Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk egy veterán futó nem ártana szerintem a keretbe, két-két 22 és 23 éves futó van jelenleg a keretben, azért, összesen kevesebb, mint 4 szezonnyi tapasztalattal, azért szerintem ez nem egészséges igazán...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Nos akkor, amint az várható volt, az értékes FA-ink, akik kimentek a piacra (Moreno. Decker, Philips) mind elkeltek akkor. Sok sikert nekik a következő állomáshelyeiken.
Helyettük jött Ware, Sanders és ??? Tényleg egy MJD-hoz mit szólnátok veterán minimumért? 😀 Nagy a hallgatás Jagsfalván róla... 😊flzoli
Valszeg Jokelandbe megy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nos akkor, amint az várható volt, az értékes FA-ink, akik kimentek a piacra (Moreno. Decker, Philips) mind elkeltek akkor. Sok sikert nekik a következő állomáshelyeiken.
Helyettük jött Ware, Sanders és ??? Tényleg egy MJD-hoz mit szólnátok veterán minimumért? 😀 Nagy a hallgatás Jagsfalván róla... 😊

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Moreno a Dolphinsban. Sok sikert neki! Hiányozni fog.
Közben Phillips a Titánoknál vizitel.roniadi
SP szerződést is kapott! 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Moreno a Dolphinsban. Sok sikert neki! Hiányozni fog.
Közben Phillips a Titánoknál vizitel.

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Elvileg valami olyan van, hogy a +1 év option a draft helytől függően a top X játékos bérének átlagát adja arra az évre a játékosnak, így kerülték el, hogy az 5. évben is keveset keressenek azok, akik befutnak az NFL-ben, de a csapatok is megkapják az 5. év lehetőségét. Ez Von-nál azért ilyen (szerintem) magas, mert magas volt a draft pozíciója is, de hát meg is dolgozott érte... 😊
StormST
Az árát még nem lehet tudni az opciónak, mert a 2014-es idény fizetéseiből számolják ki. 1/10-ig transition tag az 5. év fizetése, 1/11-1/32-ig a poszt Top3-Top25 fizetéseinek átlaga. Garantálttá a 2015-ös (az ötödik) idény első napján válik, ha akkor is roster-en van a játékos. Addig viszont következmények nélkül vissza lehet lépni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Elvileg valami olyan van, hogy a +1 év option a draft helytől függően a top X játékos bérének átlagát adja arra az évre a játékosnak, így kerülték el, hogy az 5. évben is keveset keressenek azok, akik befutnak az NFL-ben, de a csapatok is megkapják az 5. év lehetőségét. Ez Von-nál azért ilyen (szerintem) magas, mert magas volt a draft pozíciója is, de hát meg is dolgozott érte... 😊

5 milliós return ember? WTF? Bár igaz, tavaly Welker is hordott vissza, akkor már tényleg inkább Sanders-t törjék össze, de annyira azért én se tartom jó ötletnek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
az új cba szerint, mivel első körös játékos 4+1 éves szerződést kötöttünk vele, ahol a +1 team option. Ha akarjuk lehívjuk, ha nem nem. Remélem senkiben nem merült fel, h a védelem legjobb játékosánál nem élünk ezzel a lehetőséggel. Az offseason balhéi és a sérülése pont arra voltak jók, h most ne az legyen a téma, h máris új hosszú távú szerződést adunk neki (ami átlagos fizetésben bizony ennél nagyobb összeg lett volna, ahogy az is lesz, amikor majd hosszabbítunk vele)...

A pénzügyi részéhez annyira nem értek, mivel úgyse fogjuk kivágni mindegy mikor válik garantálttá, de egyébként szvsz nem lenne az.

Moreno egyedül Miamiban volt, ha jól tudom és onnan is szerődés nélkül jött. Úgy tűnik nincs nagy piaca a veterán (elhasznált) RBknek, de ez nekünk jó. Az offseason elején úgy éreztem, h semmi esélyt nem láttak a maradására, ahogy Deckernél se, de most kezdenek reménykedni. Ha visszajönne, elvileg akkor is Ball lenne már a no1, és kisebb szerep hárulna Morenora, de hát tavaly ilyenkor igazából szerepet se nagyon szántunk neki, aztán láttuk mi lett belőle. Én mindkettőt remélem, azt is h marad, de azt is, h Ball előrelép annyit, h megfordul az arány kettejük között, mert ez azt jelentené, h fiatal és nagyon jó RB-nk van. Hillmanben sosem bíztam, neki most prove year jön, ha marad Moreno, akkor szinte lehetetlen helyzetbe kerülhet...

