NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
A Sporttv adja majd a Dallas elleni meccsünket, remélem lesz még tétje és hogy nyerünk végre egy sporttv-s meccset a baltimore-i után.
Persze előtte még a Falcons-t kell lenyomni. Gondolom ne is számítsak a 2011-es januári meccshez hasonlóra?

"Seladja Matt Ryan, vissza lehet még hordani, Tramon Williams mit művel mhhhegint..." by Faragó .
Az idézet idén is helytálló.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Ha jól értettem, akkor vasárnap is Flynn kezd, Áront meg nem erőltetik még!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jött Bell és kivágtuk McMiliant. A 2012-es draft fele játszik már csak itt.JayB
McMillian lassan kijátszotta magát a csapatból. Ezúttal nem jött be a kiscsapatból érkező safety (mint Collins..).
Annyi a pozitiv a dologban, hogy legalább az első fele van itt.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jött Bell és kivágtuk McMiliant. A 2012-es draft fele játszik már csak itt.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
 www.packers.com/media-center/videos/James-Jones-From-homeless-to-Super-Bowl-champion/212a6447-3368-4243-b961-540ffcf6b5b6

Nem is tudtam James Jonesról hogy hajléktalan volt. Baromi szimpatikus arc (Y)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Két pasi meg egy kicsi a Viasat 3-on. Charlie Harper és a kicsi meccset néz a tv-ben, mikor megkérdezi a kissrác:
- Kinek szurkolsz Charlie?
- A Green Bay-nek.

Az egyetlen jó válaszlehetőség ez volt 😀 😊
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rob Demovsky szerint leigazoljuk Khalil Bellt. Rodgerst további teszteknek vetik alá.Gergőbácsi
az angol wikin már tegnap szerződtünk vele:
 en.wikipedia.org/wiki/Kahlil_Bell

Abszolút nem ismerem, de az a gyanúm, hogy Lacy kímélése is elkezdődik.James007
Franklin IR-re kerülésével 2 RB maradt a keretben. Nem csak a kímélés szerintem a faktor
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
akkor valaki (EDS?) IR-re kerül vagy valakit cutolunk?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Rob Demovsky szerint leigazoljuk Khalil Bellt. Rodgerst további teszteknek vetik alá.Gergőbácsi
az angol wikin már tegnap szerződtünk vele:
 en.wikipedia.org/wiki/Kahlil_Bell

Abszolút nem ismerem, de az a gyanúm, hogy Lacy kímélése is elkezdődik.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Rob Demovsky szerint leigazoljuk Khalil Bellt. Rodgerst további teszteknek vetik alá.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kétségeink, letörtségünk ellenére, kilátástalan helyzetünkből tekintsünk ki egy kicsit.

Háromszoros hip-hip hurrá a liga legjobb irányítójának! Isten éltesse, Mr. Rodgers!
Van élet és siker a 3. x-en túl is! Boldog 30-at, mielőbbi teljes felépülést és sok jövőbeni sikert!

King of Titletown:  www.youtube.com/watch?v=lvsH0NKugbAGergőbácsi
baromim megindító egy videó 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kétségeink, letörtségünk ellenére, kilátástalan helyzetünkből tekintsünk ki egy kicsit.

Háromszoros hip-hip hurrá a liga legjobb irányítójának! Isten éltesse, Mr. Rodgers!
Van élet és siker a 3. x-en túl is! Boldog 30-at, mielőbbi teljes felépülést és sok jövőbeni sikert!

King of Titletown:  www.youtube.com/watch?v=lvsH0NKugbAGergőbácsi
He is a beast bro' 😀

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Kétségeink, letörtségünk ellenére, kilátástalan helyzetünkből tekintsünk ki egy kicsit.

Háromszoros hip-hip hurrá a liga legjobb irányítójának! Isten éltesse, Mr. Rodgers!
Van élet és siker a 3. x-en túl is! Boldog 30-at, mielőbbi teljes felépülést és sok jövőbeni sikert!

