Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Trindon Holliday 1 évre a Giantsé, szimpi srác volt, bár a Colts meccsen mintha kicsit megtört volna vmi benne...
A jelenlegi keretből elvileg Sanders alkalmas visszahordásra, a képességeit nem ismerem, így valaki beavathatna 😀
Bár személy szerint remélem h beruházunk D'Anthony Thomasba a drafon, RB, WR, és visszahordó potenciál is van benne + full gizda a beceneve, a Black Mamba is 😕)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, ha ilyen volt az ajánlat, akkor nem volt igaz az az 54 milla.. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
DRC a Giants-é. Öt év, 39 millió. Rövidebb és kevesebb, mint a denveri ajánlat. Érdekes... Ezek szerint vagy nem volt igaz az az 54 milla, vagy el akart menni innen.peterk2005
Vagy kedvezőbb a szerződés a látszólag alacsonyabb összérték ellenére is. gsn írta, hogy az 54 millióból csak 10 lett volna garantált.

"Az utolsó három évben járt volna 30 millió 8-10-12 milliós bontásban, mindenféle garantált tartalom nélkül. A struktúra alapján elmondhatjuk azt, hogy ez egy mesterségesen felduzzasztott összértékű szerződés."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
DRC a Giants-é. Öt év, 39 millió. Rövidebb és kevesebb, mint a denveri ajánlat. Érdekes... Ezek szerint vagy nem volt igaz az az 54 milla, vagy el akart menni innen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem az ok azért lehet, hogy prózaibb, mivel ugye Montgomery-t Foxy draftolta annó és egész addig nem nagyon volt róla szó, hogy C-t hozunk, míg őt ki nem rakta a Redskins... 😊

Nem tudom, hogy végül behozzuk-e, de lehet, hogy nem járnánk vele rosszul, játszott ő G-t is, tehát mehet akár Beadles heléyre is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
C azért kellhet, mert azt tudjuk, hogy Manny tud G-t játszani, még ha nem is volt épp top10, de azt még nem, hogy Franklin tud-e és nem kéne a TC alatt kapkodni, hogy "jaj, akkor most ki fog C-t játszani?". Ezt tudom elképzelni így elsőre... 😊StormST
Szerintem is arról lehet szó, hogy jelenleg Manny az egyetlen bevethető center, ami vékony. És Beadles távoztával LG poszton is kell még valaki, ManRam meg mindkét helyen bevethető. Hogy LG-ben mennyire lesz/lenne jó, azt majd meglátjuk. Korábban nem volt jó, de nem tudhatjuk, hogy C-ben azért lett-e tavaly hirtelen jó, mert az az igazi posztja, vagy általában véve javult ami tavaly éppen centerben jött ki.

Sanders: Én nem tartom őt rossz választásnak. Tavaly közel 800 yard és 6TD abban a Steelersben nagyon is jó számok. Brown a #1 és ő a speedster, mélységi célpont is, így yardban bőven Sanders előtt van, de TD-ben alig van különbség. Ráadásul tavaly a Steelers az endzone-ban sokat használt TE-t - főleg Cochery-t -, így az a 6TD kifejezetten ponterős játékosra vall. (Mondjuk Sanders nálam volt fantasy-ben tavaly, így lehet, hogy kicsit túlértékelem, de szerintem nem nagyon. Öt milláért nem olcsó de nem is drága különösebben. Talib szerződése ár/várható-érték arányban szerintem rosszabb.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ezekszerint úgy lehetett érteni, h megérte Sanders 5 millióért, akkor pontosítok, az ellenkezőjét akartam mondani én is.

MLB perpill nincs. Irving nem MLB. Inkább ült a padon, míg Mays, Brooking vagy épp Lenon szerencsétlenkedtek, semhogy ő játsszon középen, de az első adandó alakalommal átvette az SLB szerepet, amikor kellett. Ő csere SLB Miller mögött, annak elég jó, majd ha lejár a szerződése elmegy máshová szerencsét próbálni, ahol van esélye. Más kezdő szintű LB Trevathan és Miller mellett nincs. S Johnosn talán jászott már középen is, de se igazán MIKE, főleg nem kezdő. Stewart Breadley lett volna alapból a kezdő MLB, ő tavaly gyenge volt edzéseken, aztán IR-re került a szezon előtt, most meg FA. Ha tényleg azt hiszik, h kezdő MLB, nos nem fogják el vinni az orrunk előtt, tavaly 1,2 milliót foglalt a capből, ennél drágább most se lehet.. Ahogy most állunk backupnak akár el is tudnám képzelni, de ennyi erővel bármelyik nevenincs FA-t is...
Lenont nem szívesen látnám viszont, a kezdőben semmi esetre se, Woody meg aláírt máshova. Azt az 5 milliót inkább költöttem volna MLB-re, de a 2 TE kivágásával lesz még majd pénz új igazolásra.

