 milliót kap évente, akkor Talib és DRC szerinted mennyit fog? A fizetési sapka növelésével egyenes arányban növekednek a játékos igények

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az utóbbi időben nagyon nincs időm a focira sajnos, - éjjel-nappal dolgozni kell, rengeteg új szoftvert adunk át a hetekben, és élni kell valamiből -, szóval egy csokorban:

Bailey-t sajnálom. Hasonló történet Dwight Freeney-hez, akit szintén sajnáltam, de sajnos be kellett látni, hogy eljárt felette az idő. Freeney-t ráadásuk mi is draftoltuk - igaz, ő kitölthette az utolsó évét. (Borzalmas pénzért, gyak. semmit sem csinálva😊 Szóval megértem az FO-t, Champ-on nagyon lehetett érezni a visszatérése után, hogy nem a régi. Úgy érzem presztízs-okokból cutoltuk inkább, mert számára szint alatti lett volna, ha egy veterán minimumnál alig magasabb ajánlatot adunk neki úgy, hogy 10 millás élő szerződése van. Ennél tisztességesebben néz ki egy könnyes búcsú, és esetleg mástól kapni egy levezető kis összegű szerződés.

Meglep egyébként, hogy milyen komoly összegű szerződések köttettek így FA előtt. Igaz, az az 1-2 szerződés mind cap space-ben úszó csapatoktól érkezett, szóval nem hinném, hogy az FA-t is ez fogja meghatározni. Azok a pénzek amit a játékosok sorban igényként kiszivárogtatnak, inkább csak értékfelverő taktikák, nem tudom elképzelni, hogy DRC, Davis, Talib, Decker és a többiek tényleg 9-10 millás, több éves szerződéseket kapnának végül. Ettől függetlenül Decker nagy valószínűséggel menni fog, Ő azért túl jó számokat hozott ahhoz össze, hogy ne kínálnák meg egy olyan összeggel, amit a Denvernek már nem ér meg. Azt a pénzt inkább a védelem megerősítésére kell elkölteni. Champ 10 milliója azért komoly space-t teremt. DRC itt tartásához - ami prioritás - ráadásul nem is kell az a pénz. Úgyhogy akár az LB sorba, de akár safety posztra is lehet belőle halászni valakit. Mondjuk az lenne ideális, ha Ihenacho egy évvel öregebben, tapasztaltabban beválna, de nem tudom.... nagyon leeresztett a srác az idény végére. Most bizonytalan vagyok, hogy lesz-e belőle valami.

Holnaptól jön a free agency, érdekes időszak lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Adams backup-nak tökéletes, így meg, ha tényleg maradna olcsón, akkor főleg...

Valahogy egy kicsit túl nagynak érzem a csendet, egy kicsit aktívabbnak kéne lennünk, ha komolyan akarunk lyukakat foltozni, ennyire azért nem érzem jónak a helyzetet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Megy közben a vadászat a safety posztra is.

Az egyik kiszemelt Mike Mitchel. Annó Al Davis mindenkinek szerzett néhány örömteli másodpercet amikor a második körben kihúzta, sajnos Mitchel a játékával már jóval kevésbé tekintve h 4 év alatt mindössze 9× kezdett egy gyenge csapatban, Karolinában azonban jót tett neki a környezetváltás, 13 meccsen kezdett, 4 sack, 4 INT, és több mint feleannyi tackle, mint Oaklandban 4 év alatt összesen.

A másik kiszemelt TJ Ward. Nagy a fétis az exbrowns játékosok iránt, dehát Heckert exBrowns GM és többek között Ward is az ő embere volt. A barnákat könnyű elintézni egy legyintéssel, de ahogy DQwell Jackson is nagy dobás lehetett volna adott esetben, úgy Ward is kifejezetten upgrade lehetne ott hátul. 75tkl, + 37 assist a neve mellett.