King of Titletown:  www.youtube.com/watch?v=lvsH0NKugbA

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 195 — Vikings fan
akkor köszönjük meg a vikingeknek.brk
Szívesen, hiperjó arcok vagyunk, még a Lionst is elverjük majd 😉
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Jó kis meccs volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
akkor köszönjük meg a vikingeknek
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Ezt a Raji dolgot én nem értem. A srác nose tackle, (nálunk a DE ls az 😒) gyakorlatilag észrevehetetlen a játéka de kurva hasznos. Ráadásul elvétve lehet csak ilyet leakasztani, aranyat ér és ezt nyilván ő is tudja mikor fizuról tárgyalnak. Ne csináljunk már még egy hiány posztot ha nem muszáj.
JayB
Ezzel nem értek egyet, kicsit túlzásnak érzem, pl. csak ha az utolsó 5 hetet vesszük figyelembe, nem is az elmúlt két szezont, szvsz nem ér meg 8 milliót (amit nem is fogad el). Ahhoz képest, milyen atletikus, elég nehezen válik le a blokkokról, tudom, persze, nem is ez a fő feladata. Nem én vagyok ez első, aki leírja, hogy sokszor túl lusta, feladja a játékot. Igaz, a számok nem az ő kategóriájában fontosak, de (és contract vearben, a védelem egyik vezérétől azért többet várna az ember):
idén 13 tackle, 0 sack (a nála sokkal kevesebb snapet kapó, 3 évig nem is futballozó Jolly 16 tackle, 1 sack, Mike Daniels 19 tackle, 5.5 sack, Pickett 14 tackle), szerintem ez nagyon kevés a 2010-es énjéhez képest. Tudom, hogy alapköve az ő posztja a 34-nek, de ennyiért lehet, hogy más megoldásokat is meg lehetne fontolni. Az is igaz, hogy Pickett valószínű elengedésével is előnyben van. Félreértés ne essék, nem az ő nyakába akarom varrni a D szereplését, kedvelem is, amikor igazán játszik, de ő csak egy kiragadott példa azzal, hogy a bírólökdösésig elalacsonyodott Shitdown pénzét jó helyre és jól kell befektetni. Nem biztos, hogy olcsón vissza lehet hozni, és nem biztos, hogy a nem olcsót TT meg fogja adni. Az is igaz, hogy a szerintem 40 % feletti 2 down linemen felállásokkal nem fogunk futást ölni, atletikus LB meg ugye nem sok van.
MI a franc történt az első 8 hét védelmével?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ezzel a "Lions sorsolása nem túl nehéz" mondattal nem teljesen értek egyet, de biztos egy külső szemlélő máshogy látja.
😊Bazzani
Eagles néz ki bonyolultnak, többi szerintem ha komolyan playoffba tartotok kötelező.
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
egyes források szerint, akármilyen (jó) állapotban is legyen Áron, ebben az évben már nem lép pályára.

Nem tudom van-e ennél megnyugtatóbb és jobb megoldás 😊

Hiányposztok: a tendenciákat elnézve, a hátsó körös pickek a döntőek nálunk, hisz a 4.-5. hétre a kezdőcsapat negyede úgy is kicserélődik, aztán jöhetnek a perememberek. 😀gamerkr
Mikor neki álltam megírni ezt a hsz-t úgy kezdtem hogyha az Atlantát ütjük csak meg kéne próbálni becsúszni de akárhogy is nézem egy 9-6-1 is esélyes hogy kevés. Túl sok csapat van előttünk WC-ért és aligha fog mind ennyi meccset bukni. A csoport matematikailag még bőven fogható lenne de a Lions sorsolása nem túl nehéz. Most azt mondom hogy a mai és a jövőheti eredményekből kiindulva kéne eldönteni a Rodgers kérdést, sokkal okosabbak leszünk hogy van e még keresni valónk.JayB
Meglátásom szerint sem kéne még ezt eltemetni, várjuk meg a Falcons elleni meccset, ha ott teljesen gatya, akkor kuka! Ha nem, akkor viszont meglehet még vagy a csoportgyőzelem vagy az egyik WC hely.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezzel a "Lions sorsolása nem túl nehéz" mondattal nem teljesen értek egyet, de biztos egy külső szemlélő máshogy látja.
😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
egyes források szerint, akármilyen (jó) állapotban is legyen Áron, ebben az évben már nem lép pályára.