Állítólag Sanders lesz a KR/PR, aminek nagyon nem örülök. Annak idején leírtam az érveimet a kitüntett returner szerp mellett, tudom így spórolunk egy helyet meg lehet modnani más érveket is, de ha Sanders jó lesz, akkor ne töressük már össze az ST-ben, azonkívül koncentrálni is nehzebb úgy, ha az offensenek is tagja vagy, ha meg nem lesz jó, nos retunert returner árért is találhattunk volna, nem kell emiatt WR2 pénzt fizetni. Nem tetszik ez a dolog.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
az m1 h az első meccstől garantált-e mivel 1 éves gondolom (majd Blackék kijavítanak)
csak a Cap-be már bele kell számolni ezt az összeget is
valamint attól hogy jól halad a felépüléssel még nem jelenti azt hogy ugyanaz lesz mint 2 éve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
érdekes ez a Miller dolog főleg a "dopping" besorolása miatt
valamint engem Harris és Clady felépülése legalább annyira izgat mint Miller
bár eddig Vonról se sok hír voltNegritis
Igen, ráadásul -ha jól vettem ki-, akkor az első meccs után teljesen garantáltá válik az összeg.
Nemrég Clady és Harris felépüléséről is olvastam, Elway szerint mindannyian a tervnek megfelelően, vagy annál jobban haladnak, komplikációkról nem számolt be egyiküknél sem 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
érdekes ez a Miller dolog főleg a "dopping" besorolása miatt
valamint engem Harris és Clady felépülése legalább annyira izgat mint Miller
bár eddig Vonról se sok hír volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A Denver Post szerint aktiváljuk a +1 éves opciónkat Von Miller szerződésében (hivatalosan május 3-ig kell ezt megtennünk), 9.754 millió lesz így a fizetése 2015-ben. A friss hírek szerint az ACL-ből való felépülése is jól halad.

Nemrég Foxy nyilatkoztt Morenoról, mely szerint: "Nem csuktuk be az ajtót előtte, feltéve ha megfelelő az ára (amit kér)", Elway Moreno visszatéréséről: "Igen, van esély rá. Mi soha nem mondjuk h soha, így ez is egy lehetőség".

Közben az is eldőlt, hogy mely pickek a miénk a drafton. Nevezetesen minden kör 31-ik választása, ez a kompenzációs pickek után így néz ki: 31, 63, 95, 131, 171, 207, 246.

Személy szerint a Von Milleres hírnek nagyon örülök, remélem pár nap múlva már tény lesz. Ezzel egy vállalható áron tartanánk meg az egyik klasszisunkat jövőre, amivel nő az esély a többiek visszaszerződtetésére 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ahova / akikkel mindenképp szerettünk volna erősíteni, azt már megtettük, vagy egy-két személy esetén végül lemaradtunk róla, de végeredményben aktualitását vesztette.

A maradékból most már megérheti kivárni. Tavaly Shaun Phillips a draft alatt írt alá, ahogy fogyott az idő, úgy adták alább az igényeiket a még igazolatlan veterán játékosok. Ha valahova a legjobb elérhető kell, akkor nem lehet kivárni, de olyan játékos már nincs, akire mindenképp le kéne csapnunk. Én arra számítok, h ha néhány FA-nk nem talál magának a draftig új csapatot, akkor elkezdjük őket olcsóért visszahozni, ha tudjuk., esetleg máshonnan kukázni

Egy 30 év fölötti átlagosan (jó értelemben) játszó FA sokat érhet, és akár olcsón is hozzá lehet jutni. Ilyen igazolásokra még számítok.


Dreessen azt hiszem azért van még rosteren, mert, mert ha sérülten vágjuk ki, akkor bukunk rajta valamennyi pénzt, majd az első adandó alkalommal egészségesnek nyilvánítjuk, részt vesz mondjuk az első OTAn, aztán cutoljuk.
Tamme-nél ha minden igaz, nem cutolni akarjuk, csak fodrászhoz küldeni. Mi minél rövidebbre szeretnénk nyírni, ő meg szt szeretné h lobogjon, a megállapodás egyelőre nem prioritás, ha holnap lenne valamennyi pénz ami garantálttá válna, akkor már lenne eredménye vagy már nem lenne itt. De ami késik nem múlik.

És igazából Tamme-t és Dressen kivonva a sapka alól, nem állunk rosszul, persze még mindig kell MLB, LG esetleg CB3. Szerintem májusig jön még 2-4 milliós FA ezekre a posztokra, és megint "nagy" need nélkül várjuk majd a draftot.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
én még várom a TE-k szerződés átalakítását, de nagy FA-t már nem várok
1-2 depth lépés még lesz

esetleg vmelyik TE-t cserélhetjük

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Peyton ma 38 éves, innen is Isten éltesse ^ ^



Mellesleg igen nagy a csend körülöttünk, ezek szerint innentől már csak a Draftra figyelünk?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Moreno Miamiban van látogatóban. Ez az első megkeresése.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 98 az jó, Mathis száma is az, és milyen jó volt idén. Lehet követni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Knithton átadta a 94-es mezszámot Ware-nek. Innentől a 98-as fog feszülni rajta.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér

Ezek a tavalyi statok Revis és Talib játékáról. Hozzátartozik persze h Revist nem számára ideális rendszerben játszatták (legalábbis a legjobb tudomásom szerint), mindenesetre biztató a jövő évre nézve. Csak maradjon egészséges :A:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Hát igazából szerintem olyan szar volt a tavalyi sec, hogy felesleges lett volna DRC-re dobálni, ha mindig volt valaki más akire nyugodtan lehetett Persze ez nem von le semmit az érdemeiből, csak szerintem nehéz beárazni bárkit is abból a védelemből.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pedig igen impresszív éve volt. Ránézésre is így éreztem, de a statok alapján is. Most néztem, alig több, mint 44%-ban volt sikeres az ő emberére dobott passzok aránya, a QB ratingje pedig valami 68, jobb, mint Talib, Revis, stb. És ha figyelembe veszem, hogy tulajdonképpen az idény első 2-3 meccsén nagyon rossz volt, és onnan javulva produkálta ezeket a statokat, akkor főleg. Érdekes, hogy mennyit számíthat egy rosszul, rosszkor kimondott mondat. Illetve, lehet, hogy még mindig a Philly-beli teljesítményét is árazták valamennyire. Affene tudja.

Talib képességeivel nincs gond, de azért én jobban örültem volna, ha DRC marad. Mindegy most már.

Mindenesetre nagyon kíváncsi leszek a jövő évi védelemre. A front 7 az MLB poszt kivételével lényegében gyenge pont nélküli, ráadásul rotációban is jó, főleg a dline közepe. A dline közepe egyébként az idény végére olyan erényeket csillogtatott, ami alapján bátran várhatunk tőlük sokat 2014-ben. A sérültekkel együtt is jó Pats oline-t gyakorlatilag szétdominálták, de a Bolts oline-ja se járt sokkal jobban, pedig a Cincy igen csak jó dline-ja nem sokat tudott velük kezdeni. És ez a dline egészül ki mellettük-mögöttük a Von Miller, Demarcus Ware, Danny Trevathan hármassal. Ha egy minőségi MLB is lenne, akkor nem is tudom lenne-e még ilyen egység a ligában.

A secondary kérdőjelesebb, de talán ezért is vagyok még kiváncsibb rájuk. Taktikailag, lerajzolni nem tudom - ennyire nem értek az elmélethez -, de számomra tavaly egyértelmű volt, hogy tulajdonképpen nem az egyéni képességekkel volt a gond elsősorban, hanem a CB és a safety sor "harmóniájával". A meccsek zömén igen gyakran szinte külön csapategységet alkottak, egyáltalán nem sikerült egymást kisegíteni. A Seattle ezt fejlesztette szinte tökélyre, mintha valami felsőbb értelem irányítaná őket, annyire elképesztően "egy húron pendül" az egész csapatrész, nagyon érzik, és tökéletesen segítik ki egymást. Ez az egyéni teljesítményeken is hatalmasat tud lökni.

Emiatt örülök talán a leginkább az összes érkező közül Ward-nak. Ha vele sikerülne megoldani, hogy miközben megmarad az agresszivitás (amivel Ihenachonál se volt gond), közben nem marad emiatt a pálya közepén néha hatalmas üres tér, és nem maradnak magukra emiatt a CB-k, az nagyot dobhat a teljes secondary összteljesítményén. Moore-nak is sokat segítene, ha nem kellene állandóan a SS párját figyelnie, hogy védje a mögötte levő üres területeket, és így jobban be tudna segíteni a CB-knek. Szóval itt van talán a legnagyobb kérdőjel (az MLB posztot szerintem megoldjuk elfogadhatóan, nálunk nincs olyan kulcs szerepe), mert ha jól sül el, akkor akár a secondary lehet az, amelyik a legnagyobbat lépi előre tavalyhoz képest, ha viszont megmaradnak a harmónia-gondok (jobb kifejezésem nincs rá, elnézést), akkor jövőre is ugyanolyan gondjaink lehetnek, mint tavaly, Talib ide, Ward oda.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
DRC sokakat elriasztott azzal, hogy a SB előtt belengette a visszavonulását, nem nagyon veszi szerintem senki igazán komolyan, hogy hosszú távra tervez ezzel a sporttal, nem csoda, hogy mi se adtunk volna garantáltat 2 év után... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
DRC a Giants-é. Öt év, 39 millió. Rövidebb és kevesebb, mint a denveri ajánlat. Érdekes... Ezek szerint vagy nem volt igaz az az 54 milla, vagy el akart menni innen.peterk2005
Volt ajánlat, csak az ügynöke rosszul becsülte fel h mennyit is ér valójában. Már egy ideje látszott, h nem fog akkora szerződést kapni, mint amit visszautasított... Persze valóban a garantált számít igazán, de az a nagy kapkodás iránta, amire számított, az elmaradt...
Ő rosszul járt, remélem mi nem...

btw Talibnak is csak 11,5 millió a fully garanteed.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Szerintem Peyton súg Elisha-nak a vasárnapi ebédnél...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
A Giants azt hiszi, hogy ha felszedi a tőlünk lemorzsolódókat, akkor azzal SB esélyesebbek lesznek? 😛

Jó, persze ez most csak poén, nem akarok megsérteni senkit, de vicces, hogy pár nap alatt 3 ex-Bronco-t is leszerződtettek, Walton-t, DRC-t és Holliday-t... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!