Ha már exBrownsok, Mindezek mellett, Mike Adams innen szeretne visszavonulni, és akkor is maradna, ha máshonnan több pénzt kínálnak neki. Számtalanszor írtam már h milyen példás a hozzáállása, tavaly se duzzogott, amikor kiszorult a kezdőből, és amikor sérülések miatt visszakerült oda hozta azt amit tavaly. Nem több egy átlagos safetynél, de hatalmas szükség van ilyen "átlagos" játékosokra. Remélem megtartjuk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Kiosztottuk a tendereket:
Chris Harris 2nd round (2,187)
Unrein right of 1st refusal (1,431)

Tony Carter (730)
Duke Ihenacho (530)
Brandon Marshall (nemaz) (495)

Holliday FA. Onnan még visszahozhatjuk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Most cutoltuk hivatalosan is Bailey-t
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Broncos-Release-Champ-Bailey/2ecad6ab-9acd-4a03-9d4e-c4e1f45021cc
Szép szavakat szónokoltak össze, de az nem változtat azon, h sokunk kedvencének dicstelenül fejeződött be életének denveri epizódja és keserédes szájízzel kell elhagynia a csapatot, és h ha jövőre sikerül ami idén nem -márpedig ennek szurkolok- annak ő már nem lehet részese...

Szóval nagy átalakulások lesznek itt. Felmerül a gondolat megint, h egy Super Bowlt játszó csapatot nem-e inkább összekéne tartani, mintsem felforgatni, de évek óta emiatt aggódunk és évek óta egyre tovább és tovább jutunk, most már csak egy lépcső hiányzik. Persze idén a legtöbb esetben nem lesz választásunk, és elkerülhetetlen néhány kedvenc elvesztése...

Moreno és Decker távozása borítékolható, Baileyé benne volt a levegőben, mégha nem is ilyen körülmények között, viszont amire a hírek alapján következtetni lehet, Woody mezt se vegyen mostanában senki. Nagyon versenyben voltunk D'Qwell Jacksonért, aki végül Indiben kötött ki, most így Daryl Smithről, Jon Beasonról és Brandon Spikesról írnak. Számomra világos, h kihúzták Woody nevét, mint lehetséges MLB, csere WLB-nek és ST kapitánynak szánhatják őt, és annyit is kínálhatnak neki, de mástól fog többet kapni, mert máshol kezdő WLB vagy kezdő MLB lehet.
Spikes passz ellen elég fogalmatlan szvsz. Persze nickelben nem kéne fent lennie, de egy no huddle csapat könnyen rászállhat a gyengeségére, én egy every down MLBt szeretnék. Daryl Smith szvsz alul értékelt játékos, én örülnék neki. 31 éves ugyan, de egyrészt már ez is nagy fiatalítás lenne Brookinghoz és Lenonhoz képest, másrészt én továbbra is első körös MLB-vel számolok, szóval az FAnál nem feltétlen kell a fiatalabbat választani a jobb helyett...

Lecsaptunk volna Orakpo-ra | /*akit nem csak én láttam volna szívesebben a drafton Moreno helyett, hanem a GM Xanders is, csakhát mindenki tudja ki volt akkor az edző, és mennyire hallgatott a jótanácsra*/ | , ha a Skins nem tageli, most h ő kvázi elérhetetlen számunkra olyan nevekkel dobálóznak, mint Jared Allen, Lamarr Houston, Michael Bennett. Allen sokáig nagy kedvencem volt, és még mindig hozza a 10+ sackes szezonokat, de mégse ugyanaz már, mint 2 éve, Houston inkább Wolfe alternatívája lehetne (upgrade lenne) szvsz, nekünk meg inkább a másik oldalra kéne egy edge rusher, nekem elsőre talán Bennett hangozna a legjobban, persze csak találgatni lehet, h ki mennyibe kerülne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nem rakunk tendert Hollidayre. A csapat nem zárta ki annak lehetőségét, h az FA-ról visszahozza olcsóbban mint a tender, de jó eséllyel Holliday is távozik a keretből...
Boom or Bust játékos, és van akinek erre a Boom lehetőségre többet tud áldozni a sapkából...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nagyon el vagyok keseredve. Nekem Bailey mindig is a kedvenc játékosom volt. Anno D-Will-től és tőle vártam azt, hogy évekig meghatározó párost fognak alkotni és a liga retteghetett volna ettől a duótól. Mindannyian tudjuk, hogy ez sajnos miért nem vált valósággá soha. 😕 Egyébként mikor megtartottuk Champet, akkor szerintem lett volna csapat, aki többet kínál neki, még is itt maradt. Erre most kiraktuk. Sajnálom, megszakad a szívem. Néha azért van rohadék oldala az ilyen üzletnek. És szerintem nem az egyedüli Bronco vagyok, aki ezt igy gondolja.