Nem tudom van-e ennél megnyugtatóbb és jobb megoldás 😊

Hiányposztok: a tendenciákat elnézve, a hátsó körös pickek a döntőek nálunk, hisz a 4.-5. hétre a kezdőcsapat negyede úgy is kicserélődik, aztán jöhetnek a perememberek. 😀gamerkr
Mikor neki álltam megírni ezt a hsz-t úgy kezdtem hogyha az Atlantát ütjük csak meg kéne próbálni becsúszni de akárhogy is nézem egy 9-6-1 is esélyes hogy kevés. Túl sok csapat van előttünk WC-ért és aligha fog mind ennyi meccset bukni. A csoport matematikailag még bőven fogható lenne de a Lions sorsolása nem túl nehéz. Most azt mondom hogy a mai és a jövőheti eredményekből kiindulva kéne eldönteni a Rodgers kérdést, sokkal okosabbak leszünk hogy van e még keresni valónk.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
egyes források szerint, akármilyen (jó) állapotban is legyen Áron, ebben az évben már nem lép pályára.

Nem tudom van-e ennél megnyugtatóbb és jobb megoldás 😊

Hiányposztok: a tendenciákat elnézve, a hátsó körös pickek a döntőek nálunk, hisz a 4.-5. hétre a kezdőcsapat negyede úgy is kicserélődik, aztán jöhetnek a perememberek. 😀

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Köszi Drip! Nem követem NCAA-t (tudom, hiba) úgyhogy jók ezeket olvasgatni, jöhetnek még. 😊 Én első helyen - ahogy már írtam- safety/CB picket eröltetném, HaHa-val ki is békülnék. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 968 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na akkor, hogy is állunk ? Van annyi need mint égen a csillag 😊
Most csak néhány ember aki beugrik és szerintem, jól járnánk velük, áprilisra úgy is lesz egy rakat jelölt 😊

Pár hete még azt mondtam, hogy linebacker-t kéne hozni 1. körbe de már egyre jobban a safety pick felé hajlok. 1. körben a jelenlegi helyünkkel HaHa Clinton Dix (Alabama)-t meglehetne csípni, örülnék is neki. Remek felépítés, a fizikálisabb elkapókkal és tight endekkel is feltudja venni a versenyt, man coverage/zone coverage mind1 neki, igazi playmaker , atletikus safety, Bama játékos létére ugyebár jó csapatok és és elkapók ellen edződött. Ami negatívum lehet vele kapcsolatban, hogy a boxban nem igazán érzi otthon magát és ugyan megcsinálja a tackle-t muszáj konzisztensebbnek lennie a run supportban. Szerintem igazi felüdülés lenne a mostani secondary helyzetünkben 😊 Ha 2. vagy 3. körben érkezne játékos akkor Lamarcus Joyner(FSU)/Tre Boston(UNC). Joyner ugyan alacsony, de gyors. Igazi vezér a pályán. Dix-el ellentétben, ő pont, hogy inkább a Hard Hitter fajta, blitzeket is lehet nyugodtan hívni rá. Ugyanakkor benne vana nagy play, mind a levegőben mind visszahordásoknál. Hátrány lehet nála még, hogy sok flag megy rá, túl agresszív, valamint a play fake-ket és a play action-öket gyakran benyeli. Bostonról meg szerintem kevesebbet beszélnek a kelleténél, pedig deep coverben szerintem kifejezetten jó, ráadásul tavaly ő vezette a Tar Heels-t szerelésekben is.

TE-kről is esett már szó, sok helyen Eric Ebron(UNC) és Jace Amaro(Texas Tech) áll nálunk. Mind a ketten állatok 😀 Ebron hétről hétre mászott fentebb a boardokon nem is hiába. Megbízható célponttá nőtt, jó méretek jó sebesség, hamar leválik emberéről, rengeteg routeot ismer, ráadásul a blokkoknál sem lazsál. Lehet rá pakolni izmot csak kérdés, hogy megtartja-e sebességét, és sokkal fizikálisabbnak kéne lennie az emberével. Na de hogy haza is beszéljek számomra egyértelműen Amaro a top TE 😊 Slot-ban is rengeteget állt fel, pontos route futó, megbízható kezek, elkapás után is veszélyes és méretei ellenére nehéz földre vinni. Mondjuk az nfl-be nem biztos, hogy minden sémába illik. Bírom Finleyt de ha mellettük döntünk(főleg ha Jace jön) nem fogok szomorkodni.

LB-k. mindenképp kell szerintem bár nem feltétlen 1. körben.Én ILB-ben gondolkodnék, bár OLB depth is kell. A.J. Johnson (Tennessee) Ryan Shazier (OSU) Shayne Skov (Stanford) Yawin Smallwood (Uconn) Ők ugranak be akiket 1-3. körig szívesen látnék. Johnsonal lehet megint haza beszélek, de középen nagyon nagy károkat tudna okozni az ellenfélnek. Fáradhatatlan, örökmozgó LB Pass Coverben is hasznos.Nyílvánvalóan sokat kell még fejlődnie, blokkokról lejönni stb, de szvsz a futás elleni védelmünk egyből nagyot ugrana. Shazier inkább 4-3as OLB, de nálunk tudna ILB-t játszani. " The last Buckeye with 20 tackles in a game was AJ Hawk vs. Wisconsin in 2004." csak érdekességként 😊 Nagyon konzisztens, gyors, agilis védő azonnal ott van a labdásnál. Mondjuk vagy 15 font nem ártana még rá 😀 Skovnak volt egy ACL sérülése de szerencsére semmi nyoma a játékán, még tán robbanékonyabb is lett 😀 rögtön ott van a LOS-nál , de mégis türelmesebb a tackle-kkel. A mi védelmünkbe ökélees fit lenne. Smallwood pedig egyre csak mászik a boardokon, nem rajta múlott, hogy szar a Uconn. Sokat sajnos róla nem tudok mondani, de statisztikái magáért beszélnek.

lehet válogatni ki milyen sorrendbe akarja 😛

Ez most csak hirtelen jött, és persze a hátsó körökről nem is esett szó, így egy esetleges corner vagy backup QB pickről sem

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt a Raji dolgot én nem értem. A srác nose tackle, (nálunk a DE ls az 😒) gyakorlatilag észrevehetetlen a játéka de kurva hasznos. Ráadásul elvétve lehet csak ilyet leakasztani, aranyat ér és ezt nyilván ő is tudja mikor fizuról tárgyalnak. Ne csináljunk már még egy hiány posztot ha nem muszáj.
JayB

Úgy áll a helyzet hogy magunkhoz képest elég jó helyen draftolhatunk. Ahogy utána olvastam egy darab igazán fasza safety lesz, Haha Clinton-Dix a Bama-ból, talán ezzel a hellyel meg is lehetne csípni..[/quote]Szóról szóra egyetértek, ritka kincs az ilyen játékos, és a DL nem az a csapatrész ahol a legnagyobb gondok vannak, ne szedjük szét ha nem muszáj. Ha Picket elmegy meg lehet adni Rajinak a pénzt mer szabadul fel annyi (ha suthdown is elmenni főleg).


Liverpool Fc fan