Eddig mindennek volt előszele. Deckerrel és Woodyval kb nem is tárgyaltunk, el is mentek, Morenoval ugyanez lesz, hacsak nem kell majd senkinek, és olcsóért vissza tudjuk hozni, 3-4 safety vizitált nálunk / szóba hozták velün, hoztunk is egy kezdőt, tárgyaltunk DRC-vel, trade opciót is vizsgálgattunk Revis-szel ajánlatot is adtunk neki aztán jött Talib felreppent Allen és Ware neve, utóbbi nálunk van, irogattak LaFellről, meg más WR-ekről, végül jött Sanders. Most épp center nézőben vagyunk. MLB-kről eddig nem sok hír volt. Ez persze nem úgy megy, h szeretnénk egy 4-5 milliót érő MLB-t, és van is a piacon, és még hozzánk is ír alá

Alapvetően egy everydown MLB sokat lendítene a csapaton, de arra nincs keret. Ha meg nem everydown, akkor nem annyira lényeges, nickelben az MLB jön le nálunk, és többnyire subpackage-et használunk. Persze amíg itt volt Mays láthattuk, h a védelemben elég egyetlen egy gyenge pont is, h okos QB-k darabokra szedjék...

Na mindegy, így h jött ötmillióért Sanders, így nem fogunk első körben WR-t draftolni. Nem használunk spreadet, szóval vagy Sanders melegítené 5 millióért a padot, vagy az első körös pick, úgyh lehet ismerkedni az MLB prospektekkel. Szerintem fogunk húzni CB-t is megint, de ez nem jelenti azt, h ne Webster lenne a CB3, WR-t is lehet húzni továbbra is, csak nem az első körben, de Decker is 3. körös volt, lehet azt találni a második nap is, és kell is, mert jövőre lejár DT és Welker szerződése is, bár előbbit azon kevés játékos között van, akikre fogadnék, h megtartjuk...

OG-ra is mozgolódnék ha lenne valaki a láthatáron, de 6 misiért /*LOL Vasquez keres 7-et egy fontsoabb poszton sokkal jobban játszva*/ nem sajnálom Beadlest, annyit egyrészt nem ért, másrészt annyit nem fogunk szánni egy LG-nek.

RB-re nem költenék, Moreno nálam kb 4 milliót ér, mert a passz offenseből is kiveszi a részét, de ha nem tudjuk megtartani, akkor a Ball HIllman párossal vágnék neki, kiegészülve Andersonnal meg esetleg egy 3. napos pickkel, nekik kell bizonyítani.
600+ pont aligha lesz jövőre is, de ha helyreállítjuk a védelmet, és elkerüljük a sérüléseket - különös figyelemmel Talibra és Ware-re - akkor nem is kell.

Nem lehetünk olyan nagyvonalúak a drafton, mint tavaly.
Első kör jelneleg MLB, akár feltrade árán is. Ez jelenleg akkora need, h nem várhatunk ki vele.
2. nap, attól függően, h milyen talentek vannak bent, WR, OG, CB. Ezek azok a poszok, ahol akár már rookieként is szerephez juthatnak, vagy egy-két éven belül komoly needekké válhatnak, pont mikorra akár ki is nevelehetjük őket.
A 3. napon már nem érdekelnek a pozíciók. Itt már hiba lenne azzal kalkulálni h bárkinek is még idén hasznát vesszük, itt már el kell felejteni, h mi a need és mi nem. Azokat a játékosokat kell húzni, akikben poszttól függetlenül a legtöbbet láltjuk. De leginkább minél több picket felhasznék közülük egy trade keretében ha van rá mód, van olyan csapat ami még itt is számíthat erősítésre, mi leginkább csak elveszítjük őket, mint tavaly Kinget, feltrade, játékos, jövőévi pick vagy egy játékos a drafton akiben látunk valmit, vagy ha valahova kell töltelék ember (pl TE ha cutoljuk Tammet és Dressent is) bármi jöhet

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
C azért kellhet, mert azt tudjuk, hogy Manny tud G-t játszani, még ha nem is volt épp top10, de azt még nem, hogy Franklin tud-e és nem kéne a TC alatt kapkodni, hogy "jaj, akkor most ki fog C-t játszani?". Ezt tudom elképzelni így elsőre... 😊

MLB-nél az lehet, hogy Irving-ben nagyon bízunk vagy van valami tuti kiszemeltünk a drafton...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Valóban, elég mély idén a WR depth, sztem a második körben is találtunk volna "negyedik/harmadik célpontot", pl.: Landry elég gyenge combinet futott, simán csúszhat addig, de Elway interjúi alapján minden lyukat be akar foltozni az FA-n h a draftra már úgy tudjunk menni h a legjobb prospectet válasszuk és ne legyünk kényszerpályán.

