Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Ward egy felturbózott Ihenacho, racionális döntés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
T.J. Ward gets 4 years, $23 million; $14 million guaranteed.xrace77
Baráti, ahhoz képest h milyen pénzek repkednek most.

Jared Allen közben Denverbe repül, ha sikerülne még őt (vagy Ware-t) és egy top CB-t igazolni hasonlóan racionális áron, akkor elmondhatjuk h jól indult számunkra ez az offseason.

Allen a mostani hírek szerint sehova sem repked, ma már nem is várható megállapodás.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
T.J. Ward gets 4 years, $23 million; $14 million guaranteed.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Allenért annyira frontrunnerek vagyunk, h csak minket érdekel? Akkor lehet vele alkudozni. Egyébként ugrunk Ware-re is, ő még drágább lenne szvsz, de ott még több maradt a tankban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Állítólag évi 5,5-et kap Ward, hát azért már meg kell dolgozni...StormST
aprópénz érte, 1124 snappet volt fönt, és Berryvel holtverszenyben a 3. legjobb S volt a PFFnél, és még csak 27 éves...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag évi 5,5-et kap Ward, hát azért már meg kell dolgozni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
TJ Ward Adam Schefter szerint a zsákban.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 min

Broncos are signing former Browns S TJ Ward, per sources.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 244 — E/1
Allen-Allen....kissé pénzéhes?!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
még nincs hivatalos megegyezés. 😐iktriad
A MileHighon is írtak már róla, bár gondolom ugyanarra a forrásra hivatkozva: 5 év, 30 milla, 13 garantált, hozzátéve h Vasquez kevesebbet keres, mint Ő fog potenciálisan, ami azért megmosolyogtató.
De tudtommal Ti ritka jól áltok cap spaceel, nekem pedig meggyőződésem h egy klasszis LT mellett Beadles is pro bowler szint. Nekünk viszont biztos nem ért volna ennyit.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik nem csak mi adunk mostanság nektek játékosokat és edzőket. Zane Beadles az ESPN szerint aláírt hozzánk, 5 év/30 millióért.iktriad
Beadlesel jól jártok, feltéve ha van egy klasszis LT-tek, Clady nélkül idén gyengébben játszott, de remélhetőleg nálatok a tavalyi pro bowler arcát mutatja majd 😊Általános Doktor
Joeckel személyében a tavalyi 1/2es várja LT poszton, bár Mark Long szerint még nincs hivatalos megegyezés. 😐
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Úgy tűnik nem csak mi adunk mostanság nektek játékosokat és edzőket. Zane Beadles az ESPN szerint aláírt hozzánk, 5 év/30 millióért.iktriad
Beadlesel jól jártok, feltéve ha van egy klasszis LT-tek, Clady nélkül idén gyengébben játszott, de remélhetőleg nálatok a tavalyi pro bowler arcát mutatja majd 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik nem csak mi adunk mostanság nektek játékosokat és edzőket. Zane Beadles az ESPN szerint aláírt hozzánk, 5 év/30 millióért.

És állítólag Decker iránt is érdeklődünk.
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Újraigazoltuk Andre Caldwellt, a hírek szerint 2 éves szerződést írt alá, 3.45 milláért. Nekem jó boltnak tűnik.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Lehet hülye a kérdés, de Antonio Cromartie-nak nem örülnétek? Vélemények?

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Kuper szegény ezzel megúszta, h Bailey sorsára jusson, jobb is így, a lábtörése óta nem az volt, aki előtte. +4 millió költő pénz. Dressen és Tamme még egyértelmű spórolási pontok meglepődnék ha szeptemberben rosteren lennének, bár tamme-nél voltak hírek, h nem lehetetlen egy paycut, az ugye változatna ezen.

Delmas közben Miamiba ment, 3,5Mért. Ennyiért nekünk is jó vétel lett volna, de vannak más DB-k is a horizonotn. Itt van rögtön Alterraun Verner, aki szívesen folytatná nálunk a pályafutását. Fiatal és jó CB, nem tudom mennyit kérne, de ha nem irreálisan sokat én lecsapnék rá, már csak azért is, mert a Patsre is azt mondta, h possibility...
Ne feledkezzünk meg Revisről se. Ha szerdáig rosteren van, akkor nem 4. kört, hanem 3. kört adnak a Jetsnek. Most 16 millás fizetéséből 0 garantált, csütörtökön viszont 1,5 garantálttá válna belőle. Ha trade-elünk nekünk mindegy, szóval csütörtök előtt semmilyen lépést nem tennék, még ha nem is csak mi puhatolózunk utána...

Úgytűnik frontrunnerek vagyunk Jared Allenért. Hát igen, az FO eddigi legnagyobb hibája a Dumervil dolog volt, most Allen nem hinném h olcsóbb lenne annál, de ha hozza a 10+ sackkes szezonokat még úgy is jól járhatunk vele. Nagyon hiányzott a pressure tavaly. Kicsit félek, h többet kell neki adni, mint amennyit valójában ér, de ha egyszer idejön úgyis bizakodó leszek...Black_Adder
Schefter szerint (meg egy helyi újság is így tudja), ha Revis-re nem jön trade szerda 4 óráig, akkor kirakja a Bucs, esélytelen, hogy kifizessék, így viszont onnantól a piacon már lesz érte komoly harc...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Kuper szegény ezzel megúszta, h Bailey sorsára jusson, jobb is így, a lábtörése óta nem az volt, aki előtte. +4 millió költő pénz. Dressen és Tamme még egyértelmű spórolási pontok meglepődnék ha szeptemberben rosteren lennének, bár tamme-nél voltak hírek, h nem lehetetlen egy paycut, az ugye változatna ezen.

Delmas közben Miamiba ment, 3,5Mért. Ennyiért nekünk is jó vétel lett volna, de vannak más DB-k is a horizonotn. Itt van rögtön Alterraun Verner, aki szívesen folytatná nálunk a pályafutását. Fiatal és jó CB, nem tudom mennyit kérne, de ha nem irreálisan sokat én lecsapnék rá, már csak azért is, mert a Patsre is azt mondta, h possibility...
Ne feledkezzünk meg Revisről se. Ha szerdáig rosteren van, akkor nem 4. kört, hanem 3. kört adnak a Jetsnek. Most 16 millás fizetéséből 0 garantált, csütörtökön viszont 1,5 garantálttá válna belőle. Ha trade-elünk nekünk mindegy, szóval csütörtök előtt semmilyen lépést nem tennék, még ha nem is csak mi puhatolózunk utána...

Úgytűnik frontrunnerek vagyunk Jared Allenért. Hát igen, az FO eddigi legnagyobb hibája a Dumervil dolog volt, most Allen nem hinném h olcsóbb lenne annál, de ha hozza a 10+ sackkes szezonokat még úgy is jól járhatunk vele. Nagyon hiányzott a pressure tavaly. Kicsit félek, h többet kell neki adni, mint amennyit valójában ér, de ha egyszer idejön úgyis bizakodó leszek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Ha Woody is megy, akkor oda jutunk, hogy az utóbbi 4-5 év három talán legfontosabb locker room leader-ét veszítjük el egyetlen offseason alatt, az pedig már biztos, hogy a két legrégebben a csapatnál lévő játékos nem lesz nálunk 2014-re (persze ha Champ nem jön vissza valami csoda folytán)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Kuper bejelentette a csapatnál, hogy visszavonul...

Fincsi... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Nagy a csend? Szerintem hatalmas vihar lesz itten nem sokára...Black_Adder
csak ne a faxgép körül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
egy csomó emberrel szóbahoztak minket.
Egy csomó emberünk el fog menni, azokat biztos h pótolni fogjuk. Fel fog fordulni a keret tavalyhoz képest

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nagy a csend? Szerintem hatalmas vihar lesz itten nem sokára...Black_Adder

Tavaly még nem követtem ennyire naprakészen a FA-t, így nem tudom h ez mennyire áltlános, de engem eléggé meglep h senkivel nem vagyunk úgy igazán összeboronálva, még a saját játékosainkkal sem...
Nem olvastam pl.: Morenoról kb semmit, DRC is csak csepegetve lett, Beadlesről annyi h nem ragaszkodunk hozzá, nincs sok infó h mennyiért érné meg itt tartani pl.: Deckert (tudom h úgyse marad, de azért a reményt nem vagyok hajlandó megölni 😀).

Azt hittem h az utolsó napokban dunát lehetne majd rekeszteni a pletykákból, ehhez képest a valszeg safety lesz az első igazolásunk, hát khhmm... kevéske...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Woody olyan hely után fog nézni, ahol kezdő WLB lehet. Vagy ő nem akar MIKE lenni, vagy mi tettünk le róla, viszont WILLnek meg Trevathan jobb és fiatalabb. Ezzel viszont a rotáció egy nagyon hasznos tagját elveszítjük. Btw, ugrottunk volna Butlerre is, ha nem igazolja vissza a Botls...

Nagy a csend? Szerintem hatalmas vihar lesz itten nem sokára...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
@empty sztem arra célzott Black hogy hasonló játékosok ezért nem fog jóval kevesebbet keresni egyik sem ami pedig nekünk problémás lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Sam Shileds ~10 milliót kap évente, akkor Talib és DRC szerinted mennyit fog? A fizetési sapka növelésével egyenes arányban növekednek a játékos igényekBlack_Adder
Nem sokkal rosszabb játékos Shields szvsz, mint a másik két úriember, csak ugye Talib és DRC is egykori 1. körösként mióta a ligában vannak nagyobb reflektorfényben részesülnek, jobban a köztudatban vannak, ink a hype mintsem a jelentős tudáskülönbség miatt lehet köztük nagy differencia fizuügyileg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...