Örök Bronco marad számomra. Egy csendes visszahúzódó nem játszom a fejem játékos volt, pedig, ha valaki, akkor ő le is tett valamit az asztalra. Nem minden bokorban termem ilyen játékos manapság.

Emlékezzünk:





There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...StormST
Ez igaz, Ő egy ikon Denverben, de akkor is, üzlet az üzlet. És hát emlékezz Payton is hogy került hozzátok...BigBaltazar
Jah, üzlet az üzlet, de azért az, hogy nem is kérdezzük meg, hogy akar-e paycut-ot, csak simán kirakjuk, az azért szerintem nem egy jó üzenet, se feléje és mások felé se...

Én értem, hogy Elway a nagy mágus, meg ikon, meg minden, de azért tudni kell, hogy hogyan kezeljék a veteránokat, mert később ez visszaüthet...

PM-et azért rakták ki a Colts-ból, mert megvolt az utódja és egyáltalán nem volt garantált, hogy hozni tudja a számait, ha marad. A CB poszt azért teljesen más, mint a QB, nem lehet összehasonlítani a helyzetet, egy veterán CB-t meg lehet tartani, hogy kevesebb snap-el, de játsszon és közben tanítsa a fiatalokat, egy QB-t nem, ha még játékra alkalmasnak tartja magát...

Champ a csapat ikonja és húzó neve volt évekig, nem ezt a bánásmódot érdemelte volna szerintem, ennyi...StormST
Nem akartam/akarok senkit megbántani, de C.B. a következő szezonban sem lesz már gyorsabb. Ti egy kicsit elfogultak vagytok vele, ami érthető, DE ha egy csapat SB szeretne játszani akkor nem engedheti meg, hogy esetleg szívbéli jóságból meccset v. meccseket bukjon el egy lassú, öreg corner miatt. Képzeljétek el, ha a következő szezonban amikor pályán van az ellenfél rá játszik és nyelitek be a yardokat. Ti mit mondanátok. " az öreg mit keres még mindig itt" " ennyi pénzért egy gyorsabb, fiatalabb cornert is találtunk volna" szerintem valami ilyesmiket. Az eljárás ami az FO csinál, lehet hogy fájdalmas, de szerintem érthető.

Amit pedig PM-et illeti. Igaz hogy Luck már megvolt nekik, de ahogy a ti orvosaitok kivizsgálták és játékra alkalmasnak találták, úgy a Colts orvosi stábja is megtehette volna ugyan ezt. Garancia volt, hogy Luck az első évében jól fog játszani? Szerintem nem. Azért Luck is tudott volna PM-től tanulni. PM sokba került cuttolták ennyi. Üzlet. És ők is jól döntöttek. És ti is mikor szerződtettétek.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Azt remélem én is, hogy Bronco-ként fog valamikor visszavonulni, ugyanúgy megérdemelné, ahogy Elam is akkoriban, remélem ezzel Bowlen is egyetért, mert végső soron ez az ő döntése kell, hogy legyen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Így van, top 5 simán, de én speciel Gradishar-on kívül mást nem tudnék tisztán elé rakni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
ha rosteren marad március 15-ig, akkor 1,5M garantálttá válik a fizetéséből, arra rá kellett volna még valamennyit kínálni. Annyit meg már nem ért meg Elwayéknek.

Majd miután befejezi a pályafutását adunk neki egy 1 napos szerződést, h tőlünk vonuljon vissza, edzősködést senki nem kezdi rögtön NFL szinten, bár Kubi elég hamar visszakerült a csapathoz QB coachként, Elway pedig minden hasonló tapasztalat nélkül lett de facto GM, persze első évére meg is lett tartva Xanders mellé....

Többet érdemelt volna az biztos. Az én szememben a cspaat történelmének valaha volt 2. legjobb védője, de azt hiszem mindenkinél top5...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Hát azért a veterán minimumnál többet érdemel és fog is többet kapni máshol, de szerintem 3-4 misiért már maradt volna, ha játszhat, bár persze ez csak tipp...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"It sucks"
Egy veterán minimum ajánlatot tényleg megért volna, annyit hozzá tudott volna tenni a roosterhez, mint tavaly Jammer, ha elutasítja, akkor meg lehetett volna mondani h már megkopott és többet nem ér.

Mindenesetre én alapnak vettem h nálunk fejezi be, utána meg az edzői stábban kap vmilyen szerepet...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...StormST
Ez igaz, Ő egy ikon Denverben, de akkor is, üzlet az üzlet. És hát emlékezz Payton is hogy került hozzátok...BigBaltazar
Jah, üzlet az üzlet, de azért az, hogy nem is kérdezzük meg, hogy akar-e paycut-ot, csak simán kirakjuk, az azért szerintem nem egy jó üzenet, se feléje és mások felé se...

Én értem, hogy Elway a nagy mágus, meg ikon, meg minden, de azért tudni kell, hogy hogyan kezeljék a veteránokat, mert később ez visszaüthet...

PM-et azért rakták ki a Colts-ból, mert megvolt az utódja és egyáltalán nem volt garantált, hogy hozni tudja a számait, ha marad. A CB poszt azért teljesen más, mint a QB, nem lehet összehasonlítani a helyzetet, egy veterán CB-t meg lehet tartani, hogy kevesebb snap-el, de játsszon és közben tanítsa a fiatalokat, egy QB-t nem, ha még játékra alkalmasnak tartja magát...

Champ a csapat ikonja és húzó neve volt évekig, nem ezt a bánásmódot érdemelte volna szerintem, ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...StormST
Ez igaz, Ő egy ikon Denverben, de akkor is, üzlet az üzlet. És hát emlékezz Payton is hogy került hozzátok...BigBaltazar
Payton NO-ban van, Ha Peytonra gondolsz pontosabban Tebow-ra, ő mindössze 2 évet töltött itt, Baiely 10-et, future HOF játékkal. Tebow-t elttrade-eltük, h tovább hajszolhassa az álmát, Baielyt cutoljuk, mert már nem lesz hasznára a csapatnak...
A 2-t ne hasonlítsuk egymáshoz....

sry. PM Indianapolisból való távozására gondolsz, nem szóltam.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...StormST
Ez igaz, Ő egy ikon Denverben, de akkor is, üzlet az üzlet. És hát emlékezz Payton is hogy került hozzátok...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A Welker cut pletykának szerencsére semmi valóságalapja, egyébként teljesen hülyeség a felvetés is.

Baiely pedig nem "nem ment bele a paycutba", hanem fel se ajánlottuk neki.. Szerintem hasznára lett volna a csapatnak alacsonyabb snapszámmal is, de az biztos, h megérdemelt volna legalább egy ajánlatot, ezt az egészet valahogy nem így kellett volna... Tudom h business meg minden, de azért mégis, 10 évet ajándékozott nekünk... Most sokkal jobban fáj, h nem sikerült a Super Bowl. Jövőre ugyanúgy meg lesz minden esélyünk, de sok számomra nagyon szimpatikus játékos, már nem lehet részese...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, akkor ez ennyi volt... 😕

Kíváncsi leszek, hogy hol köt ki, bár azt nem értem, hogy miért nem akarjuk olcsóbban se megtartani, ha ez igaz, azért 9 éve után nem biztos, hogy ezt érdemelné...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
És elengedjük Baileyt Rapoport szerint. Paycutba nem ment bele, és játszani szeretne. Fájó lesz, de a sebessége nagyon megkopott már...

több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nemrég olvastam Decker nyilatkozatát, mely szerint Bay Bay más szintet képvisel mint ő, szerinte Demaryius top 5-ös elkapó. Azonban mielőtt felcsillant volna a remény a szememben, közölte h kész a következő fejezetre az életében, valamint kész tesztelni a piacot, ahol 8-9 millát vár fizunak. Nem zárta ki a visszatérést sem, valamint megemlítette h tiszteli Elwayt és a véleményét a helyzetéről.
Nem tudom mennyi ebből az igaz és mennyi az újságírói halucináció, érzésem szerint 8-9 milla reális az elmúlt évek teljesítményének a fényében, csak nem nekünk 😕

Elway helyében egy 6-7 millás szerződéssel azért megkínálnám, remélvén h a következő fejezet alatt a babáját érti és a Bay Bayes nyilatkozat arra utal h elfogadja a top 2-es fizut. Bár sanszos h ezek csak az én hiú reményeim 😀

Ha már WR kérdés. Olvastam olyan pletykákat h cuttoljuk Welkert és a helyére hozzuk Edelmant. Welker szerződésének a felbontása ha jól tudom 2 millás dead moneyval járna, így nemigen látom ennek az értelmét (max 1-2 millát lehetne ezzel spórolni). Maga Elway annyival zárta le a kérdést h Welker szerződés alatt van.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Idén is felreppentek hírek melyek egy mondatban emlegetik a Broncost és Revist. Tavaly nagyon ellene voltam, az idei szezon azonban sok mindent megváltoztatott, Baileyt utólérte a kor és a sérülések, visszább esett a passrush és vele összefüggésben a DBk teljesítménye is, szóval hatalmas szükség volt DRC-re. Akinél Revis jobb.
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/01/pats-broncos-could-be-trying-to-shake-revis-free-from-tampa/
 www.nydailynews.com/sports/football/myers-musical-revis-contenders-trade-article-1.1707512

Revis szerződése $16 millió. Bailey $10millió lenne jelen állás szerint, DRC-re a franchise tag kb 12 millió. Mindkettőnél jobban megéri Revis. Én a magam részéről biztos vagyok benne, h nem fog nálunk 10 milliót keresni Bailey, és DRC se fog nálunk 12 milliót, a Revis 16 elsőre nagyon soknak hangzik, kíváncsi vagyok mit és hogy számolnak majd az okosok...Black_Adder
Én személy szerint nagyon örülnék neki. Sajnos nem érzem, hogy túl nagy realitása lenne, de én mindenképpen rámozdulnék. Nincs miért tartalékolni a jövőre, addig kell ütni a vasat, amíg PM (és talán Bailey nyugdíjjas fizetéssel) itt van. Szép és jó dolog a fiatalság, de látható volt, hogy jobb képességű pass O#-ek, hogy szétkapták ezt a DB állományt. Lehet így is játszani, folyamatosan nyelni a yardokat, de akkor sokkal inkább kellene kockáztatni, és átállni ballhawk üzemmódra.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Próbáljuk orvosolni az MLB needet minél hamarabb.
Múltkör volt nálunk D'Qwell Jackson, most Tatupu. Előbbi szerintem jó játékos, bár jobban utána nézve kicsit leszálló pályán van úgy tűnik.
Tatupu se nem fiatal, se nem jó, de legalább injury prone.

Míg a legtöbb posztra megfelelő veteránt hozunk, és draftolunk is mögéjük future starternek vélt játékosokat, addig az MLB poszton, Brookinggal és Lenonnal próbálkozunk, indokolatlanul nagy szerződést adunk olyan egysíkú játékosnak mint Mays. az eddigi egyetlen előzetesen értelmesnek tűnt húzás, az Woody átképzése volt, ami kezdetben úgy is tűnt h működik, aztán visszaesett és visszaléptettük abba a posztba, ahol addig játszott, amíg DJ volt a kezdő WLB. Ha vele ez a hosszú távú terv, akkor őt is bukjuk. Ha adunk neki még egy dobást akkor Tatupunál mindenképp jobbnak tűnik, D'Qwell Jacksonnál se rosszabbnak, de biztosabbnak. Bár a Brownsban szvsz a legtöbben jobb játékosok annál, mint amit ott ki tudnak hozni magukból, de az az igazság, h Woodyra ÉS Jacksonra nincs szükség. Az Egyikre van, vagy egy hozzájuk hasonló veteránra, és egy 1. körös MLB-re, akár feltrade-del is, 5. körtől lefele bátran dobálhatjuk őket most, mert egy-két impact játékos kell, nem minél több jómunkás ember. Volt olyan idő amikor 5-7 körben is tudtunk hasznos játékosokat húzni, de az az idő elmúlt, tavaly is pazarlásnak tűnt a letrade, és Kinget már el is vesztettük, mert rosterhez kevés volt. A mostani bagázs könnyen erre a sorsra juthatna, ugyanakkor van, akinek annyit nem számít, h 1/20 vagy 1/30, van annyi needje, h hasonló value-t tud húzni később is, csak más posztra, de az az extra pickeket meg nagyon hasznosan tudná felhasználni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
bocsoff, StormST, PM

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Manning átment a nyakvizsgálaton. //nem kell meglepődni

Állítólag 4 csapat is érdeklődött Oswi iránt, de mindet lepattintottuk. Mivel Manning utódjának szánjuk, és nem befektetésnek így nem meglepő, de arra azért lehet következtetni, h tényleg elégedettek vele, amit edzésen látnak, különben most kihasználták volna a lehetőséget és elpattintják...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear