NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 861 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
24:36-nál belealudtam a meccsbe, addig nagyon szurkoltam Nektek, de nem hittem, hogy innen fordítani tudnak a Sajtfejűek. 😕 Minden elismerésem a csapaté, max. respect, lenyűgöző meccs volt.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
2013-as felmérés alapján a Cowboys a legnépszerűbb, a GB "csak" a második:

 www.sportsbusinessdaily.com/Daily/Issues/2013/10/16/Research-and-Ratings/Harris-Poll.aspx

Forbes szerint értékre is a Cowboys a legnagyobb:

 www.forbes.com/nfl-valuations/#page:1_sort:0_direction:asc_search:
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Egy másik topicba linkelték hogy elvileg tényleg a packers a legnépszerűbb, utána new england asszem, a Cowboys nem volt top3. Ez nem baszogatás, én szívesen lemondanék erről a címről 😊JayB
Amerikában?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Egy másik topicba linkelték hogy elvileg tényleg a packers a legnépszerűbb, utána new england asszem, a Cowboys nem volt top3. Ez nem baszogatás, én szívesen lemondanék erről a címről 😊
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
MI vagyunk Amerika Csapata.Gergőbácsi
Fogd es vidd, ez a jelzo semmi mas csak atokveres. :pgyeek
Ez ott fent északon tényekkel és teljesítményekkel párosul, nem kell elvennünk és nem is nevezném mindenképpen átoknak :pGergőbácsi
Majd ha az ellenfelek allandoan ezt emlegetik, meg a mediaban a csapbol is esz folyik a Packersszel kapcsolatban, akkor lehet revizionalnad magad. 😊gyeek
Az nem átok (nekünk!) hogy (talán) a legkedveltebb csapat vagyunk és az eredmények is megvannak hozzá, de lehet, hogy az általad írt esetben idegesítene (média).

Tud valaki valamit sérülésfronton? Jolly?Gergőbácsi
Cowboys meg mindig Amerika legkedveltebb csapata. Nem talá hanem biztos.
Grat a W-hez, de inkább rajtunk múlott, persze ettől még meg kellett csinalni. Persze nem elfeledve hogy liga 32. védelem ellen nyomtátok.Blevi
Rendben, a pollok ezt mutatják. Csak beugrott egy espn vagy talán cbs kép, anno még ha jól emlékszem Favre idejéből, ahol texas volt az egyetlen, ahol a Cowboysnak szorítottak, a többi államban a Packnek. No de mindegy is, ezen felesleges vitázni, viszont a legsikeresebb csapat a Packers. Ez is biztos.
Kösz a gratulát, kellett hozzá a Cowboys leolvadása a hihetetlen küzdelmünk mellett, persze hozzá kell tenni, hogy egy nagyon rossz mutatókkal rendelkező D ellen, meg egy hangyafaszányit foghíjas GB offense ellen toltátok.

A következő két hét sem lesz sétagalopp, de minden elismerésem a csapaté. Jó volt átérezni újra a győzelmet a Falcons elleni után újból. A jövőre nem lehet egy-két pozitív meccs alapján következtetni, de azért némi bizakodásra van ok.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
MI vagyunk Amerika Csapata.Gergőbácsi
Fogd es vidd, ez a jelzo semmi mas csak atokveres. :pgyeek
Ez ott fent északon tényekkel és teljesítményekkel párosul, nem kell elvennünk és nem is nevezném mindenképpen átoknak :pGergőbácsi
Majd ha az ellenfelek allandoan ezt emlegetik, meg a mediaban a csapbol is esz folyik a Packersszel kapcsolatban, akkor lehet revizionalnad magad. 😊gyeek
Az nem átok (nekünk!) hogy (talán) a legkedveltebb csapat vagyunk és az eredmények is megvannak hozzá, de lehet, hogy az általad írt esetben idegesítene (média).

Tud valaki valamit sérülésfronton? Jolly?Gergőbácsi
Cowboys meg mindig Amerika legkedveltebb csapata. Nem talá hanem biztos.
Grat a W-hez, de inkább rajtunk múlott, persze ettől még meg kellett csinalni. Persze nem elfeledve hogy liga 32. védelem ellen nyomtátok.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon remélem, hogy a tegnapi mérfökdkő volt a szezonban, egy ilyen győzelem idegenben erőt kell hogy adjon. Innentől meg kell nyerni a maradék 2meccset, és akkor titszta lehet mindenki lelkiismerete, ha a Lions 3/3at csinál megérdemelten lesz PO résztvevő, de nehezitsük meg a dolgukat! Hatalmas meccs volt alig birtam elaludni 😊. És tudjátok mennyit savaztam Tramont, ha minden meccsen ilyen akarással játszana, ilyen teljesítménnyel, egy szavam nem volna a nagy pénze miatt. Remélem marad ilyen formaban, és tudjuk az akkor mit jelentett...
Egy szó mint száz mindörökké Packers! Én nagyon büszke vagyok a srácokra! Igy kell akarni mindig mind a 2.félidőben.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
MI vagyunk Amerika Csapata.Gergőbácsi
Fogd es vidd, ez a jelzo semmi mas csak atokveres. :pgyeek
Ez ott fent északon tényekkel és teljesítményekkel párosul, nem kell elvennünk és nem is nevezném mindenképpen átoknak :pGergőbácsi
Majd ha az ellenfelek allandoan ezt emlegetik, meg a mediaban a csapbol is esz folyik a Packersszel kapcsolatban, akkor lehet revizionalnad magad. 😊gyeek
Az nem átok (nekünk!) hogy (talán) a legkedveltebb csapat vagyunk és az eredmények is megvannak hozzá, de lehet, hogy az általad írt esetben idegesítene (média).

Tud valaki valamit sérülésfronton? Jolly?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az oakland-i baki után jó látni, hogy Flynn mennyire beleillik ebbe a Packers gárdába. Kár lett volna érte, ha megy a lecsóba! Második számú irányítóként Rodgers mögött magabiztos és - szerintem - visszatalált az Ő igazi helyére.

Nagyszerű győzelem volt, le a kalappal! Garrett volt a legjobb emberetek 😉 😀
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
MI vagyunk Amerika Csapata.Gergőbácsi
Fogd es vidd, ez a jelzo semmi mas csak atokveres. :pgyeek
Ez ott fent északon tényekkel és teljesítményekkel párosul, nem kell elvennünk és nem is nevezném mindenképpen átoknak :pGergőbácsi
Majd ha az ellenfelek allandoan ezt emlegetik, meg a mediaban a csapbol is esz folyik a Packersszel kapcsolatban, akkor lehet revizionalnad magad. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
McCarthy nagy edző! Ez outcoaching volt a javából! Flynn pedig fejben kőkemény! Az első félidő után így visszajönni... AZ LSU-s bajnok évek nem múlnak el nyomtalan. Életfogytiglan tartó szerződést neki most!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ok hogy - ahogy olvasom - a Dallas is kellett hozzá de ha ez benne van a csapatban akkor mégis mi a f....t csináltunk az elmúlt másfél hónapban. Annyiszor leírtam már magunkat és mégis rámcáfoltak, ígérem innentől kezdve csak pozitív leszek az utolsó másodpercig. Megint csak beigazolódott, hogy Lombardi mester nem beszélt a levegőbe (aláírásom).

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Köszönjük, ígérjük jövő héten visszaadjuk, aztán majd a PO-ban lerendezzük 😛dande
ígylegyen! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373


nyugodtan lefekszem a félidő végén, erre ez az eredmény vár reggel

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Egy sort sem írtam az eredménykövetőben, mert az első félidőben nem tűrte volna a nyomdafestéket, a másodikban viszont nem tűrte volna a nyomdafestéket.. 😊

Még most sem hiszem el, hogy ezt a meccset behúztuk. Nem érdekel az sem, hogy ha ez a szezon esetleg el is megy a levesbe, akkor is olyan élménnyel gazdagodtam hajnalban, amilyenben ritkán van részem.
Ez futball volt Uraim!

És nem tudom, hogy Shieldsnek, meg főleg Tramonnak mennyi mindent lehet megbocsátani, de én most sok mindent elfelejtek nekik.
Lacy egy isten, vagyis inkább AZ Isten. És ez a Boykin gyerek is nagy húzás. De felesleges bárkit is kiemelni, ez egy igazi csapatmunka volt.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😊 😊 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük, ígérjük jövő héten visszaadjuk, aztán majd a PO-ban lerendezzük 😛
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
MI vagyunk Amerika Csapata.Gergőbácsi
Fogd es vidd, ez a jelzo semmi mas csak atokveres. :pgyeek
Ez ott fent északon tényekkel és teljesítményekkel párosul, nem kell elvennünk és nem is nevezném mindenképpen átoknak :p

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
MI vagyunk Amerika Csapata.Gergőbácsi
Fogd es vidd, ez a jelzo semmi mas csak atokveres. :p

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
A követőben nem tudom miért, de nem engedett MarioAna-nak válaszolni:
Két kiszenvedett győzelem kell, és három sanszból egy Lions botlás. Nálam ez esély, pláne az első félidőben átéltek fényében.
MI vagyunk Amerika Csapata. Egyszerűen hihetetlen, hogy egy agyonvert állapotból, ilyen helyzetű csapattal nyertünk. Le a kalappal mindenki előtt, Shutdown meg.... ha mindig így tolná kulcsszituációkban... Ja és Lacyt a Packers HOF-ba, bazmeg ilyen mentalitást rég nem láttam a házunk táján.
Ha nem is jön össze, de tapadunk, mint a g...is bugyi, és már ez is nagy szó. Van még két meccs, remélem a skacok és mi is élvezni fogjuk!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Na most van baj! Akkor a jövő ki kezdjen, ha felépül Rodgers? 😐
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Hát ez tényleg örök emlék marad, nem hiszem hogy van köztünk olyan aki megélt ekkora fordítást. Ha nem lesz meg a PO, akkor is jó volt ez.
Mondjuk jobb lenne a 2, félidővel kezdeni a meccseinket.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Gratulálok, nagyot küzdöttetek, le a kalappal. Áronnal még lehet itt minden.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Erre nincsenek szavak..csak nehogy Tramonnak ez egy új szerződést érjen 😀

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Gratulálok a győzelemhez,ezen a meccsen látszódott a legjobban,hogy mennyit jelent egy jó edzői stáb.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
köszönjük a sportélményt a srácoknak, igazi Hősök!

Nem tudom hogy mekkora esélyünk van a PO-ra, de ez a meccs így-is úgy-is örök emlék marad!