Ehhez mondjuk nem ártana Morenot visszaigazolni, meglepően nagy a csend körülötte, így sztem nem kell bankot robbantani h itt tartsuk. Tavaly jó számokat hozott, elkapni is jól tud és a blokkolási képessége is átlagon felüli.

A CB depth is elég mély, oda már nem feltétlen kéne igazolni, elég a draft. Talib, Harris, Webster, Carter mellé sztem egy minőségi CB3 kell, esetleg még egy hátsó körös sleeper a mélyítéshez.

Azonban MLB poszton -javítsatok ki ha tévedek- még senki sincs a roosteren, sztem ez nagyobb priorításnak kéne lennie, mint egy Center, ami sztem nem is hiányposzt, lévén Manny kb.: egy komoly hibát leszámítva jól végezte a dolgát.

Közben utánaolvastam Decker első interjúinak, azt emelte ki h a Jetsben értékelik és tisztelik Őt, kissé olyan kicsengése van h mi ezt nem tettük meg és ezért váltott...
 www.newyorkjets.com/news/article-randylangeblogfb/Eric-Decker-Jets-‘Something-I-Want-to-Be-a-Part-Of’/2b5a216f-e587-443f-a5cd-479fff4d606d

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Tudom, hogy nem az enyémre reagáltam, én attól függetlenül reagáltam a tiédre... 😊

Ennyit számított volna Ramirez hibája a SB-ban? Vagy lehet, hogy PM-nek voltak vele gondjai év közben is, csak mi erről nem tudtunk, mert ő korrigálta meccs közben, amennyire tudta?

Közben már be is lengették hozzánk Will Montgomery-t, akit még anno Fox draftolt a Panthers-nél és a Redskins pénteken rakta ki, mert nem akarták kifizetni a 3,45 misijét, lenyeltek 1,5-et inkább...

Montgomery egyébként az utolsó 3 évben minden meccsen kezdett Washingtonban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Az rendben van, hogy ennyit szántunk WR2-re, de azért nem kellett volna azt bárki elé odatenni, mert ez így kb. vicc...StormST
ja nem a tiédre reagáltam, hanem arra, h Decker nagyon akart volna maradni, akkor megtartjuk. Egyszerűen úgy tűnik nem akartunk annyit költeni a posztra, amennyiért maradt volna... De ahogy már többször írtam, én rápakoltam volna azt a +2,25öt h Decker legyen és ne Sanders....

de van rosszabb is, úgy tűnik center után nézzük, és majd Ramirez lesz az LG. Hát nagyon remélem h csak altatás. Lehet jobb centerek vannak a szabadügynök piacon, de Ramirez teljesen használhatatlan volt OG-nak és teljesen bevált C-nek... Ez remélem csak porhintés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Az rendben van, hogy ennyit szántunk WR2-re, de azért nem kellett volna azt bárki elé odatenni, mert ez így kb. vicc...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Deckernek szintén ezt az 5 milliót kínáltuk, csak neki volt jobb ajánlata, úgy tűnik ennyit akartunk WR2-re. CB poszton hasonlóan jártunk el, Revis elé ugyanazt a szerződést raktuk, mint Talib elé, DRC elé egy kicsivel kisebbet., Jared Allen ugyanazokat a számokat látta mint Ware, és hát kb már a Super Bowl előtt közvetlen jöttek azok a pletykák, h valószínűleg utolsó meccsét játssza narancskékben. Ez egyébként biztos jót tett a felkészülésének (állítólag ő is akkor hallotta ezt először)

Decker meg, miért ne menjen a Jetsbe. 5 éves szerződést írt alá, 2 év múlva, lehet a Jets lesz a favorit, mi megy futottak még kategória., még ha ezt most nehéz is elképzelni. Jessienek biztos jobban tetszik majd New York, szóval ez van, de ettől még sokkal jobb árérték arány ott, mint nálunk Sanders. A "legkisebb rossz" meg az első körös WR lett volna. Elég mély a depth, WR-ek sokszor már első évükben produktívak..

Eléggé körbe volt udvarolva a srác, de én semmi különlegeset nem látok benne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
5 misi évente? Egy 4. célpontnak szánt WR-nek? Mert legyünk őszinték, az elején mindenképpen DT, Welker és Julius mögött lesz a sorrendben, így viszont azért erős túlzásnak tartom ezt a szerződést...

Caldwell visszahozása mellett ezt a Sanders dolgot nagyon nem értem. Nekem sincs bajom az alacsony WR-ekkel, de azért Decker adottságait nehéz lesz pótolni Sanders-el, ennyiből hozhattunk volna a draft-on is egy WR-t szerintem...

Kb. ezzel nálam megvan az idei offseason első rossz döntése Elway-éktől... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
sztem Deckernél nem a pénz számított elsősorban hanem az hogy a Jetsnél van esélye megmutatni hogy ő tud akár WR#1 lenni

DT mellett főleg PM rendszerben ez nehéz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
LOL
Sanders ügynökére eléggé kiakadtak a ligában.
A Chiefs ajánlatát ugyanis elfogadta már, s úgy ment Tampába tárgyalni, majd onnan denverbe, és ment volna tovább a 9ershez. Mindezt azután,hogy formálisan elfogadott egy ajánlatot, és a Chiefs már azt hitte,hogy velük szerződik.
Az arc múltja amúgy nem a legtisztább. Nemrég jött vissza az "eltiltásból", és a korábbi 42 ügyfeléből már csak 3 van meg.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zlvdztkc6b8ol7l8iymy
Emmanuel Sanders deal leaves executives crying foul
Emmanuel Sanders is poised to join the Denver Broncos, but questions have been raised if the process that led him there was fair. Ian Rapoport has the details.
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nalam jobban kevesen szerették volna vissza Deckert, de az igazság az h elég gyorsan aláírt a Jetshez, ha nagyon akart volna maradni, akkor sztem megtartottuk volna, de neki fontosabb volt az a pár milla plusz, ráadásul egy olyan csapatban, ahol egy darabig biztos nem lesz esélye gyűrűt nyerni (a PM - Geno összahasonlításról nem is beszélve...).

A fentmaradó opciókból pedig szerintem Sanders még a legkisebb rossz, még ha jobb lett volna olcsóbban is megúszni (6 milla a garantált, egyéb részletek nem találtam).
A walterfootballon pl.: B osztályzatot kaptunk rá, a másik jelöltünk, LaFell egy 3 év/11 millás szerződéssel is csak C minuszt ért ugyanitt.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
Hát én sem vagyok oda az alacsony elkapókért, de reméljük a legjobbakat...

Én még kicsit bízom benne, hogy maradt annyi cap space, hogy Morenot megkínáljuk egy szerződéssel. Az MLB, CB2 és OLine depth pozíciókat meg talán meg lehet oldani drafton.
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hivatalosan is bemutatták a fiút, intelligensnek néz ki, ha ez számit valamit 😀 ime az első interjúja:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Sanders-Couldnt-Be-Happier/91437bb7-369c-4134-ade9-7abd072ab261
3 év 15 milla, nem kevés, de nem is egetrengető, kiváncsi vagyok a pontos adatokra, addig is remélem h tényleg képes lesz Eric számait hozni 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
5 millió / év? Akkor már inkább Decker +2,25ért évente.......
Deckernek előnyösebbek a fizikai paraméterei, már bele volt tanítva a támadó sémába, és egyébként nem mellesleg egy év alatt kapott annyi TD-t, mint Sanders 4 év alatt.... (És már második évétől kezdve jobb mint Sanders, pedig akkor még nem Manning dobált neki, hanem Orton és Tebow Sandersnek meg egy Pro Bowler QB)

Nagyon nem örülök neki, ez szerintem rossz csere volt, úgy gazdaságilag mint minőségileg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
köszi, remélem beválik, így viszont még jobban szűkül a draft need

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem nagoyn vágom, de Sanders milyen "kaliber"?Negritis
Jó választás, nem sokkal tűnt gyengébb játékosnak a Steelersös éveiben, mint Antonio Brown vagy Mike Wallace.empty taxi
Ahogy Ádi is írta: Antonio Brownnál klasszisokkal gyengébb. De ettől még jóképességű WR, aki Manninggel csudajó számokat hozhat, épp úgy, ahogy Decker.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
nem nagoyn vágom, de Sanders milyen "kaliber"?Negritis
Jó választás, nem sokkal tűnt gyengébb játékosnak a Steelersös éveiben, mint Antonio Brown vagy Mike Wallace.empty taxi
Azért Brown a három szezonból, amikor komolyabb szerepet kapott, kihozott egy 1000+ yardos idényt + returnerként Pro Bowler, egy All-Pro évet, a harmadikban pedig sokat bajlódott sérülésekkel; hozzá nem méregetném Sanderst. Talent level szempontjából sokkal közelebb van Wallace-hoz. Ettől függetlenül abban egyetértek, hogy jól jár vele a Broncos; szerintem megvan benne a potenciál, hogy hasonló számokat hozzon Manninggel, mint Decker az utóbbi két évben.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
nem nagoyn vágom, de Sanders milyen "kaliber"?Negritis
Jó választás, nem sokkal tűnt gyengébb játékosnak a Steelersös éveiben, mint Antonio Brown vagy Mike Wallace.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
nem nagoyn vágom, de Sanders milyen "kaliber